Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Otelo » 27 jan 2021, 14:03

Harrison je napisao/la:
27 jan 2021, 14:00
Tastarura navijaci ismijavaju ljude na protestima pred savezom. Da je srece da svi ostavimo tastature i pridruzimo im se. Bolje je vidjeti 100 ljudi nego 14. Pa ako bude 100 ide to i na 1000. Najlakse je tisra na ljude koji nesto pokusavaju.
Nemam šta drugo da radim nego da se vozim 330 kilometara da bi stajao pred savezom :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Chapman1886 » 27 jan 2021, 14:04

Ovo je ogranak bhf-a koji nije dobio keš i ulaznice za utakmice prošlih kvala zato su izašli večeras yebe se njima za ivajla.

Dajte plate fanatikosima, dosta je!
Samo Sloboda | COYG

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 27 jan 2021, 14:04

Svaka im čast tačno da su 2.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Chapman1886 » 27 jan 2021, 14:05

Evo džemidžić ker kaže kako će pratiti medije šta pišu i yebaće im majku ko što su slušali navijače u zenici kakva tortura i staljinizam
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Harrison » 27 jan 2021, 14:07

Otelo je napisao/la:
27 jan 2021, 14:03
Harrison je napisao/la:
27 jan 2021, 14:00
Tastarura navijaci ismijavaju ljude na protestima pred savezom. Da je srece da svi ostavimo tastature i pridruzimo im se. Bolje je vidjeti 100 ljudi nego 14. Pa ako bude 100 ide to i na 1000. Najlakse je tisra na ljude koji nesto pokusavaju.
Nemam šta drugo da radim nego da se vozim 330 kilometara da bi stajao pred savezom :rol:
Upravu su. Daleko je Bihac od Sarajeva. U Sarajevu ima brat bratu 50 hiljada navijaca koji se deklarisu kao navijaci Zelje i Sarajeva, a nigdje nikog.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Chapman1886 » 27 jan 2021, 14:07

Evo kaže ivaylo šaka jada ga ne zanima ispred zgrade
Samo Sloboda | COYG

Honorar
Postovi: 733
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Honorar » 27 jan 2021, 14:08

Nevjerovatno kakvi beskicmenjaci postoje na ovom forumu.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Transfer1312 » 27 jan 2021, 14:09

Chapman1886 je napisao/la:
27 jan 2021, 14:07
Evo kaže ivaylo šaka jada ga ne zanima ispred zgrade
A sto lazes da je to rekao , bezveze covjek prica normalno i pozitivno o navijačima a vi cijelo vrijeme od njega pravite ratnog zlocinca. Savez nam je fuj , i mozda Petev nije po zelji navijaca. Ali treba ipak imati granicu u svemu. Savez i IO treba rijesiti a Petev radi svoj posao kao sto bi i svako od nas...

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Chapman1886 » 27 jan 2021, 14:10

Transfer1312 je napisao/la:
27 jan 2021, 14:09
Chapman1886 je napisao/la:
27 jan 2021, 14:07
Evo kaže ivaylo šaka jada ga ne zanima ispred zgrade
A sto lazes da je to rekao , bezveze covjek prica normalno i pozitivno o navijačima a vi cijelo vrijeme od njega pravite ratnog zlocinca. Savez nam je fuj , i mozda Petev nije po zelji navijaca. Ali treba ipak imati granicu u svemu. Savez i IO treba rijesiti a Petev radi svoj posao kao sto bi i svako od nas...
Ja sam uz peteva možda se nisam fino odrazio
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Otelo » 27 jan 2021, 14:11

