Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Chinaglia » 29 apr 2015, 23:55

još nisi prebolio izbacivanje iz Coppa Italie?

polako, proći će to s vremenom :D

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:19

Chinaglia je napisao/la:još nisi prebolio izbacivanje iz Coppa Italie?

polako, proći će to s vremenom :D
Ma nije zbog toga.
Pisem o rep. :bih:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:26

Kakav ba Lulic, evo sta o njemu kaze jedan od jacih strucnjaka na forumu :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Postao/la Cartman dana 13 okt 2014, 21:52
Molim? Imao bezbroj kardinalnih gresaka u odbrani, u napadu nula. Standardno za njega.
Postao/la Cartman dana 25 sep 2014, 20:33
Ma najdosadnija ekipa Evrope, ogade mi nogomet svaki put. Sto se toga tice, Lulic tamo odlicno odgovara sa svojom groznom tehnikom
Treba da bude u prvih 11, ali ne zato sto je dobar, nego kao sto kazes nema drugog. Iako bi u nekim kombinacijama mogao na klupu kad se Kolasinac vrati.
Nikad ga nisam cijenio kao igraca
Ma jednostavno vrlo limitiran igrac. Gledam ga ponekad i u Laziu, nije nesto bolji ni tamo. Nekad mu se potrefi i to je to. Vrlo, vrlo limitiran igrac. Trci i to je to. Lazio je ubitacno dosadna ekipa i zato i igra tamo. A beka ne zna nikako igrat.
Nema boljeg, tako da moze igrat obicno, ali generalno prevara od igraca.
Po kojoj osnovi ovaj igra bas svaku yebenu utakmicu? PANJ
Daj Boze da ga ureknem pa da konacno nesto korisno uradi. Muha bez glave
.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:29

Pa sta je pogresno rekao :hmmmmm:

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Cartman » 30 apr 2015, 00:31

Koja opsesija majko draga. :shock:

Lulic je godinama kriminalan za repku. Od 40 utakmica je par njih dobro odigrao. Jedan jedini gol. Sad je u formi i mozda konacno nesto napravi protiv Izraela. U prosloj protiv njih je bio katastrofa opet.

Ali ovo je fakat bolesna opsesija. Strah me. :shock: :shock: :shock:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:35

Mislim da mu je trebalo 2h dok je ovo sve izganjao :urnebes: evo zaljepio je pod nazivom "argument" :urnebes: :urnebes:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:35

NapolitanoSSC je napisao/la:Pa sta je pogresno rekao :hmmmmm:
Reci da se salis, pola ce ti biti oprosteno. Lulic je medju pet najboljih igraca u BiH, a nikako "panj" "prevara od igraca", "limitiran igrac", "muha bez glave" i slicne gadosti.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Cartman » 30 apr 2015, 00:36

Ciji je dupli ili trodupli nick ovaj Feridagic? Je li Gringonja opet u akciji? Jedino je on ovoliko bolestan.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:38

NapolitanoSSC je napisao/la:Mislim da mu je trebalo 2h dok je ovo sve izganjao :urnebes: evo zaljepio je pod nazivom "argument" :urnebes: :urnebes:
Hehe, tacno dva i po minuta ako znas pravilno koristiti search option, sto cisto sumnjam.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:40

Feridagic je napisao/la:
NapolitanoSSC je napisao/la:Pa sta je pogresno rekao :hmmmmm:
Reci da se salis, pola ce ti biti oprosteno. Lulic je medju pet najboljih igraca u BiH, a nikako "panj" "prevara od igraca", "limitiran igrac", "muha bez glave" i slicne gadosti.
Hladan kao spricer u cemu je problem momce ? Vec sam gore napisao de mi reci dvije utkm od njegovi 30 kusur koliko je vec igrao da je nesto pokazao da je bio eto medju dva najbolja nasa igraca na terenu a ja cu ti nabrojati 10 odma ovako iz glave gdje je bio ako ne najgori igrac nas na terenu onda medju dva najgora..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2015, 00:46

