Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 17 maj 2018, 15:54

bhsport je napisao/la:Naravno da ima, nakon 2 mjeseca jedna losija utakmica i odmah pljuvanje. Kakva su bagra ti englezi. Sto ga nisu komentarisali kada je bio odlican.
Kako nisu komentarisali? Sta izmisljas :rol: :rol: :rol:

http://www.evertonfc.com/news/2018/03/12/loan



https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... c-14576226

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... c-14559497


Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Husika » 01 jun 2018, 15:10

Zlata vrijedan igrac!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 01 jun 2018, 15:31

Vidi se da Beša zna lopte ali nekad je previse pegla. Sto se tice ove tekem od 1 do 5 evo mu 4.5
Borio se ko lav to je ono sto se trazi uz sto manje gresaka.
Pozicija koju igra je rizicna, jedna greska se pretvara u gol.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 01 jun 2018, 15:33

Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la HankMoody » 01 jun 2018, 17:06

Jedina mana mu je što se još uvijek nije naučio brže se osloboditi lopte, na ostalo nemam zamjerku.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Enigma » 01 jun 2018, 18:48

Trenutno jedini nas igrač sredine terena uz pjanica koji zna iznijet loptu dati pas i prediblati (nekad i previse)Još da Žuti nadje jednog koji će ispred ove dvojice igrati kao AM...Cimi i Saric mogu zamjene biti kad je Beša zdrav i u punoj formi
MUSVDG

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la soccerfan » 01 jun 2018, 20:52

Mene je iznenadio kako se odgovorno i “kapitenski” ponasao nakon izlaska Pjane I Dzeke :bow: Pravi voda :clap:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la damir_82 » 01 jun 2018, 22:20

Vucevich je napisao/la:Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji
Da ipak ne pretjerujemo?!
Pokazao je on i danas svoje slabosti, kad bespotrebno vuče loptu kroz sredinu a druga strana potpuno prazna.. Viška dodira prečesto.. Pokušaji da kroz 5 igrača da pas, a ima najmanje 2 slobodna saigrača u tom trenutku..
Drugo poluvrijeme je onaj Bešić koji nama treba.. Smiren, pravovremen u predaji lopte, u pozicioniranju u defanzivi, sposoban da se zagradi, zadrži loptu, oslobodi protivničkog igrača i povuče loptu u prostor..

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 01 jun 2018, 22:23

damir_82 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji
Da ipak ne pretjerujemo?!
Pokazao je on i danas svoje slabosti, kad bespotrebno vuče loptu kroz sredinu a druga strana potpuno prazna.. Viška dodira prečesto.. Pokušaji da kroz 5 igrača da pas, a ima najmanje 2 slobodna saigrača u tom trenutku..
Drugo poluvrijeme je onaj Bešić koji nama treba.. Smiren, pravovremen u predaji lopte, u pozicioniranju u defanzivi, sposoban da se zagradi, zadrži loptu, oslobodi protivničkog igrača i povuče loptu u prostor..
Ovo ne govorim na osnovu ove utakmice vec generalno, pogledaj utakmice u kojima je igrao i u kojima nije pa ces vidjeti razliku

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la soccerfan » 01 jun 2018, 22:34

Vucevich je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji
Da ipak ne pretjerujemo?!
Pokazao je on i danas svoje slabosti, kad bespotrebno vuče loptu kroz sredinu a druga strana potpuno prazna.. Viška dodira prečesto.. Pokušaji da kroz 5 igrača da pas, a ima najmanje 2 slobodna saigrača u tom trenutku..
Drugo poluvrijeme je onaj Bešić koji nama treba.. Smiren, pravovremen u predaji lopte, u pozicioniranju u defanzivi, sposoban da se zagradi, zadrži loptu, oslobodi protivničkog igrača i povuče loptu u prostor..
Ovo ne govorim na osnovu ove utakmice vec generalno, pogledaj utakmice u kojima je igrao i u kojima nije pa ces vidjeti razliku
Decko je definitivno jedna od binih karika ove repke.Sama odbrana kad je on tu djeluje mnogo sigurnije.Plus sto zna uputit sut (sjecam se njegovih dubinskih lopti s pocetka price sa Evertonom) i doda neku dozu sigrnosti ekipi. Samo mu treba takmica i ako Bog da eto ga ko nov. Odbrane sto se tice ili Sunjih-Ogi ili Bico Ogi. Ognjena ko spomene da mozemo bez njega treba izsamarati. Ubjedljivo nas najbolji stoper. Ali ubjedljivo.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la damir_82 » 01 jun 2018, 22:36

