Jasmin Mešanović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Sveti » 09 mar 2023, 12:55

Manijakalnost99 je napisao/la:
09 mar 2023, 12:48
slika
Ovi vode kolo sto se tice bosnjaka i kriminala u fudbalu husarici i ostali su njihovi podbni pijuni
Hocemo mi da budemo ozbiljna repka :lol:
naprijed rejal

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4475
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la MoodyHank » 09 mar 2023, 12:56

U moru ružnih reprezentativaca koji su kroz godine prošli kroz reprezentaciju, ovaj gnom je možda i najružniji.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la DamirT » 09 mar 2023, 13:19

Amarinho je napisao/la:
09 mar 2023, 12:37
Evo i da ovdje pitam, fulio sam na temi Hamulica - ovdje valjda bolje:

Od cega zivi Admir Husaric? Cime se bavi? Od cega placa racune, hranu, struju itd?

Skroz ozbiljno pitam jer mi je to misterija.
Mafijas je on. Ovo mu je samo paravan. Provjerena informacija, ne zayebavam nikog
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la ElCartel11 » 09 mar 2023, 15:36

Ako je on mafijas ja sam sam princ Harry.
Lik je tipična ona seljacka faca, dovoljno da ga vidiš i skontas da je mutav. Zna se sta je mafija, on moze najvise biti seljacki dziber koji se izzivljava nad zenama, starcima ili nekim klincima.
Kad naidje na pravog dasu onda je manji od makovog zrna.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Gumistucna
Postovi: 600
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Gumistucna » 09 mar 2023, 18:02

umijesan je taj u svasta vjeruj mi ,znam sta pricam,iz Srebrenika sam :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Wanderson » 09 mar 2023, 18:17

Prof. Husaric je direktor jedne Osnovne Škole.

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Wanderson » 09 mar 2023, 18:34

I boatenkkov bioloski tata zaboravih.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 mar 2023, 20:43

Zamisli zanimacija u životu ti branit Husaru na forumu i nazivat ga profom. :crazy:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la BosniaBoston » 09 mar 2023, 21:29

ElCartel11 je napisao/la:
09 mar 2023, 15:36
Ako je on mafijas ja sam sam princ Harry.
Lik je tipična ona seljacka faca, dovoljno da ga vidiš i skontas da je mutav. Zna se sta je mafija, on moze najvise biti seljacki dziber koji se izzivljava nad zenama, starcima ili nekim klincima.
Kad naidje na pravog dasu onda je manji od makovog zrna.
Ma nije mafijaš jer nema ni mozga ni utjecaja za tog ali sigurno bi to volio. Epiteti “šaner” , “kokošar” i “muljator” su prikladniji za njeg
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Amarinho » 09 mar 2023, 22:01

Manijakalnost99 je napisao/la:
09 mar 2023, 12:41
Amarinho je napisao/la:
09 mar 2023, 12:37
Evo i da ovdje pitam, fulio sam na temi Hamulica - ovdje valjda bolje:

Od cega zivi Admir Husaric? Cime se bavi? Od cega placa racune, hranu, struju itd?

Skroz ozbiljno pitam jer mi je to misterija.

slika
Zivi od ugovora ovih igraca i raznoraznih sportskih i menadzerskih prevara, mada i izvan sporta ima prevera sigurno
Brate mora da se salis.

Osim ova prva dva, ostali su na toj listi bukvalno amateri - ma da su im prva dva maltene amateri u svijetu menedzera.

Za Pirica i Mesanovica se uglavnom ne placa odsteta, ne kupuje ih niko. Hajmo realno sada, ekipa kao ova Kisvarda iz Madjarske ili Göztepe i razni Kukurzspori gdje vec igra Piric bog zna - sta oni placaju menedzeru kao "proviziju", bonus potpisa ili kako god zelis?

Ne placaju nista, sve i da - mislis da su to bog zna koje brojke? Pa nije Haaland. Mesanovic i Piric ne mijenaju ni klubove svako ljeto, od cega zivi Husaric ako 2-3 sezone ne predju? Sto se i desavalo. Sta mu je zarada? Jel oni iz Prve Lige?

Postoje mandati u svijetu menedzera, nije on odveo nikog u ozbiljnu sredinu.


Dakle opet, cime se bavi Husaric?

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Sheyi » 09 mar 2023, 23:53

Kazu tuzlanski reketasi ne smiju dalje od Dubokog Potoka, tamo je husara

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la forgempp » 10 mar 2023, 00:21

Amarinho je napisao/la:
09 mar 2023, 22:01
Manijakalnost99 je napisao/la:
09 mar 2023, 12:41
Amarinho je napisao/la:
09 mar 2023, 12:37
Evo i da ovdje pitam, fulio sam na temi Hamulica - ovdje valjda bolje:

Od cega zivi Admir Husaric? Cime se bavi? Od cega placa racune, hranu, struju itd?

Skroz ozbiljno pitam jer mi je to misterija.

slika
Zivi od ugovora ovih igraca i raznoraznih sportskih i menadzerskih prevara, mada i izvan sporta ima prevera sigurno
Brate mora da se salis.

