Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2022, 13:07

Hoće li se očitovati Vico sa kompanjonima iz komisije?
Ili je njihova zadnja da se igra?
Razumijem bezobrazluk, razumijem i da se išlo s tim da se prikupe određeni poeni...ili se može povući tamo poslije izbora?
Ne znam koliko je briga UEFU, al ovo je prilika da se nekako stavi do znanja kako ovo nije izbor niti BiH kao zemlje, niti fudbalera koji nastupaju za reprezentaciju već isključivo vrha NSBiH, ljudi koji rade kontra interesa zemlje u čije ime zastupaju savez.
Ako se već pitaju za te stvari, onda bi trebali da prepoznaju da je ovo ipak politička odluka koja bi mogla da donese nemjerljivu štetu fudbalu u BiH, ali i samoj BiH.
Daj suspendujte gov.na, pa da se biraju novi ljudi. I ovaj put da to strogo budu ljudi iz struke, dosta je stranačkih lopova i ljudi koji se postavljaju po nacionalnoj ili kojoj već liniji.
Koševo Zapad

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Chevalier » 13 sep 2022, 13:22

Je li vama ikako jasno zasto se u 2022. godini ulaznice za nogometnu reprezentaciju BiH prodaju ovako?

slika

RaZuti
Postovi: 607
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la RaZuti » 13 sep 2022, 13:23

I onda pošto onaj pakaš Demidžić mijenja pravilnik kako im se ćefne onda da se napravi da političari ne mogu biti izabrani. Mogu ali ako su bili reprezentativci, npr. Glavaš. Ostali, noga.

Zamislite da imate Bolića, Papca, Barbareza, Hasagić, Ibišević, Spahić itd.. i ko sve ne u vrhu Saveza... Ehhh... Samo da se politika ne miješa, jer vidimo kako je u rukometu, a i u košarci, bio Teletović glavni ali politika to sve yhebe u mozak i moraš se maknuti.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2022
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la BegovicRamiz » 13 sep 2022, 14:04

Misimovicu yebem i tebi mayku pickoo prodana

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2022, 14:04

BegovicRamiz je napisao/la:
13 sep 2022, 14:04
Misimovicu yebem i tebi mayku pickoo prodana
Negdje pročitah da je on glasao protiv ove utakmice?
Poznato je i da je odluka donešena preko Komiteta za hitnost NS/FS BiH, poznato je i da je Irfan Durić jedini bio protiv, dok je Fuad Čolpa bio ZA i njegov glas je presudio, Čolpa je jučer za N1 Televiziju izjavio da se sve brzo dogodilo i da će u narednom periodu tražiti i sve učiniti da se odgodi ova utakmica.

Međutim, ono što nije bilo poznato, jeste kako je reagovao Zvjezdan Misimović, bivši reprezentativac BiH i savjetnik Vice Zeljkovića! **** ekskluzivno saznaje da je Misimović također kontaktiran za mišljenje, on je bio PROTIV ali je odluka ipak donešena! Komitet za hitnost NS/FS BiH je donio odluku da se utakmica igra protiv Rusije iako su protiv bili Edin Džeko, Miralem Pjanić i Zvjezdan Misimović.
Koševo Zapad

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ReX » 13 sep 2022, 14:07

Shategabri je napisao/la:
13 sep 2022, 14:04
BegovicRamiz je napisao/la:
13 sep 2022, 14:04
Misimovicu yebem i tebi mayku pickoo prodana
Negdje pročitah da je on glasao protiv ove utakmice?
Poznato je i da je odluka donešena preko Komiteta za hitnost NS/FS BiH, poznato je i da je Irfan Durić jedini bio protiv, dok je Fuad Čolpa bio ZA i njegov glas je presudio, Čolpa je jučer za N1 Televiziju izjavio da se sve brzo dogodilo i da će u narednom periodu tražiti i sve učiniti da se odgodi ova utakmica.

Međutim, ono što nije bilo poznato, jeste kako je reagovao Zvjezdan Misimović, bivši reprezentativac BiH i savjetnik Vice Zeljkovića! **** ekskluzivno saznaje da je Misimović također kontaktiran za mišljenje, on je bio PROTIV ali je odluka ipak donešena! Komitet za hitnost NS/FS BiH je donio odluku da se utakmica igra protiv Rusije iako su protiv bili Edin Džeko, Miralem Pjanić i Zvjezdan Misimović.
Nema on nikakvog glasa. Moze samo biti protiv.

Ali ja barem nigdje nisam nasao tu informaciju. Ono sto jeste Misimovic navodno uradio je to da je prvi kontaktirao Pjanica i saopstio da postoji sansa da se odigra utakmica sa rusima. To je Pjanic izjavio za DAZN.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2022, 14:08

ReX je napisao/la:
13 sep 2022, 14:07
Shategabri je napisao/la:
13 sep 2022, 14:04
BegovicRamiz je napisao/la:
13 sep 2022, 14:04
Misimovicu yebem i tebi mayku pickoo prodana
Negdje pročitah da je on glasao protiv ove utakmice?
Poznato je i da je odluka donešena preko Komiteta za hitnost NS/FS BiH, poznato je i da je Irfan Durić jedini bio protiv, dok je Fuad Čolpa bio ZA i njegov glas je presudio, Čolpa je jučer za N1 Televiziju izjavio da se sve brzo dogodilo i da će u narednom periodu tražiti i sve učiniti da se odgodi ova utakmica.

