Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

nele
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 mar 2008, 14:20
Kontakt:

Vedad Ibisevic

Post Postao/la nele » 21 sep 2008, 22:25

Vedad Ibisevic je pokazao i danas da je u prvoj formi i da znati go...
sta mislite da li bi trebao igrati u startnoj postavi repke u sljedecim utakmicama, ili mislite da je ovih 6 golova dao na srecu...

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 21 sep 2008, 22:31

pa nije dao na srecu ali po meni hebes ga ali su bolji Dzeko i Muslimovic
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la samko74 » 21 sep 2008, 22:34

newton_health_lyr je napisao/la:pa nije dao na srecu ali po meni hebes ga ali su bolji Dzeko i Muslimovic
Pa to je tako kad su ti oni drazi od Vede pa makar postili s golovima pola sezone a ovaj ce do 10 koola sigurno vec i zabiti najmanje toliko golova.Ali treba biti objektivan i reci da ipak onaj koji postize golove i koji je vodeci strijelac Bundeslige ( halo ba nije neke saban lige nego Bundeslige) zasluzuje da pocne u prvom sastavu.
Po meni on zasluzuje vise i od dzeke i muslimovica da igra od pocetka.

nele
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 mar 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la nele » 21 sep 2008, 22:35

newton_health_lyr je napisao/la:pa nije dao na srecu ali po meni hebes ga ali su bolji Dzeko i Muslimovic
pa dobro mozda i jesu i Muslimovic je dao go za paok, ali Deko nije u nekoj formi.. pa sto neisprobati mali je pokazao da zna...

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la ribery » 21 sep 2008, 22:38

Jos nije dobio pravu priliku u reprezentaciji. **** ono kad udje sa klupe u 70. minuti. Treba ga jednom ispocetka, da ga vidimo...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la obannon » 21 sep 2008, 22:39

Nije pošteno uklanjati komentare, pogotovo one na kojim nista ružno nije rečeno
Mada i ovaj će biti obrisan al ........ :twisted:
- " $...

nele
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 mar 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la nele » 21 sep 2008, 22:39

ribery je napisao/la:Jos nije dobio pravu priliku u reprezentaciji. **** ono kad udje sa klupe u 70. minuti. Treba ga jednom ispocetka, da ga vidimo...
slazem se drug pa on nije imao priliku da se dokaze neka igra....

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 21 sep 2008, 22:40

nele je napisao/la:
newton_health_lyr je napisao/la:pa nije dao na srecu ali po meni hebes ga ali su bolji Dzeko i Muslimovic
pa dobro mozda i jesu i Muslimovic je dao go za paok, ali Deko nije u nekoj formi.. pa sto neisprobati mali je pokazao da zna...
Da ali u Istanbulu vjervatno krecemo sa jednim spocem i to ce biti Muslimovic a onda umjesto njega u drugom poluvremenu ubadciti Ibisa neka proba sta na brzinu da odradi jer odbrana Turske bi do tada trebala da izgleda i ne bsa tako svjeze
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la samko74 » 21 sep 2008, 22:50

nele je napisao/la:
newton_health_lyr je napisao/la:pa nije dao na srecu ali po meni hebes ga ali su bolji Dzeko i Muslimovic
pa dobro mozda i jesu i Muslimovic je dao go za paok, ali Deko nije u nekoj formi.. pa sto neisprobati mali je pokazao da zna...

Taj mali uvjek pokazuje da zna samo sto ne dobiva sansu.Ali kad mu treneri ukazu sansu i daju mu da igra 90 minuta on se sigurno ooduzi svoji golovima.Pa ljudi taj "mali" je postavio na americkim koledzima takve rekorde da ga dugo dugo vremena nece niko moci prestici.Jedan od njih je pored toga sto je bio najbolji strijelac i jos drugih mnogo ekorda, bio i taj da je jednoj ekipi u prvom poluvremenu zabio 5 komada.Dobro reci cete **** to taj fudbal u americi il sta ti ja znam.Al dokazao se on poslije i u evropi , kod Halihodzica u PSG nije dobio sansu ali je zato dobio u drugoj ligi francuske u dijonu i tamo ju je iskoristio, ti golovi iz druge francuske lige prodali su ga tada novom njemackom prvoligasu Ahenu, gdje se opet morao dokazivati i cekati sansu.U prvo dijelu sezone ulazio je samo ovako s klupe kao kod Blazevica , ali u drugom kad je poceo igrati od pocetka utakmice, onda je poceo i zabijati.U 4-5 utakmica zabio je 6 golova i vec tim golovima bio jedan od najboljih strejalaca Ahena .Kad je Ahen ispao u drugu ligu , uzimaga Hoffenheim i ista prica , cim je dobio sansu da igra od pocetka momak poceo zabijati.On vam je masinerija za golove samo mu treba pruziti priliku.Ima njuh za golove kakav je rjetko ko od nasih fudbalera imao, nesto slicno poput Panceva samo mnogo brzi i tehnicki mnogo dotjeraniji fudbaler od Panceva/Eto to vam je Vedo , ko kog ga je pratio dosad zna da je to sve tako.Vedo ce se i u repki dokazati siguran sam kad tad.

