Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la forgempp » 28 mar 2023, 17:04

Ja razumijem ovakve odluke, dijete se rodi u Njemačkoj, odraste u tom sistemu, tu su mu porodica - prijatelji, cijeli život mu je tu... apsolutno razumijem.
Ali on je obećao Misketu da će igrat za BiH i na kraju se ispostavi da je lagao faktički i nas i Misketa i selektora... Kažeš brate odmah neću i tjt, ne budi gnjida. Samo zbog toga mi je krivo.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 28 mar 2023, 17:10

forgempp je napisao/la:
28 mar 2023, 17:04
Ja razumijem ovakve odluke, dijete se rodi u Njemačkoj, odraste u tom sistemu, tu su mu porodica - prijatelji, cijeli život mu je tu... apsolutno razumijem.
Ali on je obećao Misketu da će igrat za BiH i na kraju se ispostavi da je lagao faktički i nas i Misketa i selektora... Kažeš brate odmah neću i tjt, ne budi gnjida. Samo zbog toga mi je krivo.
Naivan je cim ga je zvao Flick i pricao mu slatke price ,odbio svoju drzavu. A mozda je i nas iskoristio da dobije tu "nadu" da ce zaigrat u A repci Njemacke sto se nece desit ni za milion godina.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 17:28

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
28 mar 2023, 17:10
forgempp je napisao/la:
28 mar 2023, 17:04
Ja razumijem ovakve odluke, dijete se rodi u Njemačkoj, odraste u tom sistemu, tu su mu porodica - prijatelji, cijeli život mu je tu... apsolutno razumijem.
Ali on je obećao Misketu da će igrat za BiH i na kraju se ispostavi da je lagao faktički i nas i Misketa i selektora... Kažeš brate odmah neću i tjt, ne budi gnjida. Samo zbog toga mi je krivo.
Naivan je cim ga je zvao Flick i pricao mu slatke price ,odbio svoju drzavu. A mozda je i nas iskoristio da dobije tu "nadu" da ce zaigrat u A repci Njemacke sto se nece desit ni za milion godina.
Pa on nije odbio svoju drzavu, upravo je rekao da ce igrati za nju.
Da je se odlucio za BiH tada bi pljunuo na svoju drzavu.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 17:30

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
28 mar 2023, 17:10
forgempp je napisao/la:
28 mar 2023, 17:04
Ja razumijem ovakve odluke, dijete se rodi u Njemačkoj, odraste u tom sistemu, tu su mu porodica - prijatelji, cijeli život mu je tu... apsolutno razumijem.
Ali on je obećao Misketu da će igrat za BiH i na kraju se ispostavi da je lagao faktički i nas i Misketa i selektora... Kažeš brate odmah neću i tjt, ne budi gnjida. Samo zbog toga mi je krivo.
Naivan je cim ga je zvao Flick i pricao mu slatke price ,odbio svoju drzavu. A mozda je i nas iskoristio da dobije tu "nadu" da ce zaigrat u A repci Njemacke sto se nece desit ni za milion godina.
Tesko je u tim godinama u kojima je on biti pod takvim pritiskom i odluciti sta je bolje za njega a pogotovo kada neko navaljuje na tebe da mu nesto obecas.
Ne treba momka kriviti.
Pa valjda svako za sebe radi ono sto mu je bolje.
To je isto kada bi sada krivili desetine hiljada nasih radnika sto idu raditi u Njemacku i time slabe nasu ekonomiju.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1163
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Amarinho » 28 mar 2023, 17:36

Da ima normalnog zastupnika, managera tipa ROGON ili Arena11 gdje rade profesionalci, njemci neki, ljudi sa zapada - mogao bi se novinar bilo koji javit njima i oni bi potvrdili da je prevod sportsporta pogresan.

Medjutim zastupnik / manager je "Profisports Prskalo" i ironicno da se zovu "Profi" jer je Denis jedini profesionalac tu bukvalno. Prskale su iz tkvz Herceg-Bosne i mrze Bosnu i Hercegovinu iz dna duse.

Denise igraj za koga hoces, igraj za Senegal ako zelis. Ja ti od srca zelim da zaigras za DFB Elf, ali druze promjeni ovog amatera od zastupnika. Javi se ROGONU ili Areni11 idi kod profesionalaca. Pisi te mu to na instagramu nek decko zna.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 2999
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Pensioner26 » 28 mar 2023, 17:40

Odlučio se odlučio. Ha ja. Nije sad neki mega talenat bez koga se ne može. Nije prvotimac u lošem Kölnu. Uopšte nije više vrijedno spominjanja.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 17:47

Al sta je trebao momak reci, ne zelim ici na u21 prvenstvo i me zelim se dokazati i ne interesuje me Njemacka A repka.
Pa kakav bi to profesionalac onda bio i sta mislite bili ga zovnuli na evropsko.
Nemojte biti smijesni.
Po meni mu je izjava dobara, profesionalac koji hoce da se dokaze.

