Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Denis Huseinbašić

Post Postao/la forgempp » 03 nov 2022, 22:40

DENIS HUSEINBAŠIĆ

slika

slika

Datum rođenja: Jul 3, 2001.
Mjesto rođenja: Erbach, Njemačka
Godine: 21
Visina: 1,84 m
Pozicija: centralni "box to box"
Klub: 1. FC Köln

Huseinbašić je nastupao ove sezone za Koln i u europskim utakmicama. Zanimljivo samo do prošle sezone igrao je u četvrtoj ligi Njemačke, ali je očigledno da se radi o igraču za puno veće domete.

Ove sezone je u Bundesligi ima 6 nastupa uz 2 gola i asistenciju, a u 5 nastupa u Ligi Konferencije ima skor od 1 gola i 1 asistencije.

Misimović je prije par sedmica za reprezentacija . ba potvrdio da će Denis igrati za Bosnu i Hercegovinu.
:bih:
Zadnja izmjena: forgempp, dana/u 03 nov 2022, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 03 nov 2022, 22:49

To je to, napokon tema :bih:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 04 nov 2022, 09:29

hurem je napisao/la:
03 nov 2022, 22:33
Veoma siguran, miran na lopti.
Gol i asistencija, suvišno je bilo sta kazati.
Bilo bi dobro da pobijede nekako jer bi to značilo više minuta za Huseinbašića bez obzira što će se vratiti povrijeđeni igrači jer bi trener morao više rotirati.

Edit: sve dok ne zaigra za nas ja nisam miran. :)
Ima samo jos Ljubicic s povredom u veznom redu. Svi drugi veznjaci su zdravi. :thumbup:


:bih:
slika
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la babino » 04 nov 2022, 09:45

jel taj ljubicic ono gofno sto je gadjalo dzamiju pivskim bocama?
koliko sam upratio, denis mijenja bas njega, a ovaj je igrao dobro na pocetku sezone..

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 04 nov 2022, 09:47

babino je napisao/la:
04 nov 2022, 09:45
jel taj ljubicic ono gofno sto je gadjalo dzamiju pivskim bocama?
koliko sam upratio, denis mijenja bas njega, a ovaj je igrao dobro na pocetku sezone..
Da to je taj smrad.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Sheyi
Postovi: 12148
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sheyi » 04 nov 2022, 09:57

Ono sto ga krasi i u cemu je vjerovatnk najjaci u Kölnu i sto mu moze donijeti dobru karijeru je tzv. Handlungsschneligkeit, uz ostale segmente naravno koje moze popraviti, ali anticipacija, prepoznavanje, procjena i izvrsavanje situacije su mu mnogo dobri, sto bi Amar Osim rekao koliko brzo razmisljas, procjenjujes i donosis odluke te definise i izdize iznad prosjeka. :mrgreen:

A ne ko Gojak dok primi loptu pa dok mu mozak registruje da je primio, pa dok krene s njom u dribling prodje voz igrac vec na njemu :mrgreen:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 04 nov 2022, 10:59

Sheyi je napisao/la:
04 nov 2022, 09:57
Ono sto ga krasi i u cemu je vjerovatnk najjaci u Kölnu i sto mu moze donijeti dobru karijeru je tzv. Handlungsschneligkeit, uz ostale segmente naravno koje moze popraviti, ali anticipacija, prepoznavanje, procjena i izvrsavanje situacije su mu mnogo dobri, sto bi Amar Osim rekao koliko brzo razmisljas, procjenjujes i donosis odluke te definise i izdize iznad prosjeka. :mrgreen:

A ne ko Gojak dok primi loptu pa dok mu mozak registruje da je primio, pa dok krene s njom u dribling prodje voz igrac vec na njemu :mrgreen:
Dobro je nekada imati i tkz 'La Pausa', treba usporiti igru, ne mora sve iz prve, ali kod Gojaka ta pauza traje vjecnost.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 04 nov 2022, 13:28

Momak je velik potencijal to se davno vidjelo, sa svim predispozicijama da postane top klasa.

I donijet ce prijeko potrebnu energiju i dinamiku našem tromom i sporom veznom redu to je sigurno.

Ali dugorocno u kontekstu repke nece sam znacajno moci pomoći ukoliko se ne pojavi jos bar jedan igrac slican njemu i njegovom godistu priblizno, da bi na duzi period nosili veznu liniju a nazalost jos se ne nazire neko ni blizu tom nivou. I ovo sto ima igraca, nama jos nije dostupno i jos neizvjesno da li ce igrat za nas.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz


Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 06 nov 2022, 16:35

Nakon one utakmice na klupu. Svaka cast treneru. :clap:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Sheyi
Postovi: 12148
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sheyi » 06 nov 2022, 16:37

Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 16:35
Nakon one utakmice na klupu. Svaka cast treneru. :clap:
Mislim da je kaputt nakon toliko utakmica :mrgreen: a u srijedu igraju opet :bih:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 06 nov 2022, 16:38

Sheyi je napisao/la:
06 nov 2022, 16:37
Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 16:35
Nakon one utakmice na klupu. Svaka cast treneru. :clap:
Mislim da je kaputt nakon toliko utakmica :mrgreen: a u srijedu igraju opet :bih:
Lik je motor nema tu sta kaputt biti. :D
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 06 nov 2022, 19:30

