Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Goalgetter » 16 nov 2011, 22:15

Uradio je glupost, i zasluzio je kritike, mora se znati kontrolisati u ovakvim utakmicama, ali ovo pljuvanje je preslo sve mjere. Prije Portugala ga dizali u nebesa, poredili ga sa Garethom Bale-om, a sad je po nekima obicni kloc (kao i drugi). Lijecite svoje frustracije negdje drugdje, Lula ostaje jedan od najboljih igraca ove repke ;) . Ovoliko nisu ni srali po Spahicu kad je skrivio penal protiv Francuza.

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Johnyx95 » 16 nov 2011, 22:19

Goalgetter je napisao/la:Uradio je glupost, i zasluzio je kritike, mora se znati kontrolisati u ovakvim utakmicama, ali ovo pljuvanje je preslo sve mjere. Prije Portugala ga dizali u nebesa, poredili ga sa Garethom Bale-om, a sad je po nekima obicni kloc (kao i drugi). Lijecite svoje frustracije negdje drugdje, Lula ostaje jedan od najboljih igraca ove repke ;) . Ovoliko nisu ni srali po Spahicu kad je skrivio penal protiv Francuza.
Da, da generalno je podbacio u ove dvije tekme. Slična stvar i s Medunjaninom - do Portugala odlični, protiv Portugala ih nema nigdje. :|
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Goalgetter » 16 nov 2011, 22:23

Johnyx95 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Uradio je glupost, i zasluzio je kritike, mora se znati kontrolisati u ovakvim utakmicama, ali ovo pljuvanje je preslo sve mjere. Prije Portugala ga dizali u nebesa, poredili ga sa Garethom Bale-om, a sad je po nekima obicni kloc (kao i drugi). Lijecite svoje frustracije negdje drugdje, Lula ostaje jedan od najboljih igraca ove repke ;) . Ovoliko nisu ni srali po Spahicu kad je skrivio penal protiv Francuza.
Da, da generalno je podbacio u ove dvije tekme. Slična stvar i s Medunjaninom - do Portugala odlični, protiv Portugala ih nema nigdje. :|
Pa nije Bento glup, gledao je on utakmice nase reprezentacije, i analizirao dobro nasu igru. Medunjanin i Lulic su dva ponajbolja igraca u ovim kvalifikacijama, nosioci igre, i naravno da je cilj njih zaustaviti. Ako si primjetio, cim je Medunjanin dobio loptu, Postiga je odmah trcao i vrsio presing na njega, da ne bi mogao pronaci rupu u sredini. Medunjanin je onda vratio loptu nasoj odbrani, i ovi su izgubili loptu, il su je morali nabiti u out/naprijed.
Ista stvar sa Lulicem. Napadamo samo preko lijevog krila, jer nema Mujdze, logicno da ce se Portugalci vise skoncentrisati na tu stranu (sto je naravno i Bento analizirao).

Avatar
abyyy
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 sep 2009, 23:23
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la abyyy » 16 nov 2011, 22:26

jel vi ljudi znate kako se osjeca netko u tako vaznom trenutku i vidi da ga kradu da ga j3bu na sve strane i da on sam ne moze pomoci,da tone sve pa normalno da bi puko. da sam ja na njegovom mjestu sinoc bio ja bi sudiji plesku opalio i izaso sam..... j3bem ti nogomet ti j3bem

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Johnyx95 » 16 nov 2011, 22:27

I to je istina, ali u takvim se tekmama pokazuje jesi li klasa ili prosjek. Da je Lula odigrao u pola ko protiv Rumuna, već bi imao tri ponude vrhunskih klubova na stolu. ;) Ista stvar i sa Harisom.
Vidio si kako je Džeko odigrao s trojicom na leđima.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
AllAbout
Postovi: 868
Pridružen/a: 13 okt 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la AllAbout » 16 nov 2011, 23:06

jednostavno je katastrofalno odigrao ove zadnje dvije tekme..ne svidja mi se ovo sto igra od kad je u laziu..prije dok je igra za boyse cinio se kao puno izdrzljivijji i u vecoj formi..sad je poprilicno opao
Unica grande amore

