Zlatan Muslimović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

hordas_Bec
Postovi: 379
Pridružen/a: 26 avg 2009, 11:55
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la hordas_Bec » 14 mar 2012, 12:46

bas me zanima da li ce dobiti poziv za naredne 2 prijateljske utakmice.. naravno ukoliko dostigne takmicarsku formu .. ja se nadam da je ovaj polugodisnji angazman u kini samo privremen, te da ce na ljeto doci nazad gdje pripada.. u neki evropski klub

Avatar
mdss
Postovi: 2362
Pridružen/a: 08 sep 2009, 18:18
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la mdss » 08 apr 2012, 15:40

Guangzhou 1-1 Guizhou Renhe Muslimovic strijelac u 19 minuti :o :lol:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la harishp » 08 apr 2012, 17:24

mdss je napisao/la:Guangzhou 1-1 Guizhou Renhe Muslimovic strijelac u 19 minuti :o :lol:
Sta je smijesno koji ..... :roll: :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
ZEno.T.
Postovi: 255
Pridružen/a: 04 maj 2009, 16:53
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la ZEno.T. » 08 apr 2012, 19:45

Bravo Zlaja,idemo dalje,zelimo jos golova i tvoj povratak u repku...
12.9.2009.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la Za_raju » 09 apr 2012, 00:49

ZEno.T. je napisao/la:Bravo Zlaja,idemo dalje,zelimo jos golova i tvoj povratak u repku...
Pa nije nasa repka zar postala klub penzionera i dbelguzana ...Hvala Zlaji ali ako hocemo nesto to mora biti kombinacija starih majstora i nadahnutih mladica zeljnih trke , borbe i dokazivanja...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la astra1922 » 11 maj 2012, 21:29

zlatan igra u dobroj formi danas je opet bio strijelac to mu je peti pogodak u deset odigranih kola.dali je moguce pronaci te njegove golove znali neko
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la Mr Plummer » 11 maj 2012, 22:07

astra1922 je napisao/la:zlatan igra u dobroj formi danas je opet bio strijelac to mu je peti pogodak u deset odigranih kola.dali je moguce pronaci te njegove golove znali neko
danasnji:
http://sportsport.ba/ino_fudbal/guizhou ... elac/80291" onclick="window.open(this.href);return false;
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
GNN
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 nov 2010, 02:03
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la GNN » 13 maj 2012, 10:43

Sramota su Susicevi rezoni sto se tice Muslimovica. Isto tako su bili i Cirini prema njemu. Ja sam misljenja da je Muslimovic nas najkompletniji spic. Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu koju igra a ovaj tupan mu kaze da ga igraci koji igraju van Evrope nece bit pozivani. Ne znam stvarno zasto se na njemu istresaju a covjek je po patriotizmu reprezentacije u istom rangu sa Spahicem. Takva igracina i da sjedi na rezervnoj klupi?? A evo sad ga Susic nece ni pozvat.. To je znak da Susic treba da ide negdje na lijecenje.

Zamisli gledat da jedan Ibisevic koji je u to vrijeme imao 4 gola u 20 utakmica za Hoff. igra a Muslimovic sjedi na klupi. I uz to nikad se ni jednom nije pozalio na to. Tako radi samo pravi patriota kojem srce kuca za reprezentaciju i koji stavlja repku ispred svojih zelja.

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la santos » 13 maj 2012, 12:11

davati golove u kineskoj ligi ne znaci nista a tu je i faktor puta

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la ZOI84 » 13 maj 2012, 12:13

GNN je napisao/la:Sramota su Susicevi rezoni sto se tice Muslimovica. Isto tako su bili i Cirini prema njemu. Ja sam misljenja da je Muslimovic nas najkompletniji spic. Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu koju igra a ovaj tupan mu kaze da ga igraci koji igraju van Evrope nece bit pozivani. Ne znam stvarno zasto se na njemu istresaju a covjek je po patriotizmu reprezentacije u istom rangu sa Spahicem. Takva igracina i da sjedi na rezervnoj klupi?? A evo sad ga Susic nece ni pozvat.. To je znak da Susic treba da ide negdje na lijecenje.