Sheyi je napisao/la:
06 nov 2022, 16:37
Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 16:35
Nakon one utakmice na klupu. Svaka cast treneru. :clap:
Mislim da je kaputt nakon toliko utakmica :mrgreen: a u srijedu igraju opet :bih:
Kao sto ti kazem treba stanlo igrati. :mrgreen: Izmislio fudbal za raznorazne Dude, Maine itd.
Ubacio ga kasno gdje je vec sve bilo gotovo.
Kad vidim likove pred golu poput Tiggesa i Maine nema sanse da Hamulic nema mjesta u Bundesligi.
A stoperski par Soldo-Killian je prica za sebe. Greska za greskom. Za Solda je Bicakcic Usain Bolt licno.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 06 nov 2022, 19:45

Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 19:30
Sheyi je napisao/la:
06 nov 2022, 16:37
Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 16:35
Nakon one utakmice na klupu. Svaka cast treneru. :clap:
Mislim da je kaputt nakon toliko utakmica :mrgreen: a u srijedu igraju opet :bih:
Kao sto ti kazem treba stanlo igrati. :mrgreen: Izmislio fudbal za raznorazne Dude, Maine itd.
Ubacio ga kasno gdje je vec sve bilo gotovo.
Kad vidim likove pred golu poput Tiggesa i Maine nema sanse da Hamulic nema mjesta u Bundesligi.
A stoperski par Soldo-Killian je prica za sebe. Greska za greskom. Za Solda je Bicakcic Usain Bolt licno.
Dozira mu covjek minutažu, jer mlad je igrač da ne 'izgori' odmah u startu,postepeno ga treba prilagodjavat na ovaj nivo, ipak ne smijemo zaboraviti da je ljetos igrao 4.ligu
Osim toga zadnje tri utaimice je igrao skoro citave u kratkom vremenskom periodu.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Profesor
Postovi: 4247
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Profesor » 06 nov 2022, 19:54

Super sredina za njegov razvoj. Dozira mu trener minute, vjeruju mu. Samo naprijed zmaju!

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ArtVandelay » 06 nov 2022, 20:08

Šta se čeka? Ovoga i Hamulića kaparisati odma!
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la forgempp » 06 nov 2022, 20:10

ArtVandelay je napisao/la:
06 nov 2022, 20:08
Šta se čeka? Ovoga i Hamulića kaparisati odma!
Denis je zavrsen, potvrdio i Miske.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 07 nov 2022, 10:37

Imajednabrigada je napisao/la:
06 nov 2022, 19:45
Maestro je napisao/la:
06 nov 2022, 19:30
Sheyi je napisao/la:
06 nov 2022, 16:37


Mislim da je kaputt nakon toliko utakmica :mrgreen: a u srijedu igraju opet :bih:
Kao sto ti kazem treba stanlo igrati. :mrgreen: Izmislio fudbal za raznorazne Dude, Maine itd.
Ubacio ga kasno gdje je vec sve bilo gotovo.
Kad vidim likove pred golu poput Tiggesa i Maine nema sanse da Hamulic nema mjesta u Bundesligi.
A stoperski par Soldo-Killian je prica za sebe. Greska za greskom. Za Solda je Bicakcic Usain Bolt licno.
Dozira mu covjek minutažu, jer mlad je igrač da ne 'izgori' odmah u startu,postepeno ga treba prilagodjavat na ovaj nivo, ipak ne smijemo zaboraviti da je ljetos igrao 4.ligu
Osim toga zadnje tri utaimice je igrao skoro citave u kratkom vremenskom periodu.
Znam brate ali iznervira se covjek kad im vidi panjeve u odbrani i veznom redu, odnosno u svim redovima. :mrgreen:
Znam da Baumgart polagano oba nasa igraca hoce da navikne na veci nivo, dobar je to trener. Ali kao sto kazem kad vidis sta ovi panjevi iz utakmice u utakmicu pokazu nerviras se. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 07 nov 2022, 11:46

@maestro
To jeste, vidi se nemaju neke ideje pa ni talenta zato nisu ni zanimljivi gledat.

Odbrana, ppsebno Soldo bas nesigurna, svaku utakmicu bar jedan gol je njegov.

Po pitanju Smajica nisam bas neki optimist, ono malo sto sam ga gledao za repku19 uopste mi se nije svidio kao igrac, ali nadam se da grijesim, ipak treneri su tu svaki dan skooro s njim valjda imaju bolji uvid.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Maestro » 07 nov 2022, 12:02

Imajednabrigada je napisao/la:
07 nov 2022, 11:46
@maestro
To jeste, vidi se nemaju neke ideje pa ni talenta zato nisu ni zanimljivi gledat.

Odbrana, ppsebno Soldo bas nesigurna, svaku utakmicu bar jedan gol je njegov.

Po pitanju Smajica nisam bas neki optimist, ono malo sto sam ga gledao za repku19 uopste mi se nije svidio kao igrac, ali nadam se da grijesim, ipak treneri su tu svaki dan skooro s njim valjda imaju bolji uvid.
Nije ni mene odusevio u one tri utakmice za u19. S tim sto ja to ne bi bas naveo kao neko mjerilo jer igras sa igracima koji su tu ne radi svoje kvalitete.
Zato vise treba gledati u klubu sta igra. A tu je odradio dobri utakmica u drugom timu a i u pripremama za prvi tim pokazao se.
Vidjecemo sta ce buducnost donijeti ali pokraj oni stopera postoji sansa za minute. Vidjecemo sad na pripremama. Bice sigurno gdje snimak utakmica. :thumbup:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samoposteno i 29 gostiju.