Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 08 maj 2018, 10:11

Samo da se prisjetim velikih znalaca sa ove teme krajem prosle i pocetkom ove godine:
Rokoko87 je napisao/la:Sa Elsnerom bi činio dobar par na sredini, ali u drugoj ligi.
Kurzawa9 je napisao/la:Ne grije ni klupu kloc
DaVinci je napisao/la:
Luigi88 je napisao/la:Ma nece u Sunderland, moze on u gornji dio Championshipa, Leeds bi bio ok barem do ljeta
Kako je kren'o mog'o bi on nazad u Madjarsku opet ...
HPCompaq je napisao/la:E moj Beša, kakav sunovrat u karijeri...Kako si kreno završit ćes u Paks-u U Mađarskoj....
forgempp je napisao/la:Propalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.
Neki su prizeljkivali bas posudbu da vrati samopouzdanje:
JackTheStripper je napisao/la:More'l se grijati klupa, momcino? Pod hitno treba preci u neki drugi klub gdje bi igrao redovno i vratio se u formu.
Alminjo99 je napisao/la:Ma samo da on ode iz Evertona i uhvati kakav-takav ritam.
hurem je napisao/la:Nije propuh u glavi nego su ga 2 teske povrede kriznih ligamenata udaljile maltene godinu i po s terena, i to u momentima kada se nametao treneru...dodaj tu par sitnih povreda koje su ga po mjesec, dva udaljavale s terena i onda ce biti jasno zasto se tesko vratiti u ovako jakoj konkurenciji u klubu kao sto je Everton i u Premier ligi.
Da je clan Schalkea nametnuo bi se :)

Ja vjerujem da se jos uvijek moze vratiti...sada su mu dometi ograniceni na osrednje klubove lige 5, naravno zbog nesrece s povredama..prije 3 godine smo mu predvidjali United i sl.timove.
U Njemackoj bi dosta lakse dosao do izrazaja...vidjet cemo sta ce na kraju biti.
bhsport je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Fizicki je dosta bolji, brzi je nego prije, trci vise, ali koncetracija i disciplina u igri su mu uzas, previse greski pravi za ovako ozbiljan nivo i tek sada vidim zasto nije vise ni na klupi u premiershipu, posudba u januaru u neki slabiji klub da vrati samopouzdanje jer mu je to trenutno najpotrebnije, al nikako nije za penzije ima u njemu jos meda samo da ga zdravlje posluzi...
Bravo, to je to sto mu treba, manji klub da vrati samopouzdanje.
Ove engleske seratore ne treba slusati, pa prije 12 mjeseci je u 2 tekme uzeo duela protiv Citija kao ostatak tima.
On je i ovakav bez premca najbolji nas fudbaler na defanzivnom veznom.
Samo cu reci, neka si im pokazao ko si Besicu. Oni te vec za madjarsku spakovali.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 08 maj 2018, 11:42

Idealno bi bilo da sa 'Borom ode u Premierligu.
Ako ne, onda transfer u nekog slabijeg premierligasa , gdje ce biti pojacanje.
Ne bih volio sa se vrati u Everton, konkurencija je jaka , negativna iskustva itd.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JackTheStripper » 08 maj 2018, 12:01

bhsport je napisao/la:Samo da se prisjetim velikih znalaca sa ove teme krajem prosle i pocetkom ove godine:
Rokoko87 je napisao/la:Sa Elsnerom bi činio dobar par na sredini, ali u drugoj ligi.
Kurzawa9 je napisao/la:Ne grije ni klupu kloc
DaVinci je napisao/la:
Luigi88 je napisao/la:Ma nece u Sunderland, moze on u gornji dio Championshipa, Leeds bi bio ok barem do ljeta
Kako je kren'o mog'o bi on nazad u Madjarsku opet ...
HPCompaq je napisao/la:E moj Beša, kakav sunovrat u karijeri...Kako si kreno završit ćes u Paks-u U Mađarskoj....
forgempp je napisao/la:Propalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.
Neki su prizeljkivali bas posudbu da vrati samopouzdanje:
JackTheStripper je napisao/la:More'l se grijati klupa, momcino? Pod hitno treba preci u neki drugi klub gdje bi igrao redovno i vratio se u formu.
Alminjo99 je napisao/la:Ma samo da on ode iz Evertona i uhvati kakav-takav ritam.
hurem je napisao/la:Nije propuh u glavi nego su ga 2 teske povrede kriznih ligamenata udaljile maltene godinu i po s terena, i to u momentima kada se nametao treneru...dodaj tu par sitnih povreda koje su ga po mjesec, dva udaljavale s terena i onda ce biti jasno zasto se tesko vratiti u ovako jakoj konkurenciji u klubu kao sto je Everton i u Premier ligi.
Da je clan Schalkea nametnuo bi se :)

