Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Nogometni savez BiH

Post Postao/la Bosnier » 02 jul 2008, 13:32

Mislim da treba sad poslje ove sjednice ako nedodje do ostavki (nece sigurno) izaci na demonstracije , samo ne 500 nego 10 000 ljudi...

Mada ovi ljudi nemaju ni srama ni obraza , upropastili su nam repku , igraju nam igraci iz fildjan liga za koje nikad nisam cuo, dok najbolji nece ni da cuju za ovu privatnu reprezentaciju (hasagic, spahic, papac, salihamidjic, misimovic, bajramovic, beslija, barbarez, grlic i jos mnogo mnogo njih...)

sta vi mislite o svemu ovome?
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la csh » 02 jul 2008, 13:40

Mislim da ima vec slican topic ovome,ali mora se nesto utaditi meni se sinoc zivot zgadio kad sam vidio ceku na tv jos kaze da su mediji sve napuhali do maksimuma bio sam na proslim protestima biti cu i na svim sljedecim sve dok ih ne smijenimo,ali ce tesko da bude.
AMAR OSIM!!!

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la LAW » 02 jul 2008, 18:46

Ma mi njima ne mozemo nista protestima samo fizicki obracuni.Dok mi protestujemo oni nam pjevaju"Ne moze nam niko nista jaci smo od..."
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la skoYa » 04 jul 2008, 14:39

treba im *ebat mater za sva vremena. kontaktirat rusku mafiju i dignut sve u zrak :mrgreen:

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la GunnerS » 04 jul 2008, 14:44

ima slicnih tema, ne znam sto otvarate nove :shock:

treba izaci, ali hajde da izadjemo ?!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la GoRaN » 04 jul 2008, 16:35

Svi po deset bengalki oko pasa i na ulicu......A iz pozadine neka se čuje "Naš stav" samo bez onog "gazi sve četnike" to neće pomoć... :?

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lopta je okrugla » 04 jul 2008, 18:03

Ja mislim kada bi se organizovali slijedeci protesti,da bi to trebalo biti pred zgradom Tuzilastva BiH tj.Suda BiH(koliko sam ja upucen to je jedna te ista zgrada)-Zasto tamo?!Zato jer je Tuzilastvo BiH podiglo optuznicu samo protiv usanovica i kuresa,ali ne i protiv ostalih lesinara iz F/NSBiH,Tuzilastvo BiH jednostavno ne zeli da prosiri istragu,pa nisu samo ova dvojica hapala a "da drugi nisu nista znali",pa gdje si vidio lopova da ne zeli svoj dio tala?!Valjda se svi slazemo da su lesinari koji vode nas savez,da su svi lopovi!!!!!Protestima pred Sudom BiH,bi se poslala jos jedna po meni vazna poruka,a to je da vecina "ljudi" koji sada sjede u nasem savezu,da im je mjesto u kavezu,pa postoji "mali milion" primjera korupcije koja tamo vlada,evo samo jedan od tih mnogobrojnih primjera-prije nekoliko godina,ako se jos neko od vas toga sjeca,"nestala" je kasa iz saveza,mislim da je unutra bila neka vazna dokumentacija i lova("ko je vidio" u danasnje vrijeme,pored toliko banaka,cuvati nesto u kasi)i nikom nista,"ujeo vuk magarca".......ali na tim protestima bi trebalo doci barem par hiljada ljudi,pa ako bude puno hala i ako oni opet pokusaju na prvu da rastjeraju raju,dobro se sa njima pomlatiti!!!!!!!!!!!

Avatar
pitar
Postovi: 8
Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:02
Lokacija: tribina na kojoj pise SARAJEVO
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la pitar » 04 jul 2008, 18:55

eto vam vas Osim mali plavi strumf a sjetimo se protesta u organizaciji navijaca manjeg sarajevskog prvoligasa "selje" eto vam j... vas on i vasi protesti eto vam pare j... vas pare
BUREK PITA, ŽELJI KITA..

