Senad Lulic

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,harden,insider,_dreamer_,ribery

marsovac
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la marsovac » 19 avg 2010, 13:10

mozel mi neko reci koju senad poziciju igra jer sam se sa drgom posvado oko toga
ČELIK je dio života mog ČELIK ti si šampion
"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 19 avg 2010, 13:10

Samo pitanje sto sada upozorenje za Hairliju,nije problem banujte me al' nadji mi i jedan post danas gdje sam spamao? off topic al mora se odgovoriti sada

Rodjeni imali vam sta za H.Handzica
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 19 avg 2010, 13:14

na vas dvojicu stižu pritužbe u paketu.
za tebe mi se čini da ima nade, pa sam samo razbio tandem da vidim hoće li biti napredka.

evo i primjer spama:

Hairlija je napisao/la:Rodjeni imali vam sta za H.Handzica

kakve ovo ima veze sa Senadom Lulićem?

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 19 avg 2010, 13:15

marsovac je napisao/la:mozel mi neko reci koju senad poziciju igra jer sam se sa drgom posvado oko toga

Igra poziciju kao i Salihović, nešto kao lijevo krilo, ali može biti veoma dobar u defanzivnim ulogama.
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

marsovac
Kontakt:

Post Postao/la marsovac » 19 avg 2010, 13:16

Virtu4l je napisao/la:
marsovac je napisao/la:mozel mi neko reci koju senad poziciju igra jer sam se sa drgom posvado oko toga

Igra poziciju kao i Salihović, nešto kao lijevo krilo, ali može biti veoma dobar u defanzivnim ulogama.

hvala
ČELIK je dio života mog ČELIK ti si šampion
"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!

DaRtAnJaN
Kontakt:

Post Postao/la DaRtAnJaN » 19 avg 2010, 13:37

lulic definitivno dobija poziv...nek nam je sa srećom...nadam se da papa zna znanje :D jos kad bi se sredio onaj avdic iz elfsborga i onaj haris iz new castla...posto su oni najkriticniji...ne bi imali kraja sreći :D :D
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Za_raju
Kontakt:

Post Postao/la Za_raju » 19 avg 2010, 13:37

Zelim samo cestitati Senadu i pozeliti puno uspjeha u dresu svoje zemlje.
Senad moze biti primjer svima kako se ponasa i razmislja kao sportista,radis i sutis a trud nikada nije ostao ne nagradzen...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By [email protected]
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 13:48

Virtu4l je napisao/la:

Njegova prirodna (najbolja) pozicija je levo ofanzivno krilo, u defanzivi se polako izgradjuje od kako je dosao u YB. Inace nikada u nijednom timu nije igrao defanzivu, ni priblizno.

Za razliku od njega Salihovic je jako dobar i u defanzivi, no videcemo, nadam se da ce protiv Lux. igrati (Senad) u ofanzivi da ih Dzeko i .....? natrpaju do vrha, a protiv Francuza ce morati da cesto ucestvuje u odbrambenim zadacima.

PS:
Majstore, ako citas, sretno!!!

kimbo
Kontakt:

Post Postao/la kimbo » 19 avg 2010, 14:08

Za_raju je napisao/la:Zelim samo cestitati Senadu i pozeliti puno uspjeha u dresu svoje zemlje.
Senad moze biti primjer svima kako se ponasa i razmislja kao sportista,radis i sutis a trud nikada nije ostao ne nagradzen...

Potpis ... covjek ne moze da bude nego presretan kada prica jednog ovakvog Bosanskog djeteta zavrsi sretno ....

Sretno Senade !!!!!!

@cole-ch
Ako zaista poznajes Lulica skreni mu paznju na svu podrsku koju dobija !!!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Raikkonen
Kontakt:

Post Postao/la Raikkonen » 19 avg 2010, 14:19

Bosnian Hero glup si ko ****......sta si se zakacio za Pandzu ja ti samo poredjenja radim ko je u repki a ko ne....a frajko se nalozio Pandza ovo Pandza ono.......ne budi glup jarane.......malo bolje to procitaj i skontaj prije nego sto ces da komentarises :D .......a Pandzu sam za primjer uzeo beze jer je frajer sjekira.......!!!!!!!!!pozzz te Sasa Papac :mrgreen:

