Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ReX » 20 jan 2023, 23:19

Razumijem taj stav navijaca. Ali ako cemo biti bas iskreni, to nije posao selektora! To ide na dusu ovim foteljasima u savezu koji nisu u stanju zaposliti treba par ljudi koji ce obilaziti te igrace. U narodu bolje poznati kao skauti!

Naprimjer Andersson nikada ne ide da gleda talente vec je za to zaduzen U21 selektor i koordinator za mlade selekcije koji onda njemu dostavljaju informacije i slicno. To tako funkcionise u velikoj vecini saveza, ali naravno gdje logika prestaje tu pocinje nasa BiH pa zato se sad stavlja sve i svasta na pleca Hadzibegicu.

Opet kazem razumijem kritiku i razmisljanje, ali to i nije njegov posao da gleda potencijalne reprezentativce.
@igrajlopte 🐦

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Imajednabrigada » 20 jan 2023, 23:42

@rex
Izgubio si malo kompas, savez nema skaute to nas i ne čudi nimalo ali ima ublehaša misketaa koji zna i prati te igrace i onako kafanski i šalabajzerski postupi kako njemu dolikuje.

Nema on šta pratiti, oni su upraćeni, i miske i on znaju za te momke, on mora kao selektor cak da bude inicijator da se ovako kao sa Pjanketom ode na sastanak sa svakim tim momkom s kojim je ublehaš imao tek telefonski poziv.

Kada komplet skoro strucni stab hravatske u21 i seniorske repke moze otic ppsjetiti Matkovica igraca Frankfurta na posudbi u drugoligasu St. Pauliju i u tom drugoligasu cak na klupi na čelu sa viceprvakom svijeta Dalicem zasto to ovaj naš ublehaš ne bi mogao isto uradit ...koji je on **** u odnosu na jednog Dalica.

Ili da nas bar jugobalija postedi onakvih izjava da nema vremena otic razgovarat sa igracem koji ima tek 21 god i igra redoovno Bundesligu i da mu se takav igrac jos mora dokazivat, jos vise nas ukopava.

Kako jest njwgov zadatak otic na drugi kontinent cak, igracu za kojeg je pitanje hoce li uspjet odrzat formu i da zavrsi kvalifikacije do kraja kao da on od ranije ne zna i Pjanketa i Dzeku i kolasinca...e njima je bio dovoljan i telefonski poziv a za ove momke je trebalo ovako org.veceru ali nije ni cudno, kod nas se sve naopako i protiv repke radi.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Beko023 » 20 jan 2023, 23:44

Vrati se g. Petev. Ova ubleha ce nas u provaliju odvesti. :yawn:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la babino » 21 jan 2023, 00:04

Meni je potpuno jasno zasto lik ide pjanicu, dzeki, kolasincu itd....
svjestan je on vrlo dobro da plasman na euro zavisi upravo od njih, ako dobije njihovo povjerenje i simpatije, pola posla je uradio.
Ubijedjen sam da nam plasman zavisi od njihovog raspolozenja i motiva, te hoce li u sarajevo poletiti na teferic ili da probaju uhvatiti zadnje takmicenje.

E sad, sto levat jos uvijek ne planira pricati sa barem ovom trojicom novih, to je belaj. Mada, s obzirom da gleda kako ce svima ugoditi, vjerujem da ce novinarski pritisak i stalni upiti o tim momcima, uroditi plodom, te da ce popustiti i pricati sa njima.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 21 jan 2023, 00:04

Kad nas s.**** on i Miske u tandemu za mart sa spiskovima bez Hamulica Tahirovica Huseinbasica posle ce biti kasno kad nemas dobrih igraca od govana se pita ne moze pravit..

