Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la OnakoBa » 24 nov 2021, 12:18

DzananMusa11 je napisao/la:
24 nov 2021, 12:11
OnakoBa je napisao/la:
24 nov 2021, 12:07
A zar vam to sve nije nenormalno? 3 bebe da se rode danas, 24. Novembra 2021. U Sarajevu, Eldin, Ivica i Nemanja... samo je Eldin Bosanac je li?
Svi su Bosanci, samo je Eldin Bošnjak i jedini će za 18 godina osjećati BiH kao domovinu iz Linza
:tokralju: :rol:
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 24 nov 2021, 12:43

MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 09:40
Harise je napisao/la:
24 nov 2021, 09:32
bavariapivo je napisao/la:
24 nov 2021, 08:16


vidim ja da ti blage veze nemas, al hajd bilo je zabavno sa tobom mali fasisto iz germanije, tamo i treba da budes... takvih kao tebe BiH ne treba...
Lahko se napravit budala kao ti i ja cu tebi opet kazati ono sto ja znam. Imam komšiju koji nema nikakve veze za Hrvatsku osim vjera, a vjera sasvim dovolnjo da se osjecaš kao Hrvat i to je fašizam! U Njemacku, Austriju, Svicarsku imaju isto mišljenje, cak se boje vaše politike. Opet cu ti kazati jer imam poznastvo u Cazin i Bihac. Oni imaju papire jer radu godinama u Hrvatskoj. Hajmo se ponovo i vratit se na temu sto tice jednog Voloder. Ovo nisam htieo nikako objavit ovdje ali moram. Nema on blage veze sa Hrvatsku, jer njegovi roditelji su iz Novog Travnika. Ja znam njegovog prijatelja koji je isto iz BiH tacno iz Bugojno. Preko toga sam ga upozno, tada je imao 14 godina. Ja sijetim kada je objavio slike na fb od Herceg Bosnu i dvje tri godine poslje i obuko dres od BiH, jer nije prošo probu od Hrvatske u16. Ja sam mu napisao pa ti si objavio slike od Herceg Bosne sto igrac za Bosnu i Hercegovini sada. A on mene kaze redi korist da bi napravio bolju karieru, a inace veze nemam sa Bosnom osim obic porodicu. Ja zamislim kakve ti dzubre imaš veze sa Hrvatsku kada nemaš nikog tamo. Ja sam napisao pa kako si dobio poziv, a on mi kaze preko veze jer ima svoj babo neke veze.
Kakav glupander. :rol:

Možda nisi znao jer vas u dijaspori nisu obavijestili, ali u bosanskohercegovačkom ustavu ne postoji kategorija "Bosanac i Hercegovac", već samo "Bošnjak", "Hrvat", "Srbin" i "Ostali", tako da i oni koji bi se htjeli izjasniti kao Bosanci i Hercegovci to ne mogu učiniti.
Uredu, uredu pametnjakovic ti hoces meni stvarno kazati da ne postoje kategorija Bosanci i Hercegovci. Naravno jer se treba inace kazati gradjani Bosno-Hercegovaci, a ne Bosanac i Hercegovac, a Bosnjak je isto ok. Ako imaju katolici pravo na Hrvatske papire samo sto su katolici. Onda mozeš meni fino objasnit zasto nema jedan "Bosnjak" iz hajmo rec Kosove, Srbije, Hrvatska ili Crna Gora pravo Bosno-Hercegovacko drzavljanstvo? Objasni mi bolje to umjesto da misliš da mozeš sa tvoje trolovanje daleko stic, sto su naši politicari tolko glupi da ovo dozvoljava? Sto moze svaki katolik igrati za Hrvate, a Musliman iz Rijeke nemoze igrati za BiH, a ja znam dosta Bosnjaci iz Rijeke koji nemaju pravo Bosno-Hercegovacki papire.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 24 nov 2021, 13:05

Harise je napisao/la:
24 nov 2021, 12:43
MoodyHank je napisao/la:
24 nov 2021, 09:40
Harise je napisao/la:
24 nov 2021, 09:32


