Said Hamulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 jun 2023, 20:40

ANamelessGhoul je napisao/la:
09 jun 2023, 20:23
Kakva je ovo bruka **** te ? Frajer na engleskom daje izjavu. Sramota za roditelje fakat
Bolje Precious Ugwu priča, ali nema veze, naučit će :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la ASD » 09 jun 2023, 21:06

ANamelessGhoul je napisao/la:
09 jun 2023, 20:23
Kakva je ovo bruka **** te ? Frajer na engleskom daje izjavu. Sramota za roditelje fakat
Pa pola reprezentacije ne zna jezik.
Odrasli su vani.

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Hansestadt » 09 jun 2023, 21:08

Ja preporucujem nasim koji zive vani, ako vec ne mogu da nadju adekvatnu bosansku, da se drze strankinja bilo kojeg kontinenta - hem ce prihvatiti nasu kulturu, daleko prije nego lokalni iz zapadnog svijeta, i naravno uz to veca sansa za kvalitetnog BiH igraca.

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Imajednabrigada » 09 jun 2023, 21:18

Staa,,,, het tric, naš Hamula zabija četrik !!
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Ghuraba » 09 jun 2023, 21:19

https://fb.watch/l3cVXCcGVu/?mibextid=Nif5oz

Zaspite brata komentarima podrske na ig-u (posto je i sam rekao da mu to puno znaci u ovim teskim trenucima kroz koje prolazi u karijeri) i pojasnite mu koliko je velik u ocima forumskog puca. :mrgreen:

Da imam ig, odmah bih mu napisao da mi u njemu vidimo Dzekinog nasljednika u reprezentaciji i da od njega ocekujemo da vec na ovim treninzima svima njima pokaze da je bolji od Bilbije, Kodre i Prevljaka. :mrgreen:

Avatar
Varg
Postovi: 2605
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Varg » 09 jun 2023, 22:04

hamula priča na terenu jezikom fudbala
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la forgempp » 09 jun 2023, 22:07

ANamelessGhoul je napisao/la:
09 jun 2023, 20:23
Kakva je ovo bruka **** te ? Frajer na engleskom daje izjavu. Sramota za roditelje fakat
Njemu je davno otac umro, sigurno je bilo bitnijih stvari za njegovu majku od ucenja jezika...

Al najjaci intervju, covjek ko Ibrahimovic samouvjeren. Kaze uvijek sam se vracao jaci pa ce to tako biti i iduce sezone.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la babino » 09 jun 2023, 22:53

cuj jesam li sretan sto sam tu...pa ne bih bio tu da nisam, koji je on meni kralj.
pusti se kaze tuluza, sad sam tu..
Tacno iz svake recenice vidis da je tempirana bomba:-)

cudi me da nije ispravio novinara i rekao mu da nije imao losu sezonu vec pola lose sezone:-)

Avatar
Mow
Postovi: 293
Pridružen/a: 30 jul 2020, 22:03
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Mow » 09 jun 2023, 23:36



Ovako otprilike :D
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Ghuraba » 09 jun 2023, 23:36

babino je napisao/la:
09 jun 2023, 22:53
cuj jesam li sretan sto sam tu...pa ne bih bio tu da nisam, koji je on meni kralj.
pusti se kaze tuluza, sad sam tu..
Tacno iz svake recenice vidis da je tempirana bomba:-)

cudi me da nije ispravio novinara i rekao mu da nije imao losu sezonu vec pola lose sezone:-)
Meni djeluje da Anel, Tahir i Hamula imaju bas jak karakter i da im je totalno nebitno ko nam od protivnika dolazi (prema svima imaju isti respekt). Kad na njih dodas ove koji su odrasli vani i koji su od malih nogu navikli na rad i disciplinu (Hadzikadunic, Dedic, Gazibegovic, Demirovic itd), nekako osjecam da bi mogli napraviti velike stvari s ovom generacijom. Nema tu vise toliko mekusaca, kojima je veca briga ciji dres ce pokupiti nakon utakmice od samog rezultata. Valjda ove kvalifikacije izguramo kako treba na stari pogon, a da vec od narednih u potpunosti budemo na pogon ovih koje sam nabrojao (dok se svi ustale u klubovima) + jos nekoliko momaka koji se dovode u kontekst reprezentacije. Jedino ako nas Hadzija ili neki njegov nasljednik ne poremeti u tome, a nije da nismo navikli na to...

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la soxx » 09 jun 2023, 23:57

Samo da hamula upise minute. Ne bi me cudilo da ga ne ubaci uopste. Nisam nesto pratio al jel hamula uopste nije bio na spisku nego se neko povrijedio i on upao tek onda?