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lopta je okrugla » 04 jul 2008, 21:53

pitar je napisao/la:eto vam vas Osim mali plavi strumf a sjetimo se protesta u organizaciji navijaca manjeg sarajevskog prvoligasa "selje" eto vam j... vas on i vasi protesti eto vam pare j... vas pare
Hajde,zekonja prosetaj,prvo da odmah kazem da nisam "Manijak",da ne bi pjenio i mislio.....ne trebas kuhati ovdje,kada je u pitanju repka,tu trebamo svi biti slozni,i one proteste nisu organizovali samo "Manijaci","Manijaci" nemaju nista s tim ako Amar preuzme mjesto selektora,kao sto ni vi "Pitari" ne bi imali nista sa tim da Husref bude izabran,taman kada bi Hiddink dosao,dok su ove hijene na celu saveza,nema nam hajra!!!!!!!!!!!

memo
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 maj 2008, 22:39
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la memo » 05 jul 2008, 13:19

na nasu zalost digli su oni cijeli citaj neprobojni zid oko sebe, cak i Mesa koji je uoci utakmice Kodro i prijatelji na Kosevu prosli mjesec, pricao kako podrzava cijeli projekat skidanja postojeceg ustrojstva N/FS BIH, potom se vadio kako nije mogao doci na istu zbog nekih obavezaa sada priznaje kako je ipak vodio pregovore o mjestu selektora, slabe su nase sanse kada svako malo uvidis da ovi iz rukava izvlace po jednog trojanskog konja, koji se kao deklarise protiv njih, a vamo iza ledja ganja neke svoje interese,
nazalost moram priznati da sve vise gubim nadu!!!!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la csh » 05 jul 2008, 15:10

Nebi sa njanjama da ulazim u raspravu,vidim mu nivo ali cu samo reci pa VAS piric je bio prva opcija ovog saveza DOM.&CO
AMAR OSIM!!!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lopta je okrugla » 05 jul 2008, 18:30

memo je napisao/la:na nasu zalost digli su oni cijeli citaj neprobojni zid oko sebe, cak i Mesa koji je uoci utakmice Kodro i prijatelji na Kosevu prosli mjesec, pricao kako podrzava cijeli projekat skidanja postojeceg ustrojstva N/FS BIH, potom se vadio kako nije mogao doci na istu zbog nekih obavezaa sada priznaje kako je ipak vodio pregovore o mjestu selektora, slabe su nase sanse kada svako malo uvidis da ovi iz rukava izvlace po jednog trojanskog konja, koji se kao deklarise protiv njih, a vamo iza ledja ganja neke svoje interese,
nazalost moram priznati da sve vise gubim nadu!!!!!!
Ma,tu puno raje grijesi kada kaze "njima niko nista ne moze",ne moze al' u k.... Pa to su obicni misevi,kada bi se napravila jedna prava sacekusa,vidio bi kako njih nigdje nema,ne bi htjeli ni prismrditi savezu od straha,samo sve vise sam ubjedjen(odavno vec tako kontam),da iza usanovica,colakovica i ostalih tzv.bosnjackih predstavnika u savezu tj.izdajnika drzave ili podrumskih miseva,stoji neko od lesinara iz stranke "sda" ili "stranke za BiH",i onda ti misevi iz saveza misle da su tako "jaki i nedodirljivi",a nazalost i dosta raje je povjerovalo u te price,treba samo pametno protiv njih i raditi konkretne stvari!!!!!!!!!!!!!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la GunnerS » 06 jul 2008, 04:03

Prvo, ja ne znam sto ti mjesas SDA i SBiH u ovo ?! Imaš li kakve dokaze da te stranke stoje iza Dominkovica, Ušanovića, Čeke i ne znam koga još ?! Mali, iskreno, ne seri... Šta je i bilo koja stranka uradila što se tiče sporta, ništa, i ne treba da urade, jer politici nije mjesto u sportu. A kod nas jest politika, ali politika koja je u čitavoj državi, 3 čelnika iz 3 naroda... e to nas hebe u zdrav mozak... ja stvarno gubim nadu da se nešto može promjenuti, jer neće se promjeniti još za dugo.. Možemo mi palamuditi ovdje preko net-a koliko hoćemo ali ništa ovo ne riješava niti će riješiti...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Impact » 06 jul 2008, 16:25

Pred Savezom u 11h????!! Javi da znam....i da zovem raje!!!

SAVEZ NAPOLJE-NACIO BUDI SE
:evil:

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lopta je okrugla » 06 jul 2008, 20:46

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:10 jula u 11 sati u Sarajevu pocinju demonstarcije, najvece moguce do sada, . Mole se svi oni koji ovu drzavu nose u srcu i zele za trajanje svog zivotnog vijeka uzivati u uspjesima nase JEDNE I JEDINE, da se upute prema Sarajevu , i sa svim dozvoljenim i ne dozvoljeniom sredstvima promjenimo odnosno "srusimo" sve sto se treba srusiti da bi sunce izaslo iznad brda.

