Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2023, 00:29

Taman da osvojimo sa njim EP, za mene ce uvijek biti ljiga i gnjida od osobe. Odlazi klocino
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

GIBRA
Postovi: 2693
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2023, 00:30

Apsolutno trenerov poraz 1/1
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la StevieG8 » 27 mar 2023, 00:32

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2023, 00:34

Zašto nam je toliko teško imati selektora koji jednostavno:

- Ne laže (kaže da je zvao Miličevića umjesto Barišića jer mu trebaju visoki igrači protiv Islanda, a Barišić je viši od Miličevića)
- Ne priča gluposti (kaže da će samo igrati najsvježiji igrači protiv Slovačke, da bi poslije utakmice rekao da smo izgubili jer nismo bili svježi)
- Nije seljačina (zašto on misli da poslije ovakve sramotne utakmice ima pravo da napada navijače)
- Radi svoj posao (kaže da je zvao Mešanovića jer "su mu rekli" da je krilo! Dakle, neko (Husarić) mu je rekao da Mešanović može igrati na krilu, a Hadžibegić nema pojma ni ko je Mešanović, ni gdje igra, ni šta igra, a na spisku je. Valjda je dio tvog posla da sam procijeniš kakav je to igrač, gdje može igrati i da li bi se uklopio u naš sistem, jer imaš tri mjeseca da to uradiš)

Može i biti trener iz domaće lige, samo da poznaje osnove trenerskog posla. Ovaj jugosaurus nije taj.

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2023, 00:41

Vucevich je napisao/la:
27 mar 2023, 00:34
Zašto nam je toliko teško imati selektora koji jednostavno:

- Ne laže (kaže da je zvao Miličevića umjesto Barišića jer mu trebaju visoki igrači protiv Islanda, a Barišić je viši od Miličevića)
- Ne priča gluposti (kaže da će samo igrati najsvježiji igrači protiv Slovačke, da bi poslije utakmice rekao da smo izgubili jer nismo bili svježi)
- Nije seljačina (zašto on misli da poslije ovakve sramotne utakmice ima pravo da napada navijače)
- Radi svoj posao (kaže da je zvao Mešanovića jer "su mu rekli" da je krilo! Dakle, neko (Husarić) mu je rekao da Mešanović može igrati na krilu, a Hadžibegić nema pojma ni ko je Mešanović, ni gdje igra, ni šta igra, a na spisku je. Valjda je dio tvog posla da sam procijeniš kakav je to igrač, gdje može igrati i da li bi se uklopio u naš sistem, jer imaš tri mjeseca da to uradiš)

Može i biti trener iz domaće lige, samo da poznaje osnove trenerskog posla. Ovaj jugosaurus nije taj.
To se nazalost nikad nece desit. Za takvog trenera valja imat para, a nasi nece da daju puno za trenere.
I kad bi imali takvog trenera, on ne bi htio da mu debili ko Husara i slicni kroje sastav, a ni to ne ide u prilog ljudima iz saveza
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

zaostrog
Postovi: 810
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zaostrog » 27 mar 2023, 00:48

Ma vala ti ne trebaju pare, samo treba izbjeći kretene kao što je ovaj. Jednostavno, čovjek koji ništa decenijama nije korisno uradio i šta ćeš očekivati? Plus, prdonja od prije rata, što dalje od takvih.

Mediji ovdje moraju igrati ključnu ulogu, postavljati pitanja, dovoditi ga na stub srama, pokazati mu da nije legenda ako uništava reprezentaciju i da će se samo posrati na sebe.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2023, 00:52

Neki su ljudi jednostavno rođeni chokeri. Ovaj kikser ima luzerski DNK, nijedan uspjeh u trenerskoj karijeri nije napravio.


Hansestadt
Postovi: 2461
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Hansestadt » 27 mar 2023, 00:54

Vucevich je napisao/la:
27 mar 2023, 00:52
Neki su ljudi jednostavno rođeni chokeri. Ovaj kikser ima luzerski DNK, nijedan uspjeh u trenerskoj karijeri nije napravio.

Sam je izjavio da uvodenje ekipu u prvu Francusku ligu se racuna kao titula

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2023, 00:55

Jel realno da ga po Facebooku ljudi brane za ovaj vecerasnji kriminal od igre?
Stvarno mislim da mi na forumu jedini intenzivno prate reprezentaciju. Ovo ostalo sve od utakmice do utakmice gleda
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2023, 00:59

Hansestadt je napisao/la:
27 mar 2023, 00:54
Sam je izjavio da uvodenje ekipu u prvu Francusku ligu se racuna kao titula
Poređenja radi, Meša Baždarević je proglašen trenerom sezone u Ligue 2. E, sad zamisli kakva je trenerčina Faruk.

