Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 13895
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 23 jan 2023, 14:16

Ma nije ovaj lud da ide u Njemacku mladom igracu koji moze igrati za reprezentaciju sigurno 13,14 godina. Bolje ici raspalom Pjanicu koji rekreativno igra u Emiratima
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la BenjooJutub » 23 jan 2023, 15:00

Varg je napisao/la:
23 jan 2023, 14:06
BenjooJutub je napisao/la:
23 jan 2023, 13:28
Imajednabrigada je napisao/la:
23 jan 2023, 12:06
Ovako to rade pametni ljudi sa iskrenom namjerom i postenim radom, ovako to radi moderan selektor koji istinski voli svoju državu bez interesa.

Zamisli viceprvak svijeta u fudbalu i cijelo rukovodstvo saveza sa skautima, ode na drugi kontinent tamo gleda neku djecu koja su tek prohodala i igraju sa kengurima.

A u nas ubleha koji nije osvojio ni mejtafski turnir a glumi neko ime i turbo razbijač asortimana minhenskih restorana zahtjevaju dodatno dokazivanje skoro formiranih igraca i srce puno patriotizma iako cine sve da ga nema.

I jos se neki usude reci da ovo nije njihova dužnost...ehh

slika
Nismo uspjeli izgraditi nacionalni identitet, važnije stvari u državi ne funkcionišu a sport je jedna od grana u nizu koja se odavno suši i truhne. Naravno, sabotirani smo od završetka rata pa sve do do sada, na razne načine. Poslije rata smo dovedeni u situaciju u kojoj bez problema i oni koji ovu državu smatraju svojom prodaju obraz i ponos, jer su i sami svjesni da u budućnosti BiH neće postojati, barem ovakva kakva je danas.

Trebali smo učiti od Slovenaca, mada su i oni u miru mogli graditi svoj identitet, baš kao i Srbi i Hrvati. :D

slika

Veći Srbin od svih njih je Greg Popovich.
šta govoriš ti, šta neće postojati haha. ostace u ovom obliku za vijeke vijekova
I ova BiH što sad postoji, postoji samo na papiru, nažalost.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 jan 2023, 22:00

A sad skoknuti do Konye Ruuce, na halvu kod Sehica.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

ovisnik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ovisnik » 23 jan 2023, 22:22

Hadzibegić je dobio ugovor na godinu dana koliko traju kvalifikacije, znači bez prijateljskih utakmica, svaka utakmica mu je biti ili ne biti, tako da on kao stari jugoslovenski trener povjerenje ima samo u 'zrele" igrače i od njih očekuje da mu donesu rezultat.Zato i obilazi "senatore ".S druge strane, navijači žele Husejnbašića,Tahirovića,Hamulića, Jašića,Kikanovića...,ali oni niti su sigurni da žele igrat za BiH,niti je Hadzibegić spreman odmah im dati minutažu jer mu je svaka utakmica presudna.Tako da se ne treba nadati da će se ti momci naigrati kod Hadzibegica iako bi ja volio 6-7 mladih igrača pa i na uštrb rezultata u ovim kvalifikacijama.

Avatar
unitarista
Postovi: 203
Pridružen/a: 27 nov 2022, 03:38
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la unitarista » 24 jan 2023, 01:35

Varg je napisao/la:
23 jan 2023, 14:06
BenjooJutub je napisao/la:
23 jan 2023, 13:28
Imajednabrigada je napisao/la:
23 jan 2023, 12:06
Ovako to rade pametni ljudi sa iskrenom namjerom i postenim radom, ovako to radi moderan selektor koji istinski voli svoju državu bez interesa.

Zamisli viceprvak svijeta u fudbalu i cijelo rukovodstvo saveza sa skautima, ode na drugi kontinent tamo gleda neku djecu koja su tek prohodala i igraju sa kengurima.

