Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 21 mar 2023, 01:16

Višća je kalibar lige petice bio godinama. Lik je startan ko da je crnac.
Bajić nije nikad. Talentovan jeste, škola je tu, vrijedno radi, ali nema tijelo za lige petice.
Hadžiahmetović isto je kalibar lige petice.
Memija i Sadiković su napravili karijeru kakva im se i predviđala.

Meni je misterija kako Šerbečić nije napravio bolju karijeru. Lik je top igrač. U mladoj je po meni bio naš najbolji igrač, izdominirao svakog napadača s kojim se susreo.
Ne vidim neki nedostatak u igri koji bi ga sputavao, poprilično je kompletan.

zaostrog
Postovi: 807
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zaostrog » 21 mar 2023, 12:14

ASD je napisao/la:
21 mar 2023, 01:16
Meni je misterija kako Šerbečić nije napravio bolju karijeru. Lik je top igrač. U mladoj je po meni bio naš najbolji igrač, izdominirao svakog napadača s kojim se susreo.
Ne vidim neki nedostatak u igri koji bi ga sputavao, poprilično je kompletan.
I meni se čini sve to fakat. Evo i sad u Sarajevu, djeluje ko da je došao Thiago Silva u odnosu na ostale. Mislim da je njega baš ukopao izbor Rosenborga. Vrlo specifičan stil fudbala, način razmišljanja, i praktično je čovjek u svemu tome izgubio 4-5 godina. I evo opet je došao u Sarajevo, koje je najnezdravije u posljednjih 20 godina. Čak bih se usudio reći da još uvijek ima šanse da to bude neki solidan nivo (recimo kao Adnan Kovačević, mada je daleko veći potencijal imao).

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 21 mar 2023, 12:29

Šerbečić jeste misterija, Mujakić ga je "preskočio" u razvoju. Mada dobro je imati takve opcije, ne možeš sa sigurnošću tvrditi da sa 26-27 neće biti kalibar za popunu mjesta trećeg-četvrtog stopera, pod pretpostavkom da Hadžikadunić uspije da se profilira u jačim ligama i da Barišić nešto napravi nakon odlaska iz lošeg Osijeka, a prije svega da dobije uopšte poziv.


Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 mar 2023, 16:03

Tekashi je napisao/la:
21 mar 2023, 16:00
ovaj mali nista sa Hasanove strane nije povukao.

Spanska krv je izgleda vrlo gust.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 21 mar 2023, 17:07

Ma problem sa ovim malim je što se stvara nekakva atmosfera patriotizma ili čega već, svi pozitivno pišu o njemu, a sramotno je pozvati ga. Svi PLBiH igrači su ozbiljniji od njega.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ado1922 » 21 mar 2023, 17:22

izdzezveubrazil je napisao/la:
21 mar 2023, 17:07
Ma problem sa ovim malim je što se stvara nekakva atmosfera patriotizma ili čega već, svi pozitivno pišu o njemu, a sramotno je pozvati ga. Svi PLBiH igrači su ozbiljniji od njega.
Kad mogu oyebine iz boyca može i Hasanov mali.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 21 mar 2023, 17:52

Pa nije mi to neki argument. Suštinski i nema razlike između ojebina iz Borca i njega.

GG3
Postovi: 2758
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GG3 » 21 mar 2023, 18:48

Jedina prednost je ta da ovaj mali moze biti motivacija da se druga djeca u dijaspori odlucuju za nas. Igracki ne zasluzuje poziv definitivno 😂
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
DamirT
Postovi: 13893
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 21 mar 2023, 18:50

Ma ne bi ni dobio poziv da ga otac nije uvalio. Al haj, bolje i on nego oyebine iz bojca koji svakako ne bi igrali za nas da su iole kvalitetniji
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 mar 2023, 18:56

Problem ovog Nicka i Hasana je da ima ikakav svjetski talenat uopdse ne bi bilo dvojbe između Španije ili BiH.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ado1922 » 21 mar 2023, 19:20

2 najjače agencije

https://www.transfermarkt.com/ak-sport- ... rater/1931


https://www.transfermarkt.com/sports-cl ... rater/4915


Ko hoće da igra za BiH ovo je jedini način da uleti

Jesi li čuo Hamula?!!
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

napapijri1987
Postovi: 315
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la napapijri1987 » 21 mar 2023, 20:52

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
21 mar 2023, 18:56
Problem ovog Nicka i Hasana je da ima ikakav svjetski talenat uopdse ne bi bilo dvojbe između Španije ili BiH.
Jedan ozbiljan savez bi rado radio sa njegovim ocem koji je sportski direktor jednog od najvecih klubova na svijetu. Iskoristit poziv malog da se uspostavi bilo kakav odnos sa brazzom pa makar isti bio samo marketinske prirode.😄

GG3
Postovi: 2758
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GG3 » 21 mar 2023, 21:00

napapijri1987 je napisao/la:
21 mar 2023, 20:52
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
21 mar 2023, 18:56
Problem ovog Nicka i Hasana je da ima ikakav svjetski talenat uopdse ne bi bilo dvojbe između Španije ili BiH.
Jedan ozbiljan savez bi rado radio sa njegovim ocem koji je sportski direktor jednog od najvecih klubova na svijetu. Iskoristit poziv malog da se uspostavi bilo kakav odnos sa brazzom pa makar isti bio samo marketinske prirode.😄
Upravo tako, mi samo negativno trazimo, umijesto da predjemo preko onog sto ne valja a iskoristavamo svaku sansu.

