Adis Jašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Ado1922 » 28 mar 2023, 23:47

Anel kloc Hadžić. Najveće postignuće je što mu je Džeko kum
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Madal » 28 mar 2023, 23:57

MoodyHank je napisao/la:
28 mar 2023, 22:33
Gdje je komentar? Imam mu svašta lijepo (i nimalo uvredljivo :mrgreen: ) za napisati.
Odgovorite moodyu ko zna, grehota je da Anela ne uputi na pravi put, naravno nimalo uvredljivo
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Justin » 29 mar 2023, 00:00

Meni Gazibegovic nije nesto. Nadam se da je ovaj momak bolji.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la forgempp » 29 mar 2023, 00:01

TopRemove je napisao/la:
28 mar 2023, 22:09
slika
Komentar Anela Hadžića za Adisa Jašića :rol:
:rol: :rol: :rol:
A Jašić bolji na DMFu nego sto je ovaj glavonja ikad bio.
Justin je napisao/la:
29 mar 2023, 00:00
Meni Gazibegovic nije nesto. Nadam se da je ovaj momak bolji.
Ma kad smo i mi baksuzi, iznova i iznova se pojavljuju novi desni bekovi (Dedic, Gazibegovic, Jasic), Jusko je desni bek inace, strasno izvodi prekide, fizicki prespreman sto je i pokazao, ali bas se vidjelo da mu ono nije prirodna pozicija jbg.


A sjecam se kad je desni bek bio Cipetic. :lol:
Zadnja izmjena: forgempp, dana/u 29 mar 2023, 00:03, ukupno mijenjano 1 put.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 29 mar 2023, 00:02

Ja ko da gledam ova hinja Hadzic ce nam biti selektor jednog dana. Molite Boga da je kupio kakvu kafanu, cevabdzinicu, da nema zelju da ostane u fudbalu, jer tacno je profil lika kojeg bi mi stavili za selektora.
1921

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la hurem » 29 mar 2023, 00:16

Ovaj Hadžić ga je sigurno pažljivo pratio iz Emirata dok je prodavao nekretnine pa mu sud ima težinu.
Sta kaze, pokazat će se da sam u pravu. :)

Da budem iskren ja sam Jasica gledao samo par puta dok je s Dedicem bio zajedno u Wolfsbergeru i svaki put je bio bolji na terenu od Dedica.
Dedic je povratkom u Salzburg dodatno napredovao. Isto želim i Jasicu, da na ljeto ode u Salzburg ili lige 5, jer bi u Wolfsbergeru samo stagnirao.

Posebno mi je drago zbog njegove odluke jer je bio nadomak poziva (ili pozvan) u A-selekciju Austrije. Odbio ih zbog raspale BiH. Srce je tu presudilo.
Navijači će to znati cijeniti i prepoznati.
Samo da ga zdravlje posluži.

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Iceplayer » 29 mar 2023, 00:28

Justin je napisao/la:
29 mar 2023, 00:00
Meni Gazibegovic nije nesto. Nadam se da je ovaj momak bolji.
Još je rano za bilo kojeg mladog igrača da se pokaže, ali bitno je da se uigravaju, za 2 godine možeš imat već ustaljenih 6 mladih igrača.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la ASD » 29 mar 2023, 00:50

Ima nas što pamtimo vrijeme kada je Anel Hadžić mlada zvijezda iz Austrije koju treba pogurati da nam ga neki drugi ne ukradu.

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 29 mar 2023, 00:54

ASD je napisao/la:
29 mar 2023, 00:50
Ima nas što pamtimo vrijeme kada je Anel Hadžić mlada zvijezda iz Austrije koju treba pogurati da nam ga neki drugi ne ukradu.
Nikad necu zaboravit kako se lik krio na terenu samo da ne usere, a ulizivanje savezu, javnosti, i kljucnim igracima je posebna prica. Hinja prava, **** ga Germania.
1921

Avatar
Arvid
Postovi: 17072
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Arvid » 29 mar 2023, 05:24

Meni je highlight onaj pljesak Bešiću kad je ovaj izvrnuo Balea u Velsu, isto ko da je slučajni prolaznik lik bio :rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la gruezi » 29 mar 2023, 07:43