19vendetta87
Postovi: 4599
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 mar 2023, 01:06

Al Fake je najjaci kad na konferenciji prica kako je problem slaba minutaza igraca u klubovima, pa na kraju pozove Sanicanina i Hadzikadunica, a izostavi Zolotica i Barisica koji redovno igraju po 90 minuta :rol:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

zaostrog
Postovi: 810
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zaostrog » 27 mar 2023, 01:09

19vendetta87 je napisao/la:
27 mar 2023, 01:06
Al Fake je najjaci kad na konferenciji prica kako je problem slaba minutaza igraca u klubovima, pa na kraju pozove Sanicanina i Hadzikadunica, a izostavi Zolotica i Barisica koji redovno igraju po 90 minuta :rol:
Pa nije problem što senilni debil to priča, koliko je problem što mediji to ne ismiju. I na pressu, a Boga mi i kroz tekstove. Da ovaj portal, klix, sportske, faktor objave tekst koji će obuhvatiti takve stvari, koji će ozbilno dovesti u vezu Mešanovićev poziv, Pirića, Husarića, udarati u srž, i javnost bi mijenjala mišljenje. Ovako, prosječni pratilac veze nema ništa to. Šta misliš koliko tih po fb znaju ko je Barišić, znaju da li Saničanin igra ili imaju pojma ko je Hamulić? Procenat je ispod 10% za sve odgovore. Zato ovom kretenu i prolazi sve što radi i prolazit će.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la BoixosNois1899 » 27 mar 2023, 01:12

Nije nikome u savezu u cilju da imamo normalnog i školovanog trenera koji zna svoj posao. Poslije Faruka će doći neki novi Faruk i tako u krug čitavu vječnost. Ima li ko još da je ostao od ex-Yu mumija a da ga nismo isprobali, ili je vrijeme da idemo ponovo ispočetka još jedan krug?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Hansestadt
Postovi: 2461
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Hansestadt » 27 mar 2023, 01:16

Sta kaze Fare da napravimo boom kao Maroko, za to su nam potrebni navijaci. Druga utakmica, psuje i uzvraca navijacima na strani, gdje smo fakticki bili kao domacini.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2023, 01:18

BoixosNois1899 je napisao/la:
27 mar 2023, 01:12
Nije nikome u savezu u cilju da imamo normalnog i školovanog trenera koji zna svoj posao. Poslije Faruka će doći neki novi Faruk i tako u krug čitavu vječnost. Ima li ko još da je ostao od ex-Yu mumija a da ga nismo isprobali, ili je vrijeme da idemo ponovo ispočetka još jedan krug?
Nismo probali Džemala Hadžiabdića.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 1921boy » 27 mar 2023, 01:20

Bajramović - selektor
Lulić, Mujdža, Topić - pomoćnici
Brašnić/Hasagić - trener golmana
Jelešković - kondicioni trener

Fali nam Srba, ali garantujem da bi poginuli da urade nešto dobro za trenutno jadni bh. fudbal!

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la hurem » 27 mar 2023, 01:43

Bruka i sramota.
Imaš sve na svojoj strani ali bukvalno...i ti dopustiš da te ljudi demoliraju.

Vico ovo Vico ono.
Nije Vico ništa kriv. Bosnjacka bagra u Savezu je dovela ovog neznalicu. A koga će to drugog dovesti anonimusi u Savezu nego neznalicu i pajdasa svog...pocrkali dabogda (ne mislim doslovno)

zeljovac21
Postovi: 2029
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zeljovac21 » 27 mar 2023, 01:48

Pogrijesio u pripremi meca pa sta? Ispravio gresku u drugom i bolje izgledali, nije usla i to je to. Nadam se da je izvukao pouke iz ove utakmice i da se ovo vise nece desavati.

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la harixs » 27 mar 2023, 02:06

Falilo je ovdje dosta igraca da bi se pravile formacije.
Pjanic i Kolasinac bi sigurno promjenili tok utakmice i taj prenos lopte iz zadnje faze.
Pa zaboravljeni Cimirot je preporodio sredinu u drugom polu, kud ćeš dalje…

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Jusko00 » 27 mar 2023, 02:22

Miske i jos neku se bore da dovedu sto vise mladih igraca iz dijaspore i das ih u ruke ovom metuzalumu i trenuru u pokusaju

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.