Ja vjerujem da se jos uvijek moze vratiti...sada su mu dometi ograniceni na osrednje klubove lige 5, naravno zbog nesrece s povredama..prije 3 godine smo mu predvidjali United i sl.timove.
U Njemackoj bi dosta lakse dosao do izrazaja...vidjet cemo sta ce na kraju biti.
bhsport je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Fizicki je dosta bolji, brzi je nego prije, trci vise, ali koncetracija i disciplina u igri su mu uzas, previse greski pravi za ovako ozbiljan nivo i tek sada vidim zasto nije vise ni na klupi u premiershipu, posudba u januaru u neki slabiji klub da vrati samopouzdanje jer mu je to trenutno najpotrebnije, al nikako nije za penzije ima u njemu jos meda samo da ga zdravlje posluzi...
Bravo, to je to sto mu treba, manji klub da vrati samopouzdanje.
Ove engleske seratore ne treba slusati, pa prije 12 mjeseci je u 2 tekme uzeo duela protiv Citija kao ostatak tima.
On je i ovakav bez premca najbolji nas fudbaler na defanzivnom veznom.
Samo cu reci, neka si im pokazao ko si Besicu. Oni te vec za madjarsku spakovali.
Ja sam podrzavao Mumeta jos od onog trenutka kada je na sebe paznju privukao sjajnim partijama u HSV-u. Prizivao sam ga u reprezentaciju kada su ga pravi pljuvaci odbacivali.

Moj post, kojeg si citirao, bio je dobronamjeran. Pisan je u vrijeme kada je grijao klupu u Evertonu nemilosrdno i nije ga previse bolio qrac sto ne igra.

Dakle, ohani malo s etiketiranjem, fiskije ti nanine.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 08 maj 2018, 13:22

@jackthestripper
Pa tebe sam stavio ko dobronamjernog, ne kontam?
I cemu da se ohane, ovo je prvi post koji sam napisao na tu temu?
Ove sto sahranjuju dobre igrace treba prozivati na svakom koraku, jer samo unose negativu na forum.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 08 maj 2018, 14:08

Gledajuci medjusobni omjer u posljednje 4 tekme, Boro je u prednosti u odnosu na Villu...vjerujem da bi trebali proci prvu prepreku, ali Fulham je u usponu forme i definitivno su od ove 4 ekipe najjaci. Kad bi nekako Derby iznenadio i prosao u finale :D
Pulis je stari lisac i znat ce odraditi posao.
Bit ce ovo pravo interesantne utakmice, medijski itekako propracene!
AkoBogda da Besic bude na nivou i plasira se u PL, a potom celnici u Borou otkupe njegov ugovor - idealan scenario.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la forgempp » 08 maj 2018, 17:12

Ja i dalje stojim da je njegovo ponašanje nula :thumbup:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la HankMoody » 08 maj 2018, 17:17

Ukoliko se 'Boro ne uspije kvalifikovati za Premiership, naći neki klub iz tog ranga takmičenja u kojem bi imao značajnu minutažu. Gledajući sastav Evertona, on bi u ovakvoj formi sigurno imao mjesto i kod njih.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JackTheStripper » 08 maj 2018, 17:22

bhsport je napisao/la:@jackthestripper
Pa tebe sam stavio ko dobronamjernog, ne kontam?
I cemu da se ohane, ovo je prvi post koji sam napisao na tu temu?
Ove sto sahranjuju dobre igrace treba prozivati na svakom koraku, jer samo unose negativu na forum.

Joj, izvini. Pogresno sam te shvatio.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DaVinci » 09 maj 2018, 01:36

forgempp je napisao/la:Ja i dalje stojim da je njegovo ponašanje nula :thumbup:
+1 ... da nije fudbaler bio bi huligan ... :thumbdown:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 10 maj 2018, 00:01

hurem je napisao/la:Gledajuci medjusobni omjer u posljednje 4 tekme, Boro je u prednosti u odnosu na Villu...vjerujem da bi trebali proci prvu prepreku, ali Fulham je u usponu forme i definitivno su od ove 4 ekipe najjaci. Kad bi nekako Derby iznenadio i prosao u finale :D
Pulis je stari lisac i znat ce odraditi posao.
Bit ce ovo pravo interesantne utakmice, medijski itekako propracene!
AkoBogda da Besic bude na nivou i plasira se u PL, a potom celnici u Borou otkupe njegov ugovor - idealan scenario.
Ako prođu Villu šansa svakako postoji, jedan meč na Wembleyu, sve je moguće. Al' sa aspekta Bešića, ja se ne sekiram, on će sigurno moći pronaći angažman u Premiershipu bez obzira da li Boro uđe ili ne u Premier ligu.

