Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: AW: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 09 feb 2015, 21:40

Cartman je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
EdoMajka je napisao/la:Evo sta je izjavio zamjenik kapitena Liverpoola :

Jordan Henderson : "Bešić ne zna za fair play, taj momak ne poznaje granice.."
Nigdje nisam procitao ovu izjavu u Engleskim medijima, ima li link?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Naravno da nema, nase kretenske stranice na facebooku pisu takve pizdarije. A ljudi povjeruju sta god procitaju. :oops:
Totalna glupost naravno i nigdje veze. Nit je gdje ko napisao, niti je to istina i da jeste neko pisao. Pa na tekmi bila scena pusta sudija prednost nakon sto Besa u malo jacem duelu osvaja loptu i taj igrac ostaje lezat na terenu i cim je izasla lopta van Besa ide do njega. Ima jos mnogo scena. Momciluk jest cvrst i malo grublji al nije nefer. Takav je i Gattuso bio. Pod motom: "It's just business!" Dakle ne stoji ova konstatacija al nikako.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la calcio » 09 feb 2015, 21:47

Kraljica Elizabeta II: "Besic je za klasu bolji od Hendersona."

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la kimbo » 10 feb 2015, 00:53

Muhamed treba da smanji tu ostrinu za jedno 20-ak posto i bit ce optimala. To najvise radi njegovog licnog zdravlja.

Dalje imam osejcaj da ako poradi malo a ofanzivnom dijelu svoje igre. Ritam, tajming i donosenje pravih odluka na 40 metara od gola mogao bi tek da nastane pozitivan urnebes u njegovoj karijeri, Ima potencijala za to itekako.

Inace sve ide prema ocekivanjima .. mozda trenutno nas najbolji igrac ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

jaSamMiralem
Postovi: 47
Pridružen/a: 17 jan 2015, 22:06
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jaSamMiralem » 10 feb 2015, 00:58

kimbo je napisao/la:Muhamed treba da smanji tu ostrinu za jedno 20-ak posto i bit ce optimala. To najvise radi njegovog licnog zdravlja.

Dalje imam osejcaj da ako poradi malo a ofanzivnom dijelu svoje igre. Ritam, tajming i donosenje pravih odluka na 40 metara od gola mogao bi tek da nastane pozitivan urnebes u njegovoj karijeri, Ima potencijala za to itekako.

Inace sve ide prema ocekivanjima .. mozda trenutno nas najbolji igrac ...

Trenutno je mozda u najboljoj formi od nasih, uz Viscu.
Ali zna se poredak brate.
Dzekica, pa Pjanke, pa onda ko prvi stigne ;)

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la NeverGiveUp » 10 feb 2015, 01:01

Ne vidim ništa negativno u njegovoj agresivnosti, čak štaviše, želim da nastavi tako.
Igra čovjek old-school i još u Eng. ligi.
Mislim, on tu agresivnost ima u sebi, teško će to kod sebe ikada promijeniti čak i ako bude želio a čisto sumnjam da hoće. Takav se rodiš. Ja ga baš još više gotivim zbog te agresivnosti, naravno ne da ide sa namjerom povrijediti protivnika, (a što i nije bio slučaj do sada). Uvijek se korektno izvine kada zakasni na neki start.

Ma Mume je jedan, naš Gattuso, samo još naprednija verzija, ima zasigurno prostora tu još za napredovat ofanzivno, siguran sam da za svoje karijere neće biti igrač koji je igrao samo u jednom pravcu.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: AW: Muhamed Bešić

Post Postao/la SamoZeljo » 10 feb 2015, 01:14

Goalgetter je napisao/la:BH Super Sport aka gol . ba su prvi ovo prosirili. Inace, povraca im se na njihove objave i naslove na portalu, gori su od onog bloga zmajevi.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma cim neko od raje na fejsu podijeli status tih debilnih medija, ja kliknem na onu strelicu gore desno i pise fino SAKRIJ SVE OD ****** stranice.
Kliknes jednom i rahat si, vise ne vidis njihove objave ni kad drugi dijele.
BH Super Sport, gol ba, sport ba, ekskluziva... sve je to kod mene na blok.

Nece meni mozak ispirati svako.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la kimbo » 10 feb 2015, 01:15

NeverGiveUp je napisao/la:Ne vidim ništa negativno u njegovoj agresivnosti, čak štaviše, želim da nastavi tako.
Igra čovjek old-school i još u Eng. ligi.
Mislim, on tu agresivnost ima u sebi, teško će to kod sebe ikada promijeniti čak i ako bude želio a čisto sumnjam da hoće. Takav se rodiš. Ja ga baš još više gotivim zbog te agresivnosti, naravno ne da ide sa namjerom povrijediti protivnika, (a što i nije bio slučaj do sada). Uvijek se korektno izvine kada zakasni na neki start.

