Kerim Alajbegović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
dedo26
Postovi: 594
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la dedo26 » 02 jun 2026, 19:26

Ma daj kakav Arsenal, on je za Barselone, PSG i tako ili Real Madrid.

Avatar
Velizar
Postovi: 1428
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Velizar » 02 jun 2026, 19:30

Leverkusen nema razloga da ga prodaje dok ne prodje Svjetsko, gdje se ocekuje da privuce paznju i da mu dodatno skoci vrijednost...Jos kad bi zabio neki gol u knock out fazi...

Talijanska čerga ocekivano nema para za njega. Pa bijeda iz juventusa ne zeli da vrati Muharemovica, da dobiju kvalitetnog startera na stoperu, jer vise vole da zarade 10-15 miliona kad ga Sasuolo proda.

mercurial
Postovi: 1601
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la mercurial » 02 jun 2026, 21:48

Samo se nadam da nece u talijansku ligu, pogotovo ne Roma ili Napoli. Bolje da ostane u Leverkusenu, ne znam ni zasto bi mijenjao klub. Dogodine Bayern.

MiranGlasnic
Postovi: 923
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la MiranGlasnic » 02 jun 2026, 22:00

mercurial je napisao/la:
02 jun 2026, 21:48
Samo se nadam da nece u talijansku ligu, pogotovo ne Roma ili Napoli. Bolje da ostane u Leverkusenu, ne znam ni zasto bi mijenjao klub. Dogodine Bayern.
Ne želi da ostane. Bayer ga neće prodati konkurenciji.

Edincapitano
Postovi: 1479
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Edincapitano » 02 jun 2026, 22:58

dedo26 je napisao/la:
02 jun 2026, 19:26
Ma daj kakav Arsenal, on je za Barselone, PSG i tako ili Real Madrid.
Arsenal trenutno bolji od Barselone i Reala ali dobro, pises kao da se radi o Velezu :rol:

rossonero85
Postovi: 288
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la rossonero85 » 02 jun 2026, 23:05

Svi ga traže u Italiji, on želi Romu, a Roma želi Greenwooda. 🙄



Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 457
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 03 jun 2026, 00:25

Kakva Barca, doveli Gordona, a ni Rafinja vjerovatno ne ide nigdje.
U Realu garant jedva čekaju da klupiraju Vinija, a u PSGu Kvaru i Barcolu...

Daj momka u Atletico, Napoli, Arsenal il zašto ne evo VIlla - igraće CL, takve ekipe. Tu na LW može imati dobre minute, a da je iskorak.
A ne da se zaleti u Real pa presjedi godinu dana, pa na posudbu u Mallorcu, Getafe dok se ne skrasi u Sociedadu... :nene:
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
dedo26
Postovi: 594
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la dedo26 » 03 jun 2026, 00:28

Edincapitano je napisao/la:
02 jun 2026, 22:58
dedo26 je napisao/la:
02 jun 2026, 19:26
Ma daj kakav Arsenal, on je za Barselone, PSG i tako ili Real Madrid.
Arsenal trenutno bolji od Barselone i Reala ali dobro, pises kao da se radi o Velezu :rol:
Hhaha e jbg ako se po tome rangura. Dal bi ti radije onda igraca da ti igra u Atletiko Madridu jer je bio u polufinalu Lige Prvaka ili j Real Madridu koji nije.


A ince sprdam se za Barsu Real, rano mu je to nego me onako nervira jer podcjenjujemo svoje igrace, cim je neki veci klub u prici kao nemoj tu. To sto je Pjanic propo ili Baljic ne mora znacit da ce svi, al sad da je rano jeste.

mercurial
Postovi: 1601
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la mercurial » 03 jun 2026, 06:31

Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli. Pa to je kao prvo ocajna liga veterana, a drugo ta 2 kluba, pogotovo Roma, nikad nije znala raditi sa mladima i prodati nekog igraca na veliku scenu. Najnebitniji klub nadaleko. Bolje mu je ici u Bournemouth ili tako nesto u Engleskoj. Bojim se da ce pogrijesiti izborom kluba jer ga Pjanic predstavlja. On je isto grijesio sa izborom klubova.

