Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 13409
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 19 maj 2023, 10:25

SanaBosna je napisao/la:
19 maj 2023, 10:15
Ovo oko prostora za nove igrace u reprezentaciji je komicno.


Barisic IN, Milicevic OUT
Hamulic IN, Prevljak OUT
Menalo IN, Duljevic OUT
Jasic IN, Gojak OUT
Tabakovic IN, Mesanovic OUT
Zolotic IN, Kovacevic OUT
Kodro OUT
Bilbija OUT
Nema Tabakovic nas pasos koliko ja znam. Nema teorije da ga uradi za 10 dana. Oko ostalih igraca se slazem :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

19vendetta87
Postovi: 4159
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 maj 2023, 10:26

SanaBosna je napisao/la:
19 maj 2023, 10:15
Ovo oko prostora za nove igrace u reprezentaciji je komicno.


Barisic IN, Milicevic OUT
Hamulic IN, Prevljak OUT
Menalo IN, Duljevic OUT
Jasic IN, Gojak OUT
Tabakovic IN, Mesanovic OUT
Zolotic IN, Kovacevic OUT
Kodro OUT
Bilbija OUT
Kaze Hadzija da je Kodro u odlicnoj formi.
Kodro ove sezone: 30 utakmica, 11 golova
Tabakovic: 25 utakmica, 17 golova
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 19 maj 2023, 10:40

On bukvalno ima lufta 4-5 igrača da skine, niti imaju zasluge, niti ih navijači pamte niti išta značajno rade u karijeri.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DamirT
Postovi: 13409
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 19 maj 2023, 11:22

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
19 maj 2023, 10:40
On bukvalno ima lufta 4-5 igrača da skine, niti imaju zasluge, niti ih navijači pamte niti išta značajno rade u karijeri.
Da sam znao da ce Prevljaka drzat radi "zasluga" radi gola Fincima u nadoknadi za 1-1, te 2 gola Kazakhstanu, molio bi Boga da smo te utakmice kiksali. Samo da ga ne gledam vise.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
zgembo89
Postovi: 4841
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 19 maj 2023, 14:36

DamirT je napisao/la:
19 maj 2023, 11:22
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
19 maj 2023, 10:40
On bukvalno ima lufta 4-5 igrača da skine, niti imaju zasluge, niti ih navijači pamte niti išta značajno rade u karijeri.
Da sam znao da ce Prevljaka drzat radi "zasluga" radi gola Fincima u nadoknadi za 1-1, te 2 gola Kazakhstanu, molio bi Boga da smo te utakmice kiksali. Samo da ga ne gledam vise.
Cojk bez kluba a rep

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 19 maj 2023, 16:14

DamirT je napisao/la:
19 maj 2023, 11:22
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
19 maj 2023, 10:40
On bukvalno ima lufta 4-5 igrača da skine, niti imaju zasluge, niti ih navijači pamte niti išta značajno rade u karijeri.
Da sam znao da ce Prevljaka drzat radi "zasluga" radi gola Fincima u nadoknadi za 1-1, te 2 gola Kazakhstanu, molio bi Boga da smo te utakmice kiksali. Samo da ga ne gledam vise.
Ne znam sta te to cudi. U reprezentaciji su ljudi igrali radi zasluga od prije 3-4 godine.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ReX » 20 maj 2023, 20:37

https://sport..ske.ba/ekskluzivni-veliki-intervju-hadzibegica-za-sportske-nemam-vremena-za-revoluciju-rezultat-je-na-prvom-mjestu/

Koliko kontradiktornosti na jednom mjestu... Biser intervjua, Hadzibegic spominje da mu je cilj podmladjivanje ekipe da bi na pomen Barisica i nekih igraca rekao da nema vremena pruzati sansu mladim igracima.

Fu*k my life.
Evidentno je da širom Evrope postoje igrači koji bi možda mogli donijeti dodatni kvalitet reprezentaciji u odnosu na neke koji su već tu, imate li u planu neko novo ime?

– Ne slažem se s tim, nije pošteno to što kažete. Trebate svi zajedno prestati sa tom praksom, da ako sumnjate u nekog igrača ili ga manje volite, da smatrate da ne treba igrati.
:puke:
@igrajlopte 🐦

Avatar
zgembo89
Postovi: 4841
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 20 maj 2023, 20:40

ReX je napisao/la:
20 maj 2023, 20:37
https://sport..ske.ba/ekskluzivni-veliki-intervju-hadzibegica-za-sportske-nemam-vremena-za-revoluciju-rezultat-je-na-prvom-mjestu/

Koliko kontradiktornosti na jednom mjestu... Biser intervjua, Hadzibegic spominje da mu je cilj podmladjivanje ekipe da bi na pomen Barisica i nekih igraca rekao da nema vremena pruzati sansu mladim igracima.