A u nas ubleha koji nije osvojio ni mejtafski turnir a glumi neko ime i turbo razbijač asortimana minhenskih restorana zahtjevaju dodatno dokazivanje skoro formiranih igraca i srce puno patriotizma iako cine sve da ga nema.

I jos se neki usude reci da ovo nije njihova dužnost...ehh

slika
Nismo uspjeli izgraditi nacionalni identitet, važnije stvari u državi ne funkcionišu a sport je jedna od grana u nizu koja se odavno suši i truhne. Naravno, sabotirani smo od završetka rata pa sve do do sada, na razne načine. Poslije rata smo dovedeni u situaciju u kojoj bez problema i oni koji ovu državu smatraju svojom prodaju obraz i ponos, jer su i sami svjesni da u budućnosti BiH neće postojati, barem ovakva kakva je danas.

Trebali smo učiti od Slovenaca, mada su i oni u miru mogli graditi svoj identitet, baš kao i Srbi i Hrvati. :D

slika

Veći Srbin od svih njih je Greg Popovich.
šta govoriš ti, šta neće postojati haha. ostace u ovom obliku za vijeke vijekova
Neće, jer će i Bošnjama doku rčiti ovo sve.
nisam čiko sa avatara.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la gruezi » 24 jan 2023, 02:06

unitarista je napisao/la:
24 jan 2023, 01:35
Varg je napisao/la:
23 jan 2023, 14:06
BenjooJutub je napisao/la:
23 jan 2023, 13:28


Nismo uspjeli izgraditi nacionalni identitet, važnije stvari u državi ne funkcionišu a sport je jedna od grana u nizu koja se odavno suši i truhne. Naravno, sabotirani smo od završetka rata pa sve do do sada, na razne načine. Poslije rata smo dovedeni u situaciju u kojoj bez problema i oni koji ovu državu smatraju svojom prodaju obraz i ponos, jer su i sami svjesni da u budućnosti BiH neće postojati, barem ovakva kakva je danas.

Trebali smo učiti od Slovenaca, mada su i oni u miru mogli graditi svoj identitet, baš kao i Srbi i Hrvati. :D

slika

Veći Srbin od svih njih je Greg Popovich.
šta govoriš ti, šta neće postojati haha. ostace u ovom obliku za vijeke vijekova
Neće, jer će i Bošnjama doku rčiti ovo sve.
Nema teoretske sanse da se bih moze podijeliti u ovim entitetskim granicama... moze se podijelit definitivno..recimo malo kojem bosnji bi smetalo da se zhk pripoji hrvatskoj u zamjenu za konavle I prevlaku... onda nezaboravimo I sandzak gdje ima vise bosnjackog stanovnistva nego sto ima srpskog od Janje to jadrana...

Avatar
unitarista
Postovi: 203
Pridružen/a: 27 nov 2022, 03:38
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la unitarista » 24 jan 2023, 02:11

gruezi je napisao/la:
24 jan 2023, 02:06
unitarista je napisao/la:
24 jan 2023, 01:35
Varg je napisao/la:
23 jan 2023, 14:06


šta govoriš ti, šta neće postojati haha. ostace u ovom obliku za vijeke vijekova
Neće, jer će i Bošnjama doku rčiti ovo sve.
Nema teoretske sanse da se bih moze podijeliti u ovim entitetskim granicama... moze se podijelit definitivno..recimo malo kojem bosnji bi smetalo da se zhk pripoji hrvatskoj u zamjenu za konavle I prevlaku... onda nezaboravimo I sandzak gdje ima vise bosnjackog stanovnistva nego sto ima srpskog od Janje to jadrana...
Mislim da na Balkanu neće biti podjela po etničkom principu. Po pitanju ZHK nikad im dati odvajanje nećemo jer su go vna. Svi će se patiti u BiH jednako, neće niko ništa dobiti lagano. Jeste nama ovog svega preko glave, ali svaki trend gdje se populacija Hrvata totalno smanjuje je fenomenalan, Srbi također bježe glavom bez obzira iz BiH, ali i mi... al' nas makar ima. :bih: A u BiH će biti onako kako stranci odluče, odvajanja su mokri snovi susjeda.

