Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
vezirac
Postovi: 39
Pridružen/a: 10 apr 2009, 21:32
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la vezirac » 18 avg 2010, 11:10

analiticar_ je napisao/la:Zamisli Senad Lulic u reprezentaciji, to bi bilo ko da gledam bajramski turnir.....

Posrecilo mu se..Neka njega samo u toj "jakoj2 svicarskoj ligi..Ne trebaju nam Jakirevici vise....

Daj nam ljude iz BIH premijer lige, kakvi Lulici, Dulici i ostali....

Jel' to hoces reci da je Premijer liga jaca od svicarske? Nemoj me nasmijavat' :D

Zamisli kako bi prosao Zeljo tek protiv Tottenhama-a :lol:

Avatar
adas_barca
Postovi: 248
Pridružen/a: 16 jun 2009, 12:32
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la adas_barca » 18 avg 2010, 11:24

:D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 11:31

cuj svicarska liga jaca od bosanske lige, svasta.....Dovedi svaku sad ekipu iz Svicarske i Celik ce im u Zenici dati 3 komada....

Cuj Senad Lulic.....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la adn_sah » 18 avg 2010, 11:41

Vidjeli smo kako je prosao Basel prije par godina kad je igrao kvalfikacije (sarajevo, siroki)

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la *p!p!t@* » 18 avg 2010, 11:44

Hahaha majko mila sta se neces nacitati........

Svicarska liga je po svemu jaca od ove nase ligice....ekonomija igraci........ma ustvari sve al eto neki nas tim bi sigurno kuci Tottenhema dobio.......Lulicu svaka cast na igri
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bistrikboy » 18 avg 2010, 11:45

U svakom slucaju je bolji od Mravca.Nadam se da ce dobiti poziv kao i Cocalic a da ce otpasti Pandza i Mravac,mada ovaj drugi tesko ipak mu je Papetov buraz menadzer...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Monolog » 18 avg 2010, 11:48

bistrikboy je napisao/la:U svakom slucaju je bolji od Mravca.Nadam se da ce dobiti poziv kao i Cocalic a da ce otpasti Pandza i Mravac,mada ovaj drugi tesko ipak mu je Papetov buraz menadzer...
Ja se baš nadam da će, ako već mora neko otpasti, to biti Nadarević, a ne Mravac. Iskreno, mislim da Coca neće dobiti poziv(nevezano da li ga zaslužuje ili ne), ali Lula bi se mogao naći u kadru za sljedeće dvije utakmice.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la juznjak> » 18 avg 2010, 11:49

Svica ima odlicnu ligu sta neki pricaju veze nemaju pa Bazel je igrao gotovo redovno LP sjecam se kada su igrali Zurich i Brotnjo pa nas klub primi 7 komada ako se ne varam :lol: :lol: a Senad mlad igrac i prijeko potreban repki !
znamo svi kakvu odbranu imamo :roll:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 11:50

Pa eto gledajte veceras Sarajevo-Celik, na terenu ce biti najmanje 10 igraca koji su bolji od tih Lulica, nekih Deni Avdica, Jakirevica i slicnih...Kakve te amaterske lige....Nasa liga nije organizirana na najbolji nacin i nije pokrivena medijski i ekonomski, no kvalitet nogometa je za klasu bolji nego u nekim svedskim, austrijskim, svicarskim i slicnim ligama....

Daj ba, u BIH covjek sa traktora sjase i pobjegne od kuce da ne mora sijeno razgrtati i ode tamo u inostranstvo i odjednom igra u nekoj prvoj ligi..Ovdje loptu u zivotu nije sutnuo....Kakve te lige....smece obicno....
Zadnja izmjena: analiticar_, dana/u 18 avg 2010, 11:59, ukupno mijenjano 2 puta.
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Groundhopper
Postovi: 51
Pridružen/a: 11 jun 2008, 18:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Groundhopper » 18 avg 2010, 11:52

Igrali su Lozana i Borac,Lozana iz druge švicarske lige,ishod nam je dobro poznat! ;)

Senad nije klasični bek,igra ono što je i Sejo igrao u Hoffeinheimu prošle sezone,što mu realno i jeste prirodna pozicijadakle lijevi vezni.Koliko kvalitetno može odigrati u defanzivi gdje nama najviše škripi veliko je pitanje.Na zvaničnoj stranici Young Boys-a stoji da Lulić posjeduje švajcarsko fudbalsko državljanstvo! :shock: :shock:

slika

Interesantno je jučer bilo slušati na jednoj privatnoj hrvatskoj TV stanici koju,nema potrebe da relamiram,kažu za Vladu Petkovića trenera YB-a "koje sa klupe predvodi hrvat iz Sarajeva" :lol: :lol: ko zna možda je i Lulić rođen u Koprivnici! :lol: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Groundhopper, dana/u 18 avg 2010, 11:53, ukupno mijenjano 1 put.
Država velikih mogućnosti za male umove dubokih džepova!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bistrikboy » 18 avg 2010, 11:53

