Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 feb 2023, 08:44

BIHpatriota je napisao/la:
28 feb 2023, 03:16
Babo je rekao da će igrati za mladu selekciju Španija a da je jos prerno da se opredjeljuje za seniorsku selekciju, dakle nije definitivno izabrao. Koliko sam vidio dječko ima na profilu obje zastave.

Samo kod Bajcetica može da bude vise opravdanja nego kod ovih nasih. Prvo polutan je, drugo u Spaniji nema jakih dijaspora iz ey-yu za razliku od Njemačke , Austrije, Svedske i sličnih zemalja gdje možeš konstantno da budes u dodiru sa nasim ljudi. Zato ove iz Njemačke ne kontam jer kulturološki i nacionalno mogu da budu konstantno povezani sa svojim narodom.
Tvrde da je bliže Španiji, ali nije ni bitno.
Hoću reći da kod nas vlada pogrešno uvjerenje da smo mi manji "patrioti" od Srba i Hrvata.
Već smo pisali da je Bih izgubila vrlo malo kvalitetnih igrača, od kojih bi većina i nastupila za nas, da je bio adekvatan pristup saveza.
Nabrajali smo i respektabilna imena koja su komšije izgubile, da ne idemo u krug. Treba uzeti u obzir i rejting Hrvatskei Srbije, šanse za igranja na velikim takmičenjima i sve prednosti koje donose igraču. Kod nas je najčešće raspad, pa opet jedan Pjanić i Kolašinac kažu da nema dileme.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8125
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 28 feb 2023, 16:28

Miješate babe i žabe. Denisovi roditelji su iz BiH, u kući pričaju samo bosanski, ne pričaju sigurno njemački, momak je stalno u BiH predpostavljam raspuste provodio.

Bajčetićevi roditelji su iz Srbije i Španije (mama), momak ne priča srpski nikako nit razumije (sam njegov otac kaže), dijete u Srbiji daj bože da je 2x bio.

Potpuno dvije različite situacije i logično prirodna je odluka da igra za Španiju.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DaVinci » 28 feb 2023, 19:26

Justin je napisao/la:
26 feb 2023, 13:17
Ma lik je i bezobrazan i glup. Za karijeru bi mu vise znacio nastup za nasu glavnu repku nego za u21 Baustelije. Te mladje kategorije ne znace toliko. Masa igraca se pokazala pa nestala kasnije.
A on vrlo lako moze ubrzo biti u drugoj ligi. Niti je Koln neka ekpa, niti se on tu istice. U zadnje vrijeme je medju gorim na terenu.
A sta fali da odigra to U21 EP ako mu je to cejf ... nista nece plaho izgubit' sto ce preskocit' ovaj prozor ... ionako bi grijo klupu Cimirotu i ljutio se ko leptir sto nije ni 6sta izmjena ... ovako ce odigrat' juni za svoj cejf a od septembra sljedecih 15 godina za nas cejf ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 28 feb 2023, 20:03

Huseinbašić će najvjerovatnije odigrati za U21 Švaba na EP, ako ga pozovu i dobije minutažu, onda će igrati za nas.
U ovakvoj formi, nije nikakav hendikep što neće igrati.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

19vendetta87
Postovi: 4611
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 feb 2023, 22:37

DaVinci je napisao/la:
28 feb 2023, 19:26
Justin je napisao/la:
26 feb 2023, 13:17
Ma lik je i bezobrazan i glup. Za karijeru bi mu vise znacio nastup za nasu glavnu repku nego za u21 Baustelije. Te mladje kategorije ne znace toliko. Masa igraca se pokazala pa nestala kasnije.
A on vrlo lako moze ubrzo biti u drugoj ligi. Niti je Koln neka ekpa, niti se on tu istice. U zadnje vrijeme je medju gorim na terenu.
A sta fali da odigra to U21 EP ako mu je to cejf ... nista nece plaho izgubit' sto ce preskocit' ovaj prozor ... ionako bi grijo klupu Cimirotu i ljutio se ko leptir sto nije ni 6sta izmjena ... ovako ce odigrat' juni za svoj cejf a od septembra sljedecih 15 godina za nas cejf ... :zviz:
Problem je sto ako nastupi sad na u21 ep gubi pravo nastupa za nas. Ako igrac nastupi za neku reprezentaciju sa preko 21 godine, valjda gubi pravo mijenjati reprezentaciju. To prvenstvo se igra od 21.juna, a on 2.jula puni 22 godine.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la BIHpatriota » 28 feb 2023, 22:57

Horoz je napisao/la:
28 feb 2023, 08:44
BIHpatriota je napisao/la:
28 feb 2023, 03:16
Babo je rekao da će igrati za mladu selekciju Španija a da je jos prerno da se opredjeljuje za seniorsku selekciju, dakle nije definitivno izabrao. Koliko sam vidio dječko ima na profilu obje zastave.