viKK
Postovi: 3453
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la viKK » 03 jun 2026, 09:28

mercurial je napisao/la:
03 jun 2026, 06:31
Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli.
Zato što ocigledno u Leverkusenu nemaju mjesta u timu za njega a on neće da sjedi na klupi.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 2088
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 03 jun 2026, 10:01

Velizar je napisao/la:
02 jun 2026, 19:30
Leverkusen nema razloga da ga prodaje dok ne prodje Svjetsko, gdje se ocekuje da privuce paznju i da mu dodatno skoci vrijednost...Jos kad bi zabio neki gol u knock out fazi...

Talijanska čerga ocekivano nema para za njega. Pa bijeda iz juventusa ne zeli da vrati Muharemovica, da dobiju kvalitetnog startera na stoperu, jer vise vole da zarade 10-15 miliona kad ga Sasuolo proda.
To je to, sigurno ga neće prodati prije SP, znaju da bi cijena mogla bitno skočiti do početka jula.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Avatar
Padovan
Postovi: 13197
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Padovan » 03 jun 2026, 10:06

mercurial je napisao/la:
03 jun 2026, 06:31
Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli. Pa to je kao prvo ocajna liga veterana, a drugo ta 2 kluba, pogotovo Roma, nikad nije znala raditi sa mladima i prodati nekog igraca na veliku scenu. Najnebitniji klub nadaleko. Bolje mu je ici u Bournemouth ili tako nesto u Engleskoj. Bojim se da ce pogrijesiti izborom kluba jer ga Pjanic predstavlja. On je isto grijesio sa izborom klubova.
Pjanićeva jedina greška u karijeri što je otišao u Barcu, u vrijeme kada nije trebao ići, ostalo korak po korak došao do top nivoa, baš onako i kako treba. I Kerim ako izabere Napoli/Romu sigurno neće pogriješiti, ali ako Alegri preuzme Napoli bolje da ne ide, kod Gasperinija bi on samo još više eksplodirao.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21842
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Unofficialpage » 03 jun 2026, 10:44

Ako je iko znao birati klubove i ići step by step onda je to Pjanić. Na kraju jest Barca, možda, bila greška ali i to je bio logičan izbor jer je bio TOP 5 veznjaka svijeta i mogao i morao imati veću minutažu u Barci ali zbog Koemana nije.

Volio bih više da Leveru ostane Kerim pa evo i A. Villa ne bi bio loš izbor ali, po meni, Serie A bi bila pogrešna.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
H8Z7
Postovi: 7142
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la H8Z7 » 03 jun 2026, 10:52

mercurial je napisao/la:
03 jun 2026, 06:31
Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli. Pa to je kao prvo ocajna liga veterana, a drugo ta 2 kluba, pogotovo Roma, nikad nije znala raditi sa mladima i prodati nekog igraca na veliku scenu. Najnebitniji klub nadaleko. Bolje mu je ici u Bournemouth ili tako nesto u Engleskoj. Bojim se da ce pogrijesiti izborom kluba jer ga Pjanic predstavlja. On je isto grijesio sa izborom klubova.
Šuti čovječe ne sramoti se. Šta su Marquinhos, Alison, Salah, Cafu. Sad evo Kone, Wesley, ne brukaj se živ bio.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Elddar
Postovi: 2009
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Elddar » 03 jun 2026, 13:45

Leotar je napisao/la:
01 jun 2026, 21:25
Najgore što je nama prva utakmica odlučujuća. A igramo protiv domaćina.
Sto bi bila odlucujuca? Bitna jeste naravno ko i svaka na SP. Ovu grupu mozemo proci i u najgorem slucaju samo s pobjedom protiv Katara uz neku normala gol razliku, a prosto ne vidim da cemo izgubit i od Kanade i od Svice.

