Muhamed Bešić

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 13:54

hurem WroteColonZasto svi spominjete da nece zbog plate?
Mozda jednostavno Everton nije nasao zajednicku rijec s potencijalnim kupcima, kojih uzgred receno nije bilo aman zaman...

Besiceva plata je preko 1.5 milion eura godisnje. U posljednje dvije godine, to je bio cist gubitak.
Uz cinjenicu da je vec pola godine na tribinama, a zdrav je, Evertonu bi se isplatilo da ga se rijesi i dzaba.
Naravno, bavimo se pretpostavkama, meni je najlogicniji odgovor da on odbija transfer i cuva platu, jer nema sanse da trenutno dobije ni blizu.

forgempp
Kontakt:

PostPostao/la forgempp » 31 jan 2018, 14:27

Propalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.
Roland Garros .11
Australian Open .1
Wimbledon .2
US Open .3

#thebest

Rest in peace Davide!
#Astori

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 31 jan 2018, 14:30

možda ni nije stvar u novcu, ali u tom slučaju stvarno ne znam kako pronaći neko razumno objašnjenje za njegovu odluku da ostane u evertonu.

everton je u fazonu da ga može nositi ko hoće, samo da ga se riješe pa tako čisto sumnjam da oni koče njegov (potencijalni) transfer, ionako je u pitanju samo šestomjesečna posudba koja bi im bar malo pomogla da ga što bolje utope na ljeto.
a ponuda je sigurno bilo, kakvih takvih, sve bi mu bilo bolje od ove odluke da nastavi grijati prvi red tribina.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

DevilsAdvocate
Kontakt:

PostPostao/la DevilsAdvocate » 31 jan 2018, 14:32

forgempp WroteColonPropalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.

Nije ni u B timu sto je najgore i tamo mu Banimgime uzima mjesto :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 31 jan 2018, 15:35

DrFilgud WroteColon
bhsport WroteColon
DrFilgud WroteColonAko ne ode iz Evertona, to nije zato sto mu ne daju, nego zato sto on nece.
I pticama na grani je jasno da na njega vise ne racunaju, da mu se igra za manje para, vec bi napravio transfer negdje gdje ce igrati.
Ali yebi ga, Ferrari, Lamborghini...servis, registracija, kosta to puno para.

Htio je da ide u Ameriku nisu ga pustili, tako da ta prica bas ne stoji. Imao ponude od Boroa, Torina al nista.

Gdje sam ja rekao da Besic nije htio u Ameriku :?:
Rekao sam da radi manje plate ne pristaje na transfer , barem ja tako mislim.
Ne vidim drugi razlog niti da ga Everton drzi u klubu, niti da on ostaje sjediti na tribinama.
Cisto sumnjam da Everton trazi nerealnu cifru, za igraca koji je pola godine na tribinama, u dvije godine nije odigrao dvadesetak utakmica.

Otkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.
Eto nek neko da razumno objasnjenje sto ga nisu pustili a nije presao nigdje. Nema ga.
Nema to veze sa povredama u Americi jer on ce i ovako i onako primati pare od Evertona, onako je mogao dici formu u Americi i odigrati dvije solidne utakmice.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

DevilsAdvocate
Kontakt:

PostPostao/la DevilsAdvocate » 31 jan 2018, 15:40

Veceras Everton igra prvenstvenu protiv Leicestera, i mislim da cemo dobiti odgovor na njegovu sudbinu u Evertonu jer ako bude na klupi znaci da se na njega racuna umjesto McCarthya , ako opet bude onaj balavac Baningime onda je defitivno zavrsio svoje..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 15:46

bhsport WroteColonOtkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.
Eto nek neko da razumno objasnjenje sto ga nisu pustili a nije presao nigdje. Nema ga.
Nema to veze sa povredama u Americi jer on ce i ovako i onako primati pare od Evertona, onako je mogao dici formu u Americi i odigrati dvije solidne utakmice.

Naravno ne znam, pretpostavljam.
Moja pretpostavka je - radi plate, tvoja pretpostavka je - da ga ubiju u pojam. Sam skontaj sta je realnije.