TopRemove je napisao/la:
28 mar 2023, 22:09
slika

Komentar Anela Hadžića za Adisa Jašića :rol:
Ovo moze napisati samo ljudski sljam, imbecil, mazlum, papak, kurcina od covjeka ,ljubomorna pizda .. anele pacove bog ti je dao sve u zivotu imas vise nego 98 posto ljudi na svijetu , uzivas u zivotu kao malo ko, kako te Bolan nije sramota srati protiv ovog momka I pisati ovakve gadosti , kao da ovom djetetu iz ciste pakosti zelis neuspjeh u zivotu I propast karijere... haloooo iz pakosti i ljubomore pises gadosti o djetetu , ne odrasloj osobi nego djetetu.. da ti nije adis mozda odradio zensku dok si ti bio na sluzbenom putu?
Sto se adisa tice, sa srecom mu I iskreno nisam nista drugo ni ocekivao od njega... bosnjaci ili su ekstra patrioti I zaludzeni bosnom ( dedic, jasic, tahirovic , saric) ili su ljudi koji se stide samog sebe( huseinbasic, tankovic, omeragic)..nema sredine... jos oba karica, kanuric , huskovic ,barisic, omic I imamo ekipu za sljedecih 15 godina


Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Goalgetter » 29 mar 2023, 09:05

Pa neki dan je u intervju predjsednik austrijskog saveza potvrdio da je Jasic bio njihov najveci potencijal na poziciji desnog beka i da je ove godine (cak i prosle) bio planiran za A-tim, i da pored svih bekovskih pozicija da moze i u veznom redu igrati.

I onda dodje ovaj idiot i kaze da dzaba sto se odlucio za nas sjedice na klupi :rol: Pa da ima gram mozga znao bi da su sve trojica fleksibilni igraci, te da je vrlo moguce da se jedan od njih trojice (ne daj boze) teze ili lakse povrijedi, i da trebamo sve trojicu. A o tome ko ce od njih trojice biti korisniji za repku, to ce se odluciti na terenu. Dedic i Jasic su za mene veci potencijali od Gazibegovica, ali ko ce napraviti bolju karijeru i od koga cemo imati najvecu korist ce pokazati vrijeme - fakt je da podhitno trebamo sve trojicu. Donedavno smo se nalazili u situaciji da smo bili ovisni o Civicu, Cipeticu i Mateo Susicu, a sad imas mlade, skolovane igrace sa velikim potencijalom, i koji ce vjerovatno sve trojica za max. 2 godine igrati u ligi petice. I da dobijemo jos jednog beka u njihovom rangu, nije dosta.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Ado1922 » 29 mar 2023, 09:10

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
29 mar 2023, 08:46
slika
Znao sam da će ovo neko izvaditi iz naftalina :rol:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
DamirT
Postovi: 13879
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la DamirT » 29 mar 2023, 09:18

Vidi mu kockaste glave. Da ne znam da je to on, pomislio bi da skuplja bakar po Sarajevu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1596
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Horoz » 29 mar 2023, 10:02

Što je ime bošnjačkije, to su manje šanse da igra za nas. :D
Bećir, Muamer, Bego nas ispale, Dennis, Anel, Adis, Dario, Benjamin ispadnu patriote.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Imajednabrigada
Postovi: 1693
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Imajednabrigada » 29 mar 2023, 10:07

Pozadine price je drukcija koliko sam cuo.

Kada je bio onaj kamp za mlade talente u dijaspori gurao se Elvir brat od ovog Anela u repku... pa valjda Belmin i jos neki skaut nas covjek rekli da taj mali nije za repke jer nije talentiran.

Mozda i otud ova netrpeljivost na ovom postu.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Hansestadt » 29 mar 2023, 10:35

Horoz je napisao/la:
29 mar 2023, 10:02
Što je ime bošnjačkije, to su manje šanse da igra za nas. :D
Bećir, Muamer, Bego nas ispale, Dennis, Anel, Adis, Dario, Benjamin ispadnu patriote.
Cim su neke tetovaze, ili neki religiozni citati lokalnog dzemata na facebooku clanova familije, i slicne fasade, onda je to nazalost odma red flag.

Avatar
Varg
Postovi: 2605
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Varg » 29 mar 2023, 11:42

al su se austrijanci upalili, čitam komentare na der Standard haha.
ne razumijem kako neko moze "izdati" zemlju koja mu nije domovina
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Adis Jašić

Post Postao/la Goalgetter » 29 mar 2023, 12:57

Varg je napisao/la:
29 mar 2023, 11:42
al su se austrijanci upalili, čitam komentare na der Standard haha.
ne razumijem kako neko moze "izdati" zemlju koja mu nije domovina
Da smo mi u njihovoj kozi, vjerujem da bi se jos gore upalili. Zamisli od najmanjeg uzrasta skolujes igraca, od malih nogu sve do U21, i kad si ga oblikovao u kompletnog igraca za A-Reprezentaciju on ode igrati za drugu drzavu. :) Tako da ih i razumijem, on je teoretski zauzeo mjesto nekom njihovom igracu koji je mogao postati opcija za desnog beka u buducnosti.

Iz ugla Austrijanaca, naravno lose, iz ugla nas navijaca reprezentacije - boli me ona stvar za njima :mrgreen: Pokusacemo i kod sljedeceg. :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.