Lahko se napravit budala kao ti i ja cu tebi opet kazati ono sto ja znam. Imam komšiju koji nema nikakve veze za Hrvatsku osim vjera, a vjera sasvim dovolnjo da se osjecaš kao Hrvat i to je fašizam! U Njemacku, Austriju, Svicarsku imaju isto mišljenje, cak se boje vaše politike. Opet cu ti kazati jer imam poznastvo u Cazin i Bihac. Oni imaju papire jer radu godinama u Hrvatskoj. Hajmo se ponovo i vratit se na temu sto tice jednog Voloder. Ovo nisam htieo nikako objavit ovdje ali moram. Nema on blage veze sa Hrvatsku, jer njegovi roditelji su iz Novog Travnika. Ja znam njegovog prijatelja koji je isto iz BiH tacno iz Bugojno. Preko toga sam ga upozno, tada je imao 14 godina. Ja sijetim kada je objavio slike na fb od Herceg Bosnu i dvje tri godine poslje i obuko dres od BiH, jer nije prošo probu od Hrvatske u16. Ja sam mu napisao pa ti si objavio slike od Herceg Bosne sto igrac za Bosnu i Hercegovini sada. A on mene kaze redi korist da bi napravio bolju karieru, a inace veze nemam sa Bosnom osim obic porodicu. Ja zamislim kakve ti dzubre imaš veze sa Hrvatsku kada nemaš nikog tamo. Ja sam napisao pa kako si dobio poziv, a on mi kaze preko veze jer ima svoj babo neke veze.
Kakav glupander. :rol:

Možda nisi znao jer vas u dijaspori nisu obavijestili, ali u bosanskohercegovačkom ustavu ne postoji kategorija "Bosanac i Hercegovac", već samo "Bošnjak", "Hrvat", "Srbin" i "Ostali", tako da i oni koji bi se htjeli izjasniti kao Bosanci i Hercegovci to ne mogu učiniti.
Uredu, uredu pametnjakovic ti hoces meni stvarno kazati da ne postoje kategorija Bosanci i Hercegovci. Naravno jer se treba inace kazati gradjani Bosno-Hercegovaci, a ne Bosanac i Hercegovac, a Bosnjak je isto ok. Ako imaju katolici pravo na Hrvatske papire samo sto su katolici. Onda mozeš meni fino objasnit zasto nema jedan "Bosnjak" iz hajmo rec Kosove, Srbije, Hrvatska ili Crna Gora pravo Bosno-Hercegovacko drzavljanstvo? Objasni mi bolje to umjesto da misliš da mozeš sa tvoje trolovanje daleko stic, sto su naši politicari tolko glupi da ovo dozvoljava? Sto moze svaki katolik igrati za Hrvate, a Musliman iz Rijeke nemoze igrati za BiH, a ja znam dosta Bosnjaci iz Rijeke koji nemaju pravo Bosno-Hercegovacki papire.
Šta je ovo krv ti yebem? :shock:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

EdinjoBos
Postovi: 1276
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 nov 2021, 15:55

Evo par mladih igraca naseg porijekla, mozda bi koji valjao za U17 ili U18 repku (jedino je dizdarevic nastupao za nas 2 puta i dao 1 gol:


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

da se malo vratimo na temu :)

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 24 nov 2021, 15:56

Bosno-Hercegovaci ?

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 24 nov 2021, 16:03

jasmin10 je napisao/la:
24 nov 2021, 15:56
Bosno-Hercegovaci ?
Ma zajebava se lik, nemoguće je biti ovako nepismen.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 24 nov 2021, 16:15

EdinjoBos je napisao/la:
24 nov 2021, 15:55
Evo par mladih igraca naseg porijekla, mozda bi koji valjao za U17 ili U18 repku (jedino je dizdarevic nastupao za nas 2 puta i dao 1 gol:


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

da se malo vratimo na temu :)
Dizdarević je ok igrač. Bolji od onog što je pobjegao za Norvešku.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la OnakoBa » 24 nov 2021, 16:18

Ofanzivnj vezni, dakle 10ka? Je li to tako se zove? Sto se ne bi probalo I njega zovnuti majku mu, ali u A repku. Pa neka bude tu neka se mota, 25ti igrac spiska npr i da se prati njegov uspon u karijeri...
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 24 nov 2021, 22:48



Ovo trebaju svi naši kvazi igrači pogledati.

Posljednjih godina ne znam da je i jedan naš igrač značajnije napredovao.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 25 nov 2021, 21:09

Damir Redžić.
Wunderkind kojeg je sustigla Bošnjina suza.
Na posudbi je u drugoj ligi.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 25 nov 2021, 22:00

:cry: Ima u Muri veceras igrao Nardin Mulahusejnovic pobjedili Totenhem :hmmmmm:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 nov 2021, 22:05

zgembo89 je napisao/la:
25 nov 2021, 22:00
:cry: Ima u Muri veceras igrao Nardin Mulahusejnovic pobjedili Totenhem :hmmmmm:
Nardin je limitiran napadač.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 26 nov 2021, 18:53

Hiros asistent

(Hiros, Rondic, Kikanovic, Dedic, mozda neki u19 igraci) su od onih koji trebaju dobiti poziv protiv USA.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 26 nov 2021, 19:15

Zbog ceka treba dobiti Kikanovic i Rondic poziv?

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Baboon » 26 nov 2021, 19:34

Pa on je u americi, kaj ne ? Spominjao se na ovim temama, ja sam skeptičan u vezi njega, ali moram priznati da su amerikanci napredovali u fudbalu, imaju masu mladih igrača koje su lansirali u evropu (Salzburg,Lille,Gladbach,Hoffenheim,Leipzig,Valencia itd.).

