Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Sarmelino » 09 mar 2018, 16:53

Kakav gospodin. :salut:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Monolog » 09 mar 2018, 16:59

Ljudi napadoše Lulića što se oprostio i što se on nije javio Prosinečkom?! Ne razumijem. Mišljenja sam da je Robert onu izjavu o Luliću (prvu, da se razumijemo) dao nakon što su ga uhvatili na krivoj nozi (Senad se svakako oprostio od reprezentacije prije negoli je počela zbrka oko Kodre i Osima, a onda i drugi dio priče o novom selektoru).
bhsport je napisao/la:ali odabrao je drugi put, da i zvanicno zavrsi kao papak
Nije ovo nimalo papanski. Odluku je donio hladne glave, prije imenovanja Prosinečkog. I, nema potrebe napadati ga zbog toga. Realno, Lulić se ponio sportski, gospodski - rekao je kako jeste. To treba poštovati. Nije umotavao, nije se izvlačio.

:thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Tristan10 » 09 mar 2018, 17:04

Monolog je napisao/la:Ljudi napadoše Lulića što se oprostio i što se on nije javio Prosinečkom?! Ne razumijem. Mišljenja sam da je Robert onu izjavu o Luliću (prvu, da se razumijemo) dao nakon što su ga uhvatili na krivoj nozi (Senad se svakako oprostio od reprezentacije prije negoli je počela zbrka oko Kodre i Osima, a onda i drugi dio priče o novom selektoru).
bhsport je napisao/la:ali odabrao je drugi put, da i zvanicno zavrsi kao papak
Nije ovo nimalo papanski. Odluku je donio hladne glave, prije imenovanja Prosinečkog. I, nema potrebe napadati ga zbog toga. Realno, Lulić se ponio sportski, gospodski - rekao je kako jeste. To treba poštovati. Nije umotavao, nije se izvlačio.

:thumbup:
Veliki borac i profesionalac koji je svaku utakmicu dao svoj maksimum, nekad bolje odigrao, nekad losije, sto je normalno, ali definitivno da je dao svoj maksimum i to se treba cijeniti. Ovde je isto ispao korektan. I ja bih volio da je ostao, ali nista se ne treba raditi nazor.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 09 mar 2018, 17:04

Grande Lula. :salut:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la HPCompaq » 09 mar 2018, 17:27

Sretno Lula i hvala za sve.Pravi i iskreni navijači će te uvijek cijeniti, i tvoj doprinos u reprezentaciji.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3181
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 09 mar 2018, 17:37

Jazavac koji je zahvaljujuci izmedju ostalog i reprezentaciji napravio transfer karijere.
Igrao je 7 godina prakticno za reprezentaciju , a cak je i omrazeni i stalno kritizirani Hasan igrao punih 10 godina.
Ne postoji fudbaler na svijetu koji je nakon 7 godina igre rekao zbogom reprezentaciji , a da je bio u njegovim godinama ili mladji. Nadjite mi ga, sve te pateticne Lula hvala ti itd. mozete okaciti macku o rep. Kita od Bosanca odnosno Hercegovca.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la gaston » 09 mar 2018, 17:41

E da Bog sačuva šta pročitah.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3181
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 09 mar 2018, 17:54

gaston je napisao/la:E da Bog sačuva šta pročitah.
Mozes li zamisliti Talijana , Nijemca , Spanca ili Engleza da kaze zbogom reprezentaciji u 32.godini dok igra u super formi ?
Ne mozes zato sto takav ne postoji, u tom je kvaka. Koji patriotizam bolan i koje hvala za sve ?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hurem » 09 mar 2018, 18:01

Ovo je svakako najruznija vijest dana, necu reci najlosija!
Robi je trebao mene nazvati, a opet ovaj drugi veli da mu se Lulic trebao javiti... - NEVJEROVATNO, zalosno, jadno.
Podsjeti me na vrijeme Safeta Susica.