Lule tehnički jeste limitiran igrač, igrao odlično ili loše, ta limitiranost će uvijek biti izražena, međutim, Lule nije klasično krilo, on igra za ekipu, on je igrač zadatka! ako ima trenera koji će ga usmjerit' kako i šta da radi, onda će on dati najbolje od sebe i odigrat' najbolje što može, al' ako imaš trenera koji nikakvu pažnju ne pridaje taktici i koji ne ne usmjerava igrača, onda taj igrač izgleda kao muha bez glave, igra nešto na svoju ruku i onda to ne valja

kako je moguće da u Laziju igra dobro, a u repki ne? il' je do trenera ili Lule ne želi igrat' za repku kao za Lazio :roll: s obzirom da uvijek gine na terenu, onda je jelte ovo prvo ;) zato što smo imali ublehu za selektora, pa taj ne bi mogao ni stado ovaca čuvat', a kamo li da igraču objasni nešto o taktici :facepalm: eto, baš me zanima kako će igrat' pod Mešinim vodstvom, sumnjam da je Meša taktički diletant kao seljo sa periferije Pariza

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:46

Hoceli momce 10min cekam online si zar je toliko tesko naci dvije utkm...vamo odg. citiras svake minute ne pravis se sada :zzz:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:47

NapolitanoSSC je napisao/la:
Feridagic je napisao/la:
NapolitanoSSC je napisao/la:Pa sta je pogresno rekao :hmmmmm:
Reci da se salis, pola ce ti biti oprosteno. Lulic je medju pet najboljih igraca u BiH, a nikako "panj" "prevara od igraca", "limitiran igrac", "muha bez glave" i slicne gadosti.
Hladan kao spricer u cemu je problem momce ? Vec sam gore napisao de mi reci dvije utkm od njegovi 30 kusur koliko je vec igrao da je nesto pokazao da je bio eto medju dva najbolja nasa igraca na terenu a ja cu ti nabrojati 10 odma ovako iz glave gdje je bio ako ne najgori igrac nas na terenu onda medju dva najgora..
A nikad ti nije palo na pamet da je decko podnio najvece zrtve za uspjeh reprezentacije i godinama igrao ono sto mu nikako ne leze jer nismo imali nikoga drugoga ili ga selektor nije htio da stavi gdje treba (slucaj Nigerija). Lulic, da bi pokazao ono sto zna mora iza sebe imati klasicnog beka, a takodje i krilo ako vec on igra beka, to je jasno ko dan. Nadji i jednu utakmicu da se momak nije borio, izgarao...bio medju tri koji su najvise prtrcali pa se onda javi. Ovaj hoce da mu jos i golove daje, ma mogli ste ga bar totalno naguziti pa da i odbrani koji. Yebote sto ljudi umisljaju da poznaju fudbal a dupeglavci teski.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
NapolitanoSSC
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NapolitanoSSC » 30 apr 2015, 00:49

:urnebes: :urnebes:



Ma znao sam sta ces napisati... :urnebes: a jeli zato kriv Safet Susic ?

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:54

Chinaglia je napisao/la:Lule tehnički jeste limitiran igrač, igrao odlično ili loše, ta limitiranost će uvijek biti izražena, međutim, Lule nije klasično krilo, on igra za ekipu, on je igrač zadatka! ako ima trenera koji će ga usmjerit' kako i šta da radi, onda će on dati najbolje od sebe i odigrat' najbolje što može, al' ako imaš trenera koji nikakvu pažnju ne pridaje taktici i koji ne ne usmjerava igrača, onda taj igrač izgleda kao muha bez glave, igra nešto na svoju ruku i onda to ne valja