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la kelner » 16 nov 2011, 23:27

Imali smo strasnu igru,postigli gol iz jedne od bruke prilika,Portugalci su imali 3 poluprilike i postigli 3 gola,jadna nam majka,to se samo nama moze desiti.Posjed lopte 68 - 32 % dapace za nasu selekciju,ali Portugalcima je ulazilo sve sto su sutnuli po golu,a Rui Patricio je dovodio nase igrace do ludila bravuroznim intervencijama,sve do tog nesretnog 3 gola,kada je Lulic izgubio kontrolu,poceo nasrtati na Gov.nanga Starka,prijeteci mu rukama,nakon sto mu je ovaj pokazao zuti karton,Lulic mu je pokazao srednji prst,te potom opravdano dobio i crveni,te je morao prije vremena pod tus.
Nakon toga je nestala nasa leprsava igra,koja nas je krasila do onog trenutka kada smo bili kompletni,tako da su nam Portugalci uspjeli napuniti mrezu do vrha,a da je ostao Lulic,imali bi sasvim dovoljno vremena da se iskupimo za silne promasaje iz prvog,te samog pocetka drugog poluvremena...
8-)
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 16 nov 2011, 23:28

Johnyx95 je napisao/la:I to je istina, ali u takvim se tekmama pokazuje jesi li klasa ili prosjek. Da je Lula odigrao u pola ko protiv Rumuna, već bi imao tri ponude vrhunskih klubova na stolu. ;) Ista stvar i sa Harisom.
Vidio si kako je Džeko odigrao s trojicom na leđima.
ma ne mozes ti na osnovu dvije utakmice prosuditi klasu igraca.
nekad i najgori igrac bljesne. a najbolji zakaze.
...

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la ZOI84 » 16 nov 2011, 23:35

panties je napisao/la:
Johnyx95 je napisao/la:I to je istina, ali u takvim se tekmama pokazuje jesi li klasa ili prosjek. Da je Lula odigrao u pola ko protiv Rumuna, već bi imao tri ponude vrhunskih klubova na stolu. ;) Ista stvar i sa Harisom.
Vidio si kako je Džeko odigrao s trojicom na leđima.
ma ne mozes ti na osnovu dvije utakmice prosuditi klasu igraca.
nekad i najgori igrac bljesne. a najbolji zakaze.
Lulic je vec u vrhunskom klubu i do njega je došao na osnovu vrhunskih igara za rep.I ova tvoja konstatacija da se u ovakvim utakmicama pokazuja jesi ili nisi nije tacna. Ronaldo skoro uvijek i (sinić ne) zakaže u važnim utakmicama. a najbolji je na svijetu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Principatus » 16 nov 2011, 23:50

@Fidelis

Umoran sam i neda mi se mnogo citati, a posebno pisati. Ali samo da ti kazem, da ti je post veoma dobar.
Iako to vecina ne zeli tako da vidi, naravno jer su i jake emocije umjesane. Nadam se da nasi igraci i strucni stab drugacije razmisljaju.
ŠB_Fidelis je napisao/la:Pa, nije me nesto posebno inspirirao, nego ne volim klasicne balkanske ''mi smo maleni'' ''marifetluke'' gdje je uvijek sudac ili netko treci kriv, a ovaj put je realno prosla bolja momcad koja je takodjer u tom dvoboju ostecena, i to ne malo nego dobro. Za svaki slucaj gdje je BiH ostecena, naci ces i jedan slucaj gdje je Portugal ostecen, ako ne u istoj, ili drasticnijoj mjeri. Ti to ne mozes/ne zelis vidjeti. OK, posteno, al na terenu je ipak sve receno, a izjave igraca takodjer sve govore. Nek zapane tko zapane, ni prvi ni zadnji put, meni svejedno, bring it on, cilj ispunjen, nazalost BiH ga ispunila nije, al bit ce vjeruj bolje kad se skontaju neke stvari i ne vrse uvijek teorije zavjera i sudackih miljea, pa eto ako to vec narod ne moze sam sebi priznati, valjalo bi makar da prizna strucni stab i igraci i kazu sami sebi u lice, jebga, jos uvijek nismo dorasli takvoj ekipi, i to je sve. Nakon toga - red, rad, disciplina i ulaganje u omladinske pogone. Pa pokusaj ponovno. Ako promasis opet. Ustani, pokusaj opet. Nikako drugacije ne ide. Tek kad ti i takvi to shvatite, shvatiti cete gdje lezi ta doza ''sportske drskosti'' koja krasi pojedine repke iz okruzenja, uz pojedine detalje za koje jednostavno treba biti realan i reci ''mi uvjete za to jos uvijek NISMO stvorili''.

