Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 09 feb 2021, 11:23

Drape je napisao/la:
07 feb 2021, 21:31
Jeste li poslije Misimovića i dalje za legende u savez :rol:
Ima i ono, jedna lasta ne čini proljeće.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Fudo » 02 mar 2021, 14:23

Ovo je opsti kriminal sta rade u savezu. Dokazano politicki, fasisticki i nacionalisticki savez a ne fudbalski. Hajmo suspenzija opet je.bala vas Uefa i no to racism !!!
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Harise » 02 mar 2021, 14:28

To je nazalost za sad najbolje sta bi se nama desilo

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 16 mar 2021, 15:24

Evo dakle, "novi" ljudi su u savezu. Mišljenja?
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la mrAdislic » 16 mar 2021, 15:28

Iznad Tesnja zora svice, dobro doš’o predsjednice. :guz:
ČEtrdeset pet🖤❤️

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la gruezi » 16 mar 2021, 17:21

OnakoBa je napisao/la:
28 jan 2021, 15:47
insegnante je napisao/la:
28 jan 2021, 10:33
Nije to baš tako, da je izašlo 5000 ili 10 hiljada ljudi to odmah mijenja situaciju, treba biti istrajan. BHF je bio istrajan po pitanju ondašnjeg troglavog FSBiH i na kraju ie i došlo do smjene i promjena. Međutim, i pored toga politika ne odustaje od podjele na tri plemena, tako da imamo član 38 u novom statutu, gdje jasno piše da NIJEDNA odluka ne može biti donesena ukoliko iz ova četiri kantona nema bar jednog glasa ZA. Ti kantoni su: Posavski, Livanjski, Hercegovacko-Neretvanski i Zapadno-Hercegovački kanton.E sad šta to odvaja ova četiri kantona od ostalih 6 kantona, valjda se BiH koliko znam sastoji od dva entiteta, a Federacija od 10 kantona, zašto ova četiri kantona imaju svoj poseban glas?
Dalje, pogledajte fejsbuk objave buduceg predsjednika FSBiH, zar može takva osoba da obnaša tu funkciju? Gdje su navijači, gdje su mediji? Pogledajte kakav nam je Izvršni odbor, niko nema nikakve povezanosti sa fudbalom. Ako nam sve ovo odgovara, e pa onda i treba da nas gaze i da rade sta hoce i u fudbalu i u svim segmentima društva.
Mislim da je svako više umoran od pokušavanja da se nešto mijenja, jer se nikada promijeniti neće. Probali su jednom, promijenili - vratilo se 100 puta gore. Ne odgovara, ali koji k da se radi... raja se ohladila od svega mogućeg
Sve uz dozvolu mladomuslimanske srpske demokratske akcije... ljudi ce se naguzit pred srbima I hdzeom svaki put u svakom aspectu zivota....cilj beogradskih placenika iz sda je da bosnjacima dokazu da je bih nemoguca I da pristanu na fildzan drzavu gdje ce sda mladomuslimani biti gospodari zivota I smrti....kako je moguce da se srbima uvijek daje moc da blokiraju cak I kad stranci vrse pritisak na vlahe da pristanu bez da dobiju veto...
" necemo u nato ako to srbi ne zele".. bakir izetbegovic... sta treba vise da se desi da prosjecan bosnjo shvati da je sda tu da ide na mlin velikosrpskom projektu...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la DaVinci » 16 mar 2021, 21:02

gruezi je napisao/la:
16 mar 2021, 17:21
... sta treba vise da se desi da prosjecan bosnjo shvati da je sda tu da ide na mlin velikosrpskom projektu...
Treba ga trajno iselit' u EU i da preko Klix-a prati situaciju u voljenoj domovini ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Tekashi » 16 mar 2021, 21:25

Ne moze biti gori od Begica.