Harrison je napisao/la:
27 jan 2021, 14:07
Otelo je napisao/la:
27 jan 2021, 14:03
Harrison je napisao/la:
27 jan 2021, 14:00
Tastarura navijaci ismijavaju ljude na protestima pred savezom. Da je srece da svi ostavimo tastature i pridruzimo im se. Bolje je vidjeti 100 ljudi nego 14. Pa ako bude 100 ide to i na 1000. Najlakse je tisra na ljude koji nesto pokusavaju.
Nemam šta drugo da radim nego da se vozim 330 kilometara da bi stajao pred savezom :rol:
Upravu su. Daleko je Bihac od Sarajeva. U Sarajevu ima brat bratu 50 hiljada navijaca koji se deklarisu kao navijaci Zelje i Sarajeva, a nigdje nikog.
Pa vecina navijača Sarajeva i Želje ne izlazi na proteste za vlastiti klub, a ne za savez. Nije da protestiraju, al' druga priča i stvarno ne bih o tome. Međutim, savez i reprezentacija su odavno izgubili podršku naroda, ne samo iz Sarajeva, nego i iz ostalih dijelova Bosne i Hercegovine, te više to nikog puno ne zanima. Vidi se odavno po utakmicama i posjeti repke, atmosferi prije meča, euforiji. Ljudi sve manje i manje brinu i ne možeš ih puno kriviti što nisu na protestima.

No, ovdje se prozivaju "tastatura" ratnici, no većina ih nije iz Sarajeva + je sredina radnog dana. Neće niko otići sa posla da bi stajao pred savezom...
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Chapman1886 » 27 jan 2021, 14:12

Vidjeli smo u šta se pretvore protesti navijača Sarajeva,za ugled glavnog grada je bolje da se to ne ponavlja a što se tiče navijača želje cirkus ne budite smiješni
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Maestro » 27 jan 2021, 14:23

Premjerligaski navijaci ove momke ismijavaju. Ali nije ni cudno u drzavi gdje nema demokratije raja i nije naucila se buniti radi nepravde. Ismijava se sto radi selektora se protestuje a ima gori stvari u drzavi. Tacno ima i gori a i na te gore stvari cutite. Ja samo kazem da mi je zao pojedinaca koji su prava raja jer zasluzuju bolju drzavu i bolji zivot. Ali vecina stanovnistva ne zasluzuje bolje nego da ih mile, bake i cova k.araju odnosno u ovom slucaju sluge tog trojca vico, begic i beus. Kazu sta cu na protestima imam preci stvari. Ako je ispijati kafu prece onda i treba vas karati.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la RacioEmocionalan » 28 jan 2021, 07:50

Maestro je napisao/la:
27 jan 2021, 14:23
Premjerligaski navijaci ove momke ismijavaju. Ali nije ni cudno u drzavi gdje nema demokratije raja i nije naucila se buniti radi nepravde. Ismijava se sto radi selektora se protestuje a ima gori stvari u drzavi. Tacno ima i gori a i na te gore stvari cutite. Ja samo kazem da mi je zao pojedinaca koji su prava raja jer zasluzuju bolju drzavu i bolji zivot. Ali vecina stanovnistva ne zasluzuje bolje nego da ih mile, bake i cova k.araju odnosno u ovom slucaju sluge tog trojca vico, begic i beus. Kazu sta cu na protestima imam preci stvari. Ako je ispijati kafu prece onda i treba vas karati.
Upravo tako. Masa onih koji su nezaposleni su trebali izaći zbog ovoga ali i zbog drugih gorućih pitanja koji polaze od osnovne instance a to je njegova porodica, nevezano za Savez koji je ogledalo svega lošeg što je standard naše države.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la HarisZe » 28 jan 2021, 08:01

Znaci dok je ovaj bugar tu ni na Livescoru ne gledam hvala lijepo i dovidjenja
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
feniksptica
Postovi: 14887
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la feniksptica » 28 jan 2021, 08:38