To sto statistiku navodis, eto kazes ne zanima te utakmica koja ja koristim za kontraprimjer, pa ti necu ISTE takve statisticke podatke podastrijeti, al ajde, nema veze. Reci cu onda ovo : jos do kraja sezone ces dozivjeti takvu utakmicu kuci gdje ce ti protivnik na isti nacin biti ''iskasapljen'' kartonima i isprekidan u igri, pa eto sjeti se i ti tada ove price, jer garantiram da ces samo zapamtiti ''uf, Zeljo (pretpostavljam) razbio Rudar (lupam) 5:2''. Kao i u ovom slucaju.

Ne mozes ti ni razviti igru ako je nemas, odnosno ako je nisi imao. Po tvojoj logici BiH nikako nije smjela ni prici lopti, preci polovicu, a da joj se nesto ne sudi. Daj bolan, ne budi dijete... Prati malo nogomet, i pogledaj kolika je razlika izmedju ekipa koje su brze na lopti, kompaktnije i sa krilima prilagodjenim za konstantni pritisak i ubode u sredinu. Sretan si ako uopce imas loptu u tim momentima, kamoli igru. Tu ti sudac nema sta pomoci ili odmoci, postaje mi nekako zalosna vise ova rasprava kad vidim cega se drzis. :/
ŠB_Fidelis je napisao/la:
Nah, probao sam...

Nije tu bilo igre nikakve, a sudac tome nesto puno pridonio nije, moze eventualno malo nervirati ljude ako pogrijesi u procjeni ili drzi svoj zamisljeni kriterij pa nam lakse reci ''a vidis ne da nam blizu gola''. Nastranu sto i tako i tako ne bi znali sta sa njom sve i da dodjes do gola.

Jednostavno, da pogledas tu utakmicu neutralno, kao sto ja mogu, odnosno kao sto sam ja mogao, vidio bi da ne postoji opasnost i ideja s loptom u toj utakmici kad je posjed lopte kod BiH. Kad pogledas pak Portugalce u toj utakmice, vidis kretanje igraca, vidis zelju, vidis kreativnost i vidis nadasve brzinu. U svakom okretu su bili brzi i fluidnije su im akcije. BiH to nije imala, tu nije nesto posebno sudac imao za napraviti, odraditi.
Sto se tice kartona, to je osobno sudacko uvjerenje, pa isto stanje gledam na svakoj, ali bas svakoj utakmici koju gledam, pa eto sto se reprezentacija tice ako si gledao prvu utakmicu u Istanbulu, mogao si primijetiti sta je sve oprosteno Turcima, bar jedno tri, cetiri zuta kartona, ALI, dzaba sve ako imas igru i ideju, kao sto je Hrvatska imala. Kao sto je Portugal imao u ovoj utakmici.