Zamisli gledat da jedan Ibisevic koji je u to vrijeme imao 4 gola u 20 utakmica za Hoff. igra a Muslimovic sjedi na klupi. I uz to nikad se ni jednom nije pozalio na to. Tako radi samo pravi patriota kojem srce kuca za reprezentaciju i koji stavlja repku ispred svojih zelja.
Muslimovic imao 0 golova. Safet je itekako bio fer prema njemu , pozivao ga i kad je bio bez kluba

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la Principatus » 13 maj 2012, 12:55

Nemoj me pogresno razumijeti, ali ove dvije recenice ne pasu nekako zajedno:
GNN je napisao/la:Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu...
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la BaDa12 » 13 maj 2012, 16:57

GNN je napisao/la:Sramota su Susicevi rezoni sto se tice Muslimovica. Isto tako su bili i Cirini prema njemu. Ja sam misljenja da je Muslimovic nas najkompletniji spic. Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu koju igra a ovaj tupan mu kaze da ga igraci koji igraju van Evrope nece bit pozivani. Ne znam stvarno zasto se na njemu istresaju a covjek je po patriotizmu reprezentacije u istom rangu sa Spahicem. Takva igracina i da sjedi na rezervnoj klupi?? A evo sad ga Susic nece ni pozvat.. To je znak da Susic treba da ide negdje na lijecenje.

Zamisli gledat da jedan Ibisevic koji je u to vrijeme imao 4 gola u 20 utakmica za Hoff. igra a Muslimovic sjedi na klupi. I uz to nikad se ni jednom nije pozalio na to. Tako radi samo pravi patriota kojem srce kuca za reprezentaciju i koji stavlja repku ispred svojih zelja.
1. A, kad je izlazio u susret i pozivao ga, iako nije trening ispravan imao po toliko mjeseci, o jakoj utakmici da ne pričam. Šta je to bilo?
2. O ovome ti je već neko dao odgovor. Čuj, sad u Kini...
3. Trebao bi se zapitati o svojoj ličnosti.
4. Opet, kako se ono mjeri patriotizam? U apoteci, policiji? Sutra poslije posla bih da navratim ako radi ta ustanova tad.
5. Pogledaj pod 3.


Inače cijenim Zlatana mnogo, ali nikad neću moći da shvatim koji mu se film motao po glavi kad je bio na svim silnim probama, i odbijao, prokockao svaku. Da li su tu bile njegove želje u pitanju, da li je čekao Mourinha ili Alexa, to samo on zna. Ali, eto, skoro da je svejedno. Sad u Kini zabija...
Manchester United i Kina u pet deka negdje. Valjda mu se želja ostvarila. Da Bog da on se vratio u pristojnu ligu Evrope i zabijao svaku utakmicu, pa taman mu to bila zadnja želja na listi. Reprezentacija ispred svega!
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la Denizmare » 13 maj 2012, 17:02

BaDa12 je napisao/la:
GNN je napisao/la:Sramota su Susicevi rezoni sto se tice Muslimovica. Isto tako su bili i Cirini prema njemu. Ja sam misljenja da je Muslimovic nas najkompletniji spic. Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu koju igra a ovaj tupan mu kaze da ga igraci koji igraju van Evrope nece bit pozivani. Ne znam stvarno zasto se na njemu istresaju a covjek je po patriotizmu reprezentacije u istom rangu sa Spahicem. Takva igracina i da sjedi na rezervnoj klupi?? A evo sad ga Susic nece ni pozvat.. To je znak da Susic treba da ide negdje na lijecenje.

Zamisli gledat da jedan Ibisevic koji je u to vrijeme imao 4 gola u 20 utakmica za Hoff. igra a Muslimovic sjedi na klupi. I uz to nikad se ni jednom nije pozalio na to. Tako radi samo pravi patriota kojem srce kuca za reprezentaciju i koji stavlja repku ispred svojih zelja.
1. A, kad je izlazio u susret i pozivao ga, iako nije trening ispravan imao po toliko mjeseci, o jakoj utakmici da ne pričam. Šta je to bilo?
2. O ovome ti je već neko dao odgovor. Čuj, sad u Kini...
3. Trebao bi se zapitati o svojoj ličnosti.
4. Opet, kako se ono mjeri patriotizam? U apoteci, policiji? Sutra poslije posla bih da navratim ako radi ta ustanova tad.
5. Pogledaj pod 3.


Inače cijenim Zlatana mnogo, ali nikad neću moći da shvatim koji mu se film motao po glavi kad je bio na svim silnim probama, i odbijao, prokockao svaku. Da li su tu bile njegove želje u pitanju, da li je čekao Mourinha ili Alexa, to samo on zna. Ali, eto, skoro da je svejedno. Sad u Kini zabija...
Manchester United i Kina u pet deka negdje. Valjda mu se želja ostvarila. Da Bog da on se vratio u pristojnu ligu Evrope i zabijao svaku utakmicu, pa taman mu to bila zadnja želja na listi. Reprezentacija ispred svega!
Ima osoba na forumu sa nekim realnim (da ne kazem zdravim rezonima) stavovima,kao sto si ti. Vrlo lijep i kulturan odgovor. Nista subjektivno,vec onako kako jeste.Nazalost puno je vise djecijih postova koji kad se uhvate jedne stvari ne popustaju pa makar i igrac napusti aktivni fudbal oni ce se pitati zasto ih zaboga Pape ne poziva.
Svaka cast....