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 19 avg 2010, 15:01

Vecina medija kaze da je on rjesenje za nasu lijevu stranu, a covjek je kao Salihovic..Vidjet cemo sta ce na kraju da bude, mada ja licno mislim da on ce dobiti minute na kapaljku u ove dvije iduce tekme...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 15:42

@Kimbo

Da, naravno da licno znam malog, a i familiju. Doduse tada je bio neafirmisan. Ucio je skolu, radio zanat i odlazio na treninge.
Mene je on "majstore" prozvao jer sam ja njega kada se okupimo igrati na male golove zadirkivao da sam majstor za njega. :D
Jesam, kontaktirao sam ga, poslao sam mu cestitke i rekao da su ocekivanja navijaca velika.

On je u glavi (bio) ofanzivno namazan, tako da sam skeptican da bi se povinovao tako dubokoj defanzivi kakva je BiH potrebna protiv Francuske... No, videcemo. Drago mi je da ce ga Safet pozvati i nadam se da, ako dobije priliku igrati, to i opravda.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 19 avg 2010, 15:44

neno#4 je napisao/la:Vecina medija kaze da je on rjesenje za nasu lijevu stranu, a covjek je kao Salihovic..Vidjet cemo sta ce na kraju da bude, mada ja licno mislim da on ce dobiti minute na kapaljku u ove dvije iduce tekme...

Neno, Sejo je bio rješenje u prošlim kvalifikacijama? Jest' trčao za trojicu, fizički padao pred kraj utakmice, ali je posao obavio na vrhunskom nivou?
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 19 avg 2010, 23:13

Virtu4l je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Vecina medija kaze da je on rjesenje za nasu lijevu stranu, a covjek je kao Salihovic..Vidjet cemo sta ce na kraju da bude, mada ja licno mislim da on ce dobiti minute na kapaljku u ove dvije iduce tekme...

Neno, Sejo je bio rješenje u prošlim kvalifikacijama? Jest' trčao za trojicu, fizički padao pred kraj utakmice, ali je posao obavio na vrhunskom nivou?

Sejo je po meni obavio odlican posao, ja sam samo htio da kazem da ni on nece biti rjesenje za defanzivu na lijevoj strani....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ZEno.T.
Kontakt:

Post Postao/la ZEno.T. » 21 avg 2010, 13:49

Da li ce ga Safet pozvati ? Mislim da nema razloga da to ne uradi...
12.9.2009.

SemPer_fi
Kontakt:

Post Postao/la SemPer_fi » 21 avg 2010, 15:12

ZEno.T. je napisao/la:Da li ce ga Safet pozvati ? Mislim da nema razloga da to ne uradi...

rekao je da hoce...

Al mislim da ce biti dosta razocarenja poslije Lux - a,ipak covjek nije defanzivac ,a igrat ce na toj poziciji ;)

Zelim mu puno srece i da bude idealan na poziciji beka...
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

BIHfan
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 21 avg 2010, 15:18

Ovaj ce momak nas oduseviti. Znate sto?
Jer je zeljan dokazivanja i imace motiva, sto ce nama faliti protiv Luxemburga itekako. Nije tatin sincic, a i kad pogledam nemamo boljeg rjesenja od njega. Medunjanin nije dobar defanzivac, Mravac ne prirodna pozicija, Jahic mozda moze al bolje njega drzati u defanzivnom veznom, jer nam nema Bajramovica i Salihovica.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

NoName
Kontakt:

Post Postao/la NoName » 23 avg 2010, 23:07

Sušić pozvao Lulića.

24Sahata - "Ako sada ne odemo na Evropsko prvenstvo, onda nećemo nikada", rekao je Senad Lulić, fudbaler švicarskog Young Boysa, koji je, zahvaljujući odličnoj partiji u utakmici kvalifikacija za Ligu prvaka protiv Tottenhama (3:2), dobio poziv selektora reprezentacije BiH Safeta Sušića.

Ovaj rođeni Mostarac selektoru Sušiću trebao bi kao idealno rješenje na lijevoj strani umjesto Sejada Salihovića, koji je suspendovan na četiri utakmice.

"Najbolje se snalazim na toj poziciji iako bez problema igram i na desnoj strani. Takođe, mogu se prilagoditi i u defanzivi", kazao je Lulić za Nezavisne koji ne krije zadovoljstvo zbog poziva u državni tim za koji je do sad upisao samo jedan nastup 2008. godine u prijateljskoj utakmici protiv Azerbejdžana. Tada je bio član Grashopersa.