Penal dosudio linijski? Ne, ne moze ga on dosuditi, samo ga glavni moze dosuditi. Mozes jedino reci da je sudac prihvatio sugestiju linijskog suca koji je to mogao vidjeti. Na glavnom je sucu da prihvati ili odbije sugestiju linijskog suca, on je prihvatiti ne mora, a ako cemo realno, mogao je opravdati i da ga ne dosudi, jer lijepo je ''zajasen'' igrac Portugala bio, a s obzirom da on u svom obrambenom prostoru ima prednost, dosta sudaca bi i kontra faul u onoj situaciji dosudilo. Da ne govorim da je dva cista penala za Portugal propustio dosuditi. I to je valjda faktor koji direktno utjece na rezultat, ako ces se doticati penala.

Ofsajd kod Spahicevog gola je postojao.
Ofsajd kod Ronaldovog pogotka nije postojao, ne znam odakle ti da jest. Pogledao sam vise puta situaciju, i misljenja sam da je u najgorem slucaju bio u liniji sa obrambenim, ali s obzirom na njegovu brzinu i pravovremenu reakciju, izgleda kao da je metar u zaledju. Ali nije.

Faulovi na 5:2, hmm, ne znam, mislim da ti opet fulas moju poantu, nema se sta vaditi na dosudjivanje faulova, kad te protivnik gazi na terenu igrom, a ti sam ne mozes sastaviti tri smislena dodavanja. Nema smisla.

Za kartone ok, uvijek ce netko reci mogao je ovo, mogao je ono, al to je na sucu da odluci. Lulic je sam sebi ondje kriv, vecina sudaca bi postupila isto. Al, posto se vec dotaknuh kartona gore... a i opet cu se vratiti na poantu da nista kartoni ne bi tu pomogli ako se ne bi razvila neka prava igra, a Portugal to jednostavno svojim kvalitetnim posjedom tu vecer nije dopustao.

Don't get me wrong, ne mislim nista lose, cisto ne volim balkanski mentalitet gdje se uvijek zalimo kako nas zakidaju, a na terenu realno ne pokaze se nista u tom momentu ili do tog momenta. Da je bilo u gusto, da je igra bila tu negdje, da je to na nesto licilo sa strane BiH, da je stvorila dvije ciste prilike, kao sto nije, da nije bilo kardinalnih sudackih gresaka na stetu Portugala takodjer, i linijskih i glavnog, e onda bi rekao OK, u pravu si, ali ovako samo sam(i) sebe zavaravas.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 16 nov 2011, 23:54

santos je napisao/la:
@Rade Paprica 9
Manje više si ti upravu, za igru, kvalitet, ali malo više prodaješ maglu kod suđenja, jer nije isto biti oštečen kod 2:0 ili kod 2:1, kod 3:1 ili kod 4:1. Ronaldov drugi gol je klasični ofsajd, za Portugal nisu bila dva penala nego jedan (Postigino simuliranje i bacanje je smješno i spominjati, pri čemu je isti igrač zbog prigovora morao dobiti crveni, prigovori + simuliranje), Sašina ruka 100% penal, kao i Spahin ofsajd, ali tajming svih tih grešaka je bio katastrofa za BiH. Također Lulićeva dva žuta za prigovor je presedan i ključni detalj utakmice. Kriteriji za igru u polju totalno ne ujednačen, sposbnost brojanja 8 metara ravna djetetu od 6 godina. Sve u svemu za meč u kojem sudija pravi 1 grešku u svakih 5 minuta, nemože se reći da nije uticao na rezultat. Napravio je manje više cirkus od utakmice. Ipak ključni detalj je Lulićev crveni, i kod ocjene suđenja treba najviše njega komentirati. Uz svo dužno poštovanje tvog pokušaja objektivnosti čekat ćemo neki meč Hrvatske repke (meni izuzetno drage) pa ću ti ponuditi istu objektivnost.
kod 3-1 nema sanse da je ofsajd,cist gol,zaustavi kod 4:40