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la gringobih » 13 maj 2012, 17:10

Denizmare je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:
GNN je napisao/la:Sramota su Susicevi rezoni sto se tice Muslimovica. Isto tako su bili i Cirini prema njemu. Ja sam misljenja da je Muslimovic nas najkompletniji spic. Definitivno najefikasniji golgeter repke. Sad u Kini zabija svaku utakmicu koju igra a ovaj tupan mu kaze da ga igraci koji igraju van Evrope nece bit pozivani. Ne znam stvarno zasto se na njemu istresaju a covjek je po patriotizmu reprezentacije u istom rangu sa Spahicem. Takva igracina i da sjedi na rezervnoj klupi?? A evo sad ga Susic nece ni pozvat.. To je znak da Susic treba da ide negdje na lijecenje.

Zamisli gledat da jedan Ibisevic koji je u to vrijeme imao 4 gola u 20 utakmica za Hoff. igra a Muslimovic sjedi na klupi. I uz to nikad se ni jednom nije pozalio na to. Tako radi samo pravi patriota kojem srce kuca za reprezentaciju i koji stavlja repku ispred svojih zelja.
1. A, kad je izlazio u susret i pozivao ga, iako nije trening ispravan imao po toliko mjeseci, o jakoj utakmici da ne pričam. Šta je to bilo?
2. O ovome ti je već neko dao odgovor. Čuj, sad u Kini...
3. Trebao bi se zapitati o svojoj ličnosti.
4. Opet, kako se ono mjeri patriotizam? U apoteci, policiji? Sutra poslije posla bih da navratim ako radi ta ustanova tad.
5. Pogledaj pod 3.


Inače cijenim Zlatana mnogo, ali nikad neću moći da shvatim koji mu se film motao po glavi kad je bio na svim silnim probama, i odbijao, prokockao svaku. Da li su tu bile njegove želje u pitanju, da li je čekao Mourinha ili Alexa, to samo on zna. Ali, eto, skoro da je svejedno. Sad u Kini zabija...
Manchester United i Kina u pet deka negdje. Valjda mu se želja ostvarila. Da Bog da on se vratio u pristojnu ligu Evrope i zabijao svaku utakmicu, pa taman mu to bila zadnja želja na listi. Reprezentacija ispred svega!
Ima osoba na forumu sa nekim realnim (da ne kazem zdravim rezonima) stavovima,kao sto si ti. Vrlo lijep i kulturan odgovor. Nista subjektivno,vec onako kako jeste.Nazalost puno je vise djecijih postova koji kad se uhvate jedne stvari ne popustaju pa makar i igrac napusti aktivni fudbal oni ce se pitati zasto ih zaboga Pape ne poziva.
Svaka cast....
Medunjanin,Ibricic,Rahimic ne igraju aktivno fudbal pa su pozvani... :!:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

SempreJuve
Postovi: 226
Pridružen/a: 12 feb 2012, 10:57
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la SempreJuve » 14 jul 2012, 14:44

Zlatan opet zabio za vodstvo svoje ekipe...

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la sef_mafije » 14 jul 2012, 16:02

poslije barbareza najjaci igrac, koji igra bas srcem ;)

P.S svaka cast i dzeki i ostalima !
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la sef_mafije » 14 jul 2012, 16:18

FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la High » 14 jul 2012, 17:09

Meni je ovaj Muslimović uvijek ljudina bio, šteta što neće nešto previše nastupati za naš državni tim.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

djokica
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:27
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la djokica » 14 jul 2012, 19:36

Zasto ne? Pa on pokazuje i u Kini da mi, uz Dzeku i Ibisevica, nemamo boljeg.
Treba ga zvati obavezno za kvalifikacije. To sto igra u Kini,nije nikakav problem, ustvari moze biti veliki plus za njega i za reprezentaciju
FKS❤️1946

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimović

Post Postao/la zizu1991 » 14 jul 2012, 19:44

Meš'čini da ga se Pape odrekao a šta će tamo da bude, ja ne znam ;
Samo znam da neće da prati igrače koji igraju Bogu iza nogu i da takve odmah križa s reprezentativnog spiska
Al vidjeti ćemo
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.