Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,_dreamer_

analiticar_
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 14:57

chichak je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Ja mislim da se Analiticar u zadnje vrijeme puca nekim jacim drogama nego do sada!

Ili je promijenio dilera :D neka nam ga,a ne u pravu je sta imamo zvati lika za kojeg smo culi prije mjesec,dva i pogledali njegovu utakmicu.

ma ja ba, i strvina ima jos 26 godina...Koji ce nam k....Bolje dovesti nekog mladog i talentovanog momka od 17 god iz BIH premijer lige, uvaliti ga u repku, zrtvovati ga, neka grijesi malo na pocetku, no sa 20. god ode on u veci klub i dobijemo igraca koji moze da igra 15 god za reprezentaciju....

Sta ce ba Lula, nit je cim vezan za BIH a mozda ni jezik ne zna....Ne moze on bolje da se dere i zrtvuje za BIH dres od naseg nekog lokalnog momka...Nema sanse....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

DaRtAnJaN
Kontakt:

Post Postao/la DaRtAnJaN » 18 avg 2010, 15:01

analiticar_ je napisao/la:
chichak je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Ja mislim da se Analiticar u zadnje vrijeme puca nekim jacim drogama nego do sada!

Ili je promijenio dilera :D neka nam ga,a ne u pravu je sta imamo zvati lika za kojeg smo culi prije mjesec,dva i pogledali njegovu utakmicu.

ma ja ba, i strvina ima jos 26 godina...Koji ce nam k....Bolje dovesti nekog mladog i talentovanog momka od 17 god iz BIH premijer lige, uvaliti ga u repku, zrtvovati ga, neka grijesi malo na pocetku, no sa 20. god ode on u veci klub i dobijemo igraca koji moze da igra 15 god za reprezentaciju....

Sta ce ba Lula, nit je cim vezan za BIH a mozda ni jezik ne zna....Ne moze on bolje da se dere i zrtvuje za BIH dres od naseg nekog lokalnog momka...Nema sanse....

lokalni momak nije ni priblzno fizicki spreman kao sto su to nasi igraci iz dijaspore...ipak je veci standard bilo koje lige u EU nego od bh lige
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

KONGO
Kontakt:

Post Postao/la KONGO » 18 avg 2010, 15:17

chichak je napisao/la:

Tebi je cilj nabiti sto vise postova, i biti kao ''smijesan''. Momak je otisao iz BiH prije desetak godina, odlicno prica nas jezik i veoma je vezan za (Bosnu) Hercegovinu. Ako mi imamo nekog boljeg od njega da zamjeni Salihovica, bujrum reci nam ko je taj spasilac ?
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

zlatan.edvin
Kontakt:

Post Postao/la zlatan.edvin » 18 avg 2010, 15:43

Veliki dobitak za reprezentaciju, Lulić je pokazao da je stvarno odličan igrač, brz i jako uporan.
Imamo mi još ovako dobrih igrača ali naši mozgovi zaduženi za njihovo traženje i praćenje ne rade svoj posao.

Lishche
Kontakt:

Post Postao/la Lishche » 18 avg 2010, 15:54

chichak je napisao/la:

Zašto niko od moderatora ne pošalje ovog lika u banoviće? :roll:

Svi su pročitali tvoje "mišljenje", i sad lagano **** sa teme ovog dečka ako nemaš nešto pametnije da dodaš...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Necromacer
Kontakt:

Post Postao/la Necromacer » 18 avg 2010, 16:43

@Lishche

Ne mogu jer su zauzeti brisanjnem postova cim neko dotakne se protiv Susica ili ukaze njihovim novinarima na neko normalno pitanje...a ovi sto spamaju to nije frka...Lulic bi davno bio oproban da je iko od nasih selektora strucnjak...oni svi zovu kako dobiju spsiak od saveza...Susic ide gledati Ibisevica,Dzeku,Misketa,Seju umijesto.....ma jendom rijecju "intelektualac"....

