Ibrahim Sehic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Zaslužuje li Ibrahim Šehić biti prvi golman reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 17 dec 2021, 15:37.

Da
7
78%
Ne
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la dubrovnik » 18 okt 2018, 13:32

japa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
japa je napisao/la:uuu strasnog uspjeha iz azije i afrike izboriti SP, nema sta velesile :rol:
I onda takvi Azijati nakantaju Njemacku na SP koja je dominantna bila u Evropskim kvalifikacijama ili Senegal koji je u grupi osvojio 4 boda i cije je ispadanje bilo jedna od najvecih sportskih nepravdi na SP. Nisu im javili da su Azijati i Afrikanci.
Jedan Japan je takodjer sportska nesreca sprijecila da dobije Evropsku super silu Belgiju koja je bila na konopcima dobrih 80 minuta na proslom SP protiv njih. Tko je gledao tu utakmicu dobro zna o cemu govorim.
Da, zaboravio si napisati da su prije tog "kantanja" Njemacke (ustvari pobjede na guzove koja je bila do Njemaca a ne kvalitete ovih) u prve dvije utakmice vec ispali za svjetskog, ali vjerujem da ti je to slucajno promaklo :rol:
Ostavi ti tu pricu, izgubili su prve dvije utakmice sa po golom razlike od Evropske i JA momcadi.Nikakvu sramotu nisu dozivjeli a Nijemce su poslali doma iz grupe nakon ko zna koliko desetljeca. I ne nije bila sreca nego su ih nadigrali.
Srecu je imala Belgija protiv Japanaca koji su promasili 4-5 zicera da ih ovjere do kraja. Ali eto Azijati su smijesni a mi velesila. Ta Belgija je nas rasturila u zadnjem ciklusu sa Mesom. Imao sam osjecaj na Grbavici da nam gol mogu dati kada pozele.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la japa » 18 okt 2018, 13:36

Haj uredu je mislio sam odgovoriti do momenta kad sam procitao da je Koreja nadigrala Njemacku hahaha pa sta si ti gledoa slijepac na toj utakmici da mi je znati? Ma ja izgubili sa samo golom razlike inace su sila. Ne kontam sta uopstepricamo o tome azijske i africke reprezentacije su smijesne, na svjetskom se nalaze samo zbog geografskih kvalifikacija tako da oni nisu nikakvo mjerilo. Ostavi ti tu pricu ispali su u prve dvije utakmice od Svedske i Meksika, dosta...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Osim13 » 18 okt 2018, 13:37

Ko mu pokaza da ima i drugih tema osim EPL pdf-a.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la dubrovnik » 18 okt 2018, 13:44

japa je napisao/la:Haj uredu je mislio sam odgovoriti do momenta kad sam procitao da je Koreja nadigrala Njemacku hahaha pa sta si ti gledoa slijepac na toj utakmici da mi je znati? Ma ja izgubili sa samo golom razlike inace su sila. Ne kontam sta uopstepricamo o tome azijske i africke reprezentacije su smijesne, na svjetskom se nalaze samo zbog geografskih kvalifikacija tako da oni nisu nikakvo mjerilo. Ostavi ti tu pricu ispali su u prve dvije utakmice od Svedske i Meksika, dosta...
I izbacili tadasnjeg prvaka svijeta sa turnira. Ovo je poruka cijele price. A trebalo bi biti dosta sa tvoje strane. Nego normalno imali su srece kao i Sehic. Nijemci nisu vitre platili a ovi jesu pa im 2 komada uvalili.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la japa » 18 okt 2018, 13:51