Sto se Kerima tice, mi moramo imati svjezinu i kvalitet s klupe sto nam on donosi, do sad je uvijek donosio razliku na terenu kad udje u drugom pol. i ne vidim zasto bi se to trenutno mijenjalo, mada sve je moguce samo kazem svoje misljenje, a pogotovo Kerim je mlad imat ce on vremena da se naigra aBd.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

insimadop
Postovi: 304
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la insimadop » 03 jun 2026, 14:02

Elddar je napisao/la:
03 jun 2026, 13:45
Leotar je napisao/la:
01 jun 2026, 21:25
Najgore što je nama prva utakmica odlučujuća. A igramo protiv domaćina.
Sto bi bila odlucujuca? Bitna jeste naravno ko i svaka na SP. Ovu grupu mozemo proci i u najgorem slucaju samo s pobjedom protiv Katara uz neku normala gol razliku, a prosto ne vidim da cemo izgubit i od Kanade i od Svice.

Sto se Kerima tice, mi moramo imati svjezinu i kvalitet s klupe sto nam on donosi, do sad je uvijek donosio razliku na terenu kad udje u drugom pol. i ne vidim zasto bi se to trenutno mijenjalo, mada sve je moguce samo kazem svoje misljenje, a pogotovo Kerim je mlad imat ce on vremena da se naigra aBd.
Ključna je iz razloga što nam ona određuje
1. Da li ćemo proći grupu (sa X ili pobjedom definitivno prolazimo, sa porazom možda)
2. Na kojoj poziciji u grupi završavamo
3. Samopouzdanje fudbalera
4. Do koje faze možemo dogurati (veže se na 2. stavku, jer nam je po svemu što možemo 'izračunati' najbolje završiti 2. u grupi)

Avatar
Elddar
Postovi: 2009
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Elddar » 03 jun 2026, 14:08

insimadop je napisao/la:
03 jun 2026, 14:02
Elddar je napisao/la:
03 jun 2026, 13:45
Leotar je napisao/la:
01 jun 2026, 21:25
Najgore što je nama prva utakmica odlučujuća. A igramo protiv domaćina.
Sto bi bila odlucujuca? Bitna jeste naravno ko i svaka na SP. Ovu grupu mozemo proci i u najgorem slucaju samo s pobjedom protiv Katara uz neku normala gol razliku, a prosto ne vidim da cemo izgubit i od Kanade i od Svice.

Sto se Kerima tice, mi moramo imati svjezinu i kvalitet s klupe sto nam on donosi, do sad je uvijek donosio razliku na terenu kad udje u drugom pol. i ne vidim zasto bi se to trenutno mijenjalo, mada sve je moguce samo kazem svoje misljenje, a pogotovo Kerim je mlad imat ce on vremena da se naigra aBd.
Ključna je iz razloga što nam ona određuje
1. Da li ćemo proći grupu (sa X ili pobjedom definitivno prolazimo, sa porazom možda)
2. Na kojoj poziciji u grupi završavamo
3. Samopouzdanje fudbalera
4. Do koje faze možemo dogurati (veže se na 2. stavku, jer nam je po svemu što možemo 'izračunati' najbolje završiti 2. u grupi)
Ma slazem se s tobom, nego onako kad kazes odlucujuca ispada da s porazom nemamo sta dalje traziti. Ja vjerujem iskreno bez nekog pretjerivanja i navijackog optimizma da cemo uzet Kanadu, mislim da je njima puno veci pritisak nego nama, plus ljudi nemaju takmicarske utakmice vec dugo, a mi dolazimo nakon 2 utakmice protiv X puta jacih ekipa nego sto je Kanada.

Znaci ipak bi najbolja opcija bila da zavrsimo drugi? Nisam to jos nesto istrazivao.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

insimadop
Postovi: 304
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la insimadop » 03 jun 2026, 14:21

Elddar je napisao/la:
03 jun 2026, 14:08
insimadop je napisao/la:
03 jun 2026, 14:02
Elddar je napisao/la:
03 jun 2026, 13:45


Sto bi bila odlucujuca? Bitna jeste naravno ko i svaka na SP. Ovu grupu mozemo proci i u najgorem slucaju samo s pobjedom protiv Katara uz neku normala gol razliku, a prosto ne vidim da cemo izgubit i od Kanade i od Svice.