Rodju
Postovi: 1075
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Rodju » 28 mar 2023, 18:11

Hrvatima iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine ne pada na pamet igrati niti za jednu drugu reprezentaciju
osim za Hrvatsku, ma gdje da su rođeni. Na tome se radi u kući, porodici, sa tim se živi.
Ne ulazim u neke druge stvari, jer nije tema. Ne želim komentirati opširno krađe našeg bosanskohercegovačkog
genetskog potencijala. To je, na žalost, čista politika, davno započeta.
Mnogi Bosanci, koji žive u inozemstvu, imaju problem sa identitetom.
Zašto je to tako, ja ne znam. Za ove što se odluče igrati za susjede je sve jasno. Meni nisu jasni ovi treći.
Sva sreća nisu svi takvi.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 28 mar 2023, 18:26

Novi Dzenis Burnic.
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Hansestadt
Postovi: 2450
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Hansestadt » 28 mar 2023, 18:41

Yebes to, za nas se Salihamidzic odlucio.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8069
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 28 mar 2023, 19:18

Ključaj temu fojničke izbjeglice, za 3 godine će igrat za FK Bosna Dusseldorf i radit na šalteru Sparkasse banke.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la TheClown » 28 mar 2023, 19:31

Pametna odluka momcino.
Sretno u nastavku karijere!

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Saltboy075
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 okt 2022, 07:06
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Saltboy075 » 28 mar 2023, 19:39

Iskreno krivo mi je sto nije nas izabrao i trebao je to odmah kazati da ne zeli igrati za nas i ispast gospodin.Ovako je samo dzaba ispao u nasim ocima seljober bosnjacki licemjerni kao onaj Seferovic dzaba on prave one tetovaze sa ljijjanima kas nam je najvise trebao on je izabrao nesto drugo.ovom zelim sve najbolje u karijeri al bolje da ga ne sretnem blizu samo sto je ispao licemjeran!!

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ledesma » 28 mar 2023, 19:43

Šteta..
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Saltboy075
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 okt 2022, 07:06
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Saltboy075 » 28 mar 2023, 19:45

dinoze je napisao/la:
28 mar 2023, 17:47
Al sta je trebao momak reci, ne zelim ici na u21 prvenstvo i me zelim se dokazati i ne interesuje me Njemacka A repka.
Pa kakav bi to profesionalac onda bio i sta mislite bili ga zovnuli na evropsko.
Nemojte biti smijesni.
Po meni mu je izjava dobara, profesionalac koji hoce da se dokaze.
Da je tako rekao ne bi mu niko zamjerio i ispao bi gospodin, al to nisu privatne obaveze kao sto je rekao !!
Ispao je veliki licemjer i lazov!! :nene:

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Ado1922 » 28 mar 2023, 19:51

baboedindzeko09 je napisao/la:
28 mar 2023, 19:18
Ključaj temu fojničke izbjeglice, za 3 godine će igrat za FK Bosna Dusseldorf i radit na šalteru Sparkasse banke.
:rol: :kralj:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 28 mar 2023, 19:53

Saltboy075 je napisao/la:
28 mar 2023, 19:39
Iskreno krivo mi je sto nije nas izabrao i trebao je to odmah kazati da ne zeli igrati za nas i ispast gospodin.Ovako je samo dzaba ispao u nasim ocima seljober bosnjacki licemjerni kao onaj Seferovic dzaba on prave one tetovaze sa ljijjanima kas nam je najvise trebao on je izabrao nesto drugo.ovom zelim sve najbolje u karijeri al bolje da ga ne sretnem blizu samo sto je ispao licemjeran!!
Ma Seferovic pa i nekako, sumnjam da bi on imao mjesta mislim u to doba. A ovaj je odmah imao priliku da igra u prvih 11 vec u ove 2 tekme ne sumnjam da bi startao ili bar odigrao poluvrijeme. Jos u decembru kazes da hoces da igras za BiH onda odbijas to je meni najgluplje. Nikad ne zamjeram nekom ko u startu kaze sta misli a ovaj nas zavlaci ko bekane.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ReX » 28 mar 2023, 19:57

forgempp je napisao/la:
03 nov 2022, 22:40
DENIS HUSEINBAŠIĆ

slika

slika

Datum rođenja: Jul 3, 2001.
Mjesto rođenja: Erbach, Njemačka
Godine: 21
Visina: 1,84 m
Pozicija: centralni "box to box"
Klub: 1. FC Köln

Huseinbašić je nastupao ove sezone za Koln i u europskim utakmicama. Zanimljivo samo do prošle sezone igrao je u četvrtoj ligi Njemačke, ali je očigledno da se radi o igraču za puno veće domete.

Ove sezone je u Bundesligi ima 6 nastupa uz 2 gola i asistenciju, a u 5 nastupa u Ligi Konferencije ima skor od 1 gola i 1 asistencije.

Misimović je prije par sedmica za reprezentacija . ba potvrdio da će Denis igrati za Bosnu i Hercegovinu.
:bih:
Zabrana postavljanja nove teme u narednih dvije godine! :kafa: :mrgreen:
@igrajlopte 🐦

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 mar 2023, 19:59

Tanković, Omeragić, Burnić, nastavi niz Denise
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Manijakalnost99 » 28 mar 2023, 20:01

Samo ovaj jedan gori od njeg bio haha
slika

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: pitartz i 38 gostiju.