NE DOZVOLIMO DA OD NAS I DALJE PRAVE BUDALE, I LIJENE I NESPOSOBNE I NE DOVOLJNO JAKE OSOBE KOJE NEMAJU SRCA DA SE BORE DALJE ZA SVOJU JEDNU I JEDINU . PA GDJE JE TAJ NAS PONOS BOSANSKI, HOCEMO LI IKAD ISTRAJATI DO KRAJA.

SAD ILI NIKAD
Je li to pricas onako "ofrlje" ili iz pouzdanih izvora?! Treba zauzeti zgradu saveza i ne ici iz nje dok HIJENE ne daju ostavke!!!!!!Ako treba otici i pred zgradu predsjednistva BiH,vijeca ministara,federalnu,TREBA NAPRAVITI TAKAV HAOS I KOLAPS SAOBRACAJA,PA NEKA ONDA NASI POLITICARI ZOVU ilju,ceku,usranovica i hodajuceg mrtvaca colakovica i nek njih pitaju ko je kriv za takvo stanje!!!!!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lopta je okrugla » 06 jul 2008, 20:52

GunnerS je napisao/la:Prvo, ja ne znam sto ti mjesas SDA i SBiH u ovo ?! Imaš li kakve dokaze da te stranke stoje iza Dominkovica, Ušanovića, Čeke i ne znam koga još ?! Mali, iskreno, ne seri... Šta je i bilo koja stranka uradila što se tiče sporta, ništa, i ne treba da urade, jer politici nije mjesto u sportu. A kod nas jest politika, ali politika koja je u čitavoj državi, 3 čelnika iz 3 naroda... e to nas hebe u zdrav mozak... ja stvarno gubim nadu da se nešto može promjenuti, jer neće se promjeniti još za dugo.. Možemo mi palamuditi ovdje preko net-a koliko hoćemo ali ništa ovo ne riješava niti će riješiti...
Pa sta ce mi dokazi,pa i ptice na grani znaju da je politika umjesana u nas sport,pa samim tim i u fudbal,pa gdje ti zivis,probudi se,PA ZAR SMO MI TOLIKE PIZDE DA NE MOZEMO DA SMIJENIMO HODAJUCE MRTVACE,PA SAMO KADA IH PRIKAZU PREKO TV,VIDI SE KOJI SU TO LESINARI!!!!NA NJIH SAMO TREBA DIREKTAN UDAR I TEK BI SE ONDA POKAZALO KOJE SU TO KUKAVICE I HINJE!!!!!ALI I VECINA NAS,KAO I TI,SAMO ZNA RECI ODUSTAJEM,NEMAM NADE VISE...........PA DA SE OVO DESAVA U NEKOJ DRUGOJ DRZAVI,PA ONI BI ZAUZELI ZGRADU SAVEZA,UDARILI NA KUCE,ZIVE IH OBJESILI,A VECINA NAS SAMO ZNA RECI,ODUSTAJEM...........

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ra1981 » 06 jul 2008, 22:18

HAJMO IH RUŠIT!!!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la GunnerS » 06 jul 2008, 23:00

Jarane, ja sam do sada bio na svakom tom " protestu" protiv saveza i uvjek če u meni biti nada da se otjeraju ovi izz saveza, ali ja ne mogu protiv ljudi koji jedni ruge štite... Šta imaš od tih napada, zar ti stvarno misliš da češ ih naći same pa da ih možeš istući... Nemojte biti smiješni što se toga tiče, pa nisu ni oni glupi... Sta misliš što se skrivaju ovih mjeseci...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
bosnia1
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:27
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la bosnia1 » 07 jul 2008, 02:53

lopta je okrugla je napisao/la:Pa sta ce mi dokazi,pa i ptice na grani znaju da je politika umjesana u nas sport,pa samim tim i u fudbal,pa gdje ti zivis,probudi se,
E pa vidis tu grijesis posto Evropi i UEFA i FIFA trebaju dokazi a ne ono sto ptice na grani znaju i pjevaju.Mozemo se mi pusiti da nam sve dim ko iz cire izlazi na usi ali Evropa nece nista uraditi bez dokaza.
Navijam za Zelju i za svaki tim koji igra protiv Pitara

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la doci » 21 avg 2008, 11:06


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ, Rosicky i 31 gost.