dubrovnik je napisao/la:
japa je napisao/la:Haj uredu je mislio sam odgovoriti do momenta kad sam procitao da je Koreja nadigrala Njemacku hahaha pa sta si ti gledoa slijepac na toj utakmici da mi je znati? Ma ja izgubili sa samo golom razlike inace su sila. Ne kontam sta uopstepricamo o tome azijske i africke reprezentacije su smijesne, na svjetskom se nalaze samo zbog geografskih kvalifikacija tako da oni nisu nikakvo mjerilo. Ostavi ti tu pricu ispali su u prve dvije utakmice od Svedske i Meksika, dosta...
I izbacili tadasnjeg prvaka svijeta sa turnira. Ovo je poruka cijele price. A trebalo bi biti dosta sa tvoje strane. Nego normalno imali su srece kao i Sehic. Nijemci nisu vitre platili a ovi jesu pa im 2 komada uvalili.
Ni prvi ni posljednji put da slabija ekipa koja ne igra nizasta i bez pritiska skine skalp jacoj, da ne pricamo da su Njemci igrali ispod nivoa sve utakmice grupe i da igraju lose i danas par mjeseci nakon svjetskog a i u takvom odnosu su imali srece da tu utamicu pobjede jer su Njemci su fulali dosta sansi.

Uostalom ne kontam cemu ova prica azija afrika? Fino sam napisao ne masite statistikom Sehica u prijateljskim mecevima sa africkim i azijskim reprezentacijama i tri utakmice sa Austrijom i Sj. Irskom (u kojima se bas i nije proslavio bez gresaka) i to porediti sa Begovicevom statistikom u koju vecina primljenih golova otpada na trpanje u dvomecu sa Belgijom. Ne bi me cudilo da opet Belgiju izvucemo pa cemo vidjeti Sehica kakav ce biti.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la dubrovnik » 18 okt 2018, 13:59

japa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
japa je napisao/la:Haj uredu je mislio sam odgovoriti do momenta kad sam procitao da je Koreja nadigrala Njemacku hahaha pa sta si ti gledoa slijepac na toj utakmici da mi je znati? Ma ja izgubili sa samo golom razlike inace su sila. Ne kontam sta uopstepricamo o tome azijske i africke reprezentacije su smijesne, na svjetskom se nalaze samo zbog geografskih kvalifikacija tako da oni nisu nikakvo mjerilo. Ostavi ti tu pricu ispali su u prve dvije utakmice od Svedske i Meksika, dosta...
I izbacili tadasnjeg prvaka svijeta sa turnira. Ovo je poruka cijele price. A trebalo bi biti dosta sa tvoje strane. Nego normalno imali su srece kao i Sehic. Nijemci nisu vitre platili a ovi jesu pa im 2 komada uvalili.
Ni prvi ni posljednji put da slabija ekipa koja ne igra nizasta i bez pritiska skine skalp jacoj, da ne pricamo da su Njemci igrali ispod nivoa sve utakmice grupe i da igraju lose i danas par mjeseci nakon svjetskog a i u takvom odnosu su imali srece da tu utamicu pobjede jer su Njemci su fulali dosta sansi.

Uostalom ne kontam cemu ova prica azija afrika? Fino sam napisao ne masite statistikom Sehica u prijateljskim mecevima sa africkim i azijskim reprezentacijama i tri utakmice sa Austrijom i Sj. Irskom (u kojima se bas i nije proslavio bez gresaka) i to porediti sa Begovicevom statistikom u koju vecina primljenih golova otpada na trpanje u dvomecu sa Belgijom. Ne bi me cudilo da opet Belgiju izvucemo pa cemo vidjeti Sehica kakav ce biti.
Covjece ti si poceo tu pricu ali Sehica nisu ni ti Afrikanci ni Azijati probusili a probili su mnoge velike golmane na SP. Sehic je u utakmici sa Turcima izgledao bolje nego Begovic i samo slijepac to nije vidio. Ne zelim ulaziti opet u pricu tko je bolji i ne znam sta ti sa ovom pilom zelis postici. Seha nije kriv sto ga Robi preferira i ako ti se to ne svidja ospi po Zutom. Ostavi momka vise na miru i ne umanjuj njegov doprinos ovoj novoj reprezentaciji BiH. Svaki do jedan igrac se pozitivno referirao o Sehicu a Pjana ga je apostrofirao kao jednog od najzasluznijih boljoj igri nase obrane a ti blatis li blatis. Covjece ja bih bio presretan da Asmir dokaze konacno ovo sto ti pricas jer mi je jedan od najdrazih clanova nase momcadi. Ali ono sto je pokazao protiv Turske nikom nepristrasnom nije bilo dovoljno.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la japa » 18 okt 2018, 14:08

