Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 18 dec 2021, 23:43

gicina uloga je da lize damu vicina, nista drugo.
vi puno ocekujete od tog jeftinog lika, kakav on i talenti.
Savjetnik presidentea, voda ga po evropi i sastancima, debil presidente uz sebe mora imati nekog ko zna pricati.
Sad ce nam izganjati terene od kojih su 3 vec trebali mrznuti na decembarskim minusima.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 19 dec 2021, 18:23

Emir Karic starter i strijelac za Darmstadt.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 19 dec 2021, 20:45

Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 dec 2021, 20:49

Barišić je djelovao sigurno, mirno i samouvjereno, te nema sumnje da je osvojio simpatije stručnog štaba i navijača. Mnogima se činilo da se radi o nogometašu koji u reprezentaciji ima bar 50-tak nastupa.
:shock:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3537
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 dec 2021, 20:55

jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:45
Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.
Nije ni slinisa sanicanin kalibar za reprezentaciju pa igra. Neka momaka nek igraju. Svakako se nikad nigdje nece plasirat tako da je sasvim svejedno hocel igrat sinisa, hrvoje, numan, slobodan, amer. Svi u 5 deka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 19 dec 2021, 21:06

tutankamon1905 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:55
jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:45
Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.
Nije ni slinisa sanicanin kalibar za reprezentaciju pa igra. Neka momaka nek igraju. Svakako se nikad nigdje nece plasirat tako da je sasvim svejedno hocel igrat sinisa, hrvoje, numan, slobodan, amer. Svi u 5 deka
Nije svejedno. Sanicanin s razlogom igra u 18 puta kvalitetnijem klubu od Barisica. Iako ni Siniša nije neki kvalitet.
A plasirat se hoćemo aBd.

killafrommanilla
Postovi: 3475
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la killafrommanilla » 19 dec 2021, 21:08

Vucevich je napisao/la:
19 dec 2021, 20:49
Barišić je djelovao sigurno, mirno i samouvjereno, te nema sumnje da je osvojio simpatije stručnog štaba i navijača. Mnogima se činilo da se radi o nogometašu koji u reprezentaciji ima bar 50-tak nastupa.
:shock:
jel paket "poziv za repku" ukljucuje i ovakav clanak poslije utakmice ili se to dodatno naplacuje
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 19 dec 2021, 21:19

jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:45
Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.
On je kvalitetom u rangu dobre ekipe iz 2 lige Hrvatske, ili ekipa koja se bori za opstanak u HNL. Svaki put kad se ovakvi igraci zovu, treba tako razmisljati. O ovakvim igracima se nebi ni razmisljalo da nisu korumpirani ljudi u Savezu. Reprezentacija se koristi radi licnog profita pojedinih klubova. Predsjednik Saveza je covjek Borca a drugi covjek Saveza je od Zrinjskog. Jasno ko dan.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 19 dec 2021, 21:20

Vucevich je napisao/la:
19 dec 2021, 20:49
Barišić je djelovao sigurno, mirno i samouvjereno, te nema sumnje da je osvojio simpatije stručnog štaba i navijača. Mnogima se činilo da se radi o nogometašu koji u reprezentaciji ima bar 50-tak nastupa.
:shock:
Causevic. :urnebes: :urnebes:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 19 dec 2021, 21:23

jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 21:20
Vucevich je napisao/la:
19 dec 2021, 20:49
Barišić je djelovao sigurno, mirno i samouvjereno, te nema sumnje da je osvojio simpatije stručnog štaba i navijača. Mnogima se činilo da se radi o nogometašu koji u reprezentaciji ima bar 50-tak nastupa.
:shock:
Causevic. :urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes:
@igrajlopte 🐦

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3537
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 dec 2021, 21:25

Tristan10 je napisao/la:
19 dec 2021, 21:19
jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:45
Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.
On je kvalitetom u rangu dobre ekipe iz 2 lige Hrvatske, ili ekipa koja se bori za opstanak u HNL. Svaki put kad se ovakvi igraci zovu, treba tako razmisljati. O ovakvim igracima se nebi ni razmisljalo da nisu korumpirani ljudi u Savezu. Reprezentacija se koristi radi licnog profita pojedinih klubova. Presjednik Savez je covjek Borca a drugi covjek Saveza je od Zrinjskog. Jasno ko dan.
Kakav profit Zrinjski ima od poziva u C reprezentciju BiH 30godisnjem igracu? :rol: ili pak poziva Corluke kojeg mozda i mozes prodat, ali ga iznenada silujes na lijevom boku? Dobro se taj drugi covjek izborio.
jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 21:06
tutankamon1905 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:55
jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:45
Hrvoje Barišić reprezentativni kalibar hahahahahaha
Samo na SportSport.ba.
Nije ni slinisa sanicanin kalibar za reprezentaciju pa igra. Neka momaka nek igraju. Svakako se nikad nigdje nece plasirat tako da je sasvim svejedno hocel igrat sinisa, hrvoje, numan, slobodan, amer. Svi u 5 deka
Nije svejedno. Sanicanin s razlogom igra u 18 puta kvalitetnijem klubu od Barisica. Iako ni Siniša nije neki kvalitet.
A plasirat se hoćemo aBd.
Akobogda, nadam se i ja. A da je u ovom slucaju "sinisa vs ostali" svejedno, apsolutno jeste.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 19 dec 2021, 21:51

