UEFA Nations League - grupa B3 (BiH, FIN, ROM, MNE)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: UEFA Nations League - grupa B3 (BiH, FIN, ROM, MNE)

Post Postao/la samoSA » 28 sep 2022, 08:32

vedranbadjun je napisao/la:
28 sep 2022, 00:10
Beduin je napisao/la:
27 sep 2022, 23:18

J3bes LN, prosla je. Tek sad slijedi ono najzanimljivije - potencijalna utakmica protiv Rusije.
Neće biti utakmice sa Rusijom, to je predizborna koska za glasače gospon Laktašenka. Živi bili pa vidjeli. :bih:
Sta kontas da ce dodik smjet slagat putka a u lice mu rekao iso maxuz gore da mu kaze za tekmu
A na kraju krajeva i treba je odigrat nek cijeli svijet vidi ko smo i sta smo.Vicko mece ne vadi od prvog dana njegovog ustolicenja,tada je trebalo rat savezu objavit sada je kasno nargilasi.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: UEFA Nations League - grupa B3 (BiH, FIN, ROM, MNE)

Post Postao/la ElCartel11 » 28 sep 2022, 10:30

Raonffa je napisao/la:
27 sep 2022, 23:43
Ne pratiš ti repku ni iz zayebancije ni površno, ti pratiš repku da bi mogao ismijavati one što si uzeo na zub (a dosta je takvih, počevši od igrača pa nadalje) i tako hraniš svoj ego. Neko ko nešto prati "površno i iz zayebancije", vjeruj mi, ne učestvuje u forumaškim diskusijama braneći svoje stavove.

Nisi jedini, ima vas par koji bi muda jeli da se sa Petevom plasiramo na Euro, i tu se onda automatski diskvalifikuješ kao neki konstruktivan kritičar, a mnošto je takvih momaka ovdje koji kritikuju mnogo ali se vidi da to rade iz dobre namjere, pa čak nekad i pohvale ako se ima šta za pohvaliti.

Ti od 100 postova kudiš sve živo u njih 99 i to je tvoj najveći problem :)
Ja cu Peteva nonstop kuditi kao i Loju u ženskoj repci. Dva antitalenta od trenera koji ne znaju iskoristiti igrace na pravi način.
O taktikama necemo ni pričati jer je i nemaju :mrgreen:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: UEFA Nations League - grupa B3 (BiH, FIN, ROM, MNE)

Post Postao/la Raonffa » 28 sep 2022, 23:28

babino je napisao/la:
28 sep 2022, 00:07
Raonffa je napisao/la:
27 sep 2022, 23:43
Ne pratiš ti repku ni iz zayebancije ni površno, ti pratiš repku da bi mogao ismijavati one što si uzeo na zub (a dosta je takvih, počevši od igrača pa nadalje) i tako hraniš svoj ego. Neko ko nešto prati "površno i iz zayebancije", vjeruj mi, ne učestvuje u forumaškim diskusijama braneći svoje stavove.

Nisi jedini, ima vas par koji bi muda jeli da se sa Petevom plasiramo na Euro, i tu se onda automatski diskvalifikuješ kao neki konstruktivan kritičar, a mnošto je takvih momaka ovdje koji kritikuju mnogo ali se vidi da to rade iz dobre namjere, pa čak nekad i pohvale ako se ima šta za pohvaliti.

Ti od 100 postova kudiš sve živo u njih 99 i to je tvoj najveći problem :)
iznad sam ti naveo svoj problem sa ovom repkom...mozda ti je malo i jasnije zasto ne kontam da neko moze navijati za srbiju..

vjerovao ili ne, do unazad nekoliko godina sam u redovima cekao ulaznice, nije me fulala tekma u zenici. Sada ne pomisljam da idem. Dok gledam na TV-u toliko mi svejedno da me bude strah.

Kudim? jutros pisem da bi tuta trebao zasukati rukave i do marta pronaci barem jos dva igraca poput anela, dennisa, amara, jusufa...
austrija je blizu, sunjic je kod vede, vidjeti sta je sa tim malcem u kelnu...
evropsko mu nece donijeti sanicanin, gojko, gojak, civic, duljevic, danilovic isl..
civica i gojka kudim od pocetka, ubijedjen sam sa pravom.
vidim cak da su moje 'duh' za cimirota, neki i usvojili:-)
civic je smijesan igrac.
gojak, za njega sam do unazad pola godine ili malo vise, vjerovao, sada je vec, pisi propalo.
danilovic moze postati ronaldo, a nece, poslije titranja za srbiju, meni je bivsi, cak je smijesno da igrac tako smijesnog kluba igra prije jednog prcica npr., tacnije zalosno.
Sve su to problemi koji nas prate od kada postoji ova reprezentacija, samo je ona generacija (2009-2014) uspjela zamaskirati te stvari, mada je i u tom periodu bilo svega, od menadžerskih igrača pa do nekih problema u timu ali bilo je rezultata odnosno prije svega bilo je pravog kvaliteta.

Želim ti reći da je ovdje poenta zapravo truhli sistem, a ne selektor ili igrači uz sve njihove mane.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: UEFA Nations League - grupa B3 (BiH, FIN, ROM, MNE)

Post Postao/la Raonffa » 28 sep 2022, 23:30

ElCartel11 je napisao/la:
28 sep 2022, 10:30
Raonffa je napisao/la:
27 sep 2022, 23:43
Ne pratiš ti repku ni iz zayebancije ni površno, ti pratiš repku da bi mogao ismijavati one što si uzeo na zub (a dosta je takvih, počevši od igrača pa nadalje) i tako hraniš svoj ego. Neko ko nešto prati "površno i iz zayebancije", vjeruj mi, ne učestvuje u forumaškim diskusijama braneći svoje stavove.

Nisi jedini, ima vas par koji bi muda jeli da se sa Petevom plasiramo na Euro, i tu se onda automatski diskvalifikuješ kao neki konstruktivan kritičar, a mnošto je takvih momaka ovdje koji kritikuju mnogo ali se vidi da to rade iz dobre namjere, pa čak nekad i pohvale ako se ima šta za pohvaliti.

Ti od 100 postova kudiš sve živo u njih 99 i to je tvoj najveći problem :)
Ja cu Peteva nonstop kuditi kao i Loju u ženskoj repci. Dva antitalenta od trenera koji ne znaju iskoristiti igrace na pravi način.
O taktikama necemo ni pričati jer je i nemaju :mrgreen:
Poštujem mišljenje, ali se ne slažem. Petev prilično dobro koristi ono što ima na raspolaganju, iako ima momenata sa izmišljanjem pozicija ali to je obično vezano gore za napad gdje smo objektivno i najtanji pa mi je donekle i razumljivo što radi neke stvari, iako ga u tom ne podržavam.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: OzmoodPinglewood, Venom i 44 gosta.