Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Moggi » 13 feb 2019, 20:41

nadam se da ga necemo vidjeti na spisku za ove dvije utakmice
Zarathustra

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 13 feb 2019, 21:16

Pa mora i on malo odmoriti valjda, ne starta dvije tekme zaredom ovdje odmah belaj :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la zizu1991 » 16 feb 2019, 09:19

Beskurac. Nikad u glavi nije imao niti konstantnost. Na kraju ce zavrsiti k'o Zahirović, samo sto Zahirović nije mogao vise dok ovaj ne zeli vise.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Bazinga12345 » 17 feb 2019, 13:13

U prvih 11 protiv Blackburna.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2019, 16:36

Ako je vjerovati rezultatima, dvije asistencije u prvom poluvremenu :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 23 feb 2019, 17:43

Raonffa je napisao/la:Ako je vjerovati rezultatima, dvije asistencije u prvom poluvremenu :kafa:
Po komentarima na twitteru, prekucao je danasnju tekmu, navijaci odusevljeni.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 feb 2019, 18:40

slika
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2019, 00:46

Goalgetter je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ako je vjerovati rezultatima, dvije asistencije u prvom poluvremenu :kafa:
Po komentarima na twitteru, prekucao je danasnju tekmu, navijaci odusevljeni.
Neka, samo nek' igra do kraja sezone ovako standardno kao i do sada. Nadam se da će Boro obezbijediti ovaj play off kao i prošle sezone, probati se nekako dokopati plasmana u Premiership (mada će biti teško, konkurencija je baš jaka), i to bi bilo najbolje rješenje za Bešića.

Ako ostanu opet u Championshipu onda treba razmisliti šta će dalje, ako ne bude finih i konkretnih ponuda nije loša opcija da i iduće sezone igra za Boro, mada ja mislim ako ovu sezonu odradi do kraja na ovom nivou, da će onda biti i nekih ponuda iz liga petice :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 24 feb 2019, 08:04

On, u Englekoj, jos nije uhvatio kontinuitet od desetak dobrih utakmica.
Ne mora da briljira, ali barem da bude standardno dobar.
Odigra dvije-tri fenomenalne tekme, pa ga onda nigdje nema ili dobije crveni, ili se povrijedi...
Tako je bilo i u Evertonu.
Ima osilacije od igraca za Real i Barcu, do igraca za neku poluamatersku BHPL.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2019, 14:24

DrFilgud je napisao/la:On, u Englekoj, jos nije uhvatio kontinuitet od desetak dobrih utakmica.
Ne mora da briljira, ali barem da bude standardno dobar.
Odigra dvije-tri fenomenalne tekme, pa ga onda nigdje nema ili dobije crveni, ili se povrijedi...
Tako je bilo i u Evertonu.
Ima osilacije od igraca za Real i Barcu, do igraca za neku poluamatersku BHPL.
A sad, šta znači "dobrih utakmica"? Šta je parametar za dobru utakmicu, pogotovo u njegovom slučaju gdje je on tip igrača koji rijetko daje golove i rijetko asistira. A pratiti ga možemo samo preko rezultata ili preko tviter komentara gdje opet može pisati svaka budala.

Ne možemo ga pratiti, jer su ovi u Championshipu zeznuti što se tiče prenosa, mislim da je ove sezone bilo par prenosa Boroa na SK i Bešić je igrao svaki put, i po meni je u svakoj toj tekmi u kojoj sam ga gledao bio solidan. A bilo je još tekmi gdje je davao golove, asistirao itd.

Ove sezone je na 26 utakmica u ligi, od ukupno 33 što je Boro odigrao, što mu daje epitet standardnog igrača i nekoga ko ima kontinuitet igranja.

A te oscilacije što ti spominješ, to su oscilacije od vrhunskog do solidnog, što je za naše uslove ok oscilacija. Povreda u zadnjih godinu dana hvala Bogu nema, a nije ni nešto puno belajio, možda dva crvena maksimalno da je fasovao :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 24 feb 2019, 18:18

Raonffa je napisao/la: A sad, šta znači "dobrih utakmica"? Šta je parametar za dobru utakmicu, pogotovo u njegovom slučaju gdje je on tip igrača koji rijetko daje golove i rijetko asistira. A pratiti ga možemo samo preko rezultata ili preko tviter komentara gdje opet može pisati svaka budala.

Ne možemo ga pratiti, jer su ovi u Championshipu zeznuti što se tiče prenosa, mislim da je ove sezone bilo par prenosa Boroa na SK i Bešić je igrao svaki put, i po meni je u svakoj toj tekmi u kojoj sam ga gledao bio solidan. A bilo je još tekmi gdje je davao golove, asistirao itd.

Ove sezone je na 26 utakmica u ligi, od ukupno 33 što je Boro odigrao, što mu daje epitet standardnog igrača i nekoga ko ima kontinuitet igranja.