Avatar
DamirT
Postovi: 13879
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la DamirT » 09 jun 2023, 23:59

soxx je napisao/la:
09 jun 2023, 23:57
Samo da hamula upise minute. Ne bi me cudilo da ga ne ubaci uopste. Nisam nesto pratio al jel hamula uopste nije bio na spisku nego se neko povrijedio i on upao tek onda?
Bio na rezervnom spisku pa upao umjesto Demirovica jer se ovaj povrijedio
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

denza
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la denza » 10 jun 2023, 07:19

Ghuraba je napisao/la:
09 jun 2023, 23:36
babino je napisao/la:
09 jun 2023, 22:53
cuj jesam li sretan sto sam tu...pa ne bih bio tu da nisam, koji je on meni kralj.
pusti se kaze tuluza, sad sam tu..
Tacno iz svake recenice vidis da je tempirana bomba:-)

cudi me da nije ispravio novinara i rekao mu da nije imao losu sezonu vec pola lose sezone:-)
Meni djeluje da Anel, Tahir i Hamula imaju bas jak karakter i da im je totalno nebitno ko nam od protivnika dolazi (prema svima imaju isti respekt). Kad na njih dodas ove koji su odrasli vani i koji su od malih nogu navikli na rad i disciplinu (Hadzikadunic, Dedic, Gazibegovic, Demirovic itd), nekako osjecam da bi mogli napraviti velike stvari s ovom generacijom. Nema tu vise toliko mekusaca, kojima je veca briga ciji dres ce pokupiti nakon utakmice od samog rezultata. Valjda ove kvalifikacije izguramo kako treba na stari pogon, a da vec od narednih u potpunosti budemo na pogon ovih koje sam nabrojao (dok se svi ustale u klubovima) + jos nekoliko momaka koji se dovode u kontekst reprezentacije. Jedino ako nas Hadzija ili neki njegov nasljednik ne poremeti u tome, a nije da nismo navikli na to...
Slažem se. Zanima me zbog čega je taj mentalitet drukčiji. Mislim da ima vise razloga al uglavnom ova generacija što izniče imat će dosta dobri fudbalera elitne klase (nadati se je) . Žalosno je što Džeko i Pjanić neće biti tu al mislim da ako se ovi igrači budu razvijali kako se nadamo da generalno će biti i možda najbolja ekipa ikad.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la bhsport » 10 jun 2023, 08:05

Ključna stvar kod ove ekipe je kultura priprema u Zenici bez familijarnih posjeta i Ifete i Bosne te izlazaka.
To ako se presiječe sada sto je utemeljeno 1996 i traje do danas mi smo na dobitku ne samo za ovu generaciju nego i nadolazeće.
Nas je u Brazil odvelo 6,7 trijeznih igrača koji nisu partijali po kafanama pa i ona 3 su se mogla šlepati pored njih.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Arvid
Postovi: 17073
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Arvid » 10 jun 2023, 22:16

sve se poklapa da Hamula potopi Portugal sa 3 gola...
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 jun 2023, 23:11

Bez zezancije, ali ovom momku se sudbina baš otvorila.

- Poziv u repku nakon što se Demirović povrijedio
- Montaineru ide otkaz

Još ako je Džeko rovit.

Bukvalno je sve na njemu, da se nametne na treninzima, barem 1 gol postigne u ova dva meča.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la DaVinci » 10 jun 2023, 23:40

forgempp je napisao/la:
09 jun 2023, 22:07
ANamelessGhoul je napisao/la:
09 jun 2023, 20:23
Kakva je ovo bruka **** te ? Frajer na engleskom daje izjavu. Sramota za roditelje fakat
Njemu je davno otac umro, sigurno je bilo bitnijih stvari za njegovu majku od ucenja jezika...
Nije ga morala ucit jezik vec samo s njim kod kuce pricat' nashki, ko sto svi mi radimo ... ne moze bit' lakse pricat' kod kuce holandski od maternjeg ni naopako .. just sayin' ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la izdzezveubrazil » 11 jun 2023, 00:13

Ja prognoziram minutažu za Hamulica u obje utakmice. Jedini scenario u kojem mozda nece igrati u Portugalu je da vodimo sa 2:0 nakon nekih 60-70 minuta i da dajemo sve sto mozemo da sacuvamo taj rezultat.

Avatar
Chony533
Postovi: 1361
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Chony533 » 11 jun 2023, 00:18

Ja se ne bi iznenadio ni kad bi poceo, Hadzija zna svakakve trikEve :rol:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Konzerva » 11 jun 2023, 00:19

Arvid je napisao/la:
10 jun 2023, 22:16
sve se poklapa da Hamula potopi Portugal sa 3 gola...
kod nas bosanaca se bas ide iz krajnosti u krajnost :lol: sta bi tek bilo da se koji put plasiramo na evropskom prvenstvo, bili bi samoproglaseni osvajaci univerzuma. :rol:

znam da se salis ali nije to daleko od istine kako mi znamo visoko i nerelano poletiti da kad padamo probijamo zemlju do njezine jezgre.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.