Međutim, ono što nije bilo poznato, jeste kako je reagovao Zvjezdan Misimović, bivši reprezentativac BiH i savjetnik Vice Zeljkovića! **** ekskluzivno saznaje da je Misimović također kontaktiran za mišljenje, on je bio PROTIV ali je odluka ipak donešena! Komitet za hitnost NS/FS BiH je donio odluku da se utakmica igra protiv Rusije iako su protiv bili Edin Džeko, Miralem Pjanić i Zvjezdan Misimović.
Nema on nikakvog glasa. Moze samo biti protiv.

Ali ja barem nigdje nisam nasao tu informaciju. Ono sto jeste Misimovic navodno uradio je to da je prvi kontaktirao Pjanica i saopstio da postoji sansa da se odigra utakmica sa rusima. To je Pjanic izjavio za DAZN.
Ma jasno, to je više da je bio protiv, njegov lični stav.
A nema pravo glasa u ovoj komisiji.
Koševo Zapad

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ReX » 13 sep 2022, 14:09

Pa dobro, ne bi me ni iznenadilo da je protiv iskreno. Sta vise. Ovo je maslo domacih izdajnika i pacova iz bh. kuhinje.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2022, 14:13

Meni je nejasan ovaj Čolpa. Jel bar razmislio da navlači sebi na gu.zicu, da će se označiti za sva vremena?
Koliko to košta obraz? Da ne možep mirno čaršijom proći da se ne osvrćeš hoće li te ko namlatiti, hraknuti?
Na kraju krajeva, da ne razmisliš, gdje je tu tvoj lični stav?
Doduše i ja se ibretim ko da sam iz Paragvaja, a ne iz BiH :mrgreen: on je vjerovatno tu gdje jeste upravo iz razloga što nema niti svoje ja niti obraza.
Koševo Zapad

ra1981
Postovi: 1331
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ra1981 » 13 sep 2022, 14:14

Zovnu Džeku, Pjanića, Misketa da pitaju za mišljenje, svi kažu da su PROTIV, oni glasaju ZA.

lol89
Postovi: 902
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la lol89 » 13 sep 2022, 14:20

ra1981 je napisao/la:
13 sep 2022, 14:14
Zovnu Džeku, Pjanića, Misketa da pitaju za mišljenje, svi kažu da su PROTIV, oni glasaju ZA.
Logika zvana Bosna.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2022, 14:22

Biće interesantno ako ustraju da se ovo odigra.
Mada kako rekoh, mislim da se od ovog odustaje nakon izbora.
Koševo Zapad

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la J1897 » 13 sep 2022, 14:23

Na kraju krajeva od ovoga nece biti nista…
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la aqarius » 13 sep 2022, 16:02

Pa ima li ko da mu je taj čolpa u komšiluku..navučeš neku kapuljaču i zna se..riješiš se pichketine..batina je iz raja izašla..dobro pretjerao sam..ali stvarno nije mi jasno kako takvi tipovi mogu biti bilo gdje..pa vidi se da je propadao u školi,degen.klasični...hebote toliko rlokventne i pametne raje i dođe mongolid da nas hebe sve po redu

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la nebeskasila » 13 sep 2022, 16:06

Jedini nacin je prekidanje utakmica, baklade, protesti, nabijanje kaznu savezu, mozda cak i da BHF kontaktira UEFU iako nez vise sta da mislim za BHF, od njihovog bojkota nista nema, nikad niko nista nije rijwsio sa bojkotom

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3533
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 sep 2022, 16:09

Pjana postajes mi drag pred kraj karijere :salut:

Avatar
samocelik
Postovi: 6021
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la samocelik » 13 sep 2022, 16:14

Idemo sa Crnogorcima pokazati poruku, dobiti južne komšije, plasirati se u A ligu i **** Savezu i Vici sve po spisku.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

GG3
Postovi: 2756
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la GG3 » 13 sep 2022, 16:58

aqarius je napisao/la:
13 sep 2022, 16:02
Pa ima li ko da mu je taj čolpa u komšiluku..navučeš neku kapuljaču i zna se..riješiš se pichketine..batina je iz raja izašla..dobro pretjerao sam..ali stvarno nije mi jasno kako takvi tipovi mogu biti bilo gdje..pa vidi se da je propadao u školi,degen.klasični...hebote toliko rlokventne i pametne raje i dođe mongolid da nas hebe sve po redu
Ma cekaju Sarajlije da im BHF rijese Colpu :rol:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la samoSA » 13 sep 2022, 16:59

nebeskasila je napisao/la:
13 sep 2022, 16:06
Jedini nacin je prekidanje utakmica, baklade, protesti, nabijanje kaznu savezu, mozda cak i da BHF kontaktira UEFU iako nez vise sta da mislim za BHF, od njihovog bojkota nista nema, nikad niko nista nije rijwsio sa bojkotom
Slazem se samo tako otjerat bandu

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 sep 2022, 17:02

samocelik je napisao/la:
13 sep 2022, 16:14
Idemo sa Crnogorcima pokazati poruku, dobiti južne komšije, plasirati se u A ligu i **** Savezu i Vici sve po spisku.
To je to majstore :salut:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chevalier, Hardzavi, Imajednabrigada, minimalist, PointBlank i 48 gostiju.