Samo kod Bajcetica može da bude vise opravdanja nego kod ovih nasih. Prvo polutan je, drugo u Spaniji nema jakih dijaspora iz ey-yu za razliku od Njemačke , Austrije, Svedske i sličnih zemalja gdje možeš konstantno da budes u dodiru sa nasim ljudi. Zato ove iz Njemačke ne kontam jer kulturološki i nacionalno mogu da budu konstantno povezani sa svojim narodom.
Tvrde da je bliže Španiji, ali nije ni bitno.
Hoću reći da kod nas vlada pogrešno uvjerenje da smo mi manji "patrioti" od Srba i Hrvata.
Već smo pisali da je Bih izgubila vrlo malo kvalitetnih igrača, od kojih bi većina i nastupila za nas, da je bio adekvatan pristup saveza.
Nabrajali smo i respektabilna imena koja su komšije izgubile, da ne idemo u krug. Treba uzeti u obzir i rejting Hrvatskei Srbije, šanse za igranja na velikim takmičenjima i sve prednosti koje donose igraču. Kod nas je najčešće raspad, pa opet jedan Pjanić i Kolašinac kažu da nema dileme.
Koji bi igrali za nas da je bio adekvatan pristup? Samardzic sigurno ne bi, otac mu predsjednik FK Srbiija, oba roditelja se osjecaju etničkim Srbima sanse su ravne nulI. SMS se skolovao i odrastao u NS u Srbiji(samo je rodjen u Spaniji), oba roditelja mu se osjecao kao Srbi, dakle sanse ravne NULI.

Sucici takodje zadrti Hrvat.

Koji bi igrali za nas, a da su kvalitetni?

Imajednabrigada
Postovi: 1705
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 28 feb 2023, 23:50

Kad god došao, dobro došao, bitno je da je naš a još bitnije da počne napredovat jer ovakav kakav je sada ne treba ni sebi ni svabama a ni nama.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 01 mar 2023, 08:46

BIHpatriota je napisao/la:
28 feb 2023, 22:57
Koji bi igrali za nas da je bio adekvatan pristup? Samardzic sigurno ne bi, otac mu predsjednik FK Srbiija, oba roditelja se osjecaju etničkim Srbima sanse su ravne nulI. SMS se skolovao i odrastao u NS u Srbiji(samo je rodjen u Spaniji), oba roditelja mu se osjecao kao Srbi, dakle sanse ravne NULI.

Sucici takodje zadrti Hrvat.

Koji bi igrali za nas, a da su kvalitetni?
E yebi ga sad. Ne govorim o danas, govorim o 30 godina postojanja reprezentacije.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Ghuraba » 02 mar 2023, 14:07

https://repr-ezenta-cija.ba/383460-misi ... ice-on-nas

Otprilike da hoce da odigra za njihovu U21 reprezentaciju. Ja ga iskreno vise nikad ne bih ni spomenuo, sve dok sam ne nazove selektora i ne obavijesti ga da se odlucio za nas. Mali previsoko leti, a takvi obicno najnize padnu. Njemacka je Njemacka, ne shvatam kako moze i pomisliti da ce ikad biti dovoljno dobar za njih. U pricu oko pritiska uopste ne vjerujem, jer oni ovakvih poput njega imaju na izvoz - njemacka javnost ne zna ni da postoji. Samo da mu se odugovlacenje ne obije o glavu, pa da na kraju ne upise nijedan seniorski nastup ni za jednu reprezentaciju (zbog tog novog pravila, oko kojeg mozda ni Misimovic nije bas upucen; ne znam zasto mu novinari ne spomenu to).

Btw, Zvjezdan spominje dobru formu Kodre i Prevljaka, a ovaj drugi nikad gori nije bio. Bojim se da su njih dvojica sigurni na spisku i da ce Hamulic izvisiti za mart.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 mar 2023, 14:11

Ghuraba je napisao/la:
02 mar 2023, 14:07
https://repr-ezenta-cija.ba/383460-misi ... ice-on-nas

Otprilike da hoce da odigra za njihovu U21 reprezentaciju. Ja ga iskreno vise nikad ne bih ni spomenuo, sve dok sam ne nazove selektora i ne obavijesti ga da se odlucio za nas. Mali previsoko leti, a takvi obicno najnize padnu. Njemacka je Njemacka, ne shvatam kako moze i pomisliti da ce ikad biti dovoljno dobar za njih. U pricu oko pritiska uopste ne vjerujem, jer oni ovakvih poput njega imaju na izvoz - njemacka javnost ne zna ni da postoji. Samo da mu se odugovlacenje ne obije o glavu, pa da na kraju ne upise nijedan seniorski nastup ni za jednu reprezentaciju (zbog tog novog pravila, oko kojeg mozda ni Misimovic nije bas upucen; ne znam zasto mu novinari ne spomenu to).

Btw, Zvjezdan spominje dobru formu Kodre i Prevljaka, a ovaj drugi nikad gori nije bio. Bojim se da su njih dvojica sigurni na spisku i da ce Hamulic izvisiti za mart.
Pise da ga navodno i Koln pritisce da ode na ovaj turnir.

Al nabroja ove gore letve, maximalno ce jos jedan uletiti kada se bude ganjao rezultat, zali Boze poziva.