Osim ova prva dva, ostali su na toj listi bukvalno amateri - ma da su im prva dva maltene amateri u svijetu menedzera.

Za Pirica i Mesanovica se uglavnom ne placa odsteta, ne kupuje ih niko. Hajmo realno sada, ekipa kao ova Kisvarda iz Madjarske ili Göztepe i razni Kukurzspori gdje vec igra Piric bog zna - sta oni placaju menedzeru kao "proviziju", bonus potpisa ili kako god zelis?

Ne placaju nista, sve i da - mislis da su to bog zna koje brojke? Pa nije Haaland. Mesanovic i Piric ne mijenaju ni klubove svako ljeto, od cega zivi Husaric ako 2-3 sezone ne predju? Sto se i desavalo. Sta mu je zarada? Jel oni iz Prve Lige?

Postoje mandati u svijetu menedzera, nije on odveo nikog u ozbiljnu sredinu.


Dakle opet, cime se bavi Husaric?
Pa za Seru je uzeo 25 hiljada KM kad je otisao iz Bosne Visoko. Menadzeri i po BiH zaradjuju nerealno.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Espiritosanto
Postovi: 2995
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la Espiritosanto » 10 mar 2023, 00:42

forgempp je napisao/la:
10 mar 2023, 00:21
Amarinho je napisao/la:
09 mar 2023, 22:01
Manijakalnost99 je napisao/la:
09 mar 2023, 12:41



slika
Zivi od ugovora ovih igraca i raznoraznih sportskih i menadzerskih prevara, mada i izvan sporta ima prevera sigurno
Brate mora da se salis.

Osim ova prva dva, ostali su na toj listi bukvalno amateri - ma da su im prva dva maltene amateri u svijetu menedzera.

Za Pirica i Mesanovica se uglavnom ne placa odsteta, ne kupuje ih niko. Hajmo realno sada, ekipa kao ova Kisvarda iz Madjarske ili Göztepe i razni Kukurzspori gdje vec igra Piric bog zna - sta oni placaju menedzeru kao "proviziju", bonus potpisa ili kako god zelis?

Ne placaju nista, sve i da - mislis da su to bog zna koje brojke? Pa nije Haaland. Mesanovic i Piric ne mijenaju ni klubove svako ljeto, od cega zivi Husaric ako 2-3 sezone ne predju? Sto se i desavalo. Sta mu je zarada? Jel oni iz Prve Lige?

Postoje mandati u svijetu menedzera, nije on odveo nikog u ozbiljnu sredinu.


Dakle opet, cime se bavi Husaric?
Pa za Seru je uzeo 25 hiljada KM kad je otisao iz Bosne Visoko. Menadzeri i po BiH zaradjuju nerealno.
Ti likovi menadžeri su samo takve ublehe,ponesu ih pare pa onda krene **** droga,kocka.
Nekim momcima uzimaju i od mjesečne plate svoj dio koji često zna ić i preko 50 posto.
Jedan naš bivši reprezentativac koji je imao solidnu karijeru jedne prilike u Češkoj dok je igrao, lažirao je svoju otmicu na par dana na menadžerov prijedlog da im klub isplati odštetu za njega.
Ima tu svega još od ucjena,namještanja seks afera direktorima,predsjednicima klubova.
Koliko god i ovaj macan izgledao retardiran sigurno je premazan svim bojama,tako da za njegove račune nema brige,snađe se to.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la ASD » 10 mar 2023, 07:46

Stvarno čudno kako je Husara završio u SDA. Obično su tamo sve ljudske gromade i intelektualci.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 10 mar 2023, 07:55

Ovaj Kukin bot fakat nije normalan sa smaranjem oko svega što nema veze sa njegovim Banovićkim big bossem i njegovom strankom.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la ASD » 10 mar 2023, 08:43

Jel te stid ovdje se javljati na temu jer si ga lično pogurao glasanjem i botovanjem za stranku mu? Nakon izbora je dobio poziciju u školi.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 10 mar 2023, 08:55

Zamisli ovaj kloc mene optužuje za neko botovanje neke političke organizacije.

Hajmo redom, nije mi mrsko i ovo je zadnji put da ću ti odgovoriti na bilo šta.

Registrovan si od 2012. godine i imaš 23200 postova, što znači u prosjeku godišnje cca 2210 postova.

Od 2017. kad ti je tvoj Big Boss pokrenuo ideju o osnivanju nove političke organizacije, ti si krenuo sa orgijanjem i branjenjem njega na ovom forumu (ko misli da lažem, nek uđe u tvoje postove, bar 200x si branio Kuku i njegove podanike jer ti je predpostavljam sredio posao u Tuzli ovdje, a znamo da si iz Banovića i da živiš u Tuzli).

slika
Nije teško ni ovu informaciju pronaći, dovoljan je upis četiri slova u tražilicu i sve se vidi. Kuko top biznismen, kuko spasio ovo spasio ono, pa da makar pokušaš sakriti...