Raikkonen
Kontakt:

Post Postao/la Raikkonen » 18 avg 2010, 16:49

Momak igra za Young Boys ekipa koja je realno 3x jaca od Hajduka,Lecha,SIbenika,...........da ne nabrajam vise....a covjek glavni igrac u toj ekipi i sad vi balite da ne treba zvati momka......pojedinci poput vas su tek mozda culi za njega al ja ga pratim ima vec duzi period i osobno momka poznajem jedan fantastican igrac.....Prije 2 sezone presao iz Belinzone u Grashopers i da bi nakon toga dosao do vrha svicarske lige Young Boys.......Najjaca ekipa za koju igraju nasi reprezentativci je Wolfsburg....izuzmemo li Pjanicev Lyon i kladim se da Young Boys nije ni malo slabija ekipa od Wolfsburga......i jel to dovoljno razloga zasto bi se trebao zovnuti u repku....kad moze jedan Pandza da dobiva poziv stalno a frajer ispada ko "sjekira" onda ne vidim razloga zasto ovaj decko koji razvali Tottenham 4 ekipu iz najjace lige svijeta ne zasluzuje poziv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vozdra

vezirac
Kontakt:

Post Postao/la vezirac » 18 avg 2010, 16:56

voltron30 je napisao/la:Mene samo zanima, kako onaj bolid od selektora nije mogao ovog momka isprobati u ove zadnje 4 prijateljske utakmice? Ako kobajagi toliko trazi igraca za lijevu stranu, zar se nije moga raspitati? Ne ide mi u glavu toliki amaterizam. Da je Tulic u pitanju razumio bih, al' eto on kobajagi zivi toliko godina u Francuskoj, kobajagi je i nekakav trener.
I sada zamisli situacije, zvat ce Lulica 100% za naredne dvije tekme, covjek neuigran sa ostatkom ekipe, napravi kiks protiv Francuza i onda pocinje drvlje i kamenje.. Pa vidjelo se kako je Mujdza protiv Katara u pocetku bojazljivo djelova, a jos je prijateljska utakmica protiv slabe ekipe (druga je stvar sto nase zvijezdice nisu trcale pa je izgledalo da je Katar beton ekipa). E moj selektore, ne znam ko su ti vansjki saradnici i da li ti uopste pratis igrace, ali ovo je smijesno.

Prijatelju, u pravu si, to sve nas zanima. Da kojim slucajem nije bilo prenosa sinoc, ne bi ga Susic nikad ni pozvao, taman da je 3 put zabio Tottenhamu.
Nazalost, najbolji Susicev saradnik je sportsport.ba i TV.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 18 avg 2010, 16:59

vezirac je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:Mene samo zanima, kako onaj bolid od selektora nije mogao ovog momka isprobati u ove zadnje 4 prijateljske utakmice? Ako kobajagi toliko trazi igraca za lijevu stranu, zar se nije moga raspitati? Ne ide mi u glavu toliki amaterizam. Da je Tulic u pitanju razumio bih, al' eto on kobajagi zivi toliko godina u Francuskoj, kobajagi je i nekakav trener.
I sada zamisli situacije, zvat ce Lulica 100% za naredne dvije tekme, covjek neuigran sa ostatkom ekipe, napravi kiks protiv Francuza i onda pocinje drvlje i kamenje.. Pa vidjelo se kako je Mujdza protiv Katara u pocetku bojazljivo djelova, a jos je prijateljska utakmica protiv slabe ekipe (druga je stvar sto nase zvijezdice nisu trcale pa je izgledalo da je Katar beton ekipa). E moj selektore, ne znam ko su ti vansjki saradnici i da li ti uopste pratis igrace, ali ovo je smijesno.

Prijatelju, u pravu si, to sve nas zanima. Da kojim slucajem nije bilo prenosa sinoc, ne bi ga Susic nikad ni pozvao, taman da je 3 put zabio Tottenhamu.
Nazalost, najbolji Susicev saradnik je sportsport.ba i TV.