Naravno, idealno bi bilo to što si napisao, da Boro uđe i da otkupe Bešića, igra Premier ligu a opet je prednost jer se ne bi morao dokazivati ponovo, za razliku od transfera u neki klub Premiershipa, gdje bi svakako morao proći period adaptacije (kao što je to bilo i u Borou) bez obzira na to što ima vrlo dobra dva, tri mjeseca iza sebe.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Miske01 » 10 maj 2018, 09:17

Raonffa je napisao/la:
hurem je napisao/la:Gledajuci medjusobni omjer u posljednje 4 tekme, Boro je u prednosti u odnosu na Villu...vjerujem da bi trebali proci prvu prepreku, ali Fulham je u usponu forme i definitivno su od ove 4 ekipe najjaci. Kad bi nekako Derby iznenadio i prosao u finale :D
Pulis je stari lisac i znat ce odraditi posao.
Bit ce ovo pravo interesantne utakmice, medijski itekako propracene!
AkoBogda da Besic bude na nivou i plasira se u PL, a potom celnici u Borou otkupe njegov ugovor - idealan scenario.
Ako prođu Villu šansa svakako postoji, jedan meč na Wembleyu, sve je moguće. Al' sa aspekta Bešića, ja se ne sekiram, on će sigurno moći pronaći angažman u Premiershipu bez obzira da li Boro uđe ili ne u Premier ligu.

Naravno, idealno bi bilo to što si napisao, da Boro uđe i da otkupe Bešića, igra Premier ligu a opet je prednost jer se ne bi morao dokazivati ponovo, za razliku od transfera u neki klub Premiershipa, gdje bi svakako morao proći period adaptacije (kao što je to bilo i u Borou) bez obzira na to što ima vrlo dobra dva, tri mjeseca iza sebe.
Ako stigne konkretna ponuda od Liverpoola, mislim da je nece odbiti. Ja se slazem s tobom, idealan scenario bi bio da u Borou igra Premiership
BHF

Avatar
neurofunk
Postovi: 3190
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la neurofunk » 10 maj 2018, 09:32

Ponuda od Liverpoola ? Otkud vam ta priča ? :lol:
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 11 maj 2018, 12:39

Miske01 je napisao/la:
Ako stigne konkretna ponuda od Liverpoola, mislim da je nece odbiti. Ja se slazem s tobom, idealan scenario bi bio da u Borou igra Premiership
Ne vjerujem u tu priču nekako, al' ako bude istina može on biti u rotaciji u tom klubu, nemaju oni igrača takvih karakteristika kao Bešić u ovom trenutku.

Mada opet bih više volio da je standardan u Borou u Premiershipu nego da povremeno dobija priliku u Liverpoolu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 11 maj 2018, 13:48

Moze Besic igrati u Barceloni, kada je na nivou.
Pitanje je koliko dugo moze izdrzati fizicki, a pogotovo mentalno, bez oscilacija u igri.
Vec sam to napisao, najbolje za njega bi bilo da se Boro plasira u PL.
Tu bi bio siguran, bez pritiska, mogao bi nastaviti podizanje forme u najjacoj ligi, a kada se potpuno
stabilizuje i odigra punu sezonu u PL, moze u Liverpool ili bilo gdje.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la COYS » 12 maj 2018, 18:11

SK 1 Boro-Villa

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 12 maj 2018, 18:15

Hajde Muhamede pocijepaj ove dvije tekme pa da te gledamo u finalu na Wembleyu!

Edit: primise gol jer nikoga nije bilo na stativi kod kornera.
Besic je motivisan ali vec 3x se prekasno rjesavao lopte.
Nije mi jasno kako sudija dozvoljava igracima Boroa onoliko vremena prilikom izvodjenja auta, po 10-15 sekundi brisu loptu peskirom...nigdje veze.
Za sada jedina pozitivna stvar jeste sto se ne gleda gol u gostima. :)

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 12 maj 2018, 18:44

Ne vidjeh dugo sebicnijeg igraca, od ovog Traorea. D.J.L.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 12 maj 2018, 19:00

DrFilgud je napisao/la:Ne vidjeh dugo sebicnijeg igraca, od ovog Traorea. D.J.L.
Nije to sebicnost, nego je frajer glup, i ranije sam pisao (recimo i Robben je sebican ponekad ali ipak pametan da zna kada ipak treba dodati i ne pokusavati nemoguce) :) ..
Traore ima snazan sut i vjerovatno je najbrzi fudbaler u citavoj Engleskoj, ali manjak inteligencije je ucinio da bude tu gdje je jeste.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la COYS » 12 maj 2018, 19:40

Fabio idiot. :facepalm:

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la STEVIE » 12 maj 2018, 19:59

nije ovdje nista gotovo pa cak i s porazom. koliko je meni poznato u ovim football league playoffsima ne racunaju golove u gostima. a aston villa klimava na villa parku u zadnje vrijeme..
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bibula, Lavcina i 48 gostiju.