Rondić je baš tanak ove sezone, 15 tekmi - 2 gola u slabašnoj Fortuna ligi.
it's football day

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 27 nov 2021, 21:14

Evidentno nas je najveci problem sto nemamo nesto da barem lici na kontinuitet razvoja mladih igraca. Gledas prosle kval utakmice u21 reprezentacije, koja se dobro nosila sa Njemackom, pobjedila Belgiju na domacem terenu. Analiziras i pregledas spisak tih igraca, sad ih nigdje nema. Naravno da ne moze svako od njih napraviti korak dalje, ali kod nas niko, dok ti igraci iz Belgije, koje smo savladali dalje nastavljaju svoj razvoj. Sjecam se dobro da se tad Gazibegovic dosta kritikovao a on biljezi dobru minutazu u Sturm Grazu, 2. plasiranoj ekipi u Austriji i sigurno spada u grupu igraca koji su nesto napravili. Tu je i Demirovic naravno, i Kovacevic koji je napravio dobar korak dalje u karijeri. Ovi ostali koji su dobili priliku vani, nisu nista napravili(Bradonjic, Hajdarevic, Serbecic, Mujakic), dok odredjeni broj igraca jos igra u BiHPL ili regionu( Lukic, Beganovic, Djokanovic, Kovac, Savic). Cak je Sefkija Resic u Federalnoj. Dosta je ovo mrsavo.

EdinjoBos
Postovi: 1276
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 27 nov 2021, 22:19

ponovo 90 minuta obadvojica


slika

Avatar
Sheyi
Postovi: 12157
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 27 nov 2021, 22:55

Tristan10 je napisao/la:
27 nov 2021, 21:14
Evidentno nas je najveci problem sto nemamo nesto da barem lici na kontinuitet razvoja mladih igraca. Gledas prosle kval utakmice u21 reprezentacije, koja se dobro nosila sa Njemackom, pobjedila Belgiju na domacem terenu. Analiziras i pregledas spisak tih igraca, sad ih nigdje nema. Naravno da ne moze svako od njih napraviti korak dalje, ali kod nas niko, dok ti igraci iz Belgije, koje smo savladali dalje nastavljaju svoj razvoj. Sjecam se dobro da se tad Gazibegovic dosta kritikovao a on biljezi dobru minutazu u Sturm Grazu, 2. plasiranoj ekipi u Austriji i sigurno spada u grupu igraca koji su nesto napravili. Tu je i Demirovic naravno, i Kovacevic koji je napravio dobar korak dalje u karijeri. Ovi ostali koji su dobili priliku vani, nisu nista napravili(Bradonjic, Hajdarevic, Serbecic, Mujakic), dok odredjeni broj igraca jos igra u BiHPL ili regionu( Lukic, Beganovic, Djokanovic, Kovac, Savic). Cak je Sefkija Resic u Federalnoj. Dosta je ovo mrsavo.


Portugal kojeg smo tukli 3:1 tada :mrgreen:
slika

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 27 nov 2021, 22:57

Sheyi je napisao/la:
27 nov 2021, 22:55
Tristan10 je napisao/la:
27 nov 2021, 21:14
Evidentno nas je najveci problem sto nemamo nesto da barem lici na kontinuitet razvoja mladih igraca. Gledas prosle kval utakmice u21 reprezentacije, koja se dobro nosila sa Njemackom, pobjedila Belgiju na domacem terenu. Analiziras i pregledas spisak tih igraca, sad ih nigdje nema. Naravno da ne moze svako od njih napraviti korak dalje, ali kod nas niko, dok ti igraci iz Belgije, koje smo savladali dalje nastavljaju svoj razvoj. Sjecam se dobro da se tad Gazibegovic dosta kritikovao a on biljezi dobru minutazu u Sturm Grazu, 2. plasiranoj ekipi u Austriji i sigurno spada u grupu igraca koji su nesto napravili. Tu je i Demirovic naravno, i Kovacevic koji je napravio dobar korak dalje u karijeri. Ovi ostali koji su dobili priliku vani, nisu nista napravili(Bradonjic, Hajdarevic, Serbecic, Mujakic), dok odredjeni broj igraca jos igra u BiHPL ili regionu( Lukic, Beganovic, Djokanovic, Kovac, Savic). Cak je Sefkija Resic u Federalnoj. Dosta je ovo mrsavo.


Portugal kojeg smo tukli 3:1 tada :mrgreen:
slika
Godište 90-91 i 96-97 je bila medju najboli generacije. Nazalost nismo ništa napravili od toga...

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 27 nov 2021, 23:00

Vladan večeras opet clean sheet, imaju tri boda manje od lidera na tabeli.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.