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sveti » 21 jan 2023, 10:36

Lik je dobio ugovor na godinu dana, poglavicama u savezu je jedino instant uspjeh bitan, a instant uspjeh ce doci jedino sa ovim najboljim igracima u repci. Zar zaista mislite da Faruka boli qrac za gradnjom ekipe za buducnost kada zna da ako ne napravi rezultat ove godine da mu je svakako noga :rol:
naprijed rejal

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 jan 2023, 10:57

Sinoć sam pogledao malo njegovo gostovanje kod Bahe.
Hadžibegić standardno svoje, udario po floskulama, ali Baho me uspio više iznervirati. Već sada mu kreće tražiti alibi za neuspjeh govoreći kako smo se mi samo jednom plasirali ne neko prvenstvo. Ne vidim kako je to argument za bilo šta, ali hajde. To je bilo skoro prije deceniju.

Posmatrajući zadnja dva kvalifikaciona ciklusa za Evropsko prvenstvo pokazalo se da, u grupama gdje ima šest reprezentacija, svaki broj bodova koji je veći od 19 garantuje drugo mjesto u grupi. Prvenstveno Bahi to nije jasno da mi ne moramo biti prvi, nego i da kao drugi možemo ići.

Liechtenstein 2x, Luxemburg 2x, Slovačku i Island po jednom da pobijediš to je već 18 bodova. Ostanu ti još 4 utakmice da negdje skupiš 2 boda, a Bajević (sa lošijom ekipom) i Petev su pokazali da se i protiv najjačih može izvući X.

A ova sada ekipa, čak i da se ne odazovu Huseinbašić, Tahirović i Hamulić, je značajno bolja od one koju je vodio Prosinečki u zadnjiim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. :kafa:

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Wanderson » 21 jan 2023, 11:37

ReX je napisao/la:
20 jan 2023, 23:19
Razumijem taj stav navijaca. Ali ako cemo biti bas iskreni, to nije posao selektora! To ide na dusu ovim foteljasima u savezu koji nisu u stanju zaposliti treba par ljudi koji ce obilaziti te igrace. U narodu bolje poznati kao skauti!

Naprimjer Andersson nikada ne ide da gleda talente vec je za to zaduzen U21 selektor i koordinator za mlade selekcije koji onda njemu dostavljaju informacije i slicno. To tako funkcionise u velikoj vecini saveza, ali naravno gdje logika prestaje tu pocinje nasa BiH pa zato se sad stavlja sve i svasta na pleca Hadzibegicu.

Opet kazem razumijem kritiku i razmisljanje, ali to i nije njegov posao da gleda potencijalne reprezentativce.
Po meni je zaposlenje skauta bacanje para, ovaj forum veoma rano otkrije sve talente sto je dovoljno za savez da iskoristi informaciju.

Pametnije bi bilo te pare uloziti u recimo Ibisevica koji ce biti jedna vrsta kordinatora, biti u strucnom stabu A selekcije i U21 i vrtiti se na svim stranama i odrzavati kontakt sa potencijalnim reprezentativcima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2023, 14:02

Sveti je napisao/la:
21 jan 2023, 10:36
Lik je dobio ugovor na godinu dana, poglavicama u savezu je jedino instant uspjeh bitan, a instant uspjeh ce doci jedino sa ovim najboljim igracima u repci. Zar zaista mislite da Faruka boli qrac za gradnjom ekipe za buducnost kada zna da ako ne napravi rezultat ove godine da mu je svakako noga :rol:
Ali brate nije ovdje ni do budućnosti repke, Hamulić, Tahirović i Huseinbašić nisu budućnost oni su de facto sadašnjost repke. Hamulić nam je poslije Džeke ubjedljivo najbolji golgeter, Tahir je profil igrača kakvog nemamo još od Rahimića ili eto nekog prajm Bešića 2014. i 2015. godine. Denis je box to box veznjak odličnih motoričkih sposobnosti kakav nam je vazda falio u reprezentaciji.