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la samko74 » 21 sep 2008, 22:59

obannon je napisao/la:eeeeee
jedan je darko pancev
Kako za koga, za tebe mozda i jeste al eto naprimjer za mene nije , bilo je mnogo boljih igraca i centarfora od darka panceva.Jest se darko nadavao golova i bio recimo zlatna kopacka evrope ali darko je po meni lijen igrac bio i veliku vecinu golova je dao kako mi ono kazemo na "tanjir" nije se sam izborio za njih.Za mene je recimo bolji bio Dragan Mance od Panceva ili Fadil Vokri i tako jos neki.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la csh » 21 sep 2008, 23:00

obannon je napisao/la:eeeeee
jedan je darko pancev
Dobar je darko pancev,samo ne znam kakve veze ima sa ovom temom,a ne vjerujem da ga se i ti sjecas nesto posebno.
AMAR OSIM!!!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la sukisp » 22 sep 2008, 05:03

obannon je napisao/la:eeeeee
jedan je darko pancev
Pancev dok je imao Vasila Ringova pored sebe koga se ti ne sijecas bio je najbolji strijelac u bivsoj jugi.
u Zvijezdi mu je bio Hrvat Prosinecki,Crnogorac Savicevic i nislija Stojkovic koji su mu davali na tacni lopte i opet
je bio najbolji strijelac.
Ali kad ode u druge klubove Zapadne Evrope.U svim sezonama zajedno gdje igrao nije dao golova kao naprimjer samo u jednoj sezoni dok je igrao u bivsoj Jugoslaviji.Pitas li se zasto.
Nego Ibisevic iako ima nos za gol,haman gdje god bio mora da se dokazuje.
Razlog on nije tip koji gura zlatnu sredinu u igri svog tima-poput dzeke ako ga ne ide gol,tip asistencija da ili se cak vrati i u odbranu.Sto mu u Wolfsburgu nije bilo nepoznanica zato ga Magath cijeni a i Ciro je to uocio na treninzima..
Kako rece Ibisevic ne zna biti ono sredina ili je najbolji ili je ubjedljivo najgori igrac na utakmici.
E to ga vruce hladno sputava da pocne od prve minute.Iako u Hofenhaimu zahvaljuci sto Obasi ode na olimpijadu
ovaj bljesnu i to nastavi vec dosta meceva za redom.
Ja se opet ne bi naljutio da ga imamo i na klupi BIH.Jer jaka klupa je vidik uspijeha svakog tima i repke

admiral
Postovi: 36
Pridružen/a: 16 sep 2008, 17:46
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la admiral » 22 sep 2008, 09:41

Neka mali Ibisevic postigne i pola sta je ucinio Pancev, svi cemo biti zadovoljni
Samo je za njega sreca sto ga Ciro trenira samo u reprezentaciji, jer bi ga u klubu upropastio

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la admin » 22 sep 2008, 09:45

tema nije pančev, nego ibišević. a onaj ko minira sve teme o bh. reprezentativcima je vrlo, vrlo blizu trajnog bana.

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 16:29

admin je napisao/la:tema nije pančev, nego ibišević. a onaj ko minira sve teme o bh. reprezentativcima je vrlo, vrlo blizu trajnog bana.
pusti ga ba neka prica,samo neka se malo momak usredotoci na teme na kojima raspravlja.Stipu njega taj ne znan ni gdje je Pancev igrao poslije Zvezde a kamoli da zna gdje je rodjen Vedad Ibisevic.daj momku neka se javlja ionako jos nista pametno nije rekao.Pozdarv za sve navijace BOsanskih reprezentacija.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Malihordas
Postovi: 16
Pridružen/a: 16 sep 2008, 00:36
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Malihordas » 22 sep 2008, 18:19

http://www.vedadibisevic.info valjda necete ovo izbirsta jedna stranica od mene za vedu... Hvala unaprijed :)

rauber
Postovi: 7
Pridružen/a: 20 sep 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la rauber » 22 sep 2008, 19:25

Sad u Njemačkoj je najbolji igrač Hofenhajma. Najbolji je

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 21:51

Volim ga sve vise ,a pogotovo kako je izjavio ovo za ovog nedeljica da ga je usutkao sa dva gola (kud ga je i Salihovic htio da "ubije" topom sa 25 metara) hahahahahahaha.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 22:08

Postim i zagorčavam golmanima život.Izjava Vedada Ibisevica za dneven novine san.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la kasap » 22 sep 2008, 22:10

newton_health_lyr je napisao/la:Postim i zagorčavam golmanima život.Izjava Vedada Ibisevica za dneven novine san.
Posti i igra, e vala svaka mu cast...nema puno takvih igraca, Kanoute, Toure...i jos pokoji....jos jednom svaka cast Vedade
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 18 gostiju.