Jos da dodam, Lulic je uvijek bio u TOP 5 koje sam najvise cijenio u reprezentaciji, ali ne mogu se nikako sloziti s njim. S 32 godine igra najbolji nogomet i potrebniji je reprezentaciji vise nego ikad...a gle cuda, on se oprasta. Jarane, oprasta se kad vise ne mozes pomoci, a ne kada si maltene najpotrebniji.
I nije on taj koji treba da sudi, vec selektor. Da ga je Robi recimo ostavio na klupi par tekmi, pa hajd...ili da ima 34, 35 godina pa ok.

I sta sada, on je bolji od Spahe, Dzeke, Maldinija i ostalih djedova koji su igrali ili ce igrati za reprezentaciju do 35,36,37.godine i eto jer ovi nisu davali priliku mladjim igracima..
Naprotiv, trebao si ostati tu pa da ti mladji igraci o kojima pricas nesto nauce od tebe, da im budes motivacija i podrska u svakom smislu.
Na kraju, smatram da se Lulic oprostio zbog cirkusa u i oko reprezentacije, posebno tu mislim na izbor novog selektora, a ne zato sto je "shvatio" da je vrijeme za to. Ja jednostavno citam lazi u njegovim rijecima i vidim odredjenu dozu nezahvalnosti i nekorektnosti, pogotovo kada znas da te i selektor i cijela armija navijaca istinski zele nazad, a ti kazes NE!

Nekako sam razocaran!
To je bar moje razmisljanje...
Ako se Vedo ne vrati sasvim je ok, u godinama, a svakako vise nije violina od koje zavisi prvih 11. Lulic je ipak prvotimac, i to izuzetno vazan.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Monolog » 09 mar 2018, 18:02

mostar_mo je napisao/la:
gaston je napisao/la:E da Bog sačuva šta pročitah.
Mozes li zamisliti Talijana , Nijemca , Spanca ili Engleza da kaze zbogom reprezentaciji u 32.godini dok igra u super formi ?
Ne mozes zato sto takav ne postoji, u tom je kvaka. Koji patriotizam bolan i koje hvala za sve ?
Lahm se oprostio u 31. godini, a bio je u super formi i u trenutku reprezentativnog penzionisanja bio je WC igrač.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3181
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 09 mar 2018, 18:05

hurem je napisao/la:Ovo je svakako najruznija vijest dana, necu reci najlosija!
Robi je trebao mene nazvati, a opet ovaj drugi veli da mu se Lulic trebao javiti... - NEVJEROVATNO, zalosno, jadno.
Podsjeti me na vrijeme Safeta Susica.

Jos da dodam, Lulic je uvijek bio u TOP 5 koje sam najvise cijenio u reprezentaciji, ali ne mogu se nikako sloziti s njim. S 32 godine igra najbolji nogomet i potrebniji je reprezentaciji vise nego ikad...a gle cuda, on se oprasta. Jarane, oprasta se kad vise ne mozes pomoci, a ne kada si maltene najpotrebniji.
I nije on taj koji treba da sudi, vec selektor. Da ga je Robi recimo ostavio na klupi par tekmi, pa hajd...ili da ima 34, 35 godina pa ok.

I sta sada, on je bolji od Spahe, Dzeke, Maldinija i ostalih djedova koji su igrali ili ce igrati za reprezentaciju do 35,36,37.godine i eto jer ovi nisu davali priliku mladjim igracima..
Naprotiv, trebao si ostati tu pa da ti mladji igraci o kojima pricas nesto nauce od tebe, da im budes motivacija i podrska u svakom smislu.
Na kraju, smatram da se Lulic oprostio zbog cirkusa u i oko reprezentacije, posebno tu mislim na izbor novog selektora, a ne zato sto je "shvatio" da je vrijeme za to. Ja jednostavno citam lazi u njegovim rijecima i vidim odredjenu dozu nezahvalnosti i nekorektnosti, pogotovo kada znas da te i selektor i cijela armija navijaca istinski zele nazad, a ti kazes NE!

