Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la ZOI84 » 28 mar 2012, 17:06

Goalgetter je napisao/la:Smjesno ovo skrojz oko Besica.

Naravno, on snosi odredjeni dio krivice, zato sto se nije zalagao, Fink je trener, i on donosi odluke, i to mora respektovati, ali isto tako, Fink je nasao na njemu istresti svoj bijes, i nema sta fizicki napadati igrace, ako je zasluzio da bude degradovan u drugu ekipu, onda neka mu to kaze, a ne da ga ovako ponizava. Fink je naveo da ovo nije jedini incident sa Mumetom.
Jos slag na tortu ovog svega je, da je Bild jos u svom clanku naveo da je Mume u internatu bacao tanjire u kantu umjesto u sudoper, sto govori o njegovom karakteru :roll: .
To za tanjire :lol: :lol: izgleda da je našao uzora u Baloteliju, samo što Fink nije Mancini, Baloteli bi kod Finka do sad bio mrtav

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la harishp » 28 mar 2012, 22:19

Goalgetter je napisao/la:Smjesno ovo skrojz oko Besica.

Naravno, on snosi odredjeni dio krivice, zato sto se nije zalagao, Fink je trener, i on donosi odluke, i to mora respektovati, ali isto tako, Fink je nasao na njemu istresti svoj bijes, i nema sta fizicki napadati igrace, ako je zasluzio da bude degradovan u drugu ekipu, onda neka mu to kaze, a ne da ga ovako ponizava. Fink je naveo da ovo nije jedini incident sa Mumetom.
Jos slag na tortu ovog svega je, da je Bild jos u svom clanku naveo da je Mume u internatu bacao tanjire u kantu umjesto u sudoper, sto govori o njegovom karakteru :roll: .
Kao sto @amerosm rece Bild toliko moze nasrati da je i Radoncicev H-avaz mala maca za ove.
Fink je svoje zavrsio i ovog vise ni Messi ne vadi iz govana.
Dok Besic mora da se presabere jer HSV je ipak veliki klub i u vrijeme krize tog kluba mora orogutati dosta tih stvari.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la amerosm » 29 mar 2012, 21:30

Na stranu sada sta je bilo sa Finkom, ali ova situacija oko Besica pokazuje da mladim igracima ne treba previse dati novca u ruke. Besic je prosle godine potpisao novi ugovor sa HSV-om gdje je imao primanja oko 300.000 € godisnje plus premije i ocito sebi umislio da je velika zvijezda u svijetu fudbala. Prije njega ni jedan igrac u njegovim godinama nije dobio toliku sumu novca i sada je to sve palo u vodu jer dok je pod suspenzijom sigurno nece dobijati cijeli iznos place/plate.

Bas me interesuje koje su to TRI kardinalne greske koje je napravio. Ovo za tanjire je jedna, a ostale dvije ce sigurno saznati BILD kada potplati nekog iz Nadzornog odbora.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la harishp » 29 mar 2012, 22:17

amerosm je napisao/la:Na stranu sada sta je bilo sa Finkom, ali ova situacija oko Besica pokazuje da mladim igracima ne treba previse dati novca u ruke. Besic je prosle godine potpisao novi ugovor sa HSV-om gdje je imao primanja oko 300.000 € godisnje plus premije i ocito sebi umislio da je velika zvijezda u svijetu fudbala. Prije njega ni jedan igrac u njegovim godinama nije dobio toliku sumu novca i sada je to sve palo u vodu jer dok je pod suspenzijom sigurno nece dobijati cijeli iznos place/plate.

