Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Fudo
Postovi: 4262
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Fudo » 28 mar 2023, 20:10

U Kelnu koji je 13 na tebeli je van 11 igraca koj pocinju tekme. Od 19 ocjenjenih igraca Kelna on zauzima 16. mjesto sa 6.55 ocjenom. Gledo sam ga u tri tekme, u sve tri je bio u top 3 najlosija igraca na terenu. Prepuhan igrac. Koji NIKAD NIKAD nece zaigrati za Elf, jer nema kvalitet da bi odudarao ud "prirodnog" svaba. Usput mogao bi Ozila pitati za par savjeta.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3186
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar_mo » 28 mar 2023, 20:11

Ovog malog treba u najmanju ruku zahakati ko ga god sretne ikada i u Bosni ili bilo gdje, a babi samarcinu opalit sto nije odgojio dijete kako treba.
Ljudi bez nacionalnog identiteta su najveci ljudski sljam, a takvih Bosanaca i Hercegovaca je puna evropa.

Smuci mi se kad vidim da prva generacija ne prica kako treba Bosanski jezik, a nije mali broj takvih.
Mnogo mozemo o tome uciti od Albanaca.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Horoz
Postovi: 1546
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 mar 2023, 20:12

Možemo diskutovat o Huseinbašiću, dobra je tema, ali za žaljenje nema nikakvog razloga.
On nikada neće biti igrač čak ni nivo Gojaka. Gojak bi u Kelnu imao barem istu, a vjerovatno i bolju minutažu da su ga doveli za 50 hiljada.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 20:14

Saltboy075 je napisao/la:
28 mar 2023, 19:45
dinoze je napisao/la:
28 mar 2023, 17:47
Al sta je trebao momak reci, ne zelim ici na u21 prvenstvo i me zelim se dokazati i ne interesuje me Njemacka A repka.
Pa kakav bi to profesionalac onda bio i sta mislite bili ga zovnuli na evropsko.
Nemojte biti smijesni.
Po meni mu je izjava dobara, profesionalac koji hoce da se dokaze.
Da je tako rekao ne bi mu niko zamjerio i ispao bi gospodin, al to nisu privatne obaveze kao sto je rekao !!
Ispao je veliki licemjer i lazov!! :nene:
Pa rekao je tako za njemacke medije jer su ga pitali za njihovu repku i ucesce na ep sa njihovom repkom.
Nije mogao reci drugacije.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 20:17

mostar_mo je napisao/la:
28 mar 2023, 20:11
Ovog malog treba u najmanju ruku zahakati ko ga god sretne ikada i u Bosni ili bilo gdje, a babi samarcinu opalit sto nije odgojio dijete kako treba.
Ljudi bez nacionalnog identiteta su najveci ljudski sljam, a takvih Bosanaca i Hercegovaca je puna evropa.

Smuci mi se kad vidim da prva generacija ne prica kako treba Bosanski jezik, a nije mali broj takvih.
Mnogo mozemo o tome uciti od Albanaca.
Kako prva generacija nece pricati bosanski ako su odrasli u Bosni pa emigrirali.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 20:19

Rodju je napisao/la:
28 mar 2023, 18:11
Hrvatima iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine ne pada na pamet igrati niti za jednu drugu reprezentaciju
osim za Hrvatsku, ma gdje da su rođeni. Na tome se radi u kući, porodici, sa tim se živi.
Ne ulazim u neke druge stvari, jer nije tema. Ne želim komentirati opširno krađe našeg bosanskohercegovačkog
genetskog potencijala. To je, na žalost, čista politika, davno započeta.
Mnogi Bosanci, koji žive u inozemstvu, imaju problem sa identitetom.
Zašto je to tako, ja ne znam. Za ove što se odluče igrati za susjede je sve jasno. Meni nisu jasni ovi treći.
Sva sreća nisu svi takvi.
Pa zato sto su Bosnjaci novokoponovani i nemaju taj osjecaj drzavnosti, to se gradi stotinama godina.
Pa vidis kako se ponasaju Bosnjaci koji zive u BiH a ti ocekujes od ljudi koji su pobjegli da imaju osjecaje.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3186
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar_mo » 28 mar 2023, 20:21

dinoze je napisao/la:
28 mar 2023, 20:17
mostar_mo je napisao/la:
28 mar 2023, 20:11
Ovog malog treba u najmanju ruku zahakati ko ga god sretne ikada i u Bosni ili bilo gdje, a babi samarcinu opalit sto nije odgojio dijete kako treba.
Ljudi bez nacionalnog identiteta su najveci ljudski sljam, a takvih Bosanaca i Hercegovaca je puna evropa.

Smuci mi se kad vidim da prva generacija ne prica kako treba Bosanski jezik, a nije mali broj takvih.
Mnogo mozemo o tome uciti od Albanaca.
Kako prva generacija nece pricati bosanski ako su odrasli u Bosni pa emigrirali.
Mislio sam na prvu rodjenu tamo.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 28 mar 2023, 20:25

mostar_mo je napisao/la:
28 mar 2023, 20:21
dinoze je napisao/la:
28 mar 2023, 20:17
mostar_mo je napisao/la:
28 mar 2023, 20:11
Ovog malog treba u najmanju ruku zahakati ko ga god sretne ikada i u Bosni ili bilo gdje, a babi samarcinu opalit sto nije odgojio dijete kako treba.
Ljudi bez nacionalnog identiteta su najveci ljudski sljam, a takvih Bosanaca i Hercegovaca je puna evropa.

