Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Hansestadt
Postovi: 2454
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Hansestadt » 15 mar 2023, 13:57

babino je napisao/la:
15 mar 2023, 13:51
treba ga shutnuti u pariz da i njemu crtaju murale ko papetu na elektricnim sklopkama:-)
sto ce u parizu kad mu je ljepse u sarajevu sa unucadima, malo na sladoled u egipat pa do slatkog coseta da poprica sa jaranima. kakav pariz, taj se vise ne vraca ko moji starci nego lagano francuska penzija u bosni, samo je faruk jos sebi malo produzio rok trajanja kad je maksimalno izlobirao sebi poziciju

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6243
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la moj uzor-S.G » 15 mar 2023, 13:57

Rosicky je napisao/la:
15 mar 2023, 12:41
Tek sad vidim da je kralj za ovog Mešanovica rekao da ga nije gledao ali su mu rekli da moze igrat krilo
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la HarisZe » 15 mar 2023, 13:58

Vidim da neki zele da se Tuta vrati 😀 pustite Sir Faruk Hadzibegica da radi svoj posao makar godinu dana pa
Mu onda sudite
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DaVinci » 15 mar 2023, 14:23

HarisZe je napisao/la:
15 mar 2023, 13:58
Vidim da neki zele da se Tuta vrati 😀 pustite Sir Faruk Hadzibegica da radi svoj posao makar godinu dana pa
Mu onda sudite
Citavih godinu dana ... i ti ga sad pretjera ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Alipasino » 15 mar 2023, 16:33

Koja ba godina.Island nerjeseno Slovacka nas nazigu i eto Faruka sa pricom falio nam Pjanic i Kolasinac.

19vendetta87
Postovi: 4585
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 mar 2023, 16:46

Alipasino je napisao/la:
15 mar 2023, 16:33
Koja ba godina.Island nerjeseno Slovacka nas nazigu i eto Faruka sa pricom falio nam Pjanic i Kolasinac.
Koliko je Faki glup, ne bi me cudilo da nas Islanđani tehnicki i pasovima izdominiraju, i da se bas nama obije o glavu kratka trava :urnebes:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la TheClown » 15 mar 2023, 17:24

Alipasino je napisao/la:
15 mar 2023, 16:33
Koja ba godina.Island nerjeseno Slovacka nas nazigu i eto Faruka sa pricom falio nam Pjanic i Kolasinac.
Tvoj post u božije uši!

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Avatar
Tekashi
Postovi: 15908
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Tekashi » 15 mar 2023, 17:27

Odlazi ubleho.

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la hurem » 15 mar 2023, 17:43

Naravno da treba navijati za reprezentaciju i pobjede jer smo svjesni da poraz(i) i izgubljene kvalifikacije neće otjerati Hadzibegica.
Tako da, nek nam je sa srećom. Imamo odličnu priliku za 2.mjesto koje direktno vodi na EP, a Hadzija nek se okiti perjem kao prvi koji je odveo reprezentaciju na to takmičenje, bez obzira što je poznato da nema znanje za to, a to potvrđuje njegova trenerska karijera.
Mislim da ce se pozitivan rezultat iz LN prenijeti i na kvalifikacije i da to ni Hadzibegic nece pokvariti. Nadam se da se nećemo prevariti.

Hadzibegic ima i pozitivnih strana (Huseinbašić, Tahirovic) ali za sada njegovo trenersko neznanje i laži dominiraju.

19vendetta87
Postovi: 4585
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 mar 2023, 17:51

hurem je napisao/la:
15 mar 2023, 17:43
Naravno da treba navijati za reprezentaciju i pobjede jer smo svjesni da poraz(i) i izgubljene kvalifikacije neće otjerati Hadzibegica.
Tako da, nek nam je sa srećom. Imamo odličnu priliku za 2.mjesto koje direktno vodi na EP, a Hadzija nek se okiti perjem kao prvi koji je odveo reprezentaciju na to takmičenje, bez obzira što je poznato da nema znanje za to, a to potvrđuje njegova trenerska karijera.
Mislim da ce se pozitivan rezultat iz LN prenijeti i na kvalifikacije i da to ni Hadzibegic nece pokvariti. Nadam se da se nećemo prevariti.

Hadzibegic ima i pozitivnih strana (Huseinbašić, Tahirovic) ali za sada njegovo trenersko neznanje i laži dominiraju.
Huseinbasic i Tahirovic su samo zamizavanje ociju javnosti, da bi se mogli zvati Mesanovic, Duljevic, Sanicanin, Gojak, itd...zbog ovih antitalenata Hamulic izvisio sa spiska
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Herson
Postovi: 930
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Herson » 15 mar 2023, 18:16

Jedino je Mesanovic "novi" na spisku od nabrojane cetvorke, a ostali su na spisku vec godinama. Ti to nama predstavi kao da se svi pozivaju prvi put. Hamulic trenutno ne moze ispred Bilbije. Bilbija je vec godinama najbolji strijelac nase lige, kakva god da je nasa je. Poziv njemu je sasvim opravdan i treba ga pozivati dok god igra u ovakvoj formi. Hamulica ocekujem na sljedecem okupljanju umjesto Kodre. Nadam se da ce do tada poceti igrati i uhvatiti kakvu-takvu formu.

