Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la dubrovnik » 09 mar 2018, 20:03

_dreamer_ je napisao/la:Meni samo smeta licemjerstvo. On kao odlazi da bi mladji igraci imali prostor, a drzava ga zapravo treba. Ispada kao da se sklanja da ne bude balast, a zapravo svojim odlaskom znantno oslabljuje reprezentaciju, da ne upotrebljavam kakve jace termine.

Njemu je zapravo dosta reprezentativnih okupljanja jer vjerovatno hoce da se posveti porodici itd. Vjerovatno cijeni da s repkom tesko da moze neki veci iskorak napraviti u skorije vrijeme itd. Dakle, hladnokrvna, kalkulirana odluka, no razlog - po mome misljenju - nema veze s istinom. I to me nervira.

No svejedno je, ako nece igrati, ne mora. Mozda i nije toliki hendikep, nije on za moj pojam briljirao u reprezentaciji.
U potpunosti se slazem sa tobom ali treba naglasiti da covjek ima pravo reci kad je dosta. Ne treba ga zbog toga pljuvati. Nije se oprostio sa 28 godina.
Da bi nam valjo to je cinjenica kao i ona da ne zeli vise. Treba mu se zahvaliti i to je to.
Mozda i nije lose da se Menalo sto prije ubaci u ekipu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Tristan10 » 09 mar 2018, 20:05

Neko je napisao da je igrao za reprezentaciju 7 godina. On je nama valjao, i reprezentacija njemu. Odlucio je da vise ne osjeca da moze da ponudi isti nivo igre kao ranije, i tako ne zeli da vise nastupa za reprezentaciju. Bolje je i tako, nego da igra, a da nema isti nivo motivacije. Uostalom, moje je misljenje da se po njemu najvise i pljuvalo poslije utakmica. Po njemu, pa onda Pjanicu. Vrijeme je da cijenimo vise ono sto imamo.

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Miske01 » 09 mar 2018, 21:10

Ovu temu u ostalo.
BHF

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3164
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 09 mar 2018, 23:32

_dreamer_ je napisao/la:Meni samo smeta licemjerstvo. On kao odlazi da bi mladji igraci imali prostor, a drzava ga zapravo treba. Ispada kao da se sklanja da ne bude balast, a zapravo svojim odlaskom znantno oslabljuje reprezentaciju, da ne upotrebljavam kakve jace termine.

Njemu je zapravo dosta reprezentativnih okupljanja jer vjerovatno hoce da se posveti porodici itd. Vjerovatno cijeni da s repkom tesko da moze neki veci iskorak napraviti u skorije vrijeme itd. Dakle, hladnokrvna, kalkulirana odluka, no razlog - po mome misljenju - nema veze s istinom. I to me nervira.

No svejedno je, ako nece igrati, ne mora. Mozda i nije toliki hendikep, nije on za moj pojam briljirao u reprezentaciji.


Misli Lulic da smo mi svi hajvani pa nam valja neke suplje razloge. Odluka je njegova i mora se postovati ali isto tako mu ne treba pisati neke hvalospjeve jer ih realno nije ni zasluzio poslije ovog kukavickog povlacenja preko facebooka i bez konsultacija sa kapitenom koji zivi u istom gradu.
Drzao sam ga za jednog od drazih reprezentativaca no sad sam ustvari shvatio da je cijelo vrijeme bio proracunat i da je igrao za reprezentaciju u periodu kad mu je ona trebala i bila potencijalna odskocna daska za jos vece transfere. Onog momenta kad je vidio da od nje ne moze vise nista dobiti okrenuo joj je ledja poslije 4 odigrana ciklusa , dva za evropsko i dva za svjetsko prvenstvo..
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la HankMoody » 09 mar 2018, 23:44

Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la nut_shell » 09 mar 2018, 23:58

HankMoody je napisao/la:Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
Potpis.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3164
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mostar_mo » 10 mar 2018, 00:02

HankMoody je napisao/la:Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
U vojnoj terminologiji postoji izraz za ovakve poput njega , odnosno za one koji su spremni boriti se za pare 11 mjeseci u godini , a istovremeno ne za domovinu mjesec dana pod patriotskom nabojem gdje pare nisu motiv.

PLACENICI...sve drugo je kamuflaza i laz...nazovimo stvari pravim imenom !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la _dreamer_ » 10 mar 2018, 12:02

HankMoody je napisao/la:Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
Na neprirodnoj poziciji? Ehm, pricamo o polivalentnom igracu koji pokriva tu cijelu stranu, pa nije ga stavio na stopera ili da brani. Halo ba, Barbarez bio stoper kad je trebalo. To je reprezentacija, to je tim, podredjujes se vecem interesu. Lik se hladno ispalio jer mu repka vise ne treba i to je to. Fol da ustupi mjesto mladjima... Kome li to, gdje su ti talenti?

