Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Edvin_Mg
Postovi: 769
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Edvin_Mg » 10 jan 2020, 22:57

Ponovo stari :D ja ne znam sta vi pisete on iskorištava svaku minutu koju dobije

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 10 jan 2020, 23:00

Dex je napisao/la:
10 jan 2020, 00:03
Raonffa je napisao/la:
09 jan 2020, 23:53
Dex je napisao/la:
09 jan 2020, 18:13


Moraće se Wilder odlučit kojeg od međeda Morrisona, Rodwella i Bešića izabrat jednog za izgon. Morrison je njihov igrač ja mislim, Jacka su sad potpisali, vjerovatno će njega vratit. Previše mangupa koji su u stanju dobit crveni za 1 minut.
Ne znam, već sam pisao prije par dana, ako nema garancije da će imati minute u drugom dijelu sezone (a nema sigruno) ili da će ga kupiti na kraju sezone te tako pokazati da računaju na njega u budućnosti (što je još teže za očekivati s obzirom da se nije ustalio u prvoj postavi), onda mu je bolje da ode na neku drugu posudbu u Championship gdje će igrati redovno, bolje za njegovu karijeru i bolje za reprezentaciju.

Sad, druga je stvar šta on o svemu misli i koliko se on zadovoljava time da dobije par minuta svaku petu utakmicu u ligi i da je starter u par tekmi, i to u kupovima gdje se prvotimci obično odmaraju.
Jedino ako Rodwell bude igrao na štoperu, on ima smisla ostat u Šefildu. S Wilderom definitivno izgledaju ekipa koja će ostat duže od 2 sezone u Premiershipu, pa se nada zbog loše platežne moći Šefilda da će njega ganjat, jer će tražit samo milion po sezoni
Sad mi naumpade da pogledam, ovaj Morrison nema nikakvu karijeru osim što je bio kao junior u Unitedu, mislim da jaču karijeru ima Bešić :D

Vidim i večeras je odigrao 20ak minuta, pobjeda Sheffielda bez primljenog gola, dobro je, samo nek' sakuplja minute svaku tekmu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tekashi
Postovi: 15940
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Tekashi » 10 jan 2020, 23:27

Uvodi ga kad treba braniti rezultat, sto je itekako pozitivna stvar.

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Beduin » 10 jan 2020, 23:36

To je najbitnije, da su povrede proslost i da pocinje dpbijati ozbiljnije minute. Ako uhvati ritam i formu, a povrede ga zaobidju, zasto ne ocekivati i povratak u Everton imajuci u vidu kako igraju. Mozda i Anceloti ga htjedne isprobati :)

Na kraku krajeva, najbitnije je da igra sad kad je reprezentaciji najpotrebnije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 11 jan 2020, 00:00

Što se povreda tiče, konačno je uvezao dvije tri sezone bez težih povreda i sa nekim kontinuitetom, odnosno drugu polovinu sezone 17/18 i cijelu sezonu 18/19, to je odigrao u kontinuitetu i bez povreda u Middlesbroughu, ovu polusezonu je bez povreda ali bez kontinuiteta, sa tim da treba reći da je i na većem levelu fudbala.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 11 jan 2020, 01:09

Nisam gledao tekmu ali sam neki dan spominjao da je bolje da se bori za minute u Sheffieldu koje je evo poceo skupljati, nego da opet ode u Championship...ja sam siguran da je vise napredovao u ovih 5 mjeseci nego prije toga godinu i po u Championshipu bez obzira sto je bio standardan.
Jednostavno par puta veci nivo, zatim treninzi drugaciji itd.
30 minuta u PL je vrijednije nego 180 u Championshipu...

I navijaci su zadovoljni s njim i priželjkuju da ga klub otkupi iz Evertona...neki ga zele i u 1.postavi.

Ovakav Besic, vracanje Lulica i Begovica akoBogda...mnogo ozbiljniji i jaci cemo biti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 11 jan 2020, 08:41

Dobro je Besicu u Sheffieldu, vide se pozitivne promjene i dobar uticaj ovog trenera.
Bolje je ovako, boriti se za minutazu koju ce kasnije znati cijeniti. Ono ludilo i oscilacije u Evertonu, pa i Borou gdje je mislio da je zvijezda, su mu unazadile karijeru.
Treba uzeti u obzir da Sheffield ima jedan od najsolidnijih veznih redova u EPL, nije lako upasti tu i biti standardan.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 11 jan 2020, 12:18

Na twitteru citam mnogo pohvala na zadnje partije. Mogao bi ga otkupiti Sheffield ako nastavi ovako.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Drape » 11 jan 2020, 13:17

Everton njeg do isteka ugovora može samo posuđivati, nikad neće pristati na transfer.

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Tili » 11 jan 2020, 14:01

Ovakvi u engleskoj ima u Engleskoj Ligi Two...a dzabane :kafa:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 jan 2020, 15:01

Fleck i Lundstram komotno mogu igrati u top 6 klubova u EPL. Bešić u ovakvom Sheffield-u ne može više od 20 minuta igrati ali to i nije njegova krivica.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 11 jan 2020, 23:14

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 jan 2020, 15:01
Fleck i Lundstram komotno mogu igrati u top 6 klubova u EPL. Bešić u ovakvom Sheffield-u ne može više od 20 minuta igrati ali to i nije njegova krivica.
A nije mogao to znati kada je dolazio u Sheffield ljetos, svi su vidjeli Sheffield u nekoj borbi za opstanak i svi su vidjeli Bešića kao legitimnog člana prvih 11 kroz par kola, ali nije tako ispalo. Grije klupe i grije je zasluženo, jer ostali veznjaci u strašnoj formi zaista, nema se tu šta prigovoriti treneru za izbor igrača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la saltcrew » 12 jan 2020, 11:25