Bas me interesuje koje su to TRI kardinalne greske koje je napravio. Ovo za tanjire je jedna, a ostale dvije ce sigurno saznati BILD kada potplati nekog iz Nadzornog odbora.
Zar nije to licemjerno kao sto inace rade vec mjesecima u HSV.
Dobro se zna da pored Bilda ni muha prdnuti ne moze a da ovi ne objave.
Sad nakon ovog konfilkta satro pisu o tri kardinalne greske.Iako su cjelo vrijeme sutili ko hinje.To jest nisu ni imali velikog razloga za pisanje.
Fink je poceo srati kao i Babel Salihovicu.Znas sta sam napisao da ce Babel sve da polize sto je posrao u vezi Seje.
Tako i bi.Ali Sejo je vec formirani igrac sa velikim iskustvom i znanjem.I ovaj mu nije mogao na kraju nista.
Dok Besicu treba pomoci a nikako ga ukopati jos vise.
Pa sta bi da imaju Ballotelija u ekipi,napravili javno smaknuce k'o u Teheranu. :mrgreen:
P.S Ta primanja nije dobio na lijepe oci,moj ti @amerosm tako da ti tu ne lezi ta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la amerosm » 29 mar 2012, 22:35

@ hairshp

vjeruj mi ima Bild dosta informacija koje kriju i znaju kada je pravi trenutak iste plasirati. Oni sada sigurno imaju i losih informacija o BVB-u ali je te iste tesko sada plasirati jer to niko nebi heboa ni 1 %.
Ruku na srce mislis li da bi bilo koga osim nas Bosanaca interesovala nedisciplina Besica da se ovaj incident nije dogodio.

Ovo za primanja je ziva istina. Kada su on i Son produzivali ugovor dobili su ogormna povisenja plate i Dieter Matz koji je vec preko 35 godina prati HSV je rekao da ce Besic primati do 300.000 € godisnje.

Vidjecemo sta ce na kraju biti, ali mislim da je jedina sansa da ponovo zaigra za HSV da Fink ode - a to ce se jedino desiti ukoliko HSV ispadne.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 29 mar 2012, 22:42

Haj sve to, samo neznam sta ovo bacanje tanjira u kantu ima veze sa nogometom :mrgreen:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la harishp » 29 mar 2012, 22:43

Besic je dobio ta primanja jer je veliki potencijal.Na pripremama je sviju presisao po fizickim sposobnostima.
Ali ne bitno je da kantu poput gosn.Rajkovic iz onog filma Maratonci :mrgreen: ili Bruma koji u prevodu znaci metla forsiraju a ovog sutnu u regionalnu.
Pa i ne puklo mu vise.
Gdje god da ode bit ce mu bolje nego kod ovih amatera HSV iz BL.
Fink leti nakon poraza ili dva u redu.Jer valja spasavati sto se spasiti moze.
Sa ovakvim kabadahijskim ponasanjem ni u fildzan ligi nebi opstao.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Za_raju » 31 mar 2012, 21:20

Muhamed Bešić o sukobu sa trenerom HSV-a: Thorsten Fink je bolesnik!
================================================================================
Rekao sam mu idi odakle si došao i tamo gasi požar, kaže Bešić

Muhamed Bešić se ovih dana našao u epicentru njemačkih, bosanskih ali i
svjetskih medija zbog sukoba sa trenerom HSV-a Thorstenom Finkom. Sukob nije bio
običan i verbalan, nego fizički jer je „coach" Hamburga očito izgubio
kompas čim je uhvatio Muhameda za vrat i počeo ga daviti. U razgovoru za novi
broj "Avazovog Sporta" naš povremeni „A" i U21 reprezentativac objašnjava
kako je došlo do sukoba na treningu.
- Netrpeljivost među nama traje od njegovog dolaska u HSV i vidi se da me ne
podnosi... Prebacio me u „B" tim. Bilo je samo pitanje dana kada ćemo se
žestoko posvađati kao što je to bilo neki dan, kaže Bešić.
Ali, ovo nije bila obična nego baš strastvena svađa, a zanimalo nas je
najviše je li Fink uistinu uhvatio Bešića za vrat i počeo ga daviti.
- Da, uhvatio me za vrat i počeo me daviti. Nevjerovatno. Većeg bolesnika
nisam vidio od njega. Kao da sam mu je kriv što ima takve rezultate i što nas
je doveo na rub ispadanja iz lige, kaže Bešić.
Bešić je potvrdio da je prije incidenta imao verbalni duel s Finkom...
- Da, rekao sam mu da ide odakle je došao i da tamo gasi požar. Tada je očito
„poludio", ali nije mu ovo prvi puta da ovako reaguje. Ne samo prema meni,
nego i prema ostalim igračima. Teško nama s njim... - rekao je za kraj
Bešić.

