Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la arelinho » 09 mar 2018, 14:41

Gospodin čovjek. Drži on do svoje riječi, a ne da se vraća u reprezentaciju kao neki.

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bhsport » 09 mar 2018, 14:58

Ma nije problem sto nije pogazio rijec, problem je sto se nije javio, mogao je popiti pice zahvaliti se i ispasti gospodin, ali odabrao je drugi put, da i zvanicno zavrsi kao papak. Osim par utakmica na nivou, ostalo je vecinom mlatarao rukama. Sretno mu u Laziu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
hz1987
Postovi: 2075
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hz1987 » 09 mar 2018, 15:01

gas mjesalcu, motaj kablove i kljucaj temu.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 mar 2018, 15:10

Otiso si Senade , ostala je tuga...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DaVinci » 09 mar 2018, 15:16

arelinho je napisao/la:Gospodin čovjek. Drži on do svoje riječi, a ne da se vraća u reprezentaciju kao neki.
Prije da je tipicni BH ljakse ... dodje ti Prosinecki na noge da te moli i ti se neudostojis ni da mu poruku preko Vajbera posaljes ... :thumbdown:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la samoposmatram » 09 mar 2018, 15:25

Gospodin i radnik veliki. Nije po glavi izgorio da ispravlja krivu Drinu.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Moggi » 09 mar 2018, 15:26

pusti lulica, sta je sa ibričićem?
Zarathustra

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2018, 15:27

Nije uredu ako nije ispoštovao dogovor da se čuje i vidi sa Robijem. Ok, oprostio si se, nije problem, sastani se sa čovjekom i reci mu da nemaš namjeru da mjenjaš svoju odluku, dođeš u maju u Zenicu odigraš koju minutu kao Spahić, Miske i Vedo (vjerovatno) da se oprostiš kako si i zaslužio, gospodski se rastanemo i to je to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DrFilgud » 09 mar 2018, 15:31

Lulicu, sretno!
Treba zavrsiti pricu bez kontraverzi i gluposti, odluka je definitivna i on vise nije reprezentativac.
Mozda se u buducnosti vrati na neku drugu funkciju u reprezentaciji.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la dubrovnik » 09 mar 2018, 15:34

Lulicu, hvala na svemu. Nema se tu sta vise dodati niti oduzeti. Od sada je tu mali Menalo i to je to.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vucevich » 09 mar 2018, 15:40

Nadam se da nije istina da je Robi otputovao u Rim a Lula mu se nije ni javio, ako je istina onda je prava seljacina.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la samoposmatram » 09 mar 2018, 15:41

Raonffa je napisao/la:Nije uredu ako nije ispoštovao dogovor da se čuje i vidi sa Robijem. Ok, oprostio si se, nije problem, sastani se sa čovjekom i reci mu da nemaš namjeru da mjenjaš svoju odluku, dođeš u maju u Zenicu odigraš koju minutu kao Spahić, Miske i Vedo (vjerovatno) da se oprostiš kako si i zaslužio, gospodski se rastanemo i to je to.
"Ja ne znam šta da vam kažem povodom toga. Ne bih sada želio da pravim neki šou oko toga, ali da sam se namjeravao vraćati u reprezentaciju, ne bih se opraštao. Prosinečki je selektor i valjda je logično da bi on trebao zvati mene, a ne ja njega. Ja mogu samo reći da sam spreman za razgovor, uvijek, ali to ne bi ništa promijenilo. Ne da bih se odazvao pozivu selektora, nego bi mi bila čast da razgovaram sa Prosinečkim. Ne bih puno preko medija dizao prašinu oko cijele priče. Čitao sam otprilike u posljednje vrijeme šta se pisalo i da je on trebao doći u Rim da razgovaramo, ali mene niko nije nazvao, niti sam dobio poruku"

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la SemirSema » 09 mar 2018, 15:42

Zanimljivo, da li trenutni selektor jedine nam reprezentacije laže? :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2018, 15:43

samoposmatram je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nije uredu ako nije ispoštovao dogovor da se čuje i vidi sa Robijem. Ok, oprostio si se, nije problem, sastani se sa čovjekom i reci mu da nemaš namjeru da mjenjaš svoju odluku, dođeš u maju u Zenicu odigraš koju minutu kao Spahić, Miske i Vedo (vjerovatno) da se oprostiš kako si i zaslužio, gospodski se rastanemo i to je to.
"Ja ne znam šta da vam kažem povodom toga. Ne bih sada želio da pravim neki šou oko toga, ali da sam se namjeravao vraćati u reprezentaciju, ne bih se opraštao. Prosinečki je selektor i valjda je logično da bi on trebao zvati mene, a ne ja njega. Ja mogu samo reći da sam spreman za razgovor, uvijek, ali to ne bi ništa promijenilo. Ne da bih se odazvao pozivu selektora, nego bi mi bila čast da razgovaram sa Prosinečkim. Ne bih puno preko medija dizao prašinu oko cijele priče. Čitao sam otprilike u posljednje vrijeme šta se pisalo i da je on trebao doći u Rim da razgovaramo, ali mene niko nije nazvao, niti sam dobio poruku"
Sad je upitno u ovoj Robijevoj izjavi "Senad me trebao nazvati", da li to znači da je bio neki dogovor između njih dvojice ili je ovo Robi rekao u smislu da je Senad bio dužan da ga nazove, ako je u pitanju ova druga solucija onda sam definitivno na Lulićevoj strani.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la samoposmatram » 09 mar 2018, 15:46

Nema tu biranja strana. Stvar je jasna. Zec ili Mehremic, mijenjaju Lulica. :bih:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2018, 15:49

Višća lijevo, Zakarić desno :kafa: :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Kompromis » 09 mar 2018, 16:11

Ma jasta vidio i on kakvim je menadzerskim javaslukom na celo dosao ovaj selektor... pa sto bi i razgovarao... jos uz to potporu je radio ljudski sljam spahic koji ce ubirati kes a koji očigledno se ne morise sa lulom... castan covjek kakav je senad to nije mogao gledati... svaka cast budi dosljedan do kraja... nisi najbolji igrac, ali si najborbeniji...

DeeWa
Postovi: 1996
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DeeWa » 09 mar 2018, 16:20

Treba probati denija milosevica na lijevom krilu umjesto senada, on je igrao sve zivo u klubu i desno krilo i lijevo i spica i poluspica...tako da bi mogao koristiti sigurno reprezentaciji. Treba vidjeti gdje mu najbolje odgovara. Da li kao desetka ili lijevo krilo, ali za desetku ima i milicevic koji isto ako je u formi moze biti koristan...
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BelminM23 » 09 mar 2018, 16:22

Lulić se oprostio prije Roberta. Kako god, hvala mu za sve. Volio bih da se vrati, ali izgleda ništa od toga.

Gospodin sa izjavama uvijek bio, ne boji se ništa reći.

LULA MI TE VOLIMO!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la JohnCleese » 09 mar 2018, 16:39

Veliki Senad :salut:

Nadam se da ces se jednog dan ponovo vratiti u reprezentaciju i nastaviti odradjivati posten posao samo u nekoj drugoj ulozi :pray:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 29 gostiju.