Dakle, za period od 5 godina si napisao oko 11050 postova, u kojima si SDA spomenuo strašnih 901x (ovih 7 ostalih si spomenuo 2016.) i gle čuda, 2013. si ih branio jer je neko nešto ružno napisao za SDA na PDF-u Sarajeva.

slika

Znači, svaki tvoj 11. post se odnosio na pominjanje neke političke organizacije na SPORTSKOM forumu. Ulaziš na svaki mogući PDF i gdje god ima iole šansa da se prikačiš na nešto ti spomeneš pomenutu političku organizaciju ili naravno braniš svog stranačkog bossa.

Druže, kad su zemljotresi bili ti si pominjao Erdogana i SDA a ne žrtve u Turskoj i Siriji, jel dotle ide ta bolest i stranačka ideologija?

A sad uživaj.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la ASD » 10 mar 2023, 09:12

Nađi 1 post gdje sam ga branio.
Na više mjesta ćeš naći da sam prošle izbore (2018) glasao za Našu Stranku, a ove sad (2022) nisam ni glasao jer sam bio na poslovnom putovanju vani. Nisam imao mogućnost glasanja. Opet bih glasao za Našu Stranku. I ne živim u Tuzli.
Na lokalnim sam glasao za SDP jer nema Naše Stranke. Naredne ću za NiP jer imaju najčasniji kadar u Banovićima, iako im centralu ne mirišem. Nisu nikad bili u stranci porodice Čaušesku.

A što se tiče te stranke, iz koje dotični dolazi, koji gura Mešanovića. Istina, ti ih ne spominješ. Ali repliciraš svaki put onima koji ih spomenu.
Čak sam mislio da si manji bot nego što jesi dok ti 3 slova nisam ubacio u pretragu. Može se veoma lako u pretrazi naći da si glasao za stranku koja je predložila Husarića za direktora škole.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 10 mar 2023, 09:26

ASD je napisao/la:
10 mar 2023, 09:12
Na više mjesta ćeš naći da sam prošle izbore (2018) glasao za Našu Stranku, a ove sad (2022) nisam ni glasao jer sam bio na poslovnom putovanju vani. Nisam imao mogućnost glasanja. Opet bih glasao za Našu Stranku. I ne živim u Tuzli.
Na lokalnim sam glasao za SDP jer nema Naše Stranke. Naredne ću za NiP jer imaju najčasniji kadar u Banovićima, iako im centralu ne mirišem. Nisu nikad bili u stranci porodice Čaušesku.

A što se tiče te stranke, iz koje dotični dolazi, koji gura Mešanovića. Istina, ti ih ne spominješ. Ali repliciraš svaki put onima koji ih spomenu.
Čak sam mislio da si manji bot nego što jesi dok ti 3 slova nisam ubacio u pretragu. Može se veoma lako u pretrazi naći da si glasao za stranku koja je predložila Husarića za direktora škole.
Nađi 1 post gdje sam ga branio.
Evo ti 2 odma friška, ne moram 1.
ASD je napisao/la:
19 feb 2022, 00:21
TTU je bukvalno Kuko spasio sa najgorom vladom i najgorim premijerom ikad. Tako što je koristio tada svoj uticaj nad Rudnikom. Kasnije se Bego hvalio kako je to on uradio.
Penaltiky je napisao/la:
Ne volim te Kuko zato što si puko. Jel ti žao Omazića s tvoje lijeve strane......
ASD je napisao/la:
U Omazicima jedno 20-30% stanovnistva cigani, svi su SDA, tu je Bego i dobio prednost, trebamo ih iskruzit i dati Zivinicama.
Druže, mene ne zanima za kog si glasao, a posebno me ne zanima gdje si bio za vrijeme izbora, nije poenta toga, poenta je da si naporan i da smaraš, da ti je svaki 10. post na SPORTSKOM forumu politika i političke organizacije, registruj se na klix forum i smaraj i dan i noć o strankama i politici, nemoj ovdje.

Ne repliciram apsolutno ništa, bio sam aktivan na chatu kad su bili tema izbori, rezultati u izbornoj noći i danima i to je to, nit sam šta pisao više nit me zanima ta tema, osim što sam skoro podržao NiP-ovog kandidata (što nisam SDA-ovog kad sam njihov bot?) za gradonačelnika Srebrenika jer znam momka.

Ako nađeš procentualno da je moj svaki ne 10. nego eto rećemo 40. post o politici i nekoj političkoj organizaciji kao tvoj evo ja ću se sam banovati sa foruma trajno. Tvoje jest što sam i dokazao u prethodnom upisu i red je da ti neko kaže, i ranije su te prozivali da si njegov bot i da ga braniš (isto se može pronaći u pretraživaću), tako da nemoj mene bezveze prozivati za nešto što ti jesi.

Sad sam ti stvarno zadnji put odgovorio, jer neću da dobijem bezveze ban radi tebe, niti da trošim ikakvo vrijeme na tebe, čovjeka kojem je vrhunac na sportskom forumu u svakom 10. postu na temama M:Tel PL, Engleske Lige, BH. reprezentacije i sl. pomenuti neku političku organizaciju, ma uopšte politiku.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Jasmin Mešanović

Post Postao/la *p!p!t@* » 10 mar 2023, 09:39

Živio Husara, i menađerska prćija, živjela, živjela Bosna!!!
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.