Dakle nisu to igrači kojima je po 16-17 godina, igraju neki juniorski fudbal pa eto kao trebalo bi ih zaganjati jer bi mogli biti dobri u budućnosti, ovi momci su već sada itekako nivo da ih se pozove među 23 igrača, a vjerujem da bi makar dvojica od njih trojice do kraja sljedećeg kvalifikacionog ciklusa trebala biti prvotimci.

Hadžibegićeve šanse za plasman na Euro su sasvim sigurno veće ukoliko njih imamo u ekipi, ne mogu nikako biti manje, pa mi tako ta priča "njemu treba instant" rezultat ne pije vode u ovom kontekstu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 21 jan 2023, 14:52

A eto sa Gojakom i slicnim ojebinama ce imati instant rezultat.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la dinodino2019 » 21 jan 2023, 15:39

h1a2s3o4 je napisao/la:
21 jan 2023, 10:57
Sinoć sam pogledao malo njegovo gostovanje kod Bahe.
Hadžibegić standardno svoje, udario po floskulama, ali Baho me uspio više iznervirati. Već sada mu kreće tražiti alibi za neuspjeh govoreći kako smo se mi samo jednom plasirali ne neko prvenstvo. Ne vidim kako je to argument za bilo šta, ali hajde. To je bilo skoro prije deceniju.

Posmatrajući zadnja dva kvalifikaciona ciklusa za Evropsko prvenstvo pokazalo se da, u grupama gdje ima šest reprezentacija, svaki broj bodova koji je veći od 19 garantuje drugo mjesto u grupi. Prvenstveno Bahi to nije jasno da mi ne moramo biti prvi, nego i da kao drugi možemo ići.

Liechtenstein 2x, Luxemburg 2x, Slovačku i Island po jednom da pobijediš to je već 18 bodova. Ostanu ti još 4 utakmice da negdje skupiš 2 boda, a Bajević (sa lošijom ekipom) i Petev su pokazali da se i protiv najjačih može izvući X.

A ova sada ekipa, čak i da se ne odazovu Huseinbašić, Tahirović i Hamulić, je značajno bolja od one koju je vodio Prosinečki u zadnjiim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. :kafa:
Baho je davno prestao biti ozbiljan novinar, on je ostao u proslom vremenu kao i Hadzibegic
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sveti » 21 jan 2023, 16:13

Raonffa je napisao/la:
21 jan 2023, 14:02
Sveti je napisao/la:
21 jan 2023, 10:36
Lik je dobio ugovor na godinu dana, poglavicama u savezu je jedino instant uspjeh bitan, a instant uspjeh ce doci jedino sa ovim najboljim igracima u repci. Zar zaista mislite da Faruka boli qrac za gradnjom ekipe za buducnost kada zna da ako ne napravi rezultat ove godine da mu je svakako noga :rol:
Ali brate nije ovdje ni do budućnosti repke, Hamulić, Tahirović i Huseinbašić nisu budućnost oni su de facto sadašnjost repke. Hamulić nam je poslije Džeke ubjedljivo najbolji golgeter, Tahir je profil igrača kakvog nemamo još od Rahimića ili eto nekog prajm Bešića 2014. i 2015. godine. Denis je box to box veznjak odličnih motoričkih sposobnosti kakav nam je vazda falio u reprezentaciji.

Dakle nisu to igrači kojima je po 16-17 godina, igraju neki juniorski fudbal pa eto kao trebalo bi ih zaganjati jer bi mogli biti dobri u budućnosti, ovi momci su već sada itekako nivo da ih se pozove među 23 igrača, a vjerujem da bi makar dvojica od njih trojice do kraja sljedećeg kvalifikacionog ciklusa trebala biti prvotimci.

Hadžibegićeve šanse za plasman na Euro su sasvim sigurno veće ukoliko njih imamo u ekipi, ne mogu nikako biti manje, pa mi tako ta priča "njemu treba instant" rezultat ne pije vode u ovom kontekstu.
Slazem se apsolutno, no problem je sto to faruk tako ne vidi. On smatra, sto smo iz njegovih izjava i zakljucili, da su svi igraci koji su do sad pozivani najbolje sto imamo, i da ih treba istrpit iz postovanja jer su do sad bili tu. Cak i da pozove te mladice, opet cemo gledat improvizacije sa dosadasnjim igracima na njima neprirodnim pozicijama.

