Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Ado1922 » 02 mar 2023, 10:23

Treba ih otjerati na isti način kao Munju,Iliju i Pašu
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 02 mar 2023, 10:25

Dok se navijaci ne udruze i ne izadju na proteste ispred saveza, pa makar i onu zgradu razvalili skroz, ovako ce nam biti jos 6,7 godina. Ne bi me cudilo da objave na stranici cestitku povodom dana RS-a, pa cak i dan drzavnosti Srbije
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Shategabri
Postovi: 14621
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Shategabri » 02 mar 2023, 10:26

MortemHz je napisao/la:
02 mar 2023, 10:21
Ado1922 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:18
Dokle god su Vico i njemu slični na čelu saveza i dokle god **** igrači šute ja neću ići na stadion(e) da gledam reprezentaciju BiH.

Bojkot!

Najlakše je reći ne možemo ništa promijeniti tako nam je kako je. Upravo smo se zbog takvog stava doveli u ovu situaciju.
Najlakše je reći ja sam u bojkotu kada mi se nešto ne sviđa. Tim potezom se faktički povlačiš i ispravnije je ne uraditi ništa nego to. Bojkoti i protesti u 90% slučajeva nisu ništa donijeli, pogotovo na ovom području. To je svakako tvoja odluka i ja to poštujem ali nemoj misliti da radiš nešto pozitivno ili protiv saveza, treba biti iskren sam prema sebi.
Upravo, nikakvu štetu neće načiniti.
Kao i priča, pokazali su da ih u savezu nije briga šta se priča.
Nema nikakve reakcije, ništa.
Koševo Zapad

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la redbull93 » 02 mar 2023, 10:28

MortemHz je napisao/la:
02 mar 2023, 10:21
Ado1922 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:18
Dokle god su Vico i njemu slični na čelu saveza i dokle god **** igrači šute ja neću ići na stadion(e) da gledam reprezentaciju BiH.

Bojkot!

Najlakše je reći ne možemo ništa promijeniti tako nam je kako je. Upravo smo se zbog takvog stava doveli u ovu situaciju.
Najlakše je reći ja sam u bojkotu kada mi se nešto ne sviđa. Tim potezom se faktički povlačiš i ispravnije je ne uraditi ništa nego to. Bojkoti i protesti u 90% slučajeva nisu ništa donijeli, pogotovo na ovom području. To je svakako tvoja odluka i ja to poštujem ali nemoj misliti da radiš nešto pozitivno ili protiv saveza, treba biti iskren sam prema sebi.
Pa nisu kod hordi nista donijeli, kadvsedmicu bojkotuju, sedmicu ne.

Svi zajedno, od navijaca do igraca, al neko mora krenuti. Nek kapiten povede, svi ce za njim. Pod bojkot ne mislim ko fukare, eto mi bojkotujemo necemo vise dolaziti i to je to. Bojkot, pritisak, protesti, na sve nacine uticati, mira im ne dati. Pa ces da vidis kako guzice rade.

Sutnjom smo svi saucesnici u ovom zlocinu !
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

19vendetta87
Postovi: 4600
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 mar 2023, 10:31

slika
Cak se Misimovic udostojio cestitati, a savez nije...interesuje me samo ko vodi profil saveza na instagramu
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Ado1922 » 02 mar 2023, 10:33

19vendetta87 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:31
slika
Cak se Misimovic udostojio cestitati, a savez nije...interesuje me samo ko vodi profil saveza na instagramu
Vjerovatno slavica-kravica vodi profile i web stranicu.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 02 mar 2023, 10:35

Nakon poraza od Grčke u Zenici od 4:0 u oktobru 2006. godine Saša Papac čvrsto je odlučio da ne igra za bh. reprezentaciju dok se situacija u NSBiH ne promijeni.

"Postoje mnoge stvari koje nisu kako treba, a ako se nešto ne promijeni neću više igrati za državni tim. Još uvijek sam relativno mlad, volim igrati za svoju zemlju, ali to neću uraditi pod trenutnim okolnostima", izjavio je u to vrijeme Saša za zvaničnu klupsku stranicu.

On je jedini potpisnik pisma, koje je potpisalo 13 igrača, a odnosilo se na bojkot reprezentacije dok ne bude smijenjeno tadašnje rukovodstvo NS BiH, koji je ostao dosljedan do kraja.

Bio je "posljednji Mohikanac", istrajan i uporan, nije popustio. Bio je jasan - dok ne bude čisto u Savezu, nema ni povratka. Nije želio odstupiti od svojih načela.