Ma Mume je jedan, naš Gattuso, samo još naprednija verzija, ima zasigurno prostora tu još za napredovat ofanzivno, siguran sam da za svoje karijere neće biti igrač koji je igrao samo u jednom pravcu.
Ta agresivnost ima svoju cijenu. I prije ili kasnije ga moze kostati neke teske povrede. Ima on dovoljno fizike i tehnike da razvije druge segmente svoje igre da ne bude izraziti razbijac. Imao bi duzu karijeru a ostrinu bi ionako mogao upotrijebiti al bas kada mora. Misim sve to fino izgleda i efektno mislim na taj adrenalin ali.... treba nekada i elegantno.. Jer Muhamed nije igrac koji samo ima to i ne mora samo da zivi od toga ... Al na kraju krajeva kvalitet je neupitan ovo ostalo je vise pitanje ukusa i mjere ... :thumbup:
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Unofficialpage » 10 feb 2015, 20:45

Ako me sječanje dobro služi on je je li tako dobio žuti prošlo kolo? Koji je to po redu bio? Zanimame hoće li sutra protiv Chelsea igrat? :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la zizu1991 » 10 feb 2015, 22:25

Dobio je sedmi (7) žuti karton u sezoni.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
AllAbout
Postovi: 868
Pridružen/a: 13 okt 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la AllAbout » 11 feb 2015, 08:45

slika

nije pod suspenzijom
Unica grande amore

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Cepi1981 » 11 feb 2015, 13:18

Besic nista ne treba mjenjati, njegovo znanje je u porastu tako da jos ima mjesta za progres jer relativno je mlad. To je nas novi Hatunic, zamislite da je Hatuna mijenjao stil dali bi bio to sto je bio??
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Chinaglia » 11 feb 2015, 13:30

Bešić može postat' pravi box-to-box igrač, on u svojoj igri ima mnogo više od samo defanzivnog igrača, tako da bi velika šteta bila da to ne iskoristi! sam je rekao da zna driblat', al' da to još ne radi, jer se navikava na ligu, ima brzinu, agresivnost, tackling, vrlo je odgovoran, ima odličan pregled igre, odigrava dobre pasove, kratke, a posebno su mu dobri tzv. cross field pasovi, on treba popravit' igru u 3/4 terena, a naravno, logično je da to još ne zna, jer momak je do sad najčešće u karijeri igrao stopera, tek u repki defanzivnog veznog, pa sad u Evertonu, al' ako popravi igru u 3/4, tj. da bolje razmišlja, da zna kad i kakav pas odigrat', uz poboljšanje šuta koji je trenutno loš, na makar solidan, on će postat' odličan box-to-box igrač!


samo da Roberto hoće ubacit' Barkleyja umjesto Barryja, pa da Barkley i Bešić vode ofanzivu, a McC neka bude osigurač nazad, jer Bešić 99% ima veće znanje s loptom, nego McC :D sad za sad, Barry je taj osigurač, a Bešić i McC igraju ispred

Avatar
adal
Postovi: 1283
Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la adal » 11 feb 2015, 17:24

da nebude ko prosli put kad je debutovo u premijer ligi
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: AW: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 11 feb 2015, 19:31

adal je napisao/la:da nebude ko prosli put kad je debutovo u premijer ligi
Danas sigurno ne! Danas ide dominacija i iskupljenje za onu gresku, steta sto nemam vremena gledat bice dobra tekma!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la calcio » 11 feb 2015, 19:53

Besic u prvih 11, Begovic takodje, Dzeko na klupi veceras.


slika

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la ceze » 11 feb 2015, 19:54

Bešić, Barry i Barkley :)
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
ady91
Postovi: 61
Pridružen/a: 07 feb 2011, 02:01
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la ady91 » 11 feb 2015, 19:55

slika

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Cartman » 11 feb 2015, 19:55

Jedino Spaha igra vise od Besica. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: AW: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 11 feb 2015, 20:03

ceze je napisao/la:Bešić, Barry i Barkley :)
Bad blue boys :grin:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Ajax » 11 feb 2015, 20:13

:bih: :bih:
Bar cu gledat Everton a ne City :thumbup: :thumbup: Cudi me da Mirallas nije poceo. :hmmmmm: :hmmmmm: Vjerovatno ga zeli imati kao dzoker sa klupe oko 60 minuta, da bar ima neku alternativu koja moze da promjeni nesto na utakmici.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 11 feb 2015, 20:23, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zgembo89 i 46 gostiju.