Kao sto sam vec napisao, hvala mu za ovo do sada, ali to hvala od mene ima onako reda radi. U principu bih mu uz to "hvala" rekao jos par stvari, ali nije vrijedno. Ne mora igrati, ima ko hoce... Uvijek bilo i ostalo.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
majestic24
Postovi: 17393
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la majestic24 » 10 mar 2018, 13:06

Hvala mu za sve,ali iskreno,ovakvi igraci mi idu na qrac.

Jbt neki igraci u drugim repkama sa 35+ godina imaju poziv za repku,mozda nece ni igrati,ali bude im cast da se odazovu i da daju par savjeta mladjima. Senad ima 32 godina,u dobro formi,moze dati jos puno toga iducih godina i on se kao povlaci iz repke.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la HankMoody » 10 mar 2018, 13:34

_dreamer_ je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
Na neprirodnoj poziciji? Ehm, pricamo o polivalentnom igracu koji pokriva tu cijelu stranu, pa nije ga stavio na stopera ili da brani. Halo ba, Barbarez bio stoper kad je trebalo. To je reprezentacija, to je tim, podredjujes se vecem interesu. Lik se hladno ispalio jer mu repka vise ne treba i to je to. Fol da ustupi mjesto mladjima... Kome li to, gdje su ti talenti?

Kao sto sam vec napisao, hvala mu za ovo do sada, ali to hvala od mene ima onako reda radi. U principu bih mu uz to "hvala" rekao jos par stvari, ali nije vrijedno. Ne mora igrati, ima ko hoce... Uvijek bilo i ostalo.
Pa budi iskren, najviše mu leži pozicija centralnog veznog, a cijeli reprezentativni vijek je igrao beka ili krilo. Beka i nekako, ali krilo nikako nije mogao odigrati na nivou, jer nema ni dribling ni centaršut, tako da...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la _dreamer_ » 10 mar 2018, 13:42

HankMoody je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Senad je jedan od rijetkih reprezentativaca koji je bio bez dlake na jeziku i na osnovu toga su ga ljudi voljeli. Bezbroj puta je izjavljivao kako smo loše igrali, da je nezadovoljan etc. Pored toga, skoro cijeli reprezentativni vijek je proveo igrajući na sebi neprirodnoj poziciji lijevog krila. To je dok je bio mlađi i mogao pokriti, u zadnje vrijeme i ne baš. I pored toga, ostavio je dubok trag u reprezentaciji i svi koji to ne žele vidjeti su slijepi ili glupi. Što se njegovih igračkih kvaliteta tiče, mislim da je samo dovoljno navesti da je čovjek prvotimac Lazija već sedam godina, da ima preko 200 ligaških nastupa za taj klub, preko 260 ukupno, te da je, između ostalog, dobio priliku biti kapiten te ekipe. Još jednom, hvala ti Senade za sve i želim ti uspješnu i dugu klupsku karijeru!
Na neprirodnoj poziciji? Ehm, pricamo o polivalentnom igracu koji pokriva tu cijelu stranu, pa nije ga stavio na stopera ili da brani. Halo ba, Barbarez bio stoper kad je trebalo. To je reprezentacija, to je tim, podredjujes se vecem interesu. Lik se hladno ispalio jer mu repka vise ne treba i to je to. Fol da ustupi mjesto mladjima... Kome li to, gdje su ti talenti?

Kao sto sam vec napisao, hvala mu za ovo do sada, ali to hvala od mene ima onako reda radi. U principu bih mu uz to "hvala" rekao jos par stvari, ali nije vrijedno. Ne mora igrati, ima ko hoce... Uvijek bilo i ostalo.
Pa budi iskren, najviše mu leži pozicija centralnog veznog, a cijeli reprezentativni vijek je igrao beka ili krilo. Beka i nekako, ali krilo nikako nije mogao odigrati na nivou, jer nema ni dribling ni centaršut, tako da...
to je za mene nebitno, jer trener bira tim i odlucuje, ako trener misli da ce mu Lulic na nekoj poziciji pomoci, njegovo je da tu igra. Nije u pitanju ekstreman slucaj. No nebitno je, nema ga vise i tu treba podvuci liniju. Sve ostalo je suplja prica.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la HankMoody » 10 mar 2018, 14:02

@dreamer, nećemo se složiti, jer ja jednostavno mislim da postoje pozicije koje igraču određenih karakteristika ne leže, kao pozicija krila Luliću.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3483
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Alminjo99 » 10 mar 2018, 14:11