Fu*k my life.
Evidentno je da širom Evrope postoje igrači koji bi možda mogli donijeti dodatni kvalitet reprezentaciji u odnosu na neke koji su već tu, imate li u planu neko novo ime?

– Ne slažem se s tim, nije pošteno to što kažete. Trebate svi zajedno prestati sa tom praksom, da ako sumnjate u nekog igrača ili ga manje volite, da smatrate da ne treba igrati.
:puke:
Pa mislite da bi on otisao po Tahirovica Hamulica da nije tolika medijska frka se digla i onda lik pozove Mesanovica iz Kvisadre

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ReX » 20 maj 2023, 20:50

Apsolutno tacno.

Drago mi je da Hadzibegic izlazi u susret svima od youtubera do iskusnih novinara ali stvarno bi trebao manje davati izjave jer ovo stvarno vise nema smisla. Ne znam do cega je, jezika, mentaliteta, dosade ali em ponavlja jedno te isto em je toliko kontradiktoran da mu to samo odmaze...
@igrajlopte 🐦

19vendetta87
Postovi: 4159
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 20 maj 2023, 21:01

ReX je napisao/la:
20 maj 2023, 20:37
https://sport..ske.ba/ekskluzivni-veliki-intervju-hadzibegica-za-sportske-nemam-vremena-za-revoluciju-rezultat-je-na-prvom-mjestu/

Koliko kontradiktornosti na jednom mjestu... Biser intervjua, Hadzibegic spominje da mu je cilj podmladjivanje ekipe da bi na pomen Barisica i nekih igraca rekao da nema vremena pruzati sansu mladim igracima.

Fu*k my life.
Evidentno je da širom Evrope postoje igrači koji bi možda mogli donijeti dodatni kvalitet reprezentaciji u odnosu na neke koji su već tu, imate li u planu neko novo ime?

– Ne slažem se s tim, nije pošteno to što kažete. Trebate svi zajedno prestati sa tom praksom, da ako sumnjate u nekog igrača ili ga manje volite, da smatrate da ne treba igrati.
:puke:
Ma on je zatucan i tvrdoglav, misli da sve zna najbolje. Po njemu igraci, koji su pozivani prethdone 2-3 godine, su nedodirljivi i obavezni na svakom narednom okupljanju. Pa de malo ukljuci mozak, ako jedan Sanicanin presjedi na klupi pola utakmica u yebenom Partizanu, sta on moze doprinijeti reprezentaciji? A ignorise Barisica, a momak treci najbolje ocijenjeni stoper u HNLu koji je jaci od srbijanske lige.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la gruezi » 21 maj 2023, 03:36

Ljudi ovaj covjek je zlo.. ali ono cisto zlo...

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4140
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Ghuraba » 21 maj 2023, 14:45

Covjek hladno kaze da razmislja kako naci prostora za Menala i Hamulica - kao da smo u najmanju ruku Francuska, pa imamo 10 vrhunskih krila i napadaca. Mesanovic i Kodro igraju u klubovima koji su u rangu Veleza ili TC-a. Prvi se nije uspio dokazati ni u Sarajevu, a drugi je na rubu ispadanja u drugu ligu. Ok, obojica su dali nekakve golova (cesto iz penala), ali dao je i Haskic iz Veleza, pa ga niko ne dovodi u kontekst reprezentacije. Na spisku je bio i Bilbija, koji se nikad nije uspio dokazao van BiH, iako je imao nekoliko izleta i pokusaja. Minimalno dvojica od njih trojice nemaju sta traziti na spisku. Takodjer, Duljevic vec duzi period nikako ne igra u drugom njemackom rangu i smijesno bi bilo staviti ga na spisak.

Isto vazi i za ove stopere. Milicevic i Kovacevic nas nikad nicim nisu zaduzili i ne razumijem cime su 'kupili' svoje mjesto na spiskovima. Hladno moze pozvati Barisica umjesto jednog (taman bio najgori, vrijedi ga osigurati za buducnost ako postane dobar) i Zolotica umjesto drugog (standardan je u jakoj ligi, a trebaju nam lijevi stoperi).

Igraci poput Prevljaka i Sanicanina donekle mogu dobijati pozive na racun starih zasluga, posto su obojica odigrali po 5-6 kvalitetnih utakmica za reprezentaciju. Medjutim, ni to ne bi smjelo biti opravdanje na duze staze. Ako ne igras gotovo nikako ili ne zabijas gotovo nikako, neces ni dobiti poziv.

