Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la let3 » 28 mar 2023, 20:18

Amidzatvojnajdrazi je napisao/la:
28 mar 2023, 16:32
Ne bi bio kraj svijeta da je Faruk u stanju izvuci nekakvu pouku iz ovoga, ali nije. Cak mu ni izgovori nemaju logike. Cuj umor, kao da su Slovaci bili odmoru. Prije utakmice kaze trebaju mi svjezi igraci, onda izvede identicnu ekipu, pa poslije krivi umor. I naravno na to doda euforiju, limitiranu ekipu, i slicno. Znaci, covjek nema dovoljno mentalnog kapaciteta da konzistentno laze, kamo li sta drugo. Njegov domet je supljiranje, povlacenje po TV emisijama, ulazenje u supak ljudima iznad njega itd. Obicna hulja i jad.
:thumbup:

Hulja kaže da smo bili umorni, ko biva umor je bio razlog poraza, a zaboravlja hulja da je izvjesni Robert Mak u 13 minuti prošao pored čitave odbrane i neometan šutirao sa 16 metara za 1-0. U 40-toj bilo 2-0 i riješena utakmica praktično za poluvrijeme.
Nisu nam slovaci zabijali golove u 80-toj pa da krivi umor ekipe.

Dakle, po riječim lažova Faruka mi smo već u 13 minuti bili umorni :rol: pa ako je ekipa umorna već za 13 minuta, ko je za to kriv ? Sam sebe debil ukopava, a da toga nije ni svjestan.

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Fudo » 28 mar 2023, 20:28

Odlazi Faruk PickoBegicu
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
DamirT
Postovi: 13953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 28 mar 2023, 20:40

Da imamo jednog normalnog novinara, imao bi pitanja da ovog kretena ispituje 2 sata. Bukvlano sta god je rekao, kontra je uradio idiot
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ledesma » 28 mar 2023, 21:17

DamirT je napisao/la:
28 mar 2023, 20:40
Da imamo jednog normalnog novinara, imao bi pitanja da ovog kretena ispituje 2 sata. Bukvlano sta god je rekao, kontra je uradio idiot
Ma mešetar vicin, yebo mu vico djecu
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ReX » 29 mar 2023, 14:58





Dopustio si moj selektore da te ismijavaju i ponizavaju zbog poziva Mesanovica, i na kraju mu ne das ni minute igre. Sto to radis od sebe pobogu covjece... :roll:
@igrajlopte 🐦

Napoleon1921
Postovi: 785
Pridružen/a: 23 mar 2023, 23:02
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Napoleon1921 » 29 mar 2023, 15:07

Kao sto su pojedini i pisali..na stranu savez al plakat cemo mi za Petevom..ova ubleha kd Hadzibegica kao i ublehe poput Susica a pogotvo Meshe bi bili negdje trneri da ista valjaju..makar na racun igracke karijere

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ReX » 29 mar 2023, 15:13

Evo prvi ronim suze za bugarinom.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Varg
Postovi: 2619
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Varg » 29 mar 2023, 17:43

svi ovi gore navedeni osim et rezervnog golmana vasilja i ne zaslužuju minute, ne trebaju biti uopce na spisku
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

izdzezveubrazil
Postovi: 2355
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 29 mar 2023, 18:26

Gori je Vasilj nažalost od Pirića, mada u ovakvom odnosu snaga obojica trebaju definitivno biti u kadru.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8031
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 02 apr 2023, 20:40

Bio je danas na Tušnju, vjerovatno skautirao pojačanja za reprezentaciju.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

19vendetta87
Postovi: 4564
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 apr 2023, 20:43

Danas u nekoj emisiji na novoj bh Rukfas hladno rece kako postoji velik broj trenera koji to nezasluzuju biti...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DamirT
Postovi: 13953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 03 apr 2023, 10:55

Savez je već u jednoj svojoj sportskoj politici već duži period stavio na radare mlade igrače koje ćemo pokušati da ubacimo u reprezentaciju kada bude prilika za to. Imao sam hrabrost da na prvoj utakmici stavim Tahirovića umjesto predviđenog Huseinbašića. Nastaviti ću tu politiku sa željom da pomognem svima i da otvaram vrata mladim igračima. S jedne strane je to dobro, a s druge strane bih zamolio da malo damo vremena tim mladim igračima. Već vidim da se po medijima spominje pet, šest novih imena. Treba dati vremena i tim momcima, jer oni svi ne mogu doći u isto vrijeme. S druge strane, koliko god sam hrabar i imam želju da pomognem, ne mogu ih toliko staviti u ekipu jer imaju momci koji su tu već igrali“, pričao je Hadžibegić.

