Amar Dedić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Beduin » 25 mar 2023, 19:21

ElCartel11 je napisao/la:
25 mar 2023, 18:10
Pa ne znam bas koliko bi mu Serie A bila dobra jer je napadacki nastrojen bek.
Dortmund, Leipzig, Leverkusen, u Španiji mozda Atletico mada i oni vise gaje defanzivan stil igre.
Od klubova koji nisu iz top 5 ali takodje bi za njega bilo mozda najidealnije za sad Ajax, Benfica, Porto.
Ako gledas efikasnost u ligama, Serie A nista ne zaostaje za ligama petice. Cak je znatno efikasnija od Spanske, a ne zaostaje nesto posebno ni za Njemcima. Mozda jedino Englezi da su znatno efikasniji.
U Italiji se mozda igra vise takticki i na rezultat, ali i dalje efikasno. Pogledaj ove sezone italijane u Evropskim takmicenjima i jasno ti je da liga ide prema naprijed, a bez velikih zvijezda, tj. daju buduce zvijezde.

Medju najboljim bekovima Evrope su Theo iz Milana i donedavno Hakimi iz Intera, obojica razvalili u ligi i itekako efikasni bili, Theo je jos uvijek. Dakle, za kvalitetnog ofanzivnog beka nema zime u Italiji.
Mada bih i ja vise volio da ode u Njemacku ili Englesku.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Arvid
Postovi: 17193
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Arvid » 25 mar 2023, 19:56

Ne znam šta Brazzo čeka :kafa:

Pavard čkapi svakako ide na ljeto, Kimmich je vezni, Cancelo je svakako bolji lijevo a i na posudbi je...Bavarci čekaju novog Brazzu po desnom boku :kafa:

Šalu na stranu, kao što napisah sinoć, ostanak u Salzburgu još neko vrijeme uopšte ne bi trebala biti neka loša opcija, momak je faktički tek postao fudbaler. Ili eventualno Leipzig, s obzirom da je to update verzija Salzburga. Iskreno govoreći, odlasci u Barcu, United i sl. klubove u ovoj fazi karijere su više rizik nego išta drugo. On ako ovako nastavi sa razvojem (u koji ne sumnjam, samo Bože zdravlja) oni će čekati u redu i za 5 godina ako treba.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 25 mar 2023, 19:57

Mazraoui, Stanišić? :mrgreen:

zeljovac21
Postovi: 2029
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la zeljovac21 » 25 mar 2023, 20:22

Ma ovaj mali ce igrat u Realu aBd

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la ReX » 25 mar 2023, 20:27

Mislim da ce ipak na kraju otici u Leipzig zbog veze klubova.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Sveti » 26 mar 2023, 05:17

Iiiiii pocelo je seljakanje :kafa:
naprijed rejal

Avatar
RoninX
Postovi: 1943
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la RoninX » 26 mar 2023, 14:52

Arvid je napisao/la:
25 mar 2023, 19:56
Ne znam šta Brazzo čeka :kafa:

Pavard čkapi svakako ide na ljeto, Kimmich je vezni, Cancelo je svakako bolji lijevo a i na posudbi je...Bavarci čekaju novog Brazzu po desnom boku :kafa:

Šalu na stranu, kao što napisah sinoć, ostanak u Salzburgu još neko vrijeme uopšte ne bi trebala biti neka loša opcija, momak je faktički tek postao fudbaler. Ili eventualno Leipzig, s obzirom da je to update verzija Salzburga. Iskreno govoreći, odlasci u Barcu, United i sl. klubove u ovoj fazi karijere su više rizik nego išta drugo. On ako ovako nastavi sa razvojem (u koji ne sumnjam, samo Bože zdravlja) oni će čekati u redu i za 5 godina ako treba.
Potpuno se slazem. Njemu je Leipzig mjera u ovom trenutku. A bilo kad da se odluci za veci nivo (ako se naravno pokaze da je za onaj najveci nivo) moze birati sta hoce (najbolje da ga Haso pokupi) osim Barcelone koja se pokazala kao masina za unistenje talenata pa cak i etabliranih zvijezda...

U svakom slucaju ovaj portal je pronasao novu kravu muzaru za clickbait naslove... treba uzet olovku i brojat koliko ce ga puta selit do stvarnog transfera

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la ASD » 26 mar 2023, 14:55

Možda mu je bolje da ostane da se bolje etablira kao jedna od zvijezda u ekipi jer će sigurno neke od najvećih zvijeda napustiti, kao recimo Šeško.