kako je moguće da u Laziju igra dobro, a u repki ne? il' je do trenera ili Lule ne želi igrat' za repku kao za Lazio :roll: s obzirom da uvijek gine na terenu, onda je jelte ovo prvo ;) zato što smo imali ublehu za selektora, pa taj ne bi mogao ni stado ovaca čuvat', a kamo li da igraču objasni nešto o taktici :facepalm: eto, baš me zanima kako će igrat' pod Mešinim vodstvom, sumnjam da je Meša taktički diletant kao seljo sa periferije Pariza
Kao prvo, ovaj gore nije razdvajao Lulica u Laciju i reprezentaciji. Kao drugo, ne moze se cijeli kolektiv podrediti pojedincu, ako igras tzv "baklavu" jer samo to mozes igrati sa fondom igraca kojima raspolazes a da pritom postizes i izvrsne rezultate kao sto su plasman na SP, 13 mjesto u svijetu, izvrsne utakmice...Lulic je nazalost bio zrtva kolektiva i uopste nije lose odigrao, to su samo babske price, Lulic je svaki zadatak ispunio osim mozda u dvije tri utakmice. Sada je situacija puno drugacija jer ce Lulic imati Kolasinca iza sebe, a Mesa mora igrati 4-5-1 htio ne htio jer osim Dzeke svi drugi napadaci su potanki. Lulic ce svakako pruzati bolje partije, a da li ce to biti dovoljno i za bolje rezultate, vidjecemo. Ja sam uvijek za kolektivan uspjeh pa bi sad mjenjao plasman na EP za bljesak Lulica, Hajrovice, Visce ili bilo koga drugoga. Ovo vam je za sada besplatna lekcija, iskoristite sansu da se fudbalski obrazujete jer nece Ferida biti uvijek tu da vas poducava.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 00:56

NapolitanoSSC je napisao/la::urnebes: :urnebes:



Ma znao sam sta ces napisati... :urnebes: a jeli zato kriv Safet Susic ?
Decko, zao mi je ali ne shvatam te ozbiljno da bi osjetio ikakvu potrebu da ti nesto objasnjavam, posebno iz razloga jer mislim da te neko napravio (misli nick tvoj), samo kao podrsku pravom nicku, sto se jelte i pokazao u ovih par diskusija, Haj' s'milim Bogom :urnebes:
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Cartman » 30 apr 2015, 01:02

Sejo je puno cesce od Lulica igrao beka. I to je uradio vise nego dobro.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Pivopija » 30 apr 2015, 01:12

Feridagic je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Lule tehnički jeste limitiran igrač, igrao odlično ili loše, ta limitiranost će uvijek biti izražena, međutim, Lule nije klasično krilo, on igra za ekipu, on je igrač zadatka! ako ima trenera koji će ga usmjerit' kako i šta da radi, onda će on dati najbolje od sebe i odigrat' najbolje što može, al' ako imaš trenera koji nikakvu pažnju ne pridaje taktici i koji ne ne usmjerava igrača, onda taj igrač izgleda kao muha bez glave, igra nešto na svoju ruku i onda to ne valja

kako je moguće da u Laziju igra dobro, a u repki ne? il' je do trenera ili Lule ne želi igrat' za repku kao za Lazio :roll: s obzirom da uvijek gine na terenu, onda je jelte ovo prvo ;) zato što smo imali ublehu za selektora, pa taj ne bi mogao ni stado ovaca čuvat', a kamo li da igraču objasni nešto o taktici :facepalm: eto, baš me zanima kako će igrat' pod Mešinim vodstvom, sumnjam da je Meša taktički diletant kao seljo sa periferije Pariza
Kao prvo, ovaj gore nije razdvajao Lulica u Laciju i reprezentaciji. Kao drugo, ne moze se cijeli kolektiv podrediti pojedincu, ako igras tzv "baklavu" jer samo to mozes igrati sa fondom igraca kojima raspolazes a da pritom postizes i izvrsne rezultate kao sto su plasman na SP, 13 mjesto u svijetu, izvrsne utakmice...Lulic je nazalost bio zrtva kolektiva i uopste nije lose odigrao, to su samo babske price, Lulic je svaki zadatak ispunio osim mozda u dvije tri utakmice. Sada je situacija puno drugacija jer ce Lulic imati Kolasinca iza sebe, a Mesa mora igrati 4-5-1 htio ne htio jer osim Dzeke svi drugi napadaci su potanki. Lulic ce svakako pruzati bolje partije, a da li ce to biti dovoljno i za bolje rezultate, vidjecemo. Ja sam uvijek za kolektivan uspjeh pa bi sad mjenjao plasman na EP za bljesak Lulica, Hajrovice, Visce ili bilo koga drugoga. Ovo vam je za sada besplatna lekcija, iskoristite sansu da se fudbalski obrazujete jer nece Ferida biti uvijek tu da vas poducava.
Zar nije mogao imati ga i protiv Nigerije? :wave:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 01:15