Ocekivao sam da ce odraditi jos ovaj ciklus pa onda se oprostiti. Steta, mogao je on jos ponuditi reprezentaciji.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hurem » 10 mar 2018, 14:20

HankMoody je napisao/la:@dreamer, nećemo se složiti, jer ja jednostavno mislim da postoje pozicije koje igraču određenih karakteristika ne leže, kao pozicija krila Luliću.
Pa Lulic je sezonama igrao u Laziu isto sto i u reprezentaciji, po lijevoj strani i na isti nacin.
On je tek zadnje dvije godine prekomandovan u tu sredinu i to dolaskom Inzaghija na klupu, i opet ne svaku utakmicu. Eto odigrao je protiv Juvea vrhunsku partiju po desnoj strani, kao bocni igrac.
Bar po pitanju Lulica i njegovih karakteristika je nebitno gdje igra od nabrojanih pozicija...mozda za nas jeste bilo bitno u zadnjem ciklusu da nam u odsustvu Besica igra u vezi, ali opet tu dolazimo do majstora Mese...ali reci da je u reprezentaciji igrao na neprirodnoj poziciji je nigdje veze.

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 mar 2018, 14:30

hurem je napisao/la: On je tek zadnje dvije godine prekomandovan u tu sredinu i to dolaskom Inzaghija na klupu, i opet ne svaku utakmicu. .
Nije tačno, još u sezoni 14/15 je odiigrao većinu utakmica veznom redu.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la dubrovnik » 10 mar 2018, 14:37

Ja mogu samo reći da sam spreman za razgovor, uvijek, ali to ne bi ništa promijenilo. Ne da bih se odazvao pozivu selektora, nego bi mi bila čast da razgovaram sa Prosinečkim. Ne bih puno preko medija dizao prašinu oko cijele priče

Bolje je i da se nisu vidjeli ako je Lulic imao unaprijed spremljen crveni karton za Robija.
Nikad ga necu propitivati i pljuvati ali trebao je ostati jos neko vrijeme jer je mogao pomoci. Ali nece i to je to. Dobro je sto je posteno rekao da razgovori ne bi promjenili nista pa je tim razbio nekakve moguce teorije zavjere. Problem je ako se vec ranije izjasnio nekom od Robijevih pomocnika ili igraca nase reprezentacije. U tom slucaju je deplasirano spominjati Robija i to bi Lula trebao znati. Robi je prije ovog razgovora razgovarao sa nasa 2 najbolja igraca.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la HankMoody » 10 mar 2018, 14:49

hurem je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:@dreamer, nećemo se složiti, jer ja jednostavno mislim da postoje pozicije koje igraču određenih karakteristika ne leže, kao pozicija krila Luliću.
Pa Lulic je sezonama igrao u Laziu isto sto i u reprezentaciji, po lijevoj strani i na isti nacin.
On je tek zadnje dvije godine prekomandovan u tu sredinu i to dolaskom Inzaghija na klupu, i opet ne svaku utakmicu. Eto odigrao je protiv Juvea vrhunsku partiju po desnoj strani, kao bocni igrac.
Bar po pitanju Lulica i njegovih karakteristika je nebitno gdje igra od nabrojanih pozicija...mozda za nas jeste bilo bitno u zadnjem ciklusu da nam u odsustvu Besica igra u vezi, ali opet tu dolazimo do majstora Mese...ali reci da je u reprezentaciji igrao na neprirodnoj poziciji je nigdje veze.
Mislim da je ipak drugačije igrati tzv. wing-backa nego krilo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 10 mar 2018, 23:32

Čovjeku yebavali sve kada je igrao. Sada se gospodski povukao i opet mu psuju.

Senade gospodine hvala na svemu. Vrati se jednog dana u drugačijoj ulozi u reprezentaciju.

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la emir79 » 11 mar 2018, 01:04

jasmin10 je napisao/la:Čovjeku yebavali sve kada je igrao. Sada se gospodski povukao i opet mu psuju.

Senade gospodine hvala na svemu. Vrati se jednog dana u drugačijoj ulozi u reprezentaciju.
:thumbup:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Murga » 11 mar 2018, 04:01

jasmin10 je napisao/la:Čovjeku yebavali sve kada je igrao. Sada se gospodski povukao i opet mu psuju.

Senade gospodine hvala na svemu. Vrati se jednog dana u drugačijoj ulozi u reprezentaciju.
Vala bas. Javnost vjerovatno ne zna ni sve detalje, ali ljudi kao ljudi, dodaju neke svoje stvari u te price, bilo to istina ili ne. Samo neka se prica.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.