Smuci mi se kad vidim da prva generacija ne prica kako treba Bosanski jezik, a nije mali broj takvih.
Mnogo mozemo o tome uciti od Albanaca.
Kako prva generacija nece pricati bosanski ako su odrasli u Bosni pa emigrirali.
Mislio sam na prvu rodjenu tamo.
Ok, kontam. Al to je u stvarnosti druga.
Ma mrsko ljudima uciti djecu. A u skoli uce Njemacki.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2223
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Konzerva » 28 mar 2023, 20:37

gasite i kljucajte temu, nema smisla vise je drzati ovdje i davati paznje ovo liku.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
DamirT
Postovi: 13662
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DamirT » 28 mar 2023, 20:39

Nek nastavi niz propalih fudbalera za par godina
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
forgempp
Postovi: 6544
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la forgempp » 28 mar 2023, 21:17

ReX je napisao/la:
28 mar 2023, 19:57
forgempp je napisao/la:
03 nov 2022, 22:40
DENIS HUSEINBAŠIĆ

slika

slika

Datum rođenja: Jul 3, 2001.
Mjesto rođenja: Erbach, Njemačka
Godine: 21
Visina: 1,84 m
Pozicija: centralni "box to box"
Klub: 1. FC Köln

Huseinbašić je nastupao ove sezone za Koln i u europskim utakmicama. Zanimljivo samo do prošle sezone igrao je u četvrtoj ligi Njemačke, ali je očigledno da se radi o igraču za puno veće domete.

Ove sezone je u Bundesligi ima 6 nastupa uz 2 gola i asistenciju, a u 5 nastupa u Ligi Konferencije ima skor od 1 gola i 1 asistencije.

Misimović je prije par sedmica za reprezentacija . ba potvrdio da će Denis igrati za Bosnu i Hercegovinu.
:bih:
Zabrana postavljanja nove teme u narednih dvije godine! :kafa: :mrgreen:
100% brt :rol:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Lynx
Postovi: 830
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Lynx » 28 mar 2023, 21:42

Amarinho je napisao/la:
28 mar 2023, 17:36
Da ima normalnog zastupnika, managera tipa ROGON ili Arena11 gdje rade profesionalci, njemci neki, ljudi sa zapada - mogao bi se novinar bilo koji javit njima i oni bi potvrdili da je prevod sportsporta pogresan.

Medjutim zastupnik / manager je "Profisports Prskalo" i ironicno da se zovu "Profi" jer je Denis jedini profesionalac tu bukvalno. Prskale su iz tkvz Herceg-Bosne i mrze Bosnu i Hercegovinu iz dna duse.

Denise igraj za koga hoces, igraj za Senegal ako zelis. Ja ti od srca zelim da zaigras za DFB Elf, ali druze promjeni ovog amatera od zastupnika. Javi se ROGONU ili Areni11 idi kod profesionalaca. Pisi te mu to na instagramu nek decko zna.
Nek ode Husariću
Željezničar za život cijeli! 💙

Uprava i SD napolje!

Avatar
Kaunas
Postovi: 13209
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Kaunas » 28 mar 2023, 21:58

mostar_mo je napisao/la:
28 mar 2023, 20:11
Ovog malog treba u najmanju ruku zahakati ko ga god sretne ikada i u Bosni ili bilo gdje, a babi samarcinu opalit sto nije odgojio dijete kako treba.
Ljudi bez nacionalnog identiteta su najveci ljudski sljam, a takvih Bosanaca i Hercegovaca je puna evropa.

Smuci mi se kad vidim da prva generacija ne prica kako treba Bosanski jezik, a nije mali broj takvih.
Mnogo mozemo o tome uciti od Albanaca.
Pa od Albanaca samo onaj ko ne moze igrati za Svicu igra za Albaniju. Evo njihovih U17 od prosle godine.


slika
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Hansestadt
Postovi: 2410
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Hansestadt » 28 mar 2023, 22:03

Zukanovic je napisao/la:
28 mar 2023, 13:34
https://www.express.de/sport/fussball/1 ... -zu-540340

"„Ich will dabei sein und werde alles dafür geben. Es wäre der schönste Moment meiner Karriere. Ich will mich dafür anbieten und hoffe, dass ich der Mannschaft dort helfen kann“, sagte Huseinbasic."

"Sollte er bei dem Turnier tatsächlich zum Einsatz kommen, wäre auch die leidige Diskussion um einen möglichen Verbands-Wechsel nach Bosnien beendet. Zvjezdan Misimovic, Technischer Direktor der bosnischen Nationalmannschaft, hatte im vergangenen Jahr noch gesagt, Huseinbasic werde „zu 100 Prozent für Bosnien spielen“.