Monolog je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:U svakom slucaju je bolji od Mravca.Nadam se da ce dobiti poziv kao i Cocalic a da ce otpasti Pandza i Mravac,mada ovaj drugi tesko ipak mu je Papetov buraz menadzer...
Ja se baš nadam da će, ako već mora neko otpasti, to biti Nadarević, a ne Mravac. Iskreno, mislim da Coca neće dobiti poziv(nevezano da li ga zaslužuje ili ne), ali Lula bi se mogao naći u kadru za sljedeće dvije utakmice.
Nadarevic!?Meni jedan od stabilnijih igraca repke,igra uvijek isto bez oscilacija nekada je to dovoljno za odlicnu partiju nekada ne,ali je konstantan.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 11:53

Ma kakav Borac, ne moze onakvog Veleza kuci dobiti.....Borac je rasulo obicno
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

adnan_hzsa
Postovi: 679
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la adnan_hzsa » 18 avg 2010, 11:53

analiticar odvadi malo svega ti. kakva nasa crna liga??
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la AYAN » 18 avg 2010, 11:58

Konačno da se neko zainteresuje za ovog čovjeka...

Pozvali ga protiv Azerbejdžana, pa onda stali. Momak igra dovoljno dobro da je hladno mogao naći i mjesto u prvoj postavi Zmajeva.
Također bi bilo jako pametno pozvati i Anesa Haurdića, momak je vrhunski igrač i talenat.
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
Groundhopper
Postovi: 51
Pridružen/a: 11 jun 2008, 18:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Groundhopper » 18 avg 2010, 11:58

Obični provokator ;)
Država velikih mogućnosti za male umove dubokih džepova!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Monolog » 18 avg 2010, 11:58

bistrikboy je napisao/la: Nadarevic!?Meni jedan od stabilnijih igraca repke,igra uvijek isto bez oscilacija nekada je to dovoljno za odlicnu partiju nekada ne,ali je konstantan.
Iskreno, meni je jedan od najdražih igrača(zbog izgaranja na terenu), ali u posljednje vrijeme je izgubljen. Mislim da je zaslužio grijati klupu te prepustiti to mjesto Mravcu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la sikirica » 18 avg 2010, 12:06

I ja isto mislim da Nadarevic stao u posljednje vrijeme,ali mi je nesto drazi od Mravca zbog toga sto prouci Fatihu orije svake utakmice i obavi sedzdu.Ipak Mravac zasluzuje da pocen od prve minute protiv Luxemburga.
Kakvi smo mi kad dovedemo Lulica i ako napravi jednu gresku u utakmici odmah ce neki forumasi pljuvati po njemu i Susicu:Sto si ga doveo,takticaru!,Takticaru,nemas pojma dovedi Subasica,Cocalica,Bunozu! itd.
A oni nisu nista bolji od ovih kojui trenutno igraju za reprezentaciju.
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Principatus » 18 avg 2010, 12:10

Nazalost ste u pravu sa Nadarevicem. Inace je uvjek bio igrac koji je davao sve na terenu i stavljao glavu, gdje drugi noge nebi, ali u zadnje vrijeme je teze van forme, protivnicki igraci mu prolaze i bjeze itd. Mravac i Pandza su kao bekovi grozni, ali kao stoperima bi im dao prednost ispred njega, pored sve simpatije koju je svojim nastupima skupio.

Kako situacija izgleda Pape ce pozvati Lulica. Time bi odbrambeni red izgledao ovako:

Lulic-------Spahic------Mravac/Pandza------Mujdza

Time bi imali jednu dosta solidnu odbranu, mozda cak najjacu u zadnje 1-2 godine. I veoma, veoma ofenzivne bekove.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la xavi26 » 18 avg 2010, 12:21

ne znam zasto sad vecina forumasa 'gura' Lulica na poziciju lijevog bocnog, pa covjek je sinoc formacijski igrao ofanzivnog veznog po lijevoj strani, stime sto je maksimalno pomagao i odbrani, zato je i pretrcao 11, 5 km, a pomagati odbrani i igrati lijevog bosnog su dva sasvim razlicita pojma..
P.S. I jos Petkovic za njega kaze da nije u pravoj formi, pitam se onda kakav je to kad je u pravoj formi, i zasto nije otisao iz svcarske lige!? :roll: momak u svakom slucaju zasluzuje sansu u reprezentaciji..
Volim te Bosno!!!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la harishp » 18 avg 2010, 12:25

Krpljenje kao i obicno,jer fakticki nekog rjesenja i nema.I onda su nam svi krivi,kad krene po zlu. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amarinho, CAGarfia, us1997 i 13 gostiju.