Cim se iz glave izbaci razmisljanje da mi tim momcima pravimo uslugu jer ih zovemo u repku, imat cemo vise sanse da ih dovedemo.
naprijed rejal


Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Alipasino » 21 jan 2023, 22:27

Bjezi eto Hrubesa ubleho.Jel te stid da si prodo damu Vici za pisljivih 15.000.Treba te Dzeko nogom u zicagu nabit.Jygonostalicar.Idi u Begis prosipaj suplje.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ArtVandelay » 22 jan 2023, 00:13

Umjesto da ide moliti i kumiti mladog Huseinbašića da izabere nas, on ide penzioneru Džeki na babine i propalom kruniću...
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zgembo89 » 22 jan 2023, 07:47

Bili u Milanu kod Dzeke i Krunica sljedeca stanica kaze Marsej kod Kolasinca , a Roma im pred nosom i Tahirovic stvarno su smijesni ??
Miske zalijepio Huseinbasicu zastave BiH na inst. Ispod golova

Horoz
Postovi: 1625
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Horoz » 22 jan 2023, 09:32

Ma sve je to šuplja. Lajko Miske, pa šta?
Sutra će biti da smo sve uradili da dovedemo Huseinbašića. Eto i Miske mu lajko po twitteru, kačio zastave :D Al izdajnik nas izradio.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la hurem » 22 jan 2023, 10:03

Pa bliže im je Marsej nego Roma i Rim?! :)
Salu na stranu. Kad si vec tu i imaš namjeru pozvati momka (bar se tako dalo zaključitikada bi spominjaoTahirovica), obidji ga. Produži iz Marseja do Tuluza, blizu je...i popricaj s Hamulicem.

Ja se nadam da ce se dozvati i ipak otići do Njemačke.

Bilo bi lijepo da su iskoristili Dzeku pa da se bar na 5 minuta vide s Nezirevicem. Momak za mjesec dana puni 19 godina a ima potencijala itekako.
Stavi mu do znanja da ga imaš na umu.

Umjesto da se priprema za kvalifikacije, on će obilaziti premijerligase koji veze nemaju s s Islandom i Slovačkom. Obilazi ih kad ovamo stvari poslozis.

Ali dobro...to je Faruk.
Čisto uvlakaski pristup svemu i svakome.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 22 jan 2023, 10:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 22 jan 2023, 10:05

hurem je napisao/la:
22 jan 2023, 10:03
Pa bliže im je Marsej nego Roma i Rim?! :)
Salu na stranu. Kad si vec tu i imaš namjeru pozvati momka (bar se tako dalo zaključitikada bi spominjaoTahirovica), obidji ga. Produži iz Marseja do Tuluza, blizu je...i popricaj s Hamulicem.

Ja se nadam da ce se dozvati i ipak otići do Njemačke.

Bilo bi lijepo da su iskoristili Dzeku pa da se bar na 5 minuta vide s Nezirevicem. Momak za mjesec dana puni 19 godina a ima potencijala itekako.
Stavi mu do znanja da ga imaš na umu.
Ali dobro...to je Faruk.
Umjesto da se priprema za kvalifikacije, on će obilaziti premijerligase koji veze nemaju s s Islandom i Slovačkom. Obilazi ih kad ovamo stvari poslozis.
To i jeste problem. Što ima previše posla da se uradi. A mrsko mu.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 22 jan 2023, 10:06

I na kraju ce pocet kenjat kako ima u ligi igraca koji mogu donijeti prevagu na terenu, a sve od zla oca, od gore matere. Koji je ovo debil od osobe, stvarno to dugo nisam vidio svega mi
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.