Zašto onda Siniša igra u 18 puta boljem klubu ?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 dec 2021, 22:00

@tutankamon1905

Mislim da si totalno promašio poentu. Ne radi se ovdje o tome da li bi trebao igrati Saničanin, Barišić ili neko treći, već da je apsolutna ludnica zvati 30-godišnjeg igrača iz ponajgore lige u Evropi, sa manje nastupa u grupnoj fazi od Gibraltara, Luksemburga, Estonije i Latvije, da debituje u reprezentaciji. Nije kvalitetan igrač, niti ima ikakvu perspektivu, i neće dobar transfer napraviti. Ovaj članak je jako bezobrazan, u najmanju ruku.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 19 dec 2021, 22:04

Sigurno neces za milione prodati Barisica, ali se na taj nacin radi na popularizaciji kluba sto je u konacnici dodatna vrijednost. Koristi se reprezentacija za licnu korist. Znaci ako si iz odredjenog kluba, blizi si reprezentaciji. Dodatno, slucajno sam gledao Spanija protiv Hrvatske na Parken Stadionu u Kopenhagenu. To je bilo ljetos za Evropsko Prvenstvo, i vidio sam vise navijaca Zrinjskog sa dresom Bilbija na ledjima koji naravno navijaju za Hrvatsku. Dosta nam je vise takvih, vas boli kita za nasu reprezentaciju, nego samo se gleda ako se moze nesto dobiti. Nisam rodjen juce da vas ne znam. Ovo se odnosi i na Vica pica, i na Beusa.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3537
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 dec 2021, 22:14

jasmin10 je napisao/la:
19 dec 2021, 21:51
Zašto onda Siniša igra u 18 puta boljem klubu ?
Preglupo ti je pitanje i usporedba.
Sinisa maltene citav zivot u srpskoj ligi i dogurao do jednog od dva najbolja kluba u toj drzavi.
Barisic pak citav zivot u BiH i dogurao u toj drzavi do najboljeg tima u BiH.
Ni jedan ni drugi nista posebno. Ni sa jednim ni drugim neces nista vise nego inace ni dobit ni izgubit da ti igra. Jednu ce ti odigrat ko Ramos iz najboljih dana, drugu ce izgledat ko amater. Isti ovakav clanak ces za Sanicanina procitat nekad i neces se ovoliko cudit. Jer pazi, ovaj igra za Partizan, a ovaj za Zrinjski.
Vucevich je napisao/la:
19 dec 2021, 22:00
@tutankamon1905

Mislim da si totalno promašio poentu. Ne radi se ovdje o tome da li bi trebao igrati Saničanin, Barišić ili neko treći, već da je apsolutna ludnica zvati 30-godišnjeg igrača iz ponajgore lige u Evropi, sa manje nastupa u grupnoj fazi od Gibraltara, Luksemburga, Estonije i Latvije, da debituje u reprezentaciji. Nije kvalitetan igrač, niti ima ikakvu perspektivu, i neće dobar transfer napraviti. Ovaj članak je jako bezobrazan, u najmanju ruku.
Pa citav ovaj dogadjaj oko "reprezentacije" i utakmice s amerima je apsolutna ludnica. Clanak ko i 90 posto ostalih clanaka na ovom portalu, besmislen. I nepotrebno je komentirat i pokusavat podvaljivat nekakvu pricu o profitu i takvim glupostima.

Evo ovaj mi sad proba nekakvu popularizaciju kluba ubacit. Znaci reprezentacija koja se bruka na svakom dijelu svijeta zadnjih godina odluci izmislit C sastav za nekakvu besmislenu utakmicu u Americi i to ce donijeti popularnost nekom klubu. De Tristan uozbilji se svega ti