Gledam na drustvenim mrezama navijaci Sheffielda hvale Besica,mozda slijedecu pocne od prve minute :thumbup:
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la emir79 » 12 jan 2020, 23:08

saltcrew je napisao/la:
12 jan 2020, 11:25
Gledam na drustvenim mrezama navijaci Sheffielda hvale Besica,mozda slijedecu pocne od prve minute :thumbup:
Upravo i ja sad citam i mnogo ga gotive. Iskreno slabo ga pratim tamo, pa mi cudne sve ove negativnosti koje se ovdje pisu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 12 jan 2020, 23:13

Ja što sam ga par puta upratio, stvarno dobro igra, a i navijači ga gotive.
Dobri pasovi, dribling, brzo se oslobađa lopte i ne komplikuje, a i u defanzivi i markiranju je karakteristično ok. Ne čudi da sve više dobija minutažu, nadam se da će je biti još i više.


Ovo je dobra vijest pred baraž jer Bešić u formi je naš ubjedljivo najbolji veznjak pored Pjanića i itekako će nam značiti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 12 jan 2020, 23:20

rope11 je napisao/la:
12 jan 2020, 23:13
Ja što sam ga par puta upratio, stvarno dobro igra, a i navijači ga gotive.
Dobri pasovi, dribling, brzo se oslobađa lopte i ne komplikuje, a i u defanzivi i markiranju je karakteristično ok. Ne čudi da sve više dobija minutažu, nadam se da će je biti još i više.


Ovo je dobra vijest pred baraž jer Bešić u formi je naš ubjedljivo najbolji veznjak pored Pjanića i itekako će nam značiti.
Zamisli da u reprezentaciji može pružiti nešto slično :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Tili » 12 jan 2020, 23:20

emir79 je napisao/la:
12 jan 2020, 23:08
saltcrew je napisao/la:
12 jan 2020, 11:25
Gledam na drustvenim mrezama navijaci Sheffielda hvale Besica,mozda slijedecu pocne od prve minute :thumbup:
Upravo i ja sad citam i mnogo ga gotive. Iskreno slabo ga pratim tamo, pa mi cudne sve ove negativnosti koje se ovdje pisu.
Sto duze ga budu gledali na terenu vise ce srati, dok se nije poceo qurciti da je Makalele :kafa:

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 12 jan 2020, 23:59

Raonffa je napisao/la:
12 jan 2020, 23:20
rope11 je napisao/la:
12 jan 2020, 23:13
Ja što sam ga par puta upratio, stvarno dobro igra, a i navijači ga gotive.
Dobri pasovi, dribling, brzo se oslobađa lopte i ne komplikuje, a i u defanzivi i markiranju je karakteristično ok. Ne čudi da sve više dobija minutažu, nadam se da će je biti još i više.


Ovo je dobra vijest pred baraž jer Bešić u formi je naš ubjedljivo najbolji veznjak pored Pjanića i itekako će nam značiti.
Zamisli da u reprezentaciji može pružiti nešto slično :mrgreen:
Vrlo moguce da mu je novi trener sugerisao da sto manje pegla loptu...u Borou mu se to dopustalo a samim tim je to prenosio i u reprezentaciju...eh vidjet cemo da li je to brze oslobadjanje lopte slučajnost jer jos uvijek nemamo dovoljan uzorak utakmica da o tome def.sudimo ili je ipak zbog trenerovih uputstava (nadam se da je ovo u pitanju).

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2020, 00:04

hurem je napisao/la:
12 jan 2020, 23:59
Raonffa je napisao/la:
12 jan 2020, 23:20
rope11 je napisao/la:
12 jan 2020, 23:13
Ja što sam ga par puta upratio, stvarno dobro igra, a i navijači ga gotive.
Dobri pasovi, dribling, brzo se oslobađa lopte i ne komplikuje, a i u defanzivi i markiranju je karakteristično ok. Ne čudi da sve više dobija minutažu, nadam se da će je biti još i više.


Ovo je dobra vijest pred baraž jer Bešić u formi je naš ubjedljivo najbolji veznjak pored Pjanića i itekako će nam značiti.
Zamisli da u reprezentaciji može pružiti nešto slično :mrgreen:
Vrlo moguce da mu je novi trener sugerisao da sto manje pegla loptu...u Borou mu se to dopustalo a samim tim je to prenosio i u reprezentaciju...eh vidjet cemo da li je to brze oslobadjanje lopte slučajnost jer jos uvijek nemamo dovoljan uzorak utakmica da o tome def.sudimo ili je ipak zbog trenerovih uputstava (nadam se da je ovo u pitanju).
A kontam brate da su mu valjda svi govorili da ne carini loptu previše, imao je on i kod Prosinečkog odličnih partija, recimo dvomeč protiv Austrije u LN, baš je dobro odigrao obje tekme, al' onda u kvalifikacijama maltene je u svakoj peglao loptu i bio katastrofa, jedino donekle ima prolaz za tekmu u Torinu, al' to su u globalu naši odigrali iznad svojih mogućnosti u datom trenutku.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 jan 2020, 08:05

Ovaj Wilder nije bezazlen trener, kako sam skontao veliki je on autoritet. Vjerovatno se Mume odlučio primiriti prije nego mu ovaj koji šamar zvekne i vrati u Everton u23.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.