Igranje ovog malca treba Marketinski iskoristiti a dali smo bili 1 ili 3 opcija sta nas briga!
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 21 mar 2023, 21:05



Ali zato nema dvije godine mjesta u U19/U21 BiH. Sad kad je dobio poziv Svedske bice interesantan mozda. :facepalm:
@igrajlopte 🐦

Avatar
zgembo89
Postovi: 4921
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 21 mar 2023, 21:06

Šesti u nizu! U junu na okupljanje?

Dragan Stojković i Stevan Stojanović tokom dve godine svog mandata pod zastavu Srbije stavili su petoricu igrača koji su ili rođeni van granica naše zemlje, ili su fudbalski iškolovani u inostranstvu. To su Lazar Samardžić, Vladan Kovačević, Srđan Babić, Stefan Mitrović i Mile Svilar. Sada je na redu i šesti, Darian Maleš roditelji iz Bosne rodjen u Luzernu CH igrac Bazela

Brazzzoo123
Postovi: 181
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Brazzzoo123 » 21 mar 2023, 21:35

zgembo89 je napisao/la:
21 mar 2023, 21:06
Šesti u nizu! U junu na okupljanje?

Dragan Stojković i Stevan Stojanović tokom dve godine svog mandata pod zastavu Srbije stavili su petoricu igrača koji su ili rođeni van granica naše zemlje, ili su fudbalski iškolovani u inostranstvu. To su Lazar Samardžić, Vladan Kovačević, Srđan Babić, Stefan Mitrović i Mile Svilar. Sada je na redu i šesti, Darian Maleš roditelji iz Bosne rodjen u Luzernu CH igrac Bazela
Pitanje je da li smo kod ovih igraca mi sta i pokusavali. A susjedi kupe i sakom i kapom,bez pardona.

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 21 mar 2023, 21:36

GG3 je napisao/la:
21 mar 2023, 21:00
napapijri1987 je napisao/la:
21 mar 2023, 20:52
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
21 mar 2023, 18:56
Problem ovog Nicka i Hasana je da ima ikakav svjetski talenat uopdse ne bi bilo dvojbe između Španije ili BiH.
Jedan ozbiljan savez bi rado radio sa njegovim ocem koji je sportski direktor jednog od najvecih klubova na svijetu. Iskoristit poziv malog da se uspostavi bilo kakav odnos sa brazzom pa makar isti bio samo marketinske prirode.😄
Upravo tako, mi samo negativno trazimo, umijesto da predjemo preko onog sto ne valja a iskoristavamo svaku sansu.

Igranje ovog malca treba Marketinski iskoristiti a dali smo bili 1 ili 3 opcija sta nas briga!
Volio bih da pojasnite kako.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 7961
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la baboedindzeko09 » 21 mar 2023, 21:38

Brazzzoo123 je napisao/la:
21 mar 2023, 21:35
zgembo89 je napisao/la:
21 mar 2023, 21:06
Šesti u nizu! U junu na okupljanje?

Dragan Stojković i Stevan Stojanović tokom dve godine svog mandata pod zastavu Srbije stavili su petoricu igrača koji su ili rođeni van granica naše zemlje, ili su fudbalski iškolovani u inostranstvu. To su Lazar Samardžić, Vladan Kovačević, Srđan Babić, Stefan Mitrović i Mile Svilar. Sada je na redu i šesti, Darian Maleš roditelji iz Bosne rodjen u Luzernu CH igrac Bazela
Pitanje je da li smo kod ovih igraca mi sta i pokusavali. A susjedi kupe i sakom i kapom,bez pardona.
Džaba i pokušavati, nijedan hrvat ili srbin iz BiH koji je rođen vani nema BiH ni u mislima, samo Hrvatska ili Srbija. Nama je jedina šansa sa igračima iz dijaspore koji su Bošnjaci, iako ni to uvijek nije sigurno.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Felixians4 » 21 mar 2023, 21:51

Ma većina tih sportaša želi primarno nastupiti za jače, bolje, konkurentnije vrhu pa tako bolji brat nastupa lupam za Njemačku i Španjolsku, a drugi se opredijeli za "matičnu". Tako bi Menalo vjerojatno radije igrao za HRV, no da je Hrv slabija/BIH jača onda bi neki koji su se opredijelili za HRV nastupali za BIH. U konačnici svatko bira, no rijetko tko, jedan od 100 Ilijada će a priori nacionalistički biti isključiv. BIH će ojačati vrlo skoro ko država u svakom obliku, tako i sportski

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, Hazre, numanumaye22, Sindikat12, Venom i 64 gosta.