Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la JavierBosnia » 01 apr 2019, 21:00

Pa bog te piso jesul to izgubili 10 utakmica ili nemaju poraza? Na osnovu cega ih pljujes
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la delinjo » 01 apr 2019, 23:56

na osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la JavierBosnia » 02 apr 2019, 08:42

delinjo je napisao/la:na osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...
I sad izborili baraz i startali sa 4 od 6 bodova u kvalama
To je tako lose kaovsto pisete? Jos 8 utakmica ima jeste normalni vi. Isto kao da smo ispali u ligu C i imamo oba poraza na startu kvala

Vama ako je remi sa grcima belaj, meni nije. Jer se ovo dobija na utakmicama protiv finske i armenije gdje ce grci zijaniti 4 boda najmanje
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Adnan89 » 02 apr 2019, 10:12

COYS je napisao/la:Najbolje da sve utakmice igramo u gostima. Problem solved :mrgreen:
Neznam brate za to, sjecas li se prijateljske protiv Egipta, mislim da se igralo u austriji. Dzeko igrao ko da se napijo i pojo 2 tepsije baklave. Sjecam se zvizduka i njegovu reakciju prema navijacima.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vucevich » 02 apr 2019, 10:19

Adnan89 je napisao/la:
COYS je napisao/la:Najbolje da sve utakmice igramo u gostima. Problem solved :mrgreen:
Neznam brate za to, sjecas li se prijateljske protiv Egipta, mislim da se igralo u austriji. Dzeko igrao ko da se napijo i pojo 2 tepsije baklave. Sjecam se zvizduka i njegovu reakciju prema navijacima.
Ta utakmica je ujedno oznacila i pocetak pada ove reprezentacije

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la hurem » 02 apr 2019, 10:46

Da, protiv SAD-a par mjeseci ranije je bio nagovjestaj pada, a protiv Egipta pocetak padanja...

Lijepo je Susic rekao u vezi s Lulicem kada kaze da se rano oprostio i da je jos mogao dati reprezentaciji (a to sam od prvog dana potencirao i razocaran bio u njegovu odluku) pa se tu moze govoriti i o nekim licnim interesima.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DrFilgud » 02 apr 2019, 11:06

Lulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vucevich » 02 apr 2019, 11:43



:kafa:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Maestro » 02 apr 2019, 12:24

JavierBosnia je napisao/la:
delinjo je napisao/la:na osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...
I sad izborili baraz i startali sa 4 od 6 bodova u kvalama
To je tako lose kaovsto pisete? Jos 8 utakmica ima jeste normalni vi. Isto kao da smo ispali u ligu C i imamo oba poraza na startu kvala

Vama ako je remi sa grcima belaj, meni nije. Jer se ovo dobija na utakmicama protiv finske i armenije gdje ce grci zijaniti 4 boda najmanje
Prije da cemo mi zijaniti tu podove nego grci. Ali dobro vidjecemo jos...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la delinjo » 02 apr 2019, 12:43

JavierBosnia je napisao/la:
delinjo je napisao/la:na osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...
I sad izborili baraz i startali sa 4 od 6 bodova u kvalama
To je tako lose kaovsto pisete? Jos 8 utakmica ima jeste normalni vi. Isto kao da smo ispali u ligu C i imamo oba poraza na startu kvala

Vama ako je remi sa grcima belaj, meni nije. Jer se ovo dobija na utakmicama protiv finske i armenije gdje ce grci zijaniti 4 boda najmanje
I ti stvarno mislis da nasi mentalni patuljcci mogu proci baraz makar ptotiv Andore igrali?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BoixosNois1899 » 02 apr 2019, 18:17

delinjo je napisao/la: I ti stvarno mislis da nasi mentalni patuljcci mogu proci baraz makar ptotiv Andore igrali?
To je to. Naši bi se u baražu usrali da igraju protiv bilo koga. Siguran sam da bi se patili tu i protiv nekih ekipa iz Lige C. Definitivno smo u tom segmentu najveći luzeri u Evropi.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 02 apr 2019, 18:34

2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la babino » 02 apr 2019, 19:02

jasmin10 je napisao/la:2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.
mislis na irsku :)

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 02 apr 2019, 19:45

babino je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.
mislis na irsku :)
Irska je tu negdje s nama. Mislio sam na Portugal. Ako je luzerstvo ispasti od Portugala onda jesmo luzeri.

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Yanichar » 02 apr 2019, 19:52

DrFilgud je napisao/la:Lulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.
Bravo majstore, sroceno kratko, jasno i u srz.

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la neroazzurni » 02 apr 2019, 20:02

upravo tako
u tome je poenta ove Luline price, nas naopaki sklop...

da su slovenci imali nase igrace sve ove godine oni bi bili redovni ucesnici svih prvenstava plus bi i medalju jednom klepili...glavu dajem
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bhfanatic14 » 02 apr 2019, 21:05

DrFilgud je napisao/la:Lulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.
:clap: :clap: :clap: :kafa: Bravo majstore ! To je to !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
AdidasPredator
Postovi: 49
Pridružen/a: 25 jun 2018, 21:45
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la AdidasPredator » 02 apr 2019, 21:21

Dovoljno je pogledati ko nam sjedi u vrhu fudbalskog saveza. Begic je najveca ubleha ikada

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la marconato » 02 apr 2019, 22:31

neroazzurni je napisao/la:upravo tako
u tome je poenta ove Luline price, nas naopaki sklop...

da su slovenci imali nase igrace sve ove godine oni bi bili redovni ucesnici svih prvenstava plus bi i medalju jednom klepili...glavu dajem
E jbg sad...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Beko » 03 apr 2019, 08:47

bhfanatic14 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Lulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.
:clap: :clap: :clap: :kafa: Bravo majstore ! To je to !
To je to!
Da su Slovenci imali ovakav kvalitet uzeli bi medalju sigurno ovih 15tak godina unazad.
Na EURU 2000 je samo danak neiskustva djelijo od 1-4 finala i borbe za medalje.

Sto se tice Lulica....nije neki fudbalerski znalac, virtuoz....ali kad je stigao u Lazio....posle fizickog i medicinskog testa....kazu ovi u Laziju, da spremnijeg igraca jos nisu doveli u Lazio. :salut: :salut:

Znaci Lulic moze biti sve, ali nije amater niti je ljencuga, mahalas, muzicar, pjevac,...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 48 gostiju.