Vucevich je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji
Da ipak ne pretjerujemo?!
Pokazao je on i danas svoje slabosti, kad bespotrebno vuče loptu kroz sredinu a druga strana potpuno prazna.. Viška dodira prečesto.. Pokušaji da kroz 5 igrača da pas, a ima najmanje 2 slobodna saigrača u tom trenutku..
Drugo poluvrijeme je onaj Bešić koji nama treba.. Smiren, pravovremen u predaji lopte, u pozicioniranju u defanzivi, sposoban da se zagradi, zadrži loptu, oslobodi protivničkog igrača i povuče loptu u prostor..
Ovo ne govorim na osnovu ove utakmice vec generalno, pogledaj utakmice u kojima je igrao i u kojima nije pa ces vidjeti razliku
Sve što sam napisao su generalno njegove boljke i to još sa početka mandata Baždarevića.. On je nakon Svjetskog prvenstva odigrao dobro onaj početak kvalifikacija za Euro.. Već poslije je počeo, za moj pojam, da sebi daje puno za pravo u igri.. Na momente umisli da je Miske pa drži loptu predugo, a on to ne treba da radi..
Zato i kažem, na osnovu dva nastupa u prošlim kvalifikacijama, ne možemo garantovati i tvrditi da bi se kvalifikovali da je više igrao..

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la NiftyDribbler » 02 jun 2018, 01:09

damir_82 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jedan od najvaznijih igraca u reprezentaciji, razlika kada Besic igra i kad ne igra je kao nebo i zemlja. Da je igrao sve utakmice u kvalima za svjetsko uvjeren sam da bi danas pisali o nasoj grupi na mundijalu i sta nas ocekuje u Rusiji
Da ipak ne pretjerujemo?!
Pokazao je on i danas svoje slabosti, kad bespotrebno vuče loptu kroz sredinu a druga strana potpuno prazna.. Viška dodira prečesto.. Pokušaji da kroz 5 igrača da pas, a ima najmanje 2 slobodna saigrača u tom trenutku..
Drugo poluvrijeme je onaj Bešić koji nama treba.. Smiren, pravovremen u predaji lopte, u pozicioniranju u defanzivi, sposoban da se zagradi, zadrži loptu, oslobodi protivničkog igrača i povuče loptu u prostor..
Totalno. Ovi se malo zanijeli ovdje.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 02 jun 2018, 01:22

Enigma je napisao/la:Trenutno jedini nas igrač sredine terena uz pjanica koji zna iznijet loptu dati pas i prediblati (nekad i previse)Još da Žuti nadje jednog koji će ispred ove dvojice igrati kao AM...Cimi i Saric mogu zamjene biti kad je Beša zdrav i u punoj formi
Iskreno, on je po meni bolji igrač od Pjanića kada je u pitanju iznošenje lopte. Odnosno, ne smijem reći bolji, ipak realno ne ide to, al' je definitivno hrabriji i opušteniji od Pjanića u tim situacijama, barem kada gledamo reprezentaciju i stavimo fokus na današnji meč npr.