Avatar
Varg
Postovi: 2555
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Varg » 21 maj 2023, 15:28

makar smo do sad mogli zaključiti da popusta pod pritiskom javnosti, sto je dobro
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Imajednabrigada
Postovi: 1635
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Imajednabrigada » 21 maj 2023, 23:18

Baš mi Janjoševa zena lajkala koment koji sam napisao na Rukfasov intervju o tim starim i novim igracima. Gdje sam napisao da te napadače sem Edina i Demira treba prekrizit i dati sansu mlađim koji bar obecavaju.

Sad je Mehmed pod pritiskom, žena se mora slušat..:urnebes: :urnebes: ,
Znači zbogom Smajo, Kenane,Jasminee... :D
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

19vendetta87
Postovi: 4159
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 22 maj 2023, 08:18

Imajednabrigada je napisao/la:
21 maj 2023, 23:18
Baš mi Janjoševa zena lajkala koment koji sam napisao na Rukfasov intervju o tim starim i novim igracima. Gdje sam napisao da te napadače sem Edina i Demira treba prekrizit i dati sansu mlađim koji bar obecavaju.

Sad je Mehmed pod pritiskom, žena se mora slušat..:urnebes: :urnebes: ,
Znači zbogom Smajo, Kenane,Jasminee... :D
Hadzija ce se prije zene odreci nego Kodre i Prevljaka :rol:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la babino » 22 maj 2023, 08:24

19vendetta87 je napisao/la:
22 maj 2023, 08:18
Imajednabrigada je napisao/la:
21 maj 2023, 23:18
Baš mi Janjoševa zena lajkala koment koji sam napisao na Rukfasov intervju o tim starim i novim igracima. Gdje sam napisao da te napadače sem Edina i Demira treba prekrizit i dati sansu mlađim koji bar obecavaju.

Sad je Mehmed pod pritiskom, žena se mora slušat..:urnebes: :urnebes: ,
Znači zbogom Smajo, Kenane,Jasminee... :D
Hadzija ce se prije zene odreci nego Kodre i Prevljaka :rol:
hoce, ali nece Janjos svoje:-)

znaci sad znamo izvor brigadinih informacija:-)

Brazzzoo123
Postovi: 172
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Brazzzoo123 » 22 maj 2023, 08:51

Je li ima kakav info da li su kontaktirali Karica iz Darmstata, igrace BL sledece sezone.

Imajednabrigada
Postovi: 1635
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Imajednabrigada » 22 maj 2023, 09:24

babino je napisao/la:
22 maj 2023, 08:24
19vendetta87 je napisao/la:
22 maj 2023, 08:18
Imajednabrigada je napisao/la:
21 maj 2023, 23:18
Baš mi Janjoševa zena lajkala koment koji sam napisao na Rukfasov intervju o tim starim i novim igracima. Gdje sam napisao da te napadače sem Edina i Demira treba prekrizit i dati sansu mlađim koji bar obecavaju.

Sad je Mehmed pod pritiskom, žena se mora slušat..:urnebes: :urnebes: ,
Znači zbogom Smajo, Kenane,Jasminee... :D
Hadzija ce se prije zene odreci nego Kodre i Prevljaka :rol:
hoce, ali nece Janjos svoje:-)

znaci sad znamo izvor brigadinih informacija:-)

:urnebes: :clap: :clap:
Uvijek provjereno iz prve ruke :mrgreen:
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Imajednabrigada
Postovi: 1635
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Imajednabrigada » 22 maj 2023, 09:29

Brazzzoo123 je napisao/la:
22 maj 2023, 08:51
Je li ima kakav info da li su kontaktirali Karica iz Darmstata, igrace BL sledece sezone.

Koliko ja znam o tome nije kontaktiran, pokusacu se raspitati ili mozda neko vec zna vise o njemu.
Ja ne znam ni koju poziciju igra ni kakav ucinak ima.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
zgembo89
Postovi: 4841
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 23 maj 2023, 12:57

Imajednabrigada je napisao/la:
22 maj 2023, 09:29
Brazzzoo123 je napisao/la:
22 maj 2023, 08:51
Je li ima kakav info da li su kontaktirali Karica iz Darmstata, igrace BL sledece sezone.

Koliko ja znam o tome nije kontaktiran, pokusacu se raspitati ili mozda neko vec zna vise o njemu.
Ja ne znam ni koju poziciju igra ni kakav ucinak ima.
Lijevi bek nama dodje umjesto Kolasinca i sa Gazibegovicem :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, Kobayashi, lol89, Sheyi i 22 gosta.