Interesantnije o politici pisati, nego o Hadžibegiću kojem ovom prilikom dajem podršku. HAHAHAHAHA
nisam čiko sa avatara.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2023, 03:12

Za vijekove vijekova nema šanse da će ostati ova nakaradnost od sistema, tipujem još nekih 20-ak godina do promjene. Da se zaokruzi na pola stoljeca kao komunizam
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la gruezi » 24 jan 2023, 05:05

BosniaBoston je napisao/la:
24 jan 2023, 03:12
Za vijekove vijekova nema šanse da će ostati ova nakaradnost od sistema, tipujem još nekih 20-ak godina do promjene. Da se zaokruzi na pola stoljeca kao komunizam
Bosnjake nazalost ne vode moderni , mladi I obrazovani ljudi nego posrbice( mladomuslimanske I jugobalijske) koje su preobrazene u srpstvo u onom sistemu i mentalno zaglavljeni u 70tim godinama proslog vijeka .. tek kad se rijesimo njih u potpunosti tj niksica, lagumdzija, izdajnikobegovica I slicnih mozemo ocekivati da bosna I bosnjaci krenu na bolje... te generacije su najbrojnije I nazalost mi imamo situaciju da 90 posto ljudi starijih od 50 godina aliju I njegovu veleizdajnicku falangu nevide kao izdajnike.. sda I sdp su kicma srpstva u bosni I tek kad budemo u stanju da rascistimo s njima mozemo se necemu nadati...

Avatar
Arvid
Postovi: 17080
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Arvid » 24 jan 2023, 14:06

Mada Faka ne odustaje sa pričom o zaslugama. Zamisli Duljević, Gojak i slični nas nešto zadužili. Ala selamet, dužni su oni nama, i od našeg halala im ovisi ahiretska karijera kako je krenulo, a ne da mi njima nešto dugujemo.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 13895
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DamirT » 24 jan 2023, 14:09

Trebaju ga novinari pitat cime su nas zaduzili. Uz njih smo igrali najgori fudbal i imali najlosije kvalifikacije ikad
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

pitartz
Postovi: 468
Pridružen/a: 26 avg 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la pitartz » 24 jan 2023, 14:30

Mi smo svi jos gori jer samo pametujemo po forumima i kafama umjesto da pravimo pritiske na svakom koraku.

Pa zar nema nijedan novinar da pritisne Faruka, nijedan Farukov haver da ga makar malo pritisne, zar smo svi kolektivno tolike pizde i zar nas sve kolektivno toliko zaboli ona stvar za ovom drzavom i buducosti njenoj u svim aspektima
Kad’ jednom prodje sve...

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la L-Train » 24 jan 2023, 14:32

**** nas ovaj coban za sva vremena
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la TMovac » 24 jan 2023, 14:36

Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la gruezi » 24 jan 2023, 14:54

DamirT je napisao/la:
24 jan 2023, 14:09
Trebaju ga novinari pitat cime su nas zaduzili. Uz njih smo igrali najgori fudbal i imali najlosije kvalifikacije ikad
Nece da ga pitaju jer su hinje, ljige, kuje ,bezmude placipicke koje samo gledaju na ciji racun ce jesti I piti u zamjenu za neki clanak pun hvalospjeva... cast izuzetcima ali novinarske kujice nece da narusavaju " atmosferu" u reprezentaciji... ili se boje da nece moci besplatno ici u Avion na racun saveza ...