Zasto bi ga pustili na bezznacajnu utakmicu, preko svijeta, protiv neatraktivnog protivnika, utakmicu koju niko ne benda dva posto?
Da digne formu? E taman ce je dici za 7 dana u Americi. Sve sto se moglo desiti, je da se povrijedi, pa da ga jos teze prodaju.

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 31 jan 2018, 15:49

DrFilgud WroteColon
bhsport WroteColonOtkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.

Naravno ne znam, pretpostavljam.
Moja pretpostavka je - radi plate, tvoja pretpostavka je - da ga ubiju u pojam. Sam skontaj sta je realnije.

Zasto bi ga pustili na bezznacajnu utakmicu, preko svijeta, protiv neatraktivnog protivnika, utakmicu koju niko ne benda dva posto?
Da digne formu? E taman ce je dici za 7 dana u Americi. Sve sto se moglo desiti, je da se povrijedi, pa da ga jos teze prodaju.

Fakat ne kontam sto bi se povrijedio u prijateljskoj utakmici?
Njemu je bitna svaka utakmica, pa igrao je za U23 Evertona da osjeti igru jer je van forme, tako da nema normalnog razloga da ga nisu pustili i da mu ne daju transfer.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 15:56

bhsport WroteColonFakat ne kontam sto bi se povrijedio u prijateljskoj utakmici?
Njemu je bitna svaka utakmica, pa igrao je za U23 Evertona da osjeti igru jer je van forme, tako da nema normalnog razloga da ga nisu pustili i da mu ne daju transfer.

Ozbiljni klubovi nerado pustaju igrace na zvanicna okupljanja, a kamoli na termine mimo FIFA-inog kalendara.
Everton nije mogao nista dobiti od pustanja Besica, moglo se samo desiti da se povrijedi, cemu je itekako sklon.
To sto je njemu i nama bitna svaka njegova utakmica, je druga stvar. Za Everton je bolje da igra za U23, nego da putuje u Ameriku, s tamo nekom Bosnom i igra protiv poluamatera.
Tako bih i ja razmsljao , da sam menadzer Evertona.

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 31 jan 2018, 16:08

Ne znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 31 jan 2018, 16:14

ako ovako ostane a prosinecki ga pozove u martu bice to jako jako jadno, ovakav nam ne treba
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 31 jan 2018, 17:51

Moggi WroteColonako ovako ostane a prosinecki ga pozove u martu bice to jako jako jadno, ovakav nam ne treba

Mislim da Robi neće pozivati one koji ne igraju, lijepo je rekao, interesuje ga rezultat. a toga nema sa igračima koji ne igraju.
:hmmmmm:

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 31 jan 2018, 18:36

Goalgetter WroteColonNe znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.

Pa nisam jos cuo da klub pravi probleme igraca koji ide na posudbu, i to u nizeligasa, igraca koji im ne igra godinu dana. Tesko je biti pametan

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 18:53

JavierBosnia WroteColon
Goalgetter WroteColonNe znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.

Pa nisam jos cuo da klub pravi probleme igraca koji ide na posudbu, i to u nizeligasa, igraca koji im ne igra godinu dana. Tesko je biti pametan

Moguce da Everton trazi da taj klub preuzme troskove plate, a da ovi to ne zele?
30 000 funti sedmicno su velike pare, za igraca koji dvije godine prakticno ne igra. Macak u vreci.

Scholl
Kontakt:

PostPostao/la Scholl » 31 jan 2018, 19:18

Dok si pruzao najbolje partije u repci, bio si igrac Ferencvarosa, tu mislim na onu protiv Argentine.
Sustina je, ne moras ba biti u nekom top klubu, samo igraj
Nama si bitan zbog repke, a tamo je uvijek bila druga fela
Imaju Hrvati igrace po Realu i Barceloni, pa su im samo ocekivanja velika zbog toga.

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 31 jan 2018, 23:38

Evo pisu da je pristao da ide u Boro.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 31 jan 2018, 23:40

Pa nije da ima puno vremena, još jedno 20ak minuta :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 01 feb 2018, 00:54

Eto i zvanično, jos samo da proigra tamo. Da ne bude samo ka Hajrović, ode na posudbu i bude na klupi. :lolno:

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 01 feb 2018, 00:56

slika

Papastathopoulos
Kontakt:

PostPostao/la Papastathopoulos » 01 feb 2018, 01:01

Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.