Das muss sich der Ex-Bundesliga-Profi nun wohl abschminken. „Wenn ich die EM spiele, ist es vorbei“, bestätigte der Kölner und träumt stattdessen von einer DFB-Karriere: „Mein Ziel ist es für die A-Nationalmannschaft zu spielen, das traue ich mir in den nächsten Jahren zu.“
Bas izgleda tako da je koristio nas i velike ime Misimovica u Njemackoj da navuce Nijemce.

Avatar
PointBlank
Postovi: 662
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la PointBlank » 28 mar 2023, 22:06

Joj sto vas boli neki tamo seljacic sto se poigrao s drzavom. Hoces, neces? Ako neces, mrs u pm i dovidjenja. Jos mu oduzeti i pasos i drzavljanstvo, pa nek bude svabo 100%. Kad dodje u Bosnu nani, nek bude stranac. Tako ga i tretirati.

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la hurem » 29 mar 2023, 00:22

Vezni red Njemačke je nekoliko godina slab kao i komplet reprezentacija...to pokazuju i rezultati.
Ne bih iskljucio mogućnost da Huseinbašić upadne medju 23 za 2,3 godine ako ne iskoči neki novi Kross u medjuvremenu i sl.kvaliteti.
On je iz 4.lige pao u Bundesligu i napravio nešto, zabija...koliko jos moze napredovati, pokazat će sljedeća sezona najbolje.

Ja mu želim zdravlje, u isto vrijeme mu želim da nikad ne nastupi za Njemačku.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Ado1922 » 29 mar 2023, 09:13

Ključaj temu
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Mana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 avg 2022, 21:49
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Mana » 29 mar 2023, 11:03

Ne razumijem admina zasto ne zakljuca ovu temu. Nek ide kod svaba na portal pa nek se pise o njemu. On je na nas hraknuo ljudi i sta treba vise pisati o njemu. Samo jedno je sigurno on nikada nece igrati za Elfa, mozda jednu tekmu da mu ne dozvole igranje za drugu zemlju i to je njegov najveci domet. Sjetite se samo Marina kako se bio rasirio i sta se desilo. Odigrao par utakmica i kapak a potom igraj u sve losijim ligama nego je igrao.Zalosno je samo na sta smo mi spali da molimo nekog igraca iz Köllna da bi igrao za nas…. Za mene licno on je prekrizena tema a mislim da bi trebao i od ostalih biti…. Pozdrav svoj raji koji vole svoju zemlju……

Avatar
denimen99
Postovi: 1525
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la denimen99 » 29 mar 2023, 11:48

Mana je napisao/la:
29 mar 2023, 11:03
Ne razumijem admina zasto ne zakljuca ovu temu. Nek ide kod svaba na portal pa nek se pise o njemu. On je na nas hraknuo ljudi i sta treba vise pisati o njemu. Samo jedno je sigurno on nikada nece igrati za Elfa, mozda jednu tekmu da mu ne dozvole igranje za drugu zemlju i to je njegov najveci domet. Sjetite se samo Marina kako se bio rasirio i sta se desilo. Odigrao par utakmica i kapak a potom igraj u sve losijim ligama nego je igrao.Zalosno je samo na sta smo mi spali da molimo nekog igraca iz Köllna da bi igrao za nas…. Za mene licno on je prekrizena tema a mislim da bi trebao i od ostalih biti…. Pozdrav svoj raji koji vole svoju zemlju……
Kada mogu Messi i Ronaldo imati svoje teme, i ako se može pisati o Khediri i Ozilu, ne vidim razlog da imenjak nema svoju temu. Ovo je internet ljudino i ako ti se nešto ne čita, nemoj ulaziti u temu. Ne znam kako jednostavnije da ti objasnim.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1134
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la theKuPuS » 29 mar 2023, 13:37

denimen99 je napisao/la:
29 mar 2023, 11:48
Mana je napisao/la:
29 mar 2023, 11:03
Ne razumijem admina zasto ne zakljuca ovu temu. Nek ide kod svaba na portal pa nek se pise o njemu. On je na nas hraknuo ljudi i sta treba vise pisati o njemu. Samo jedno je sigurno on nikada nece igrati za Elfa, mozda jednu tekmu da mu ne dozvole igranje za drugu zemlju i to je njegov najveci domet. Sjetite se samo Marina kako se bio rasirio i sta se desilo. Odigrao par utakmica i kapak a potom igraj u sve losijim ligama nego je igrao.Zalosno je samo na sta smo mi spali da molimo nekog igraca iz Köllna da bi igrao za nas…. Za mene licno on je prekrizena tema a mislim da bi trebao i od ostalih biti…. Pozdrav svoj raji koji vole svoju zemlju……
Kada mogu Messi i Ronaldo imati svoje teme, i ako se može pisati o Khediri i Ozilu, ne vidim razlog da imenjak nema svoju temu. Ovo je internet ljudino i ako ti se nešto ne čita, nemoj ulaziti u temu. Ne znam kako jednostavnije da ti objasnim.
nijedna od tih tema nije na podforumu fudbalske repezentacije BiH

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3 i 6 gostiju.