Nekako sam razocaran!
To je bar moje razmisljanje...
Ako se Vedo ne vrati sasvim je ok, u godinama, a svakako vise nije violina od koje zavisi prvih 11. Lulic je ipak prvotimac, i to izuzetno vazan.
Bravo druze. O tom istom i sam pricam i isto tako se osjecam. Pravi patriota ostaje na celu sve dok moze da hodi...kada posustane prepusti celo boljima i jacima al je iza i daje savjete . ;)
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3181
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 09 mar 2018, 18:13

Monolog je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:
gaston je napisao/la:E da Bog sačuva šta pročitah.
Mozes li zamisliti Talijana , Nijemca , Spanca ili Engleza da kaze zbogom reprezentaciji u 32.godini dok igra u super formi ?
Ne mozes zato sto takav ne postoji, u tom je kvaka. Koji patriotizam bolan i koje hvala za sve ?
Lahm se oprostio u 31. godini, a bio je u super formi i u trenutku reprezentativnog penzionisanja bio je WC igrač.
Lahm je igrao 10 godina za reprezentaciju i otisao u velikom stilu kao kapetan momcadi koja je postala svjetski prvak , a ne ko ovaj nas jazavac objavio na facebooku dva dana prije nove godine .
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Neandertalac » 09 mar 2018, 18:18

Bravo za gospodina Lulica i raskrinkavanje petljanca od selektora.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hurem » 09 mar 2018, 18:23

Da... i Lahma nije imao ko zamijeniti u reprezentaciji Njemacke, dok Lulica u bh selekciji ceka 5 kvalitetnih zamjena na njegovoj poziciji!
Navesti jedan primjer u moru drugih koji su kontra je krajnje neozbiljno, a da ne spominjem kvalitet reprezentacija o kojima govorimo i "dostojnim" zamjenama.

Bas me interesuje sta bi se pisalo o DZEKINOM patriotizmu da se danas oprosti a isto je godiste kao i Senad Lulic?!
Da li bi ga zvali gospodinom ili izdajicom, klocom?

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 09 mar 2018, 18:28

hurem je napisao/la:Da... i Lahma nije imao ko zamijeniti u reprezentaciji Njemacke, dok Lulica u bh selekciji ceka 5 kvalitetnih zamjena na njegovoj poziciji!
Navesti jedan primjer u moru drugih koji su kontra je krajnje neozbiljno, a da ne spominjem kvalitet reprezentacija o kojima govorimo i "dostojnim" zamjenama.

Bas me interesuje sta bi se pisalo o DZEKINOM patriotizmu da se danas oprosti a isto je godiste kao i Senad Lulic?!
Mislim da poredjenje na mjestu, Dzeko je mnoogo važniji igrač za reprezentaciju od Lulica. A i konkurencija u napadu je užasna tako da će Dzeko biti tu jos minimum 3 godine.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la gaston » 09 mar 2018, 18:59

O grob te yebo pa ovdje se ne može ni u penziju otić da ti neko ne yebe mater. :tokralju:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la robertkosar » 09 mar 2018, 19:14

Senad Lulic jel to onaj sto je prodavao remenje i kajseve na pijaci :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DrFilgud » 09 mar 2018, 19:27

Ja bih ovu temu u "ostalo" ili gdje vec spada.
Pretvorice se u pljuvacinu i destrukciju.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la _dreamer_ » 09 mar 2018, 19:56

Meni samo smeta licemjerstvo. On kao odlazi da bi mladji igraci imali prostor, a drzava ga zapravo treba. Ispada kao da se sklanja da ne bude balast, a zapravo svojim odlaskom znantno oslabljuje reprezentaciju, da ne upotrebljavam kakve jace termine.

Njemu je zapravo dosta reprezentativnih okupljanja jer vjerovatno hoce da se posveti porodici itd. Vjerovatno cijeni da s repkom tesko da moze neki veci iskorak napraviti u skorije vrijeme itd. Dakle, hladnokrvna, kalkulirana odluka, no razlog - po mome misljenju - nema veze s istinom. I to me nervira.

No svejedno je, ako nece igrati, ne mora. Mozda i nije toliki hendikep, nije on za moj pojam briljirao u reprezentaciji.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la emir79 » 09 mar 2018, 20:02

Ne znamo sta je pozadina njegovog odlaska uopste.
Meni su se i Lulic kao i Ibisevic prerano oprostili.

Ovdje je krupna stvar u pitanju.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.