A te oscilacije što ti spominješ, to su oscilacije od vrhunskog do solidnog, što je za naše uslove ok oscilacija. Povreda u zadnjih godinu dana hvala Bogu nema, a nije ni nešto puno belajio, možda dva crvena maksimalno da je fasovao :mrgreen:
E yebi ga, zna se sta su dobre utakmiuce u kontinuitetu. To ne prolazi nezapazeno.
Neke smo utakmice mogli gledati, o nekima se moglo informisati kroz portale, narocito na 'Borovom forumu itd. i nije se proslavio.
Besic ne igra na nivou koji su ocekivali od njega, cak je zavrsio i na klupi u jednom trenutku.
S druge strane, i navijaci Boroa se slazu da je Besic druga dimenzija u odnosu na championship, kada je u pravom raspolozenju.
To mi znamo odavno, kada je pravi vrijedi 30% ekipe, ali kada je pravi(?)

aqarius
Postovi: 3853
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la aqarius » 24 feb 2019, 18:32

Ovo što je SK prenosio Boro gledao sam sve i jednu tekmu.U 90 % tekmi Mume je bio solidan ako ne i jedan od najboljih u svojoj ekipi.Međutim problem je kada ekipi ne ide kada napadači fule 3 mrtva zicera i onda Mume ima par loših dodavanja ...Mume ne valja,klupa,loša forma.Vjerujte i u tim lošim tekmama Mume se mogaoizdvojiti po borbi po trci i zalaganju.Problem je kada Mume počne da psuje da pravi crvene,da se svađa i sa svojima i sa protivnikom i naravno da odmah upadaš u oči kao nepoželjni element.Čisto igrački je uvijek bio na nekom svom (prilično dobrom) nivou.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2019, 18:55

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: A sad, šta znači "dobrih utakmica"? Šta je parametar za dobru utakmicu, pogotovo u njegovom slučaju gdje je on tip igrača koji rijetko daje golove i rijetko asistira. A pratiti ga možemo samo preko rezultata ili preko tviter komentara gdje opet može pisati svaka budala.

Ne možemo ga pratiti, jer su ovi u Championshipu zeznuti što se tiče prenosa, mislim da je ove sezone bilo par prenosa Boroa na SK i Bešić je igrao svaki put, i po meni je u svakoj toj tekmi u kojoj sam ga gledao bio solidan. A bilo je još tekmi gdje je davao golove, asistirao itd.

Ove sezone je na 26 utakmica u ligi, od ukupno 33 što je Boro odigrao, što mu daje epitet standardnog igrača i nekoga ko ima kontinuitet igranja.

A te oscilacije što ti spominješ, to su oscilacije od vrhunskog do solidnog, što je za naše uslove ok oscilacija. Povreda u zadnjih godinu dana hvala Bogu nema, a nije ni nešto puno belajio, možda dva crvena maksimalno da je fasovao :mrgreen:
E yebi ga, zna se sta su dobre utakmiuce u kontinuitetu. To ne prolazi nezapazeno.
Neke smo utakmice mogli gledati, o nekima se moglo informisati kroz portale, narocito na 'Borovom forumu itd. i nije se proslavio.
Besic ne igra na nivou koji su ocekivali od njega, cak je zavrsio i na klupi u jednom trenutku.
S druge strane, i navijaci Boroa se slazu da je Besic druga dimenzija u odnosu na championship, kada je u pravom raspolozenju.
To mi znamo odavno, kada je pravi vrijedi 30% ekipe, ali kada je pravi(?)
Ne znam, ne djeluje mi tako uopšte.

Ne znam kada je ispao iz prve postave, ako je odigrao 26 utakmica od 33 moguće, on je standardan član prve postave, naravno da će odmoriti svaku petu utakmicu, nije mašina, pogotovo što se u Championshipu odigra haman 50 tekmi godišnje.

Previše raja očekuje od Bešića, svi ga gledaju kroz prizmu Brazila. Očigledno je da on ne može imati takav kontinuitet, jer da može danas bi vjerovatno bio standardan član nekog tima koji igra redovno Ligu prvaka.

Al' čak i kada je na nivou ispod tog "očekivanog", on je strahovito bitan za našu reprezentaciju i važno je da igra standardno u što je moguće boljem klubu, Middlesbrough je taj neki optimum trenutno iako sam siguran da može i bolje, tj. siguran sam da može igrati prvoligaški fudbal u ligama petice.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la HankMoody » 13 mar 2019, 22:10

Asistent za gol Middlesbrougha.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 13 mar 2019, 22:22

Izgleda da će kiksati drugu tekmu zaredom kod kuće nakon što su poveli :yawn:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la babino » 13 mar 2019, 22:37

ma losa je ovo ekipa do bola.
ja sam ih jesenas pokusao gledati par puta ali nije islo...tad sam napisao ako oni udju u epl, trebalo bi preispitati to da je championship najjaca druga liga na svijetu:-)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 13 mar 2019, 23:04

Sve znam, previše su tvrdi, igraju baš dosadno i na snagu, prava ona otočka ekipa :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 13 mar 2019, 23:15

Raonffa je napisao/la:Izgleda da će kiksati drugu tekmu zaredom kod kuće nakon što su poveli :yawn:
Pa oni kod kuce uglavnom i kiksaju...vise izgubljenih bodova na domacem terenu imaju.
Inace najgora ekipa za gledati u prva 4 ranga engleskog fudbala.
Gledao sam ih nekad 2,3 x i nakon toga obecao sebi: NIKAD VISE.
Bilo bi grehota da ovakva ekipa udje u Premiership pa.makar Besic u njoj igrao i naredne sezone.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 19 mar 2019, 21:37

Big :thumbup: za Besica i njegov intervju na duplom sportu.
Izmedju ostalog veli da se sada posvetio vise vjeri :) ...sada mi je jos drazi.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Maestro » 19 mar 2019, 22:02

hurem je napisao/la: Izmedju ostalog veli da se sada posvetio vise vjeri :) ...sada mi je jos drazi.
E tek je sad gotov kad ga tuzlaci napadnu radi vjere :rol:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: TMovac, zgembo89 i 26 gostiju.