Ko fol drugi se selektori raspali gledajuci igrace uzivo.Aha kako da ne.
Kako bi Baka onomad rekao.Gledao sam finale kupa Uefa na tv.Jest da je slika snijezila ali opet mi se Rahimic nije svidio i nije bas nesto.imamo mi boljih. :roll:
Uostalom da nebi Fenerbahcea i Totenhama i dobri im rezultata u ta tri meca.Niko ni desnim uhom nebi mrdno' za Lulicem.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 18 avg 2010, 17:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

BosnianHero
Kontakt:

Post Postao/la BosnianHero » 18 avg 2010, 17:01

Ne treba bas sad dizati veliku pompu oko Lulica. Uredu momak jeste sinoc odigrao kvalitetno i definitivno zasluzuje paznju, ali da je klasa pa da mora zaigrati protiv Luksemburga, e nemora. Sjetimo se samo Kucukovica, Djordjica, Medunjanina, pa tamo nekog engleza, koliko smo ih oplakivali i prizeljkivali u drzavnom dresu...iiiiiiiiiii??????'osim Medunjanina donekle, ovih nidje zivih. OK desio se Ibrahimovic nazalost, ali to ne mora da znaci da je sada svaki nas igrac koji zaigra u Malmeu ili YB-u novi Ibra. Ispada sada da Pape treba u repku zvati neke igrace od 16, 17 godina( tipa ovog malog sto zavrsi u Firenci) u A tim samo zato da bi zabiljezili nastup i da ih neko ne ukade od nas slucajno....e to je tek katastrofa..itd itd itd

vezirac
Kontakt:

Post Postao/la vezirac » 18 avg 2010, 17:02

analiticar_ je napisao/la:Ma hajd sta imam ja sa tobom raspravljati....Vise puta ja svrsim na dan nego sto ti imas postova...

A sto se Lule tice, on da je neki talenat, culo bi se za nejga ranije..Ovako sad bljesnuo u te 2 utakmice i odmah hajd u reprezentaciju......To je samo dokaz koliko nam je i ogranizacioni rad u i oko reprezentacije jak i organizovan....

Na cemu si ti jaro danas? Mislim, spika ti je totalno bezze. Ajd, dacemo ti sansu da se popravis ;)

Za Lulica se odavno zna, samo sto ti ne pratis desavanja u svicarskoj ligi. Naravno, skijanje je i dalje broj 1 u zemlji, ali ja cu osobno biti najsretniji kad nasa Premijer liga bude bar u rangu 2. svicarske (challenge).
prijateljski pozdrav iz Svicarske (Bern).

BosnianHero
Kontakt:

Post Postao/la BosnianHero » 18 avg 2010, 17:12

Raikkonen je napisao/la:Momak igra za Young Boys ekipa koja je realno 3x jaca od Hajduka,Lecha,SIbenika,...........da ne nabrajam vise....a covjek glavni igrac u toj ekipi i sad vi balite da ne treba zvati momka......pojedinci poput vas su tek mozda culi za njega al ja ga pratim ima vec duzi period i osobno momka poznajem jedan fantastican igrac.....Prije 2 sezone presao iz Belinzone u Grashopers i da bi nakon toga dosao do vrha svicarske lige Young Boys.......Najjaca ekipa za koju igraju nasi reprezentativci je Wolfsburg....izuzmemo li Pjanicev Lyon i kladim se da Young Boys nije ni malo slabija ekipa od Wolfsburga......i jel to dovoljno razloga zasto bi se trebao zovnuti u repku....kad moze jedan Pandza da dobiva poziv stalno a frajer ispada ko "sjekira" onda ne vidim razloga zasto ovaj decko koji razvali Tottenham 4 ekipu iz najjace lige svijeta ne zasluzuje poziv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vozdra

Nemas ti pojma o cemu pricas....Pandza ispadne al srcem boreci se za drzavni grb i ode u sred Hercegovine i kaze da se dici sto igra za BiH....A ti i takvi kao ti oplakujete i molite za povratak Papca, koji nema nacina na koji nije ispadao i ukopavao nas....

Lishche
Kontakt:

Post Postao/la Lishche » 18 avg 2010, 17:13

Necromacer je napisao/la:@Lishche

Ne mogu jer su zauzeti brisanjnem postova cim neko dotakne se protiv Susica ili ukaze njihovim novinarima na neko normalno pitanje...a ovi sto spamaju to nije frka...Lulic bi davno bio oproban da je iko od nasih selektora strucnjak...oni svi zovu kako dobiju spsiak od saveza...Susic ide gledati Ibisevica,Dzeku,Misketa,Seju umijesto.....ma jendom rijecju "intelektualac"....

Onaj tvoj post od jutros su obrisali? A baš sam se mislio gdje nestade...

Ne znam čemu to vodi? Ostavljaju se ovakvi verbalni proseri a jedno sasvim legitimno pitanje se brže bolje uklanja...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

BosnianHero
Kontakt:

Post Postao/la BosnianHero » 18 avg 2010, 17:14

BosnianHero je napisao/la:
Raikkonen je napisao/la:Momak igra za Young Boys ekipa koja je realno 3x jaca od Hajduka,Lecha,SIbenika,...........da ne nabrajam vise....a covjek glavni igrac u toj ekipi i sad vi balite da ne treba zvati momka......pojedinci poput vas su tek mozda culi za njega al ja ga pratim ima vec duzi period i osobno momka poznajem jedan fantastican igrac.....Prije 2 sezone presao iz Belinzone u Grashopers i da bi nakon toga dosao do vrha svicarske lige Young Boys.......Najjaca ekipa za koju igraju nasi reprezentativci je Wolfsburg....izuzmemo li Pjanicev Lyon i kladim se da Young Boys nije ni malo slabija ekipa od Wolfsburga......i jel to dovoljno razloga zasto bi se trebao zovnuti u repku....kad moze jedan Pandza da dobiva poziv stalno a frajer ispada ko "sjekira" onda ne vidim razloga zasto ovaj decko koji razvali Tottenham 4 ekipu iz najjace lige svijeta ne zasluzuje poziv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vozdra

Nemas ti pojma o cemu pricas....Pandza ispadne al srcem boreci se za drzavni grb i ode u sred Hercegovine i kaze da se dici sto igra za BiH....A ti i takvi kao ti oplakujete i molite za povratak Papca, koji nema nacina na koji nije ispadao i ukopavao nas....

I SAD NAM SE SMIJE.......

brazzo
Kontakt:

Post Postao/la brazzo » 18 avg 2010, 17:24

I SAD NAM SE SMIJE.......

daj ba jbt igrao je i Papac i srcem i dušom i ne treba sad srati po njemu jer to nije zaslužio pa onda ako je tako ispada Brazzo (Salihamidžić) gori od njega ali ne treba im zamjeriti igrali su koliko su mogli.Papac je odma' nakon pisma rekao da neće više igrati dok su tu isti ljudi koji su tu i dalje, sad što Saletu mrsko tražiti nove kandidate pa zivka Papca je druga priča.Pandža sigurno treba biti u repki isto kao i Lulić ne mora igrati ali neka ga nek proširi malo izbor igrača.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

arius
Kontakt:

Post Postao/la arius » 18 avg 2010, 17:34

vezirac je napisao/la:
Groundhopper je napisao/la:Igrali su Lozana i Borac,Lozana iz druge švicarske lige,ishod nam je dobro poznat! ;)

Senad nije klasični bek,igra ono što je i Sejo igrao u Hoffeinheimu prošle sezone,što mu realno i jeste prirodna pozicijadakle lijevi vezni.Koliko kvalitetno može odigrati u defanzivi gdje nama najviše škripi veliko je pitanje.Na zvaničnoj stranici Young Boys-a stoji da Lulić posjeduje švajcarsko fudbalsko državljanstvo! :shock: :shock:

slika

Interesantno je jučer bilo slušati na jednoj privatnoj hrvatskoj TV stanici koju,nema potrebe da relamiram,kažu za Vladu Petkovića trenera YB-a "koje sa klupe predvodi hrvat iz Sarajeva" :lol: :lol: ko zna možda je i Lulić rođen u Koprivnici! :lol: :mrgreen:

Kakav crni bek? Lulic igra na poziciji lijevog bocnog napadaca. Sinoc ga je nakon 3:0 Petkovic povukao blize Spycher-u u odbranu, ali je ovaj zakazao kod gola Pavlicenka za 3:2. Seno je imao par odlicnih defanzivnih akcija koje su upale u oci i Susicu.
Skoro cijelu proslu sezonu je u Grasshopersu prelezao zbog povrede, a posto ga je Petkovic trenirao u Belinzoni, bez razmisljanja ge je doveo u YB. "Fussballschweizer" u gornjoj bografiji znaci da je "fudbalski odrastao" u Svicarskoj, ne da igra za svicarsku reprezentaciju. I ovde se zna da je debitirao protiv Azerbejdzana u Zenici. Kratko nakon toga se ozljedio.

A evo, pogledajte kako je tada Seno mjesao u Grasshopersu, gol godine u Svicarskoj, sezona 2008-2009:

http://www.youtube.com/watch?v=TGAQrYNtBYw

nije bek ali beka moze odigrati....petkovic igra stalno u formaciji 3-4-3 tako da dva bocna napadaca pomazu 3 stopera i u defanzivi igraju bekove (sinoc lulic lijevo i sutter desno )

u nasoj formaciji 4-4-2 sa dva zadnja i pva prednja vezna bekovi treba da su ofanzivni i prodorni a dobili smo takve mujdzu i lulica , tako da mislim da ce se odlicno uklopiti .
Mada mislim da Jahic moze odlicno odigrati na lijevom beku samo mu to nije prirodna pozicija , a i samo defanzivno

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 19 avg 2010, 02:04

vezirac je napisao/la:Nema sanse da Lulic bude sam na lijevom beku, nikada nije igrao tu poziciju. Protiv Tottenmhama je u 2. pol. bio povucen na lijevog veznog u defanzivi kao backup za beka Spycher-a. I protiv Fenerbahcea u Istambulu je bio najbolji u 1. pol. na terenu, kao napadac. Redovno je bjezao svom cuvaru po lijevoj strani. Stvarno je brz. Odlicna alternativa za Salihovica.

Nisam rekao da moze igrati tu poziciju, nego da ce je vjerovatno igrati, tu je nazalost razlika. :D Zato bi mu Spahic mogao cesce da zatreba, i jedan Jahic iz defenzivnog veznog, tako da uvjek dvojica pri defenzivi duplaju na beku. Nisam pratio lika nikad, sve mi zvuci, da mu vise ofenziva lezi. Ali mozda gore bi bilo da odigra Medunjanin tu poziciju ili Mravac, ovako se barem moze necemu nadati.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

xavi26
Kontakt:

Post Postao/la xavi26 » 19 avg 2010, 08:48

Principatus je napisao/la:
vezirac je napisao/la:Nema sanse da Lulic bude sam na lijevom beku, nikada nije igrao tu poziciju. Protiv Tottenmhama je u 2. pol. bio povucen na lijevog veznog u defanzivi kao backup za beka Spycher-a. I protiv Fenerbahcea u Istambulu je bio najbolji u 1. pol. na terenu, kao napadac. Redovno je bjezao svom cuvaru po lijevoj strani. Stvarno je brz. Odlicna alternativa za Salihovica.

Nisam rekao da moze igrati tu poziciju, nego da ce je vjerovatno igrati, tu je nazalost razlika. :D Zato bi mu Spahic mogao cesce da zatreba, i jedan Jahic iz defenzivnog veznog, tako da uvjek dvojica pri defenzivi duplaju na beku. Nisam pratio lika nikad, sve mi zvuci, da mu vise ofenziva lezi. Ali mozda gore bi bilo da odigra Medunjanin tu poziciju ili Mravac, ovako se barem moze necemu nadati.

sa jahicem i rahimicem u vezi, mozda bi lulic i mogao odigrati bocnoga, napokon bi dobili bocen igrace koji konstantno mogu spartati po bocnim stranama...a na kraju krajeva, sta fali zaigrati i sa trojicom u odbrani, igrali smo to i sa cirom, a kad vidimo nase stopere (cast spahicu), mozda nam to i najbolje odgovara..
Volim te Bosno!!!

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 19 avg 2010, 13:07

velez_mostar je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:e moj Velez, lako je tebi tako pricati kad vi i nemate infrastrukturu.... :D :D :D

:mrgreen: :mrgreen: Ne moze niko s tobom!

Halid Beslic i ja smo jedini bosanski sampioni u svojim disciplinama !! Sve ostalo je druga liga......

doviđenja i prijatno.
nemam namjeru da po 500 puta opominjem spamere. trajni ban, a Hairliji upozorenje da će vrlo brzo istim putem, ako ne promjeni način na koji koristi ovaj forum.

NoName
Kontakt:

Post Postao/la NoName » 19 avg 2010, 13:08

Admine, šta ćemo sad sa hrčkom bolan :lol: :shock:
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: forgempp, Goalgetter, samoposmatram i 14 gostiju.