Senad Lulic

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 01 apr 2019, 21:00

Pa bog te piso jesul to izgubili 10 utakmica ili nemaju poraza? Na osnovu cega ih pljujes

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 01 apr 2019, 23:56

na osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 02 apr 2019, 08:42

delinjo WroteColonna osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...

I sad izborili baraz i startali sa 4 od 6 bodova u kvalama
To je tako lose kaovsto pisete? Jos 8 utakmica ima jeste normalni vi. Isto kao da smo ispali u ligu C i imamo oba poraza na startu kvala

Vama ako je remi sa grcima belaj, meni nije. Jer se ovo dobija na utakmicama protiv finske i armenije gdje ce grci zijaniti 4 boda najmanje

Adnan89
Kontakt:

PostPostao/la Adnan89 » 02 apr 2019, 10:12

COYS WroteColonNajbolje da sve utakmice igramo u gostima. Problem solved :mrgreen:

Neznam brate za to, sjecas li se prijateljske protiv Egipta, mislim da se igralo u austriji. Dzeko igrao ko da se napijo i pojo 2 tepsije baklave. Sjecam se zvizduka i njegovu reakciju prema navijacima.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 02 apr 2019, 10:19

Adnan89 WroteColon
COYS WroteColonNajbolje da sve utakmice igramo u gostima. Problem solved :mrgreen:

Neznam brate za to, sjecas li se prijateljske protiv Egipta, mislim da se igralo u austriji. Dzeko igrao ko da se napijo i pojo 2 tepsije baklave. Sjecam se zvizduka i njegovu reakciju prema navijacima.

Ta utakmica je ujedno oznacila i pocetak pada ove reprezentacije
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 02 apr 2019, 10:46

Da, protiv SAD-a par mjeseci ranije je bio nagovjestaj pada, a protiv Egipta pocetak padanja...

Lijepo je Susic rekao u vezi s Lulicem kada kaze da se rano oprostio i da je jos mogao dati reprezentaciji (a to sam od prvog dana potencirao i razocaran bio u njegovu odluku) pa se tu moze govoriti i o nekim licnim interesima.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 02 apr 2019, 11:06

Lulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 02 apr 2019, 11:43

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 02 apr 2019, 12:24

JavierBosnia WroteColon
delinjo WroteColonna osnovu toga da smo samo jednom vidjeli velikoi tekmicenje i da pitanje hocemo li za naseg zivota to docekati ....eto na osnovu cega...

To je tako lose kaovsto pisete? Jos 8 utakmica ima jeste normalni vi. Isto kao da smo ispali u ligu C i imamo oba poraza na startu kvala

Vama ako je remi sa grcima belaj, meni nije. Jer se ovo dobija na utakmicama protiv finske i armenije gdje ce grci zijaniti 4 boda najmanje

Prije da cemo mi zijaniti tu podove nego grci. Ali dobro vidjecemo jos...

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 02 apr 2019, 12:43

JavierBosnia WroteColon

I ti stvarno mislis da nasi mentalni patuljcci mogu proci baraz makar ptotiv Andore igrali?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 02 apr 2019, 18:17

delinjo WroteColonI ti stvarno mislis da nasi mentalni patuljcci mogu proci baraz makar ptotiv Andore igrali?

To je to. Naši bi se u baražu usrali da igraju protiv bilo koga. Siguran sam da bi se patili tu i protiv nekih ekipa iz Lige C. Definitivno smo u tom segmentu najveći luzeri u Evropi.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 02 apr 2019, 18:34

2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 02 apr 2019, 19:02

jasmin10 WroteColon2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.

mislis na irsku :)

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 02 apr 2019, 19:45

babino WroteColon
jasmin10 WroteColon2 puta ispali u barazu od puno jaceg protivnika i eto kao najveći luzeri.

mislis na irsku :)

Irska je tu negdje s nama. Mislio sam na Portugal. Ako je luzerstvo ispasti od Portugala onda jesmo luzeri.

Yanichar
Kontakt:

PostPostao/la Yanichar » 02 apr 2019, 19:52

DrFilgud WroteColonLulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.
Siguran sam da je to izazvalo negodovanje i antipatije, kod ostatka mahalskokafanske druzine.
Ali nije usamljen , tu su i Hasan , Begovic, pa i Ibisevic, koji se nisu uklapali u sistem vrijednosti NFSBIH cirkusa. Koji su se , iz ovog ili onog razloga, oprostili prije vremena.
Kapiten Lazia, direktor Bayerna, kapiten Herthe, golman sa 250 utakmica u EPL, daleko najveci profesionalci koje je reprezentacija ikada imala,
su bili neprilagodjeni, remetilacki faktor, neznalice i sikanirani po istom principu.
Zato mi imamo pjevace, gazde kafana, MMA borce, razne delikvente i ublehase, koji prodaju patetiku i jeftini patriotizam.

Bravo majstore, sroceno kratko, jasno i u srz.

neroazzurni
Kontakt:

PostPostao/la neroazzurni » 02 apr 2019, 20:02

upravo tako
u tome je poenta ove Luline price, nas naopaki sklop...

da su slovenci imali nase igrace sve ove godine oni bi bili redovni ucesnici svih prvenstava plus bi i medalju jednom klepili...glavu dajem
Zvjezdan Misimović

nogomet je igra u kojoj uvijek pobjeđuju Nijemci, reče Lineker a talijani se grohotom nasmijaše

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 02 apr 2019, 21:05

DrFilgud WroteColonLulic je u nekoliko navrata skretao paznju na stvari koje ne funkcionisu.

:clap: :clap: :clap: :kafa: Bravo majstore ! To je to !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

AdidasPredator
Kontakt:

PostPostao/la AdidasPredator » 02 apr 2019, 21:21

Dovoljno je pogledati ko nam sjedi u vrhu fudbalskog saveza. Begic je najveca ubleha ikada

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 02 apr 2019, 22:31

neroazzurni WroteColonupravo tako
u tome je poenta ove Luline price, nas naopaki sklop...

da su slovenci imali nase igrace sve ove godine oni bi bili redovni ucesnici svih prvenstava plus bi i medalju jednom klepili...glavu dajem

E jbg sad...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Beko
Kontakt:

PostPostao/la Beko » 03 apr 2019, 08:47

bhfanatic14 WroteColon

:clap: :clap: :clap: :kafa: Bravo majstore ! To je to !

To je to!
Da su Slovenci imali ovakav kvalitet uzeli bi medalju sigurno ovih 15tak godina unazad.
Na EURU 2000 je samo danak neiskustva djelijo od 1-4 finala i borbe za medalje.

Sto se tice Lulica....nije neki fudbalerski znalac, virtuoz....ali kad je stigao u Lazio....posle fizickog i medicinskog testa....kazu ovi u Laziju, da spremnijeg igraca jos nisu doveli u Lazio. :salut: :salut:

Znaci Lulic moze biti sve, ali nije amater niti je ljencuga, mahalas, muzicar, pjevac,...

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.