Sto se Kerima tice, mi moramo imati svjezinu i kvalitet s klupe sto nam on donosi, do sad je uvijek donosio razliku na terenu kad udje u drugom pol. i ne vidim zasto bi se to trenutno mijenjalo, mada sve je moguce samo kazem svoje misljenje, a pogotovo Kerim je mlad imat ce on vremena da se naigra aBd.
Ključna je iz razloga što nam ona određuje
1. Da li ćemo proći grupu (sa X ili pobjedom definitivno prolazimo, sa porazom možda)
2. Na kojoj poziciji u grupi završavamo
3. Samopouzdanje fudbalera
4. Do koje faze možemo dogurati (veže se na 2. stavku, jer nam je po svemu što možemo 'izračunati' najbolje završiti 2. u grupi)
Ma slazem se s tobom, nego onako kad kazes odlucujuca ispada da s porazom nemamo sta dalje traziti. Ja vjerujem iskreno bez nekog pretjerivanja i navijackog optimizma da cemo uzet Kanadu, mislim da je njima puno veci pritisak nego nama, plus ljudi nemaju takmicarske utakmice vec dugo, a mi dolazimo nakon 2 utakmice protiv X puta jacih ekipa nego sto je Kanada.

Znaci ipak bi najbolja opcija bila da zavrsimo drugi? Nisam to jos nesto istrazivao.
Ako završimo 1. idemo na 3. iz grupe E (Njemačka, Obala Bjelokosti, Ekvador, Curacao)
Ako završimo 2. idemo na 2. iz grupe A (Meksiko, Češka, Južna Koreja, JAR)
Ako završimo 3. idemo na 1. iz grupe D (Turska, SAD, Paragvaj, Australija)

Dakle moja PRETPOSTAVKA:
Ako završimo 1. idemo na Ekvador/Obala Bjelokosti
Ako završimo 2. idemo na Meksiko/Češku
Ako završimo 3. idemo na Tursku

NAPOMENA:
Ovo je po mojim PREDIKCIJAMA

Stvarnost je ovakva:
Ako završimo 1. idemo na 3. iz grupe E/F/G/I/J
Ako završimo 2. idemo na 2. iz grupe A
Ako završimo 3. idemo na 1. iz grupe D/E
Zadnja izmjena: insimadop, dana/u 03 jun 2026, 14:26, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Elddar
Postovi: 2009
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Elddar » 03 jun 2026, 14:24

insimadop je napisao/la:
03 jun 2026, 14:21
Elddar je napisao/la:
03 jun 2026, 14:08
insimadop je napisao/la:
03 jun 2026, 14:02


Ključna je iz razloga što nam ona određuje
1. Da li ćemo proći grupu (sa X ili pobjedom definitivno prolazimo, sa porazom možda)
2. Na kojoj poziciji u grupi završavamo
3. Samopouzdanje fudbalera
4. Do koje faze možemo dogurati (veže se na 2. stavku, jer nam je po svemu što možemo 'izračunati' najbolje završiti 2. u grupi)
Ma slazem se s tobom, nego onako kad kazes odlucujuca ispada da s porazom nemamo sta dalje traziti. Ja vjerujem iskreno bez nekog pretjerivanja i navijackog optimizma da cemo uzet Kanadu, mislim da je njima puno veci pritisak nego nama, plus ljudi nemaju takmicarske utakmice vec dugo, a mi dolazimo nakon 2 utakmice protiv X puta jacih ekipa nego sto je Kanada.

Znaci ipak bi najbolja opcija bila da zavrsimo drugi? Nisam to jos nesto istrazivao.
Ako završimo 1. idemo na 3. iz grupe E (Njemačka, Obala Bjelokosti, Ekvador, Curacao)
Ako završimo 2. idemo na 2. iz grupe A (Meksiko, Češka, Južna Koreja, JAR)
Ako završimo 3. idemo na 1. iz grupe D (Turska, SAD, Paragvaj, Australija)

Dakle moja PRETPOSTAVKA:
Ako završimo 1. idemo na Ekvador/Obala Bjelokosti
Ako završimo 2. idemo na Meksiko/Češku
Ako završimo 3. idemo na Tursku
J e b i ga, mene evo ako pitas kako god da skontam bolje je onda zavrsit prvi :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: LeCoq, zicer i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []