Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Maestro » 21 maj 2018, 13:28

mirsad993 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
hurem je napisao/la:Svejedno mi je...hem Inter hem Lazio, niti u jednom timu ne igra nas reprezentativac pa da navijam za jedan od ta dva.
Nekako ovaj crveni i unistavanje nada za LP dozivljavam kao kaznu njemu za ignorisanje i ostavljanje na cjedilu reprezentacije u trenucima kada je kao kapiten Lazia itekako potreban i kada je repka na prekretnici...

Pravda zadovoljena. :mrgreen:
Dovidjenja i sretno u LE.
Kako su neki ovdje zadojeni. Covjek se casno oprostio. Uputio pismo Savezu, i sta sad?
Dao je za reprezentaciju mnogo toga, i sad mu se je.be sve po redu, lafo nije vise reprezentativac, interesuje me kolko i mihajloviceva kragna. Zalosno! Ali sta da ocekujes, kad mnogi sve tako usko vide.
Mislim da se čovjek malo više šalio sa ovim gore što pokazuje i smajli, mada nije daleko od istine, a šta trebam sad i dalje pratit Lacio jer je Lulić tu, zbog čega, dosad se pratilo da se vidi forma, eventualne povrede i to a sad zdravo, nije on u nekim poznim baš igračkim godinama pa da se sad oprosti a igraće jos 3 sezone najmanje na zavidnom nivuo u klubu (mada meni lično nije ni bio nikad nešto učinkovit u reprezentaciji osim trke mada se znao i umorit pa ostavljat propuh na svojoj strani a da predribla nekog, jok možda kad je u Young Boysu bio od tada ništa, a ista reprezentacija ga je i vinula u Lacio osim one tekme sa Tottenham-om)
njega su tekme u young boysu i upravo petkovic doveli do lazia. Pojedinci su njega mjerili po tekmi protiv tottenhama i onoj u zenici protiv rumunije. Ali treba shvatiti da su upravo te dvije tekme bilo dvije klase jace odigrane od cijele njegove karijere. Da je mogao jos ovaj ciklus odraditi, jeste. Ali nije sad igrac bez kojeg se ne moze. Njemu veliko hvala i to je to. Ne vidim razlog sto bi se blatio a niti vidim razlog zasto bi se zalilo prepuno za njim. Nije dzeko pa da se osjeti toliko ne dostatak na terenu.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DrFilgud » 21 maj 2018, 14:20

Hvala mu na svemu, odigrao je puno utakmica i ponasao se korektno.
S druge strane, ostaje gorak okus kada te napusti igrac, koji je mogao jos jedan ciklus odigrati na visokom nivou.
Posebno jer je on jedan od 5-6 igraca u reprezentaciji, koji se mogu okarakterisati kao klasa, plus
sto je polivalentan.
Realno nas jeste oslabio, a nije morao.
Opet njegovu odluku treba postovati i izbjegavati teske rijeci.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hurem » 21 maj 2018, 17:43

@niftydribler, ovo je posljednji put da tebi odgovaram...inace si u piskaranjima s drugim pokazao da si preagresivan i seljacina prve klase koja ne pazi na jezik (rijeci koje pises).
Niti u jednom trenutku nisam ye.b. Lulicu nesto niti bilo kojem reprezentativcu, ikada, niti bih to uradio...tako da molim te nemoj da izmisljas neke stvari. Ti si takav tip.
Drugo, Lulic mi je uvijek medju najdrazim reprezentativcima bio i rado sam ga pratio. Medjutim, otisao je kada je najpotrebniji ( i citaj najpotrebniji) sa samo 32 godine i to kada igra u zivotnoj formi, kao kapiten Lazia, i kada je jos uvijek mogao dati mnogo reprezentaciji, takodjer svojim iskustvom pomoci mladjim igracima.
Za mene je to klasicno bjezanje s BOJNOG POLJA kada si najpotrebniji. Potrebniji nam je bio sada nego protekla 3 ciklusa...u svakom slucaju vjerujem da ce to Robi lijepo posloziti i da manje vise necemo osjetiti njegov izostanak, bar se nadam tome.
Dakle, hvala mu za ranije sto je ucinio, ali ostaje gorak ukus zbog svega ovoga sto sam gore naveo...tako da je u mojim ocima u odredjenom smislu pao i nemam volje vise da ga pratim...a kamoli za Lazio da navijam, zato sam i napisao da mi je sada svejedno hem se Inter plasirao u LP hem Lazio...
Toliko.
To je moje razmisljanje..ti imas svoje i to je tvoja stvar, ali molim bez vrijedjanja.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 21 maj 2018, 17:59

DrFilgud je napisao/la:Hvala mu na svemu, odigrao je puno utakmica i ponasao se korektno.
S druge strane, ostaje gorak okus kada te napusti igrac, koji je mogao jos jedan ciklus odigrati na visokom nivou.
Posebno jer je on jedan od 5-6 igraca u reprezentaciji, koji se mogu okarakterisati kao klasa, plus
sto je polivalentan.
Realno nas jeste oslabio, a nije morao.
Opet njegovu odluku treba postovati i izbjegavati teske rijeci.
Baš to. Nismo mi nacija da ima igrača pa ko ga ****. I sa svim svojim manama on je među 5 najboljih što imamo. Može nam pomoć

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la soko » 21 maj 2018, 18:05

Nije se jos trebao oprostiti. Jos uvjek bi bio u prvih 11. Uz Pjanica i Besica je komotno mogao igrati u sredini jos dvije godine. Normalno dok neko bolji ne dodje. A tako to i treba da bude.
Ljudi kao on, Miske, Papac itd moraju ostati uz repku dok god mogu i onda poslije u strucni stab. Neki od njih treba da bude presjednik nekad. Tako ce se jedino promjenuti stanje u savezu. Ako oni dignu ruke nema ko drugi da sredi stanje.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 21 maj 2018, 18:49

hurem je napisao/la:@niftydribler, ovo je posljednji put da tebi odgovaram...inace si u piskaranjima s drugim pokazao da si preagresivan i seljacina prve klase koja ne pazi na jezik (rijeci koje pises).
Niti u jednom trenutku nisam ye.b. Lulicu nesto niti bilo kojem reprezentativcu, ikada, niti bih to uradio...tako da molim te nemoj da izmisljas neke stvari. Ti si takav tip.
Drugo, Lulic mi je uvijek medju najdrazim reprezentativcima bio i rado sam ga pratio. Medjutim, otisao je kada je najpotrebniji ( i citaj najpotrebniji) sa samo 32 godine i to kada igra u zivotnoj formi, kao kapiten Lazia, i kada je jos uvijek mogao dati mnogo reprezentaciji, takodjer svojim iskustvom pomoci mladjim igracima.
Za mene je to klasicno bjezanje s BOJNOG POLJA kada si najpotrebniji. Potrebniji nam je bio sada nego protekla 3 ciklusa...u svakom slucaju vjerujem da ce to Robi lijepo posloziti i da manje vise necemo osjetiti njegov izostanak, bar se nadam tome.
Dakle, hvala mu za ranije sto je ucinio, ali ostaje gorak ukus zbog svega ovoga sto sam gore naveo...tako da je u mojim ocima u odredjenom smislu pao i nemam volje vise da ga pratim...a kamoli za Lazio da navijam, zato sam i napisao da mi je sada svejedno hem se Inter plasirao u LP hem Lazio...
Toliko.
To je moje razmisljanje..ti imas svoje i to je tvoja stvar, ali molim bez vrijedjanja.
Sve ok ali ne razumijem kako je to on sada u životnoj formi? Trener ga često mjenja prije kraja utakmice.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 17 mar 2019, 15:45

Golcina Lulica, mada je bivsi reprezentativac ali eto :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2019, 15:48

Netipičan gol za njega :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la COYS » 27 mar 2019, 03:46

Vrati se, molim te!

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la LlullSergio » 31 mar 2019, 21:58

Sta kaze "reprezentacija ko odmor" :lol:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BoixosNois1899 » 31 mar 2019, 22:00

A dok je pio sa njima dobri su mu bili :neskafe:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Hantraga » 31 mar 2019, 22:01

Jedini koji je vazda imao muda reći istinu. I dok je bio tu, jedini.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Sabinho » 31 mar 2019, 22:03

Napokon da neko kaze kako jeste, a mi se satrasmo diskutujuci o taktici. :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Sarmelino » 31 mar 2019, 22:04

heroj a ne heroj
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
kosevskobrdo
Postovi: 422
Pridružen/a: 29 dec 2016, 00:17
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la kosevskobrdo » 31 mar 2019, 22:07

Bravo Luliću! Pišaj po umišljenim zvijezdama koji na jednu svetinju kao što je reprezentacija gledaju kao na dječiji vrtić.
Asim Ferhatović, Safet Sušić, Franjo Lovrić, Vahidin Musemić, Ibrahim Biogradilić, Svetozar Vujović, Želimir Vidović, Miroslav Brozović, Boško Antić, Edhem Šljivo... i još mnogi DIVOVI...FK SARAJEVO

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vucevich » 31 mar 2019, 22:08

Sabinho je napisao/la:Napokon da neko kaze kako jeste, a mi se satrasmo diskutujuci o taktici. :lol:
Pa vjerovatno je nama više stalo do repke nego njima :lol:

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la LlullSergio » 31 mar 2019, 22:09

Pa nije se bas ispisao.

Nije izasao javno nego ga slucajno mikrofon uhvatio kako ovo s jaranom prica.

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Scholl » 31 mar 2019, 22:26

LlullSergio je napisao/la:Pa nije se bas ispisao.

Nije izasao javno nego ga slucajno mikrofon uhvatio kako ovo s jaranom prica.
pa tako je najiskrenije
sta je problem

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la LlullSergio » 31 mar 2019, 22:36

Pa nisam rekao da nije tacno nego termin ispisati ne stoji u ovom slucaju.

To bi stojalo da je izasao u javni intervju i rekao ti ti ti i su dolazili da se zaj.bavaju, odmaraju i uzivaju na reprezentativnim okupljanjima. Ovo je cisto splet nekakvih okolnosti da je izaslo u javnost.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ibizevic » 31 mar 2019, 22:36

Covjek, i dok je bio u repki, govorio je kako bi trebali biti profesionalniji. A otvoreno je govorio i taktici i igracima kad nije valjalo.
Svaka cast.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: L-Train i 29 gostiju.