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 19 dec 2021, 22:15

Tristan10 je napisao/la:
19 dec 2021, 22:04
Sigurno neces za milione prodati Barisica, ali se na taj nacin radi na popularizaciji kluba sto je u konacnici dodatna vrijednost. Koristi se reprezentacija za licnu korist. Znaci ako si iz odredjenog kluba, blizi si reprezentaciji. Dodatno, slucajno sam gledao Spanija protiv Hrvatske na Parken Stadionu u Kopenhagenu. To je bilo ljetos za Evropsko Prvenstvo, i vidio sam vise navijaca Zrinjskog sa dresom Bilbija na ledjima koji naravno navijaju za Hrvatsku. Dosta nam je vise takvih, vas boli kita za nasu reprezentaciju, nego samo se gleda ako se moze nesto dobiti. Nisam rodjen juce da vas ne znam. Ovo se odnosi i na Vica pica, i na Beusa.
...i na tutankamona:-)
dosta nam jedan tuta, sad i ovaj poceo podyebavati...yebe se njemu, navija za kroaciju a za nas kaze svakako se nece nigdje plasirati.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 19 dec 2021, 22:20

babino je napisao/la:
19 dec 2021, 22:15
Tristan10 je napisao/la:
19 dec 2021, 22:04
Sigurno neces za milione prodati Barisica, ali se na taj nacin radi na popularizaciji kluba sto je u konacnici dodatna vrijednost. Koristi se reprezentacija za licnu korist. Znaci ako si iz odredjenog kluba, blizi si reprezentaciji. Dodatno, slucajno sam gledao Spanija protiv Hrvatske na Parken Stadionu u Kopenhagenu. To je bilo ljetos za Evropsko Prvenstvo, i vidio sam vise navijaca Zrinjskog sa dresom Bilbija na ledjima koji naravno navijaju za Hrvatsku. Dosta nam je vise takvih, vas boli kita za nasu reprezentaciju, nego samo se gleda ako se moze nesto dobiti. Nisam rodjen juce da vas ne znam. Ovo se odnosi i na Vica pica, i na Beusa.
...i na tutankamona:-)
dosta nam jedan tuta, sad i ovaj poceo podyebavati...yebe se njemu, navija za kroaciju a za nas kaze svakako se nece nigdje plasirati.
Pa da, odu fino navijaju za Hrvatsku uzivaju, a ovamo se pokusava otpad da gura. Znaci mi kojima je reprezentacija broj 1 moramo da trpimo. Opet kazem, vidio sam svojim ocima. Ne preko portala, tv ekrana ili slicno. Vidio svojim ocima navijaci sa Bilbijom na dresu navijaju za Hrvatsku u Danskoj protiv Spanije. I najgore je sto jos pokusava da me pravi budalom. Malo morgen bi ovaj Amar Begic vidio reprezentacije da nije potpisao za Borac. Ovaj Josip Corluka, 26 godina, vec ranije dobivao pozive za reprezentaciju, ali kad neko nema kvalitet onda nema. Bolje je dati Dedicu poziv ili pokusati skontati ovoga Karica iz Darmstadta kad jednostavno igraju veci nivo fudbala, imaju veci kvalitet, i bolju perspektivu.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3537
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 dec 2021, 22:32

babino je napisao/la:
19 dec 2021, 22:15
Tristan10 je napisao/la:
19 dec 2021, 22:04
Sigurno neces za milione prodati Barisica, ali se na taj nacin radi na popularizaciji kluba sto je u konacnici dodatna vrijednost. Koristi se reprezentacija za licnu korist. Znaci ako si iz odredjenog kluba, blizi si reprezentaciji. Dodatno, slucajno sam gledao Spanija protiv Hrvatske na Parken Stadionu u Kopenhagenu. To je bilo ljetos za Evropsko Prvenstvo, i vidio sam vise navijaca Zrinjskog sa dresom Bilbija na ledjima koji naravno navijaju za Hrvatsku. Dosta nam je vise takvih, vas boli kita za nasu reprezentaciju, nego samo se gleda ako se moze nesto dobiti. Nisam rodjen juce da vas ne znam. Ovo se odnosi i na Vica pica, i na Beusa.
...i na tutankamona:-)
dosta nam jedan tuta, sad i ovaj poceo podyebavati...yebe se njemu, navija za kroaciju a za nas kaze svakako se nece nigdje plasirati.
Treba nekako pauzu u premier ligi pregrmit. Gdje ces bolje prilike od ovog

Avatar
zgembo89
Postovi: 4921
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 20 dec 2021, 19:32

Jest nas Petkovic s*ebo za Omeragica eno potpiso za Milan ,a samo ga kapariso jednu minutu i to cim su nasi mediji poceli pisat o pozivu u nas tim isto ko i Seferovic..

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4444
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 20 dec 2021, 19:51

zgembo89 je napisao/la:
20 dec 2021, 19:32
Jest nas Petkovic s*ebo za Omeragica eno potpiso za Milan ,a samo ga kapariso jednu minutu i to cim su nasi mediji poceli pisat o pozivu u nas tim isto ko i Seferovic..
Kakvo izmišljanje, nije da nemaju članci na internetu koji su dostupni svima, a ljudi i dalje lupetaju...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.