GIBRA
Postovi: 2693
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la GIBRA » 26 mar 2023, 14:57

Najbolji potez bi mu bio prelazak u Leipzig ili Dortmund,sto dalje od vecih klubova gdje ce ga klupirati nakon jedne lose partije
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la kolezeljovac » 26 mar 2023, 15:04

Zamisli Dedića u dresu Dortmunda :ljepota:
Još onaj njihov stil fudbala, a Bgm ako budu prvaci ove sezone imaju fine šanse jer su trenutno prvi, to bi mu bio pun pogodak....

Ovo je jasno sve moja želja :mrgreen:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 mar 2023, 17:19

Ništa mu neće faliti da ostane još jednu godinu u Austriji. Još uvijek je ranoj fazi razvoja i neka ga tu. Igra redovno i to je najbitnije. Ima vremena za velike timove.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Kaunas » 26 mar 2023, 18:47

Najbolje otici tamo gdje ponude najbolji ugovor. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la AshburtonG » 26 mar 2023, 21:27

Mogao bi on u Al Nassr.

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la TheClown » 27 mar 2023, 21:16

Skauti prateći Dedica pronašli Haraslina.
:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la ReX » 08 apr 2023, 13:44

@igrajlopte 🐦

Horoz
Postovi: 1625
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Horoz » 08 apr 2023, 14:24

ReX je napisao/la:
08 apr 2023, 13:44
Mali off
Miloš Kerkez, ne može srpskije ime rođen u Vrbasu, a "Mađar". Bajčetić je Španac. Eto Srbija je zadnjih par godina izgubila dva top talenta, a priča se kako eto njihovi lete da igraju za otaddžbinu. Naši su u tim pričama izdajnici i nepatriote.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 08 apr 2023, 19:16

Horoz je napisao/la:
08 apr 2023, 14:24
Mali off
Miloš Kerkez, ne može srpskije ime rođen u Vrbasu, a "Mađar". Bajčetić je Španac. Eto Srbija je zadnjih par godina izgubila dva top talenta, a priča se kako eto njihovi lete da igraju za otaddžbinu. Naši su u tim pričama izdajnici i nepatriote.
Ma ja, i započeo sa fudbalom u Srbiji, a u Mađarskoj živio ukupno dvije godine možda. Po meni malo bespotrebna i neobjektivna priča iz one "samo kod nas" kategorije, kad hoćeš da generaliziraš pa pljuješ. Takve priče više govore o onima koji ih započinju nego o onima o kojima se u njima radi.

Sutra da "izdajnik" Huseinbašić da gol za odlazak na takmičenje svi bi mu sjahali s vrata.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la ASD » 08 apr 2023, 19:44

Neki dan sam gledao tog Kerkeza. Top bek.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la gruezi » 08 apr 2023, 20:49

izdzezveubrazil je napisao/la:
08 apr 2023, 19:16
Horoz je napisao/la:
08 apr 2023, 14:24
Mali off
Miloš Kerkez, ne može srpskije ime rođen u Vrbasu, a "Mađar". Bajčetić je Španac. Eto Srbija je zadnjih par godina izgubila dva top talenta, a priča se kako eto njihovi lete da igraju za otaddžbinu. Naši su u tim pričama izdajnici i nepatriote.
Ma ja, i započeo sa fudbalom u Srbiji, a u Mađarskoj živio ukupno dvije godine možda. Po meni malo bespotrebna i neobjektivna priča iz one "samo kod nas" kategorije, kad hoćeš da generaliziraš pa pljuješ. Takve priče više govore o onima koji ih započinju nego o onima o kojima se u njima radi.

Sutra da "izdajnik" Huseinbašić da gol za odlazak na takmičenje svi bi mu sjahali s vrata.
Kerkez je madzar iz vojvodine..vjerovatno mjesanac ali svi koji govore madzarski a nisu puni madzari u vojvodini imaju pravo na madzarski pasos.. I onaj nemanja nikolic je mjesanac ali madzarski mu je maternji jezik jer je iz grada gdje se predominantno govori madzarski..

Horoz
Postovi: 1625
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Horoz » 08 apr 2023, 21:14

gruezi je napisao/la:
08 apr 2023, 20:49
Kerkez je madzar iz vojvodine..vjerovatno mjesanac ali svi koji govore madzarski a nisu puni madzari u vojvodini imaju pravo na madzarski pasos.. I onaj nemanja nikolic je mjesanac ali madzarski mu je maternji jezik jer je iz grada gdje se predominantno govori madzarski..
Miloš je ultimativno srpsko (i slavensko) ime, daju ga najčešće velike srpske patriote. Kerkezi su iz krajine i stare hercegovine.
Između ostalog je i bio uvrijeđen jer ga Srbija na vrijeme nije zvala, pa otišao Mađarima.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.