Ibrahim Sehic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Zaslužuje li Ibrahim Šehić biti prvi golman reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 17 dec 2021, 15:37.

Da
7
78%
Ne
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
zlaya_tm87
Postovi: 745
Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Ibrahim Sehic

Post Postao/la zlaya_tm87 » 17 nov 2010, 17:52

vidim seha nema svoju temu, pa evo mislim da je red da ima :D
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Cartman » 17 nov 2010, 18:00

Fantasticna reakcija kod onog udarca. Svaka cast.

Samo da postane malo sigurniji, i moze napravit ono sto Hasagic nikad nije, postat stabilan golman u nekoj velikoj ligi. Samo mislim da treba prec u neki jaci klub i jacu ligu da bi nastavio napredak. Bez uvrede prema Zelji.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la onoffon » 17 nov 2010, 19:03

Šeha nije džaba kapiten Želje, doduše ne uvjek, al sa 22 godine braniti za svoju zemlju i u najboljem domaćem klubu nije baš mala stvar. Bravo Ibro svaka čast, odlično je branio, jedna greška pa šta, svi griješimo.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la AYAN » 17 nov 2010, 19:08

Samo da malo još reducira izlijetanja sa gola, bit će vrhunski golman...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Mandrak » 17 nov 2010, 19:10

AYAN je napisao/la:Samo da malo još reducira izlijetanja sa gola, bit će vrhunski golman...
Hah :lol: ...pa da nije izletio sa gola kod one situacije kad je Pandža pogriješio i dao "kratku" loptu, fasovali bi gol 100% jer bi se njihov igrac našao 1 na 1 sa golmanom.

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Omar500 » 17 nov 2010, 19:11

Sigurno da može napredovati, jedan od najperspektivnijih poslijeratnih golmana Željezničara, a znamo svi kakvi su golmani branili u Željezničaru ( Kružik, Hasagić ) . Pred njim je blistava karijera, a nadam se da će ga Željo prodati za dobre pare, ali mu ističe ugovor sad na polusezoni.

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Cartman » 17 nov 2010, 19:11

Dobar, dobar. Samo ne znam sta ce mu ona sranja pred kraj utakmice. Nema potrebe za takve stvari. Pogotovo u prijeteljskoj.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la AYAN » 17 nov 2010, 19:17

Mandrak je napisao/la:
AYAN je napisao/la:Samo da malo još reducira izlijetanja sa gola, bit će vrhunski golman...
Hah :lol: ...pa da nije izletio sa gola kod one situacije kad je Pandža pogriješio i dao "kratku" loptu, fasovali bi gol 100% jer bi se njihov igrac našao 1 na 1 sa golmanom.
To mu je kvalitetno izlijetanje, ali je imao par rizičnih izlijetanja...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la ahmic » 17 nov 2010, 20:36

Haman na pomolu novi Piplica,dobro dosao Ibro . .

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Željovac » 17 nov 2010, 20:44

Prvo, stavite kvakice na Sehic. Drugo, neko reče da je imao grešku i da najbolji griješe. Koju? :? Ispucavanje u aut?! Probajmo mu to oprostiti. I Ayane, života ti kako te nije stid pametovati sa tim nekim izlijetanjima kad ih je Šehić večeras ima 10-ak savršenih. Nekoliko i spasonosnih. Za jedno jedino se može govoriti da je možda bilo malo rizično kada je izboksovao loptu u gužvi. Opet, i to je bila uspješna intervencija. Odbrana šuta Šestaka vrh! Ne sjećam se slične Hasagića. :? Ibrahime, svaka čast!
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la avlami97 » 17 nov 2010, 20:44

Čestitke Šehi na odlično odigranoj utakmici. Bravo majstore.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Željovac » 17 nov 2010, 20:46

Cartman je napisao/la:Dobar, dobar. Samo ne znam sta ce mu ona sranja pred kraj utakmice. Nema potrebe za takve stvari. Pogotovo u prijeteljskoj.
Na šta tačno misliš? Čuvao je vrijeme kod svakog posjeda lopte. Sigurno ne na svoju ruku. Onaj ga je levat minimalno zakačio, i to je Šehić očito odglumio. Što mu ne treba. Ali i tu se uzelo malo vremena i Slovak dobio žuti. 99% fudbalera glumi, što ne odobravam. Ali eto, klasika.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Cartman » 17 nov 2010, 21:15

Željovac je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Dobar, dobar. Samo ne znam sta ce mu ona sranja pred kraj utakmice. Nema potrebe za takve stvari. Pogotovo u prijeteljskoj.
Na šta tačno misliš? Čuvao je vrijeme kod svakog posjeda lopte. Sigurno ne na svoju ruku. Onaj ga je levat minimalno zakačio, i to je Šehić očito odglumio. Što mu ne treba. Ali i tu se uzelo malo vremena i Slovak dobio žuti. 99% fudbalera glumi, što ne odobravam. Ali eto, klasika.
Ma to zadrzavanje i simuliranje mi se ne svidja. Znam da je to postala normala, ali mislim da je malo pretjerao. Nema potrebe stvarat ruznu atmosferu na terenu kad igramo u gostima. Nije toliko vazno, ali nadam se da ce prestat s tim stvarima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la brazzo » 17 nov 2010, 22:21

Uz Medunjanina mi je bio najbolji pojedinac jer nakon onih tekmi sa Hapoelom sigurno mu nije bilo lako odigrati tekmu izvan BiH terena i svaka mu čast :!:
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Identitet
Postovi: 228
Pridružen/a: 13 okt 2010, 15:53
Lokacija: Stari grad čaršija
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Identitet » 17 nov 2010, 22:22

Bravo za malog, stvarno je bio na visini zadatka i svaka mu čast. nije lako u debiju za reprezentaciju fasovat go u 3. minuti i onda skinuti mrtvi zicer. bravo

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bosnas_ » 17 nov 2010, 22:50

Sehic je bio dobar,imao je nekoliko izvrsnih intervencija,samo naprijed! buducnost bh reprezentacije!

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la szlaja » 17 nov 2010, 23:55

Priznacu, pred tekmu sam se vise njega plasio nego Hamsika. Al sad mogu rec da je odradio sve perfektno. A Begovic nek kupi sebi Rhinostop i nek sad ukljuci mobitel. Supak
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
Zenga
Postovi: 1698
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Zenga » 18 nov 2010, 03:09

szlaja je napisao/la:Priznacu, pred tekmu sam se vise njega plasio nego Hamsika. Al sad mogu rec da je odradio sve perfektno. A Begovic nek kupi sebi Rhinostop i nek sad ukljuci mobitel. Supak
Potpis, prikljucujem se cestitkama!! Bravo Seha, da ti je se samo kutarisati Hasagicevih fazona bio bi jos bolji. Pogotovo mi je drago sto si znao zadrzati loptu pred kraj, uzeti koji minut, nervirati protivnika iako si mlad.

Sve u svemu fenomenalno, iznenadio si vecinu nacije - samo ovako nastavi momcino :twisted:

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Zagor » 18 nov 2010, 13:24

Iznenadio me je sinoć Šeha, mislim da bi lagano mogao biti prva zamjena , ako ne i prvi golman, u reprezentaciji.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 18 nov 2010, 13:30

ma seha je odlican golman,imo je peh sto su ga u startu trenirali kojekakvi hotici i slicni,u zadnje dvije godine je napredovo maximalno treba mu jos malo rutine pri izlijetanju sve u svemu ako nastavi ovako trenirat bit ce odlican golman...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: eldo, Imajednabrigada, meecko i 78 gostiju.