I ja mislim da ce levati izostaviti Hamulica.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la forgempp » 02 mar 2023, 15:07

Ghuraba je napisao/la:
02 mar 2023, 14:07
https://repr-ezenta-cija.ba/383460-misi ... ice-on-nas

Otprilike da hoce da odigra za njihovu U21 reprezentaciju. Ja ga iskreno vise nikad ne bih ni spomenuo, sve dok sam ne nazove selektora i ne obavijesti ga da se odlucio za nas. Mali previsoko leti, a takvi obicno najnize padnu. Njemacka je Njemacka, ne shvatam kako moze i pomisliti da ce ikad biti dovoljno dobar za njih. U pricu oko pritiska uopste ne vjerujem, jer oni ovakvih poput njega imaju na izvoz - njemacka javnost ne zna ni da postoji. Samo da mu se odugovlacenje ne obije o glavu, pa da na kraju ne upise nijedan seniorski nastup ni za jednu reprezentaciju (zbog tog novog pravila, oko kojeg mozda ni Misimovic nije bas upucen; ne znam zasto mu novinari ne spomenu to).

Btw, Zvjezdan spominje dobru formu Kodre i Prevljaka, a ovaj drugi nikad gori nije bio. Bojim se da su njih dvojica sigurni na spisku i da ce Hamulic izvisiti za mart.
Cuj ga na kraju Prevljak igra dobro. Lik nije zabio gola od kurban bajrama, nece ni Hamulica znaci zvati jer ga apsolutno ni ne spominju. Svaka cast.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 02 mar 2023, 15:27

Jedan Pjanic je za ovoga svjetska klasa, pa nije kopao da igra za Francusku iako bi nakupio sigurno 50 nastupa kroz karijeru. Ovaj misli da moze u Njemackoj.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Vucevich » 02 mar 2023, 15:43

Prevljak u dobroj formi :rol:

Ko vodi naš fudbal, žali Bože…

19vendetta87
Postovi: 4611
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 mar 2023, 16:32

Vucevich je napisao/la:
02 mar 2023, 15:43
Prevljak u dobroj formi :rol:

Ko vodi naš fudbal, žali Bože…
Prevljak nas je zaduzio u ligi nacija, mora sad igrati :mrgreen:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Raonffa » 03 mar 2023, 00:00

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
02 mar 2023, 14:11
Ghuraba je napisao/la:
02 mar 2023, 14:07
https://repr-ezenta-cija.ba/383460-misi ... ice-on-nas

Otprilike da hoce da odigra za njihovu U21 reprezentaciju. Ja ga iskreno vise nikad ne bih ni spomenuo, sve dok sam ne nazove selektora i ne obavijesti ga da se odlucio za nas. Mali previsoko leti, a takvi obicno najnize padnu. Njemacka je Njemacka, ne shvatam kako moze i pomisliti da ce ikad biti dovoljno dobar za njih. U pricu oko pritiska uopste ne vjerujem, jer oni ovakvih poput njega imaju na izvoz - njemacka javnost ne zna ni da postoji. Samo da mu se odugovlacenje ne obije o glavu, pa da na kraju ne upise nijedan seniorski nastup ni za jednu reprezentaciju (zbog tog novog pravila, oko kojeg mozda ni Misimovic nije bas upucen; ne znam zasto mu novinari ne spomenu to).

Btw, Zvjezdan spominje dobru formu Kodre i Prevljaka, a ovaj drugi nikad gori nije bio. Bojim se da su njih dvojica sigurni na spisku i da ce Hamulic izvisiti za mart.
Pise da ga navodno i Koln pritisce da ode na ovaj turnir.

Al nabroja ove gore letve, maximalno ce jos jedan uletiti kada se bude ganjao rezultat, zali Boze poziva.

I ja mislim da ce levati izostaviti Hamulica.
A šta bi sa pričom da ako odigra zvaničnu tekmu za mlade Švabe da više ne može igrati za nas?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 04 mar 2023, 16:06

Opet klupa, kao što smo i očekivali.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Goalgetter » 04 mar 2023, 17:17

Prosao hype

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ElCartel11 » 04 mar 2023, 18:34

Jel to Ozil opet na klupi ostao
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mahic » 04 mar 2023, 18:39

ovaj kako je krenuo nece biti pozvan ni za u-21 njemacke...

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DeeWa » 04 mar 2023, 19:09

Justin je napisao/la:
26 feb 2023, 13:17
Ma lik je i bezobrazan i glup. Za karijeru bi mu vise znacio nastup za nasu glavnu repku nego za u21 Baustelije.
A kome je to bosna zapravo donijela nesto u karijeri? Ja ovako kada razmisljam, ne mogu da se sjetim nikoga ko je nesto aman profitirao od nase reprezentacije?
Pa cak ni ovi neki talenti tipa hadzikadunic i ahmedhodzic o kojima se pricalo kao da ce biti svjetske klase.

Reprezentacija ti moze donijeti nesto u karijeri samo ako ce ta reprezentacija biti iole dobra da se progura na euro ili svjetsko prvenstvo. Tamo da te gledaju neki skauti i da fino odigras. Sve ovo ostalo je suplja prica.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.