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Alipasino » 24 jan 2023, 17:00

Objasnio.Niko nema damu svi sa svakim dobri.Ako budeš napiso ovako noga e ako budes napiso kako ja hocu idu hoteli,klopa malo vani i onda zemo kaze.Sto bi se ja zajebavo kad me gotive.Licni intersi preovladavaju tako i novog selektora.

zaostrog
Postovi: 807
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zaostrog » 25 jan 2023, 14:35

Jedino normalno bi bilo sljedeće:
Golmani: Obaviti razgovor ili pozvati Kovačevića i raščistiti do čega je, hoće li da igra i izaći sa tim u javnost, bez naglabanja. Ako hoće, super. Ako neće, ocijeniti da li je Zovko spreman da se uključi. Ja bih lično sklonio Šehića i gradio nešto novo, ali nerealno je da se to desi. U svakom slučaju, nadam se da će se makar pokušati rješavati slučaj Kovačević i da će se pokušati dovesti Zovku, makar ko trećeg.
Odbrana: Da postoji imalo mozga, uslijedila bi čistka. Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Dedić, Gazibegović, Jašić, Kolašinac. Ovo je minimum koji očekujem unutra. Nadam se da neće biti Čivića, prije svih, onda ni Sušića, a nakon toga svih ovih stopera prosječnog nivoa, poput Kovačevića, Miličevića, pa vala nI Saničanina. Mada eto, u nedostatku stopera trenutno, razumijem i da će neki takav poziv doći.
Sredina: Pjanić i Hadžiahmetović bi od starosjedilaca trebali biti tu. Ako ima papire, Huseinbašić se mora naći na spisku. Tahirović možda realno i nije trenutno za reprezentacije, ali ga treba kaparisati. Od ostalih koji su ranije bili tu, sada čak igra redovno i Bešić, redovan je i Cimirot, Gojak baš i ne, redovan je i Prcić. Tu je i Krunić doduše, kojeg nikako ne mirišem, ali Milan je Milan. Razumio bih pozive bilo kojem od ovih igrača, jer se možda uklapaju u nekakve sisteme, na stranu moji lični animoziteti :D Ja bih lično ipak zvao Ivana Bašića, obavio razgovore sa Igorom Savićem također. U svakom slučaju, odličan bazen ovdje i biće smiješno ako se opet na spisku pojavi Danilović, ili neke varijante tipa Šarić, Nalića, Hajradinovića, Miloševića (neće ovi, ali tog tipa :D ).
Krila: Ovdje jasno postoji problem i ne mora se ni težiti da se na silu zovu igrači, jer trebamo igrati 3-5-2, jer napadači mogu obavljati dosta uloge ovdje, može se vezni staviti u dijamant itd. Po meni, ponašanjem u reprezentaciji, ovdje je od igrača koji su ranije bili tu najčišći Menalo. Nažalost, u Dinamu tek ulazi s klupe. Lagano se treba rješavati Duljevića i dati do znanja da ne može zajebancija u Cvajti proći, ali čisto sumnjam. I za Stevanovića vrijedi slično, mada je on vazda nešto koristan za manje utakmice, plus klub mu se drži dobro u Švicarskoj pa ga se ne možeš ni riješiti. Za Kikanovića bi bilo dobro da je u AEK-u, da igra, pa bi imalo smisla, ovako je pauza prevelika po meni.
Napad: Pored Džeke i Demirovića, koji su ovdje sigurni vjerujem, na spisku MORA biti Hamulić i to je najvažnije ime ovog prozora u kvalifikacijama što se nas tiče. Prevljak treba biti tu zahvaljujući prošlim kvalifikacijama. Ne vidim potrebu za igračima tipa Kodro, mada eto, obzirom na formu, razumio bih, ali ni slučajno ako je na uštrb nekog od ovih.