Nije ni da Pjanić ne povlači loptu sa sobom, al' Bešić skoro uvijek insistira na tome da lopta ide naprijed, pa zato i pravi dosta grešaka (al' kako sam već govorio, bolje i to nego da igra alibi pasove), Pjanić voli onako smireno odigrati nekada kraći sigurniji pas na stopera ili beka, valjda je to ta igra Juventusa, strpljiva varijanta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la NiftyDribbler » 02 jun 2018, 01:28

Raonffa je napisao/la:
Enigma je napisao/la:Trenutno jedini nas igrač sredine terena uz pjanica koji zna iznijet loptu dati pas i prediblati (nekad i previse)Još da Žuti nadje jednog koji će ispred ove dvojice igrati kao AM...Cimi i Saric mogu zamjene biti kad je Beša zdrav i u punoj formi
Iskreno, on je po meni bolji igrač od Pjanića kada je u pitanju iznošenje lopte. Odnosno, ne smijem reći bolji, ipak realno ne ide to, al' je definitivno hrabriji i opušteniji od Pjanića u tim situacijama, barem kada gledamo reprezentaciju i stavimo fokus na današnji meč npr.

Nije ni da Pjanić ne povlači loptu sa sobom, al' Bešić skoro uvijek insistira na tome da lopta ide naprijed, pa zato i pravi dosta grešaka (al' kako sam već govorio, bolje i to nego da igra alibi pasove), Pjanić voli onako smireno odigrati nekada kraći sigurniji pas na stopera ili beka, valjda je to ta igra Juventusa, strpljiva varijanta.
Nikad vecu glupost nisam procito. Vidim da se proba to onda u neki kontekst stavljat, pravdat se. I onda krece stara prica o mudima.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la High » 02 jun 2018, 01:32

Muhamed je poletan u iznošenju lopte jer ima jaka leđa - tj. ima ludog oca iza sebe. Sve ostalo su nagađanja.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 jun 2018, 03:20

Fenomenalan! Reprezentacija je veoma gledljiva kad je tu Bešić. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JackTheStripper » 02 jun 2018, 10:29

Volim ga kao brata rodenog ali previse pegla loptu pri iznosenju..
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 02 jun 2018, 12:24

Za nasu repku bitan kao i Dzeko i Pjanić.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 02 jun 2018, 12:28

NiftyDribbler je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Enigma je napisao/la:Trenutno jedini nas igrač sredine terena uz pjanica koji zna iznijet loptu dati pas i prediblati (nekad i previse)Još da Žuti nadje jednog koji će ispred ove dvojice igrati kao AM...Cimi i Saric mogu zamjene biti kad je Beša zdrav i u punoj formi
Iskreno, on je po meni bolji igrač od Pjanića kada je u pitanju iznošenje lopte. Odnosno, ne smijem reći bolji, ipak realno ne ide to, al' je definitivno hrabriji i opušteniji od Pjanića u tim situacijama, barem kada gledamo reprezentaciju i stavimo fokus na današnji meč npr.

Nije ni da Pjanić ne povlači loptu sa sobom, al' Bešić skoro uvijek insistira na tome da lopta ide naprijed, pa zato i pravi dosta grešaka (al' kako sam već govorio, bolje i to nego da igra alibi pasove), Pjanić voli onako smireno odigrati nekada kraći sigurniji pas na stopera ili beka, valjda je to ta igra Juventusa, strpljiva varijanta.
Nikad vecu glupost nisam procito. Vidim da se proba to onda u neki kontekst stavljat, pravdat se. I onda krece stara prica o mudima.
Ispravio sam se odmah u rečenici poslije.

Nije to nikakav kontekst i pravdanje, sve što sam napisao mislim da je činjenica.

Priča o 'mudima' nisam spomenuo nigdje, bar ja za pet godina na ovom forumu nikada nisam pljuno po Pjaniću u tom kontekstu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 02 jun 2018, 19:26

Raonffa sta se ba pravdas kome, nisi nista pogresno rekao.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, CAGarfia, feniksptica, Goalgetter, JavierBosnia, L-Train, StevieG8, Surreal i 98 gostiju.