Kad ce ovako Dzeko uradit. Ocigledno da njemu, Pjanicu i ostalim godi ovo sve, cim se uredno odazivaju na pozive
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1625
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Horoz » 02 mar 2023, 10:36

RS ne priznaje dan državnosti, Vico je predstavnik RS iz reda srpskog naroda. Dok je on predsjednik, čestitki neće biti.
Fudbal je slika države. Nemojte se bez veze ložiti.

Inače, jel neko pita što nam otimaju ljiljane na kapijama? Gdje su ljiljani kao simbol u državi? Nema ih nigdje, mi ih protjerali i bunimo se.
Zadnja izmjena: Horoz, dana/u 02 mar 2023, 10:40, ukupno mijenjano 1 put.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la MortemHz » 02 mar 2023, 10:39

redbull93 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:28
MortemHz je napisao/la:
02 mar 2023, 10:21
Ado1922 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:18
Dokle god su Vico i njemu slični na čelu saveza i dokle god **** igrači šute ja neću ići na stadion(e) da gledam reprezentaciju BiH.

Bojkot!

Najlakše je reći ne možemo ništa promijeniti tako nam je kako je. Upravo smo se zbog takvog stava doveli u ovu situaciju.
Najlakše je reći ja sam u bojkotu kada mi se nešto ne sviđa. Tim potezom se faktički povlačiš i ispravnije je ne uraditi ništa nego to. Bojkoti i protesti u 90% slučajeva nisu ništa donijeli, pogotovo na ovom području. To je svakako tvoja odluka i ja to poštujem ali nemoj misliti da radiš nešto pozitivno ili protiv saveza, treba biti iskren sam prema sebi.
Pa nisu kod hordi nista donijeli, kadvsedmicu bojkotuju, sedmicu ne.

Svi zajedno, od navijaca do igraca, al neko mora krenuti. Nek kapiten povede, svi ce za njim. Pod bojkot ne mislim ko fukare, eto mi bojkotujemo necemo vise dolaziti i to je to. Bojkot, pritisak, protesti, na sve nacine uticati, mira im ne dati. Pa ces da vidis kako guzice rade.

Sutnjom smo svi saucesnici u ovom zlocinu !
Odmah prva rečenica i laž u istoj. Horde su u bojkotu domaćih utakmica, kupovine u fan shopu i generalnog učlanjivanja u klub. Ova odluka se donijela u januaru i nije se mijenjala, odmah je rečeno da će navijači prisustvovati gostujućim utakmicama jer time ne finansiraš klub.
Pritisak, prijetnje i konkretne akcije jesu nešto što može pomoći ali to očito ne zanima puno ljudi koji to ustvari i mogu promijeniti poput kapitena i sličnih osoba kao što kažeš.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la jasmin10 » 02 mar 2023, 10:43

Dzeko, Pjanic i slični se neće nikada ni pobuniti. Reprezentacija je odavno cirkus i odmor. Kolači, familija, izlasci…

19vendetta87
Postovi: 4600
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 mar 2023, 10:47

DamirT je napisao/la:
02 mar 2023, 10:35
Nakon poraza od Grčke u Zenici od 4:0 u oktobru 2006. godine Saša Papac čvrsto je odlučio da ne igra za bh. reprezentaciju dok se situacija u NSBiH ne promijeni.

"Postoje mnoge stvari koje nisu kako treba, a ako se nešto ne promijeni neću više igrati za državni tim. Još uvijek sam relativno mlad, volim igrati za svoju zemlju, ali to neću uraditi pod trenutnim okolnostima", izjavio je u to vrijeme Saša za zvaničnu klupsku stranicu.

On je jedini potpisnik pisma, koje je potpisalo 13 igrača, a odnosilo se na bojkot reprezentacije dok ne bude smijenjeno tadašnje rukovodstvo NS BiH, koji je ostao dosljedan do kraja.

Bio je "posljednji Mohikanac", istrajan i uporan, nije popustio. Bio je jasan - dok ne bude čisto u Savezu, nema ni povratka. Nije želio odstupiti od svojih načela.

Kad ce ovako Dzeko uradit. Ocigledno da njemu, Pjanicu i ostalim godi ovo sve, cim se uredno odazivaju na pozive
Sta Dzeku boli briga, na zalasku karijere je, on jos godinu dana igra za reprezentaciju i to je to. Ovo mu je posljednja prilika da zaigra na euru i krunise karijeru, nije lud da sad nesto bojkotuje i upropasti zadnji voz za plasman na neko takmicenje se reprezentacijom
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la redbull93 » 02 mar 2023, 10:49

MortemHz je napisao/la:
02 mar 2023, 10:39
redbull93 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:28
MortemHz je napisao/la:
02 mar 2023, 10:21


Najlakše je reći ja sam u bojkotu kada mi se nešto ne sviđa. Tim potezom se faktički povlačiš i ispravnije je ne uraditi ništa nego to. Bojkoti i protesti u 90% slučajeva nisu ništa donijeli, pogotovo na ovom području. To je svakako tvoja odluka i ja to poštujem ali nemoj misliti da radiš nešto pozitivno ili protiv saveza, treba biti iskren sam prema sebi.
Pa nisu kod hordi nista donijeli, kadvsedmicu bojkotuju, sedmicu ne.