"Jutros su mi iz kluba javili da je stigao poziv od selektora Safeta Sušića i ta vijest me jako obradovala. Veselim se i jedva čekam okupljanje reprezentacije", rekao je juče Lulić i dodao:

"Mislim da zaista imamo odličnu reprezentaciju, koja je to potvrdila i u prethodnim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. BiH je bila druga u grupi iza Španije, koja je kasnije osvojila Mundijal, a u baražu protiv Portugala jednostavno je nedostajalo sreće. Sve to govori da imamo sjajan tim, nikad bolji, i vrijeme je da se plasiramo na jedan veliki turnir. Ako ne sada onda zaista ne znam hoćemo li ikada".

Pobjeda u prvoj utakmici kvalifikacija na gostovanju kod Luksemburga (3. septembra) ne smije doći u pitanje, ali Lulić smatra da i protiv Francuza na "Koševu" (7. septembra) bh. tim ima velike šanse za povoljan rezultat.

"Nijedna grupa nije lagana, ali ne mislim da je bilo ko od naših protivnika apsolutni favorit protiv nas. Startujemo u Luksemburgu, gdje jednostavno moramo ostvariti uvjerljivu pobjedu. Potom dolaze Francuzi koje treba respektovati, ali i nastojati ostvariti dobar rezultat. Oni se još nisu oporavili od brojnih problema i to bi trebalo da bude naša prilika. Ako uspješno završimo dvije septembarske utakmice, siguran sam da ćemo još jači dočekati nastavak kvalifikacija", istakao je Lulić.

Od kolega iz reprezentacije nikoga lično ne poznaje, ali, naravno, upoznat je sa igračkim kvalitetama svakog pojedinačno.

"Nisam imao priliku do sada upoznati se s kolegama. Međutim, vrlo dobro znam da se radi o velikim fudbalskim imenima. Džeko, Misimović, Spahić, Ibišević, Pjanić i ostali, sve su to fudbaleri koji igraju u velikim evropskim klubovima. Radujem se što ću vrlo brzo imati priliku upoznati ih i igrati zajedno sa njima", rekao je Lulić.

Ali, prije reprezentativnih obaveza Lulića očekuje revanš sa Tottenhamom i borba za grupnu fazu Lige prvaka.

"Šteta je što smo prokockali izvrsno vodstvo od 3:0 koje smo imali. Dozvolili smo Englezima da postignu dva gola i sada će nam biti mnogo teže. Međutim, mi u London idemo da napravimo iznenađenje. Nećemo se braniti i čuvati minimalnu prednost, već ćemo nastojati ostvariti novu pobjedu. Pokazali smo da možemo", zaključio je Lulić.

Velike zasluge u Lulićevoj karijeri ima i Vladimir Petković, Sarajlija na klupi Young Boysa.

"Petković mi je puno pomogao. Radili smo zajedno u Belinzonu iz kojeg sam otišao u Grashopers i zatim u Young Boys. Osim što je dobar trener, Petković je prije svega dobar čovjek, koji mi je dosta pomogao. Jako dobro se razumijemo i od njega sam puno naučio", kaže Lulić.

Cijene ulaznica za utakmicu kvalifikacija za EP između BiH i Francuske koštaće 40 KM za zapadnu tribinu, 30 za istočnu, te po 20 za južnu i sjevernu. Za ovaj meč biće štampano ukupno 28.000 ulaznica. Utakmica će biti igrana 7. septembra na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase - Koševo" sa početkom od 21 sat. Za ovu, kao i utakmicu sa Luksemburgom, selektor Safet Sušić danas će objaviti spisak igrača.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Brnjoo
Kontakt:

Post Postao/la Brnjoo » 24 avg 2010, 00:43

A cim je Lulic, to je neki sandzaklija, brzo ce se on probiti u repku, takvi vladaju Sarajevom.. i da, ako nije sandzaklija, onda se nece probiti, odigrace dvi-tri utakmice :lol:

n0body
Kontakt:

Post Postao/la n0body » 24 avg 2010, 00:49

Nadam se da ce opravdati ocekivanja . Sretno Lulicu i dobro dosao :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.