Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la GG3 » 28 mar 2023, 14:19

Pored onakve Partije nase repke u Slovackoj nije ni cudna odluka Huseinbasica!
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

19vendetta87
Postovi: 4604
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 mar 2023, 14:32

GG3 je napisao/la:
28 mar 2023, 14:19
Pored onakve Partije nase repke u Slovackoj nije ni cudna odluka Huseinbasica!
Pored onako losih partija u klubu, Huseinbasic treba da bude i vise nego zadovoljan da mu je obecana minutaza u Bosni, dok Njemacku necu ni spominjati...lik prosjecno igra 42 minute u klubu, i on spominje A tim Njemacke...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Madal » 28 mar 2023, 14:39

Neki od vas su stvarno bili nesnosljivi kad ih treba odbije. Momku sretno, realnost je da nece vidjeti A reprezentacije Njemacke ali ce ga ovaj euro prodati i obezbjediti egzistenciju. Momku sretno, temu pod kljuc.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la TMovac » 28 mar 2023, 14:54

Kupit mu kartu za jednu od nasih utakmica na EURU ( ubjedjen sam da cemo se plasirat ). i onda mu reci, sine mogao si sad dole igrati, nisi htio, sad gledaj.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ElCartel11 » 28 mar 2023, 14:58

Treba biti realan i skontati, da jednostavno reprezentaciji kakva je Njemacka, mi ne možemo "ukrasti" igraca. Švedskoj, Austriji, Sloveniji možemo. Njemackoj, Francuskoj, Italiji itd necemo nikad samo, da im oni obecaju da ce ih zvati, 90% igraca bi nas odyebalo. Radije je u tim repkama na klupi i na kraju osvoji SP/EP nego, da se kod nas muči.
Isto tako Hrvatskoj i Srbiji samo, da ih pozovu u svoju repku odmah oni zaborave na BiH. Ali ovdje je u pitanju usadjen nacionalizam.

Tako, da malo realnosti nije na odmet. Denisu su obecali, da ce ici na ovo U-21 EP, on se nada, da ce se preko tog EP prodati napred i dogurati do njihove A repke. Sad sto je realnost drugacija, je druga stvar, ali to nama nista ne znaci. On ima svoj cilj.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Horoz
Postovi: 1626
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 mar 2023, 14:59

Iskreno mislim da nismo na nikakvom gubitku. Igrač kalibra cvajte u najboljem slučaju. U Kelnu može biti rezerva i to dok su u borbi za opstanak.
Ova Njemačka U21 je jedna od najlošijih posljednjih decenija.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3562
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la tutankamon1905 » 28 mar 2023, 15:12

Otpiso momak vec reprezentativnu karijeru. ovakvih igraca u Njemackoj ima svakom koraku..kakva bola reprezentacija..ja ne znam stvarno jel ga menadzeri savjetuju ili je on sam ovo odlucio, ali presmjesno..Denis Huseinbasic i njemacka reprezentacija :rol:

Avatar
denimen99
Postovi: 1634
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la denimen99 » 28 mar 2023, 15:15

Momku, imenjaku želim puno sreće, fino je vidjeti kada naš čovjek radije uspije vani, nego da ga sputavaju "poznavaoci" fudbala iz Saveza ili da mu psuju mater debili poput onoga što se svađao sa selektorom neki dan.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 28 mar 2023, 15:15

Mozda on trenutno nije u formi ali je pokazao da ima kod njega elemenata dobrog igrača vise nego dovoljno jos u jesenjem dijelu prvenstva.

Oscilacije su neizbjezne za igraca koji je jos relativno mlad i koji je do jucer igrao 4.ligu, ukoliko je psihicki jak a djeluje da jeste, vratit ce se, i naravno da ima sanse za A tim njihov za koju godinu...svima je jasno da sad nije taj kalibar.

Nesto slično kao sto i mi kazemo za npr Tahirovica, nije to to jos ali mlad je napredovat ce.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

TheRock075
Postovi: 57
Pridružen/a: 18 jan 2023, 18:10
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la TheRock075 » 28 mar 2023, 15:33

Imajednabrigada je napisao/la:
28 mar 2023, 15:15
Mozda on trenutno nije u formi ali je pokazao da ima kod njega elemenata dobrog igrača vise nego dovoljno jos u jesenjem dijelu prvenstva.