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la harixs » 16 mar 2021, 21:40

Yah isto kao sto nije moglo gore poslije Pspeta.. :roll:

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 16 mar 2021, 22:06

gruezi je napisao/la:
16 mar 2021, 17:21
OnakoBa je napisao/la:
28 jan 2021, 15:47
insegnante je napisao/la:
28 jan 2021, 10:33
Nije to baš tako, da je izašlo 5000 ili 10 hiljada ljudi to odmah mijenja situaciju, treba biti istrajan. BHF je bio istrajan po pitanju ondašnjeg troglavog FSBiH i na kraju ie i došlo do smjene i promjena. Međutim, i pored toga politika ne odustaje od podjele na tri plemena, tako da imamo član 38 u novom statutu, gdje jasno piše da NIJEDNA odluka ne može biti donesena ukoliko iz ova četiri kantona nema bar jednog glasa ZA. Ti kantoni su: Posavski, Livanjski, Hercegovacko-Neretvanski i Zapadno-Hercegovački kanton.E sad šta to odvaja ova četiri kantona od ostalih 6 kantona, valjda se BiH koliko znam sastoji od dva entiteta, a Federacija od 10 kantona, zašto ova četiri kantona imaju svoj poseban glas?
Dalje, pogledajte fejsbuk objave buduceg predsjednika FSBiH, zar može takva osoba da obnaša tu funkciju? Gdje su navijači, gdje su mediji? Pogledajte kakav nam je Izvršni odbor, niko nema nikakve povezanosti sa fudbalom. Ako nam sve ovo odgovara, e pa onda i treba da nas gaze i da rade sta hoce i u fudbalu i u svim segmentima društva.
Mislim da je svako više umoran od pokušavanja da se nešto mijenja, jer se nikada promijeniti neće. Probali su jednom, promijenili - vratilo se 100 puta gore. Ne odgovara, ali koji k da se radi... raja se ohladila od svega mogućeg
Sve uz dozvolu mladomuslimanske srpske demokratske akcije... ljudi ce se naguzit pred srbima I hdzeom svaki put u svakom aspectu zivota....cilj beogradskih placenika iz sda je da bosnjacima dokazu da je bih nemoguca I da pristanu na fildzan drzavu gdje ce sda mladomuslimani biti gospodari zivota I smrti....kako je moguce da se srbima uvijek daje moc da blokiraju cak I kad stranci vrse pritisak na vlahe da pristanu bez da dobiju veto...
" necemo u nato ako to srbi ne zele".. bakir izetbegovic... sta treba vise da se desi da prosjecan bosnjo shvati da je sda tu da ide na mlin velikosrpskom projektu...
Pa kad retardi glasaju uvijek za njih i tako ce nam biti. Kao i sad za vakcine, samo mi nemamo ni jedne. RS ima, federacija ne. Pobit samo kao jedino rjesenje.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la SudoHusika » 17 mar 2021, 08:08

Je li ovaj Irfan Durić uhapšen u akciji VAR 2019.godine?
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la OnakoBa » 17 mar 2021, 08:19

SudoHusika je napisao/la:
17 mar 2021, 08:08
Je li ovaj Irfan Durić uhapšen u akciji VAR 2019.godine?
Da
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la SudoHusika » 17 mar 2021, 08:21

E yebem te Bosno.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Evander » 17 mar 2021, 13:10

Zvjezadne Misimovicu, najehem ti se majke, pizdo prodana!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 17 mar 2021, 13:26

Evander je napisao/la:
17 mar 2021, 13:10
Zvjezadne Misimovicu, najehem ti se majke, pizdo prodana!!!
Prava kujica postao :sick: :sick:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la lisander » 17 mar 2021, 13:31

Uvijek je Miske i bio ravaku, jel novi u IO samo ovaj Tigar iz Tešnja

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la bordobijeli » 17 mar 2021, 13:52

Miske legendo popišam te s duda.
Nije slučajno izradio čiru i pucao po papetu. Šupćič prodani.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la HarisZe » 17 mar 2021, 14:03

Sta uradit da nas fifa i uefa suspenduju? Samo u tom vidim spas i nacin da se otarasimo ovog saveza
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Drape » 17 mar 2021, 16:06

Begića nije zanimao fudbal ni ko će biti pozivan u reprezentaciju i ko će koga dobiti u kupu. Falit će nam njegova nezainteresovanost.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la 1921boy » 17 mar 2021, 18:20

Upravu je Ćiro bio ko igrač 10ka a ko čovjek kar ina prodana

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 33 gosta.