Znači: Šehić, Kovačević, Zovko, Vasilj, Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Dedić, Gazibegović, Jašić, Kolašinac, Pjanić, Huseinbašić, Tahirović, Menalo, Stevanović, Džeko, Demirović, Hamulić, Prevljak. Ostatak nek popuni, ali da tu ne budu: Čivić, Miličević, Kovačević, Saničanin!?, Danilović, Šarić, Nalić, Milošević i slični levati :D
Otprilike, minimum razuma :)

19vendetta87
Postovi: 4509
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 jan 2023, 15:00

A ko ce ti, svega ti, biti rezervni stoper ako ne neko od Kovacevica, Milicevica, Sanicanina, eventualno Zolotica? Nemoj samo reci Barisic ili jos gore Mujakic? Osim Civica nemamo boljeg rezervnog lijevog beka, neprirodno je stavljati desnjaka na lijevu stranu, a nikakvu trecu soluciju na toj poziciji nemamo. Krunic treba igrati, ali da mu se nađe odgovarajuca rola u ekipi, a ne da ga svaki trener premjesta na poziciju gdje fali igrac, bukvalno je igrao od zadnjeg veznog pa do sve do lijevog krila i lazne devetke, a najmanje ono sta treba. Stevanović svaku utakmicu najvise pretrci, plus je jedan od najbrzih igraca u reprezentaciji, ako nista ulaskom u igru bi mogao napraviti razliku na terenu i unijeti brzinu i svjezinu. Treba uvoditi nove igrace u ekipu, ali ne mozes pola ekipe odjednom smijeniti i dovesti klince koji se i ne poznaju kako treba, a ne vjerujem ni da bi Dzeko, Kolasinac i Pjanic bili odusevljeni cinjenicom da dijele svlacionicu sa toliko momaka koje prvi put vide. Suludo bi bilo mijenjati sad Sehica, a stavljati Zovku na gol koji je do juce bio treca opcija u Speziji, a Kovacevic je 99% izgubljen igraca, njega i ne racunam iako je trenutno nas najbolji golman. Huseinbasic i Hamulic obavezno trebaju dobiti znacajne minute u martu, dok Tahirovica mozda pozvati da ga osiguramo, mada je i to diskutabilno zvati ga, ako ne bude dobijao minute u Romi naredni period. Sve u svemu, dosta je tu momaka koji bi bila pojacanja u buducnosti, ali takvi se valjda trebaju probati u prijateljskim utakmicama, a ne u najbitnijim kvalifikacijama za nas do sada
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2023, 15:32

BosniaBoston je napisao/la:
24 jan 2023, 03:12
Za vijekove vijekova nema šanse da će ostati ova nakaradnost od sistema, tipujem još nekih 20-ak godina do promjene. Da se zaokruzi na pola stoljeca kao komunizam
Moraju svi (ili bar vecina) sto pamte rat pomrjet' prvo da bi neki novi koji nisu (toliko) zatrovani ratom se pobunili protiv ove nase frankenshtajnske nakaradnosti ... tipujem za 30-ak godina, taman negdje pred prijem u EU & NATO ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

zaostrog
Postovi: 807
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la zaostrog » 26 jan 2023, 00:46

19vendetta87 je napisao/la:
25 jan 2023, 15:00
A ko ce ti, svega ti, biti rezervni stoper ako ne neko od Kovacevica, Milicevica, Sanicanina, eventualno Zolotica? Nemoj samo reci Barisic ili jos gore Mujakic? Osim Civica nemamo boljeg rezervnog lijevog beka, neprirodno je stavljati desnjaka na lijevu stranu, a nikakvu trecu soluciju na toj poziciji nemamo. Krunic treba igrati, ali da mu se nađe odgovarajuca rola u ekipi, a ne da ga svaki trener premjesta na poziciju gdje fali igrac, bukvalno je igrao od zadnjeg veznog pa do sve do lijevog krila i lazne devetke, a najmanje ono sta treba. Stevanović svaku utakmicu najvise pretrci, plus je jedan od najbrzih igraca u reprezentaciji, ako nista ulaskom u igru bi mogao napraviti razliku na terenu i unijeti brzinu i svjezinu. Treba uvoditi nove igrace u ekipu, ali ne mozes pola ekipe odjednom smijeniti i dovesti klince koji se i ne poznaju kako treba, a ne vjerujem ni da bi Dzeko, Kolasinac i Pjanic bili odusevljeni cinjenicom da dijele svlacionicu sa toliko momaka koje prvi put vide. Suludo bi bilo mijenjati sad Sehica, a stavljati Zovku na gol koji je do juce bio treca opcija u Speziji, a Kovacevic je 99% izgubljen igraca, njega i ne racunam iako je trenutno nas najbolji golman. Huseinbasic i Hamulic obavezno trebaju dobiti znacajne minute u martu, dok Tahirovica mozda pozvati da ga osiguramo, mada je i to diskutabilno zvati ga, ako ne bude dobijao minute u Romi naredni period. Sve u svemu, dosta je tu momaka koji bi bila pojacanja u buducnosti, ali takvi se valjda trebaju probati u prijateljskim utakmicama, a ne u najbitnijim kvalifikacijama za nas do sada
Pa pozvat će nekoga, neće pozvati 15 igrača :D Što se stopera tiče, ne vidim svrhu u pozivanju igrača koji su prestari, a nisu etablirani tu. U tom smislu, hajd Saničanin i nekako.