Avaz
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Cartman » 31 mar 2012, 21:26

Razumjem Besica donekle, ali on kao mladi igrac mora da suti i samo da ozbiljno trenira. Ne znam kako se junior uopste moze nac u takvoj situaciji da je u sukobu sa trenerom i na kojoj osnovi moze nesto tako rec treneru. Naravno ako je istinit ovaj intervju.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la kimbo » 31 mar 2012, 22:06

Drago mi je ovo sto citam za malog Besica vidi se da momak ima damara i ne treba da da na sebe. Decko je premalo forsiran i u repci i u timu a samo je takav potencijal. Vidjet ce te da ce ovaj momak daleko dogurati od sada pa za godinu dana !!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Eki
Postovi: 129
Pridružen/a: 26 mar 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Eki » 03 apr 2012, 16:24

Citao sam danas da je na meti Feyenoorda

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la seha » 03 apr 2012, 16:36

Eki je napisao/la:Citao sam danas da je na meti Feyenoorda
Nije to loše, izvor ?
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
Eki
Postovi: 129
Pridružen/a: 26 mar 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Eki » 03 apr 2012, 16:46

seha je napisao/la:
Eki je napisao/la:Citao sam danas da je na meti Feyenoorda
Nije to loše, izvor ?
Holandske mediji

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=162411" onclick="window.open(this.href);return false;

Pise da su oni nasli na "Hamburger Morgenpost"

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Polo » 04 apr 2012, 15:57

Ovo u vezi Feyenoorda dobra vijest samo kada bi bila pouzdana a drago bi mi bilo da dodje i da igra za Feyenoord ako tamo nema tretman kakav zeli.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Principatus » 17 apr 2012, 11:56

Besic na testu kod Dynamo Dresden.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Za_raju » 17 apr 2012, 12:53

Principatus je napisao/la:Besic na testu kod Dynamo Dresden.
A reprezentativac jedne zemlje na testu u drugoligasu :shock: :o
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la grgr » 17 apr 2012, 13:07

Za_raju je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Besic na testu kod Dynamo Dresden.
A reprezentativac jedne zemlje na testu u drugoligasu :shock: :o
Taj reprezentativac ima 19 godina i bolje mu je da igra u cvajti nego u 3 gdje vec igraju HSV (am) ....

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la FKKrajina » 17 apr 2012, 13:11

ja jbm onog ko njemu daje 300 000 eura godisnje ....

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Principatus » 17 apr 2012, 13:15

Neko je uklonuo inostrani izvor/link clanka iz mog posta :?:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la amho » 17 apr 2012, 13:32

grgr je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Besic na testu kod Dynamo Dresden.
A reprezentativac jedne zemlje na testu u drugoligasu :shock: :o
Taj reprezentativac ima 19 godina i bolje mu je da igra u cvajti nego u 3 gdje vec igraju HSV (am) ....
ne igra on jos u cvajti... tek ce da ga probaju... mozda zaigra... HSV II nastupa u regionalnoj (4.toj) ligi... da nastupaju u 3. vjerovatno ne bi isao na probu... ipak on preskace citavu jednu klasu... zabrinjavajuce je da A reprezentativac zemlje ciji je cilj plasman na zavrsnicu EP/SP nastupa u 4.toj ligi... haman je feyenoordu bio preskup, pa ga prepustili dynamu.. ;)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.