Bas ces od Gojaka i slicnih imat neke koristi, al eto ti najbolje znas :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

19vendetta87
Postovi: 4564
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 apr 2023, 12:36

Hadžibegić je u intervjuu za Anadoliju istaknuo da je zadovoljan i time što je, kako je ranije i najavio, promovirao i priliku dao mladim igračima i nadama bh. nogometa. ''Bio je tu Gazibegović, bio je tu Dedić, bio je tu Tahirović, Bilbija je tu bio kao predstavnik igrača Premijer lige Bosne i Hercegovine, tako da je taj cjelokupni projekt u koji smo krenuli neki vid ozdravljenja te sportske atmosfere, bez namjere da bilo koga povrijedim, a što će biti od koristi i reprezentaciji i našim klubovima'', rekao je Hadžibegić.

Spominje Dedica i Gazibegovića, a obojica debitovali najmanje godinu dana prije nego sto ce on preuzeti reprezentaciju :urnebes:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Sveti
Postovi: 10194
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sveti » 03 apr 2023, 14:33

Kakav debil onaj mrtvi. Imam osjecaj da pravi alibi za neizbjezan krah reprezentacije.

"aLi Ja SaM UbAcIvO MlAdZe IgRaChe"
naprijed rejal

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la gruezi » 03 apr 2023, 15:59

19vendetta87 je napisao/la:
03 apr 2023, 12:36
Hadžibegić je u intervjuu za Anadoliju istaknuo da je zadovoljan i time što je, kako je ranije i najavio, promovirao i priliku dao mladim igračima i nadama bh. nogometa. ''Bio je tu Gazibegović, bio je tu Dedić, bio je tu Tahirović, Bilbija je tu bio kao predstavnik igrača Premijer lige Bosne i Hercegovine, tako da je taj cjelokupni projekt u koji smo krenuli neki vid ozdravljenja te sportske atmosfere, bez namjere da bilo koga povrijedim, a što će biti od koristi i reprezentaciji i našim klubovima'', rekao je Hadžibegić.

Spominje Dedica i Gazibegovića, a obojica debitovali najmanje godinu dana prije nego sto ce on preuzeti reprezentaciju :urnebes:
Ljudi ovo nije humano sta prica ovaj covjek.. jel on fakat ozbiljan.. a koga bi ti jugoslovencino stavio umjesto dedica I gazibegovica.. sta kaze nenoze sve odhednom stavit jer ima igraca koji su odavno tu..pa ima li iko od novinara da ga pita zasto kao nove igrace poziva poluamatere od 31 godine..strasno sta covjek lupa

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 03 apr 2023, 16:02

Problem ove senilne budaletine je što će se sad morati Gojaku iskupiti, pa ce on pocinjati sljedece utakmice.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Justin » 03 apr 2023, 16:13

Demencija jbg. Nije ok covjeka napadati.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 03 apr 2023, 16:37

Ovo kao Pape i ona njegova cuvena izjava da se u reprezentaciju tesko ulazi, ali jos teze ispada iz kombinacija. Parafraziram, ali nesto tako je bilo. Mada, meni se cini da je konkretno Gojak dobar s Dzekom, znaci nema sanse da ga se izbaci tek tako. :mrgreen: Na kraju krajeva, sve je to manje bitno, budite sigurni da Faruk pojma nema ni koji to igraci vani mogu dobiti nase papire, ni gdje ti igraci igraju, kamo li da ih nesto prati ili skautira. Ljudi na ovom podforumu imaju bolje i aktuelnije informacije od 99% uposlenika saveza, kamo li od Hadzibegica. Znaci on ne samo da ne zna i da ga nije briga, nego je potpuno nezainteresovan za svoj posao.
1921

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Manijakalnost99 » 03 apr 2023, 16:39

Boli ga qurac realno ima podrsku ovih
Ima platu
Leti s avionima svako malo od Portugala,Turske,Austrije do pickr materine
Jos se osilio svadja se navijacima
Ko on ugrozen
A nq osnovu prvog mandata ne zasluzuje nista

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2093
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la CAGarfia » 03 apr 2023, 17:33

Ovi jadnici nisu zaposlili u savez Belmina Habibovića. Garantujem da je više angažovan na polju mladih igrača nego fosil i Misimović skupa.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 24 gosta.