Hansestadt
Postovi: 2454
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Hansestadt » 15 mar 2023, 18:22

Herson je napisao/la:
15 mar 2023, 18:16
Jedino je Mesanovic "novi" na spisku od nabrojane cetvorke, a ostali su na spisku vec godinama. Ti to nama predstavi kao da se svi pozivaju prvi put. Hamulic trenutno ne moze ispred Bilbije. Bilbija je vec godinama najbolji strijelac nase lige, kakva god da je nasa je. Poziv njemu je sasvim opravdan i treba ga pozivati dok god igra u ovakvoj formi. Hamulica ocekujem na sljedecem okupljanju umjesto Kodre. Nadam se da ce do tada poceti igrati i uhvatiti kakvu-takvu formu.
Sto taj Bilbija barem ne dobaci do Poljske lige koju je Hamulic prekucao? Njemu 22 godine, prekucao Poljsku ligu i napravio transfer gdje je napravio. Na drugu stranu Bilbiju niko nece, a 32 godine. Lika bukvalno niko iz Evrope ne zeli, da zeli nebi bio godinama u Zrinjskom, nije to stvar njegovog izbora, nego nuzde.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la babino » 15 mar 2023, 20:10

jao koja ljiga od insana..okupio i veterane:-)
koje kampanje ovaj lik radi, to je cudo, a za glavno sto treba raditi, nista...to su mu drugi rekli, nije sam upratio:-)

Avatar
Arvid
Postovi: 17183
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Arvid » 15 mar 2023, 20:13

Futavac!
I found freedom. Losing all hope was freedom.

denza
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la denza » 15 mar 2023, 20:34

babino je napisao/la:
15 mar 2023, 20:10
jao koja ljiga od insana..okupio i veterane:-)
koje kampanje ovaj lik radi, to je cudo, a za glavno sto treba raditi, nista...to su mu drugi rekli, nije sam upratio:-)
Parazit.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Ado1922 » 15 mar 2023, 23:12

Throwback
Umjesto čestitki na kako-tako obavljenom poslu na kraju godine, u Nogometnom savezu BiH su zaratili. Najprije je Faruk Hadžibegić osuo po Savezu zbog izrečene mu suspenzije, a onda je uslijedila kontra u režiji Ivana Beusa. "Osjećao sam se neugodno i ružno nakon poteza predsjednika Begića. Drsko je postupio prema meni”, izjavio je Hadžibegić, suspendirani član Odbora za posredovanje i savjetovanje pri NS BiH. “Žuti karton sam dobio nakon istupa zbog učešća reprezentacije na Kirin kupu, što je bio smiješan potez. Dino Begić me ponovo stavlja u ekipu sa tri suspendirana člana Izvršnog odbora (Senad Islam, Ibrahim Adilagić i Amer Halep). Njegova demonstracija sile prema meni je provokativna", izjavio je Hadžibegić, plasiravši na račun rada NS BiH niz optužbi. “On je ilegalni predsjednik Saveza kojeg nigdje nije bilo kada je UEFA formirala Odbor za normalizaciju. Kako je došao na čelo Saveza, nije mi jasno, ali znam da su njegovim dolaskom počele smicalice i spletke”, rekao je između ostalog. Na kontru se nije dugo čekalo. Reagirao je potpredsjednik Saveza Ivan Beus. "Poznajući rad i njegovo djelovanje, ne znam stvarno koji su motivi naveli Faruka Hadžibegića da onako istupi u javnost”, izjavio je Beus za Sportsport.ba pa naglasio: “Iznesene su brojne neistine na račun gospodina Elvedina Begića.” “Da li Hadžibegiću smeta što nije izabran za izbornika BiH ili ne, stvarno ne znam. Istina je da je on bio jedan od kandidata za tu poziciju, ali od strane Izvršnog odbora nije dobio dovoljno glasova i izabran je Baždarević”, dodao je Beus. Hoće li se Hadžibegić ponovno oglasiti, ostaje nam vidjeti. -
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4474
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la MoodyHank » 16 mar 2023, 08:30

Samo što više Jugoslovena, čitaj jugobalija, i nema zime za nas. Kad ovaj mrtvac ode, probati ponovo Sušića postaviti. Eventualno Baždarevića.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la bhsport » 16 mar 2023, 08:39

hurem je napisao/la:
15 mar 2023, 17:43
Naravno da treba navijati za reprezentaciju i pobjede jer smo svjesni da poraz(i) i izgubljene kvalifikacije neće otjerati Hadzibegica.
Tako da, nek nam je sa srećom. Imamo odličnu priliku za 2.mjesto koje direktno vodi na EP, a Hadzija nek se okiti perjem kao prvi koji je odveo reprezentaciju na to takmičenje, bez obzira što je poznato da nema znanje za to, a to potvrđuje njegova trenerska karijera.
Mislim da ce se pozitivan rezultat iz LN prenijeti i na kvalifikacije i da to ni Hadzibegic nece pokvariti. Nadam se da se nećemo prevariti.

Hadzibegic ima i pozitivnih strana (Huseinbašić, Tahirovic) ali za sada njegovo trenersko neznanje i laži dominiraju.
Ma tek cemo se uvjeriti u trenersko neznanje kada krenu utakmice, sada je suplja a tu je jaci nego kao trener.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Hansestadt
Postovi: 2454
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Hansestadt » 16 mar 2023, 08:52

Hansestadt je napisao/la:
15 mar 2023, 13:51
Ne bi me iznenadilo u slucaju negativnog rezultata da ce kriviti visinu trave na terenu.

slika
Fare je li ravna ko na Wembley?
https://www.google.com/search?q=england ... bj;ln;fp;1;;;

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2023, 08:52

Da se prisjetimo starijeg bisera.
Na pitanje da li se i dalje oseća kao Jugosloven Hadžibegić je dao potvrdan odgovor.
"Da, to je slučaj s većinom ljudi na prostorima bivše Jugoslavije. Ali, prisiljeni smo da se danas zovemo Srbi, Hrvati, Bosanci, Crnogorci... Tako su nam nametnuli", dodao je Hadžibegićza francuske medije.
:lolno:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 54 gosta.