[youtube][/youtube]
Iz ovog ugla nemožeš (ja nemogu) vidjeti, nekoliko puta sam zaustavio i pogledao u jednom mi se čini da je korak u ofsjdu u drugom da su u liniji, ali kada sam na tv u pogledao nakon tekme, kadar koji pokazuje horizontalno našeg zadnjeg igrača i Ronalda bio sam ubjeđen da je ofsajd. Na 4:40 lopta je u posjedu Portugalskog veznjaka, zaustavi ti na 4:41.
Za ovog što kaže da je prije postaojao faul na Misimoviću, jeste ali za standarde naše premier lige.
Zadnja izmjena: Rade Paprica 9, dana/u 16 nov 2011, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Dylan Dog » 16 nov 2011, 23:58

slika
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Devil » 17 nov 2011, 00:56

Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la don_burza » 17 nov 2011, 01:00

Devil je napisao/la:Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.
Offside je ona stvar koja se nije desila u 53. minuti u utakmici Portugal-BiH



Preuzeto sa http://www.burzapedia.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Donnie Darko » 17 nov 2011, 01:02

Cim sam vidio frustraciju i reakcije nasih igraca na one smijesne faulove samim pocetkom drugog poluvremena, znao sam da ce neko nastradat, bas kao i prije dvije godine, tako je i bilo. Lulica ne opravdavam, zasluzio je kritike, ali brate, da ga se pljuje i optuzuje kao glavnog krivca za sinocnji potop, nije. Treba mu zahvalit sto je izborio jedinu regularnu priliku nase repke sinoc, nakon koje smo i postigli gol.

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 17 nov 2011, 01:03

Devil je napisao/la:Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.
ma nema ofsajda, mada i ja sam bila ubjedjena da je bio ofsajd sinoc poslije utakmice...jbg, nekad kad navijacki gledas utakmicu :) fulis par stvari.
...

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Senad Lulic

Post Postao/la skyisthelimit » 17 nov 2011, 01:03

Devil je napisao/la:Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.

jarane, na prvi pogled (znaci NE onaj bez ponovljenog snimka te podvucenih linija) su svi pomislili da bio ofsajd, ko kad je ovaj brzinom svjetlosti protutnjao po terenu pa se nije ni moglo znati..
I ne, niko ne krivi sudiju za poraz ali da je unistio BIT utakmice JESTE, svako malo isao je u korist ili na stetu i nama i njima..
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Devil » 17 nov 2011, 01:06

skyisthelimit je napisao/la:
Devil je napisao/la:Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.

jarane, na prvi pogled (znaci NE onaj bez ponovljenog snimka te podvucenih linija) su svi pomislili da bio ofsajd, ko kad je ovaj brzinom svjetlosti protutnjao po terenu pa se nije ni moglo znati..
I ne, niko ne krivi sudiju za poraz ali da je unistio BIT utakmice JESTE, svako malo isao je u korist ili na stetu i nama i njima..
Ajde brate na prvu i razumem,mada i tamo se videlo da nije ofsajd ko je gledao bez nekih preteranih emocija,ali vidis koliko likova ima na raznim temama da i pored klipova i slika i dalje misli da je bio ofsajd,pa sam se stvarno zapitao da se nije sta promenilo pred sinocnu utakmicu u pravilima. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la propuh » 17 nov 2011, 01:36

Neznam sta pljujete toliko po covjeku,
prekipilo mu ni prvi ni zadnji.
Ja da sam bi na njegovom mjestu nokautirao bi sudiju,
a vjerujem i vecina onih koji su pored malih ekrana cupali kosu.
Jeste on profesionalac al i dalje covjek ;)
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la MostaracVelezovac » 17 nov 2011, 01:38

propuh je napisao/la:Neznam sta pljujete toliko po covjeku,
prekipilo mu ni prvi ni zadnji.
Ja da sam bi na njegovom mjestu nokautirao bi sudiju,
a vjerujem i vecina onih koji su pored malih ekrana cupali kosu.
Jeste on profesionalac al i dalje covjek ;)
Tu je greska vecine raje u BiH.

Najuspjesniji SU UVIJEK profesionalci. UVIJEK. To je jedna stvar koja nikad nebi smjela doci u pitanje.

Zato sto smo preemotivni i psihicki nestabilni i jesmo uvijek u ovakvim ghovnhima.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 50 gostiju.