Svi zajedno, od navijaca do igraca, al neko mora krenuti. Nek kapiten povede, svi ce za njim. Pod bojkot ne mislim ko fukare, eto mi bojkotujemo necemo vise dolaziti i to je to. Bojkot, pritisak, protesti, na sve nacine uticati, mira im ne dati. Pa ces da vidis kako guzice rade.

Sutnjom smo svi saucesnici u ovom zlocinu !
Odmah prva rečenica i laž u istoj. Horde su u bojkotu domaćih utakmica, kupovine u fan shopu i generalnog učlanjivanja u klub. Ova odluka se donijela u januaru i nije se mijenjala, odmah je rečeno da će navijači prisustvovati gostujućim utakmicama jer time ne finansiraš klub.
Pritisak, prijetnje i konkretne akcije jesu nešto što može pomoći ali to očito ne zanima puno ljudi koji to ustvari i mogu promijeniti poput kapitena i sličnih osoba kao što kažeš.
Pa kako onda prosli bojkot pred europu prekinuse? Valjda se ide do kraja i tjera se ma kako bilo, isto tako u taj isti bojkot neces uci bez snage da ga izneses. Helem nejse, nije to tema. Pokusavam reci da ovo stanje nije normalno kao sto neki pisu da eto to tako treba biti. Sistem nas je ubio u pojam i stvorio sliku da je ovo normalno. Nije i nikad nece ni biti, osvijestit se moramo. Nekad ne mogu vjerovati sta pojedinci ovdje pisu i cime to pravdaju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la MortemHz » 02 mar 2023, 10:52

Pa naravno da nije normalno ali očito je da ne dijelimo mišljenje sa osobama koji imaju moć da promijene nešto.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 02 mar 2023, 12:04

19vendetta87 je napisao/la:
02 mar 2023, 10:47
DamirT je napisao/la:
02 mar 2023, 10:35
Nakon poraza od Grčke u Zenici od 4:0 u oktobru 2006. godine Saša Papac čvrsto je odlučio da ne igra za bh. reprezentaciju dok se situacija u NSBiH ne promijeni.

"Postoje mnoge stvari koje nisu kako treba, a ako se nešto ne promijeni neću više igrati za državni tim. Još uvijek sam relativno mlad, volim igrati za svoju zemlju, ali to neću uraditi pod trenutnim okolnostima", izjavio je u to vrijeme Saša za zvaničnu klupsku stranicu.

On je jedini potpisnik pisma, koje je potpisalo 13 igrača, a odnosilo se na bojkot reprezentacije dok ne bude smijenjeno tadašnje rukovodstvo NS BiH, koji je ostao dosljedan do kraja.

Bio je "posljednji Mohikanac", istrajan i uporan, nije popustio. Bio je jasan - dok ne bude čisto u Savezu, nema ni povratka. Nije želio odstupiti od svojih načela.

Kad ce ovako Dzeko uradit. Ocigledno da njemu, Pjanicu i ostalim godi ovo sve, cim se uredno odazivaju na pozive
Sta Dzeku boli briga, na zalasku karijere je, on jos godinu dana igra za reprezentaciju i to je to. Ovo mu je posljednja prilika da zaigra na euru i krunise karijeru, nije lud da sad nesto bojkotuje i upropasti zadnji voz za plasman na neko takmicenje se reprezentacijom
Mogao je prije par godina. Isti je skoro cirkus bio. Niko mu ne bi rijeci rekao. Vjerujem da bi ga svi podrzali, a pogotovo navijaci. Ovako je isti ko i oni, saucesnik u unistavanju saveza
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ReX » 03 mar 2023, 10:57

@igrajlopte 🐦

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 03 mar 2023, 11:44

Kvota 1.01 da ce ovaj Vaso bit. Vicin igrac
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la ReX » 03 mar 2023, 11:49

Pa Dzemidzic nije nista manji poltron od Vicinih "srba". Sigurno ce mu produziti mandat.
@igrajlopte 🐦

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 1921boy » 03 mar 2023, 20:00

Kelme. :rol:

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Ado1922 » 03 mar 2023, 20:13

1921boy je napisao/la:
03 mar 2023, 20:00
Kelme. :rol:
Zvanično?
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

RaZuti
Postovi: 613
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la RaZuti » 04 mar 2023, 11:03



He he

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.