Maestro je napisao/la:
27 jan 2021, 14:23
Premjerligaski navijaci ove momke ismijavaju. Ali nije ni cudno u drzavi gdje nema demokratije raja i nije naucila se buniti radi nepravde. Ismijava se sto radi selektora se protestuje a ima gori stvari u drzavi. Tacno ima i gori a i na te gore stvari cutite. Ja samo kazem da mi je zao pojedinaca koji su prava raja jer zasluzuju bolju drzavu i bolji zivot. Ali vecina stanovnistva ne zasluzuje bolje nego da ih mile, bake i cova k.araju odnosno u ovom slucaju sluge tog trojca vico, begic i beus. Kazu sta cu na protestima imam preci stvari. Ako je ispijati kafu prece onda i treba vas karati.
Nije to bas tako. Zadnji protesti koji su bili bili su navijaca FKS gdje su bili podijeljeni. Posle se vidjelo i skonatalo da je to bilo za pojedince , za neciju korist da su se tjerali neki kjudi bez razloga. Protesti za drzavu koji su bili prije 6-7 godina gdje se skupilo dosta mase isto nista nisu donijeli. Ubaci drzava par svojih ljudi da zgadi normalnim ljudima sve to i to je to. I u Bg skorasnji protesti isto zavrseni. Mislis da ovi iz saveza ne bi nasli par slicni klosara za male pare da sve to razjebu..
Mislim samo da je narod uvidio da protesti u ovoj drzavi i nemaju neki smisao. Jer protestvujes protiv ljudi koji obraza nemaju, protiv ljudi sa 100 afera a oni i dalje tu i ne daju stolicu ni pod razno.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la insegnante » 28 jan 2021, 10:33

Nije to baš tako, da je izašlo 5000 ili 10 hiljada ljudi to odmah mijenja situaciju, treba biti istrajan. BHF je bio istrajan po pitanju ondašnjeg troglavog FSBiH i na kraju ie i došlo do smjene i promjena. Međutim, i pored toga politika ne odustaje od podjele na tri plemena, tako da imamo član 38 u novom statutu, gdje jasno piše da NIJEDNA odluka ne može biti donesena ukoliko iz ova četiri kantona nema bar jednog glasa ZA. Ti kantoni su: Posavski, Livanjski, Hercegovacko-Neretvanski i Zapadno-Hercegovački kanton.E sad šta to odvaja ova četiri kantona od ostalih 6 kantona, valjda se BiH koliko znam sastoji od dva entiteta, a Federacija od 10 kantona, zašto ova četiri kantona imaju svoj poseban glas?
Dalje, pogledajte fejsbuk objave buduceg predsjednika FSBiH, zar može takva osoba da obnaša tu funkciju? Gdje su navijači, gdje su mediji? Pogledajte kakav nam je Izvršni odbor, niko nema nikakve povezanosti sa fudbalom. Ako nam sve ovo odgovara, e pa onda i treba da nas gaze i da rade sta hoce i u fudbalu i u svim segmentima društva.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 28 jan 2021, 15:47

insegnante je napisao/la:
28 jan 2021, 10:33
Nije to baš tako, da je izašlo 5000 ili 10 hiljada ljudi to odmah mijenja situaciju, treba biti istrajan. BHF je bio istrajan po pitanju ondašnjeg troglavog FSBiH i na kraju ie i došlo do smjene i promjena. Međutim, i pored toga politika ne odustaje od podjele na tri plemena, tako da imamo član 38 u novom statutu, gdje jasno piše da NIJEDNA odluka ne može biti donesena ukoliko iz ova četiri kantona nema bar jednog glasa ZA. Ti kantoni su: Posavski, Livanjski, Hercegovacko-Neretvanski i Zapadno-Hercegovački kanton.E sad šta to odvaja ova četiri kantona od ostalih 6 kantona, valjda se BiH koliko znam sastoji od dva entiteta, a Federacija od 10 kantona, zašto ova četiri kantona imaju svoj poseban glas?
Dalje, pogledajte fejsbuk objave buduceg predsjednika FSBiH, zar može takva osoba da obnaša tu funkciju? Gdje su navijači, gdje su mediji? Pogledajte kakav nam je Izvršni odbor, niko nema nikakve povezanosti sa fudbalom. Ako nam sve ovo odgovara, e pa onda i treba da nas gaze i da rade sta hoce i u fudbalu i u svim segmentima društva.
Mislim da je svako više umoran od pokušavanja da se nešto mijenja, jer se nikada promijeniti neće. Probali su jednom, promijenili - vratilo se 100 puta gore. Ne odgovara, ali koji k da se radi... raja se ohladila od svega mogućeg
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Drape » 07 feb 2021, 21:31

Jeste li poslije Misimovića i dalje za legende u savez :rol:

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 09 feb 2021, 00:40

Drape je napisao/la:
07 feb 2021, 21:31
Jeste li poslije Misimovića i dalje za legende u savez :rol:
Uvijek
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.