Što se tiče Čivića, ako ga zovne, nek svaku izgubimo. Ne da nemamo boljeg, nego je APSOLUTNO SVAKI BEK IZ PLBIH bolji. Kriminal koji on nudi u reprezentaciji je vjerovatno nešto najgore od njenog nastanka. Puno bolja solucija je nekog od ovih s desne strane forsirati tu. Ako neće to, i onaj hudi Nastić je bio duplo smisleniji od Čivića. Od njega je smislenije i da s čovjekom manje igramo.

Teško će se Krunić uklopiti u neki sistem, ali hajde. Recimo da u nekom dijamantu, gdje ti igraju recimo Pjanić, Hadžiahmetović, Denis i on ispred, i nekako. Ali, opet mislim da nije taj kapacitet.

Stevanović je limitiran igrač, što uostalom pokazuje i karijera. Da se razumijemo, meni jedan od najdražih, jer nije glup, nego vrlo inteligentan, i jer nikad neće šetkati se po terenu. Ali, limitiran je jako i može funkcionisati kontra slabijih reprezentacija. Čak i tada, on je slaba tačka nazad. Ok je, ali ima 32 godine i bilo bi super da se igra što manje zasniva na tome.

Možeš dovesti klince, kada to nismo uradili u prethodnom ciklusu, nego ste zinuli za plasmanom na SP, koji je bio nemoguća misija. Tad su se mogli uvesti neki, bez problema. Ili jesenas u prijateljskim. Sad je nužda da uvodiš i gradiš, da bi bio miran narednih 10 godina. Ja garantujem da s ovim uvođenima i uigravanjem bićeš u top 10 u Evropi za koju godinu.

Nisam rekao da Zovku treba stavljati na gol, nego da ga treba uvesti u reprezentaciju. Ja bih se Šehića riješio, jer je uobraženo ****, koje konta da je bitan, a užasan je SVAKU utakmicu u reprezentaciji, ali je napravljen hajp da je strašan golman (opet, pogledati karijeru). Ali, daleko od toga da ćeš staviti Zovku da brani. Napisao sam da mu treba dati doznanja da se računa na njega, da se vrti na okupljanju, kao treći, jer taj svakako nevažan, a može postati dobar. Prije da neće, ali ne gubiš ništa. Nažalost, golman nam ostaje najveći problem ako Kovačevića nema i tu moramo sačekati par godina, očito.

Slažem se za Tahirovića, ali otprilike računam da je ok zvati ga među 23. Neće svi igrati, a možeš ga rezervisati, nije da biraš samo 11 ili 15 igrača. Recimo, zvat ćeš Gojaka koji neće ni igrati, onda bolje pozovi ovog. I slažem se da nije trenutak, jer su prijateljske za to, ali mi smo to upropastili i sad moraš.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.