Oscilacije su neizbjezne za igraca koji je jos relativno mlad i koji je do jucer igrao 4.ligu, ukoliko je psihicki jak a djeluje da jeste, vratit ce se, i naravno da ima sanse za A tim njihov za koju godinu...svima je jasno da sad nije taj kalibar.

Nesto slično kao sto i mi kazemo za npr Tahirovica, nije to to jos ali mlad je napredovat ce.
jeste samo sto je Tahirovicu konkurencija Hadziahmetovic a Dennisu Havertz...

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la rishovski » 28 mar 2023, 15:34

Ovo će biti novi slučaj Izet Hajrović..na kraju će zaigrati za nas,kad poziva za Njemacku ne bude... A nece ga sigurno biti...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 28 mar 2023, 15:38

Koliko si glup od jedan do Huseinbasic... Stariji je lik od Musiale i jedva ikako igra za Koln i lik ozbiljno misli da ce igrat za Njemce... Cak je i Samardzic (koji je dvaput bolji igrac od njega) skontao da nece igrat nikad pa se odlucio za Srbiju. Lik je bio amater do jula 22 i sad ocekuje poziv od Flicka o majko moja :rol: :rol: :rol:

TheRock075
Postovi: 57
Pridružen/a: 18 jan 2023, 18:10
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la TheRock075 » 28 mar 2023, 15:45

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
28 mar 2023, 15:38
Koliko si glup od jedan do Huseinbasic... Stariji je lik od Musiale i jedva ikako igra za Koln i lik ozbiljno misli da ce igrat za Njemce... Cak je i Samardzic (koji je dvaput bolji igrac od njega) skontao da nece igrat nikad pa se odlucio za Srbiju. Lik je bio amater do jula 22 i sad ocekuje poziv od Flicka o majko moja :rol: :rol: :rol:
savrseno receno...i od Musiale i od Wirtza je stariji...

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la rishovski » 28 mar 2023, 15:46

Ma ne treba nikoga moliti... Neigranje ovog se svakako nece ni osjetit... Sve zvijezde u teoriji a stvarnost je Muamer Tankovic u Pafosu na Kipru...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
L-Train
Postovi: 18368
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la L-Train » 28 mar 2023, 15:47

Ma logicno,kad pogledas njemce svi veliki talenti upadaju u repku sa vec 19,20 godina kao sto je bio slucaj sa Musialom,Saneom,Wernerom,Havertzom,Wirtzom... ti nisi ni blizu tog nivoa,a niti ce ikad biti,al haj,ko ga jbe.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Horoz
Postovi: 1626
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 mar 2023, 15:50

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
28 mar 2023, 15:38
Koliko si glup od jedan do Huseinbasic... Stariji je lik od Musiale i jedva ikako igra za Koln i lik ozbiljno misli da ce igrat za Njemce... Cak je i Samardzic (koji je dvaput bolji igrac od njega) skontao da nece igrat nikad pa se odlucio za Srbiju. Lik je bio amater do jula 22 i sad ocekuje poziv od Flicka o majko moja :rol: :rol: :rol:
Još veći problem je što je on upao upravo na mjesto Samardžića, dakle ofanzivnog veznog, jer za box-box ima prelošu duel igru.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Spahic98 » 28 mar 2023, 15:50

Prije bih rekao da ne zeli igrati za BIH ,nego sto misli da ce dobiti poziv Flicka

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 28 mar 2023, 16:01

Da ce napraviti veliku gresku, to je sigurno, za Njemacku nece dobiti nikad poziv, to je izvjesno, ali sa ovakvim savezom i trenerom uhljupom tesko da mu se moze zamjeriti za ovu odluku. Savezi u svim nasim kolektivinim sportovima su u katastrofalnom stanju, prekriveni plastom dubokog kriminala, neko jednostavno ne zeli biti u takvom sistemu. Evo i sugestija adminu da se tema ugasi jer nema se sta vise polemisati, momak je vec odlucio u kojem pravcu zeli ici.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Horoz
Postovi: 1626
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 mar 2023, 16:09

Nema mu se šta zamjeriti, uradio je što misli da je ispravno. Ima pravo i dobro je da vjeruje u sebe, ali skoro sigurno da je odluka loša.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Mana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 avg 2022, 21:49
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Mana » 28 mar 2023, 16:11

Brisite ovu temu pa nek ga svabe stavljaju i nek ga likuju on je svoje rekao. Puno srece samo on do Elfa nikad nece stici, zivi bili pa vidjeli….

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: greenwood, Imajednabrigada i 37 gostiju.