Cartman je napisao/la:Sejo je puno cesce od Lulica igrao beka. I to je uradio vise nego dobro.
Kao prvo, Sejo iz najboljih dana, kada ga je Bayern trazio je bolji igrac od Lulica, kao drugo oni nisu puno utakmica zajedno odigrali, a i ono sto su odigrali mjenjali su pozicije (i previse po mome ukusu). I kao zadnje i Sejo je mislim dao 3-4 gola i to uglavnom iz slobodnih udaraca i penala.
Sejo, da je presao u Bayern, bio bi u rangu Salihamidzica, a Lulic je drugi tip igraca, meni licno u ovome treutku vise efektan, koristan clan prve postave od Seada koji nije ni sjena onoga sto je bio, pa cak u zadnjim utakmicama i najace oruzje kao sto su centarsutevi su bili blago receno katastrofa.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Feridagic » 30 apr 2015, 01:17

Pivopija je napisao/la:
Feridagic je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Lule tehnički jeste limitiran igrač, igrao odlično ili loše, ta limitiranost će uvijek biti izražena, međutim, Lule nije klasično krilo, on igra za ekipu, on je igrač zadatka! ako ima trenera koji će ga usmjerit' kako i šta da radi, onda će on dati najbolje od sebe i odigrat' najbolje što može, al' ako imaš trenera koji nikakvu pažnju ne pridaje taktici i koji ne ne usmjerava igrača, onda taj igrač izgleda kao muha bez glave, igra nešto na svoju ruku i onda to ne valja

kako je moguće da u Laziju igra dobro, a u repki ne? il' je do trenera ili Lule ne želi igrat' za repku kao za Lazio :roll: s obzirom da uvijek gine na terenu, onda je jelte ovo prvo ;) zato što smo imali ublehu za selektora, pa taj ne bi mogao ni stado ovaca čuvat', a kamo li da igraču objasni nešto o taktici :facepalm: eto, baš me zanima kako će igrat' pod Mešinim vodstvom, sumnjam da je Meša taktički diletant kao seljo sa periferije Pariza
Kao prvo, ovaj gore nije razdvajao Lulica u Laciju i reprezentaciji. Kao drugo, ne moze se cijeli kolektiv podrediti pojedincu, ako igras tzv "baklavu" jer samo to mozes igrati sa fondom igraca kojima raspolazes a da pritom postizes i izvrsne rezultate kao sto su plasman na SP, 13 mjesto u svijetu, izvrsne utakmice...Lulic je nazalost bio zrtva kolektiva i uopste nije lose odigrao, to su samo babske price, Lulic je svaki zadatak ispunio osim mozda u dvije tri utakmice. Sada je situacija puno drugacija jer ce Lulic imati Kolasinca iza sebe, a Mesa mora igrati 4-5-1 htio ne htio jer osim Dzeke svi drugi napadaci su potanki. Lulic ce svakako pruzati bolje partije, a da li ce to biti dovoljno i za bolje rezultate, vidjecemo. Ja sam uvijek za kolektivan uspjeh pa bi sad mjenjao plasman na EP za bljesak Lulica, Hajrovice, Visce ili bilo koga drugoga. Ovo vam je za sada besplatna lekcija, iskoristite sansu da se fudbalski obrazujete jer nece Ferida biti uvijek tu da vas poducava.
Zar nije mogao imati ga i protiv Nigerije? :wave:
Jeste, ali je Susic pogrijesio sto je ubacio ili Medunjanina ili Vedu umjesto Kolasinca. Jesi to htio da cujes? Vidis, ja nemam nikakav problem to reci.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca i 26 gostiju.