Pa yebo te dan ti poredis prijateljske utakmice i utakmice svjetskih prvenstava jesi li normalan? Hoces reci da su istim intenzitetom igrali ti azijati i afrikanci protiv Bosne u prijateljskoj dje na poluvremenu izmjesas pola sastava igracima sa klupe i na svjetskom prvenstvu u takmicarskim utakmicama? Dozovi se, izvaljujes nebuloze...Ja nisam poceo pricu ja sam samo rekao da je smijesno porediti statistike golmana u prijateljskim sa afrikancima i azijatima i golmana koji ej branio kvalfikacije takmicarske utakmice od cega dvomec sa treceplasiranom ekipom svijeta.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la dubrovnik » 18 okt 2018, 14:14

japa je napisao/la:Pa yebo te dan ti poredis prijateljske utakmice i utakmice svjetskih prvenstava jesi li normalan? Hoces reci da su istim intenzitetom igrali ti azijati i afrikanci protiv Bosne u prijateljskoj dje na poluvremenu izmjesas pola sastava igracima sa klupe i na svjetskom prvenstvu u takmicarskim utakmicama? Dozovi se, izvaljujes nebuloze...Ja nisam poceo pricu ja sam samo rekao da je smijesno porediti statistike golmana u prijateljskim sa afrikancima i azijatima i golmana koji ej branio kvalfikacije takmicarske utakmice od cega dvomec sa treceplasiranom ekipom svijeta.
A ovo je vjerovatno top momcad i nije prijateljska utakmica vec nas je puno kostala.

Gubitnici večeri su reprezentativci Bosne i Hercegovine koji su na gostovanju na Cipru imali 2:0 poslije prvog poluvremena pogocima Šunjića i Vešće. No, u samo 11 minuta, od 65. do 76., domaći su postigli tri gola i preokretom došli do bodova koji ih ostavljaju u igri za drugo mjesto. Strijelci za Cipar bili su Christofi, Laban i Sotiriou.


Pa vise je Asmir primio golova za 11 minuta protiv Cipra nego Sehic u 8 utakmica. Statistika jest nevazna ali ja je i ne uzimam zdravo za gotovo. Momak jednostavno bolje izgleda u nasem sastavu od Asmira. Ja razloge ne znam.
Sada ces reci da je Bazdarevic kriv.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Moggi » 18 okt 2018, 15:31

sehic za 8 godina u repci primio 10 golova, a begovic za 9 godina 60 golova.
pametnom dosta...
Zarathustra

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la japa » 18 okt 2018, 15:31

Ma ne, nije Bazdarevic iskljucivi krivac je Begovic :lol: :lol: Da je Seha branio u tim kvalfikacijama sada bi Mesa jos bio na klupi :rol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Derdiyok » 18 okt 2018, 15:42

Šehić je po meni u TOP3 golmana na svijetu, ako nije i TOP1.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Alipasino » 18 okt 2018, 15:45

Top 10 tu negdje.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Rimes87 » 18 okt 2018, 15:55

@dubrovnik Ne raspravljaj se s njim, nabodi ga :mrgreen:
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Rokoko87 » 18 okt 2018, 16:29

Derdiyok je napisao/la:Šehić je po meni u TOP3 golmana na svijetu, ako nije i TOP1.
Jaro pa ti ni trolati ne znaš, jadni pokušaji
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Derdiyok » 18 okt 2018, 22:35

Rokoko87 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Šehić je po meni u TOP3 golmana na svijetu, ako nije i TOP1.
Jaro pa ti ni trolati ne znaš, jadni pokušaji
A jarane, pa vidim da redovno trolaš na temi pa sam pokušao i ja, halali mi eto ako je ikako moguće :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Rokoko87 » 19 okt 2018, 06:55

Derdiyok je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Šehić je po meni u TOP3 golmana na svijetu, ako nije i TOP1.
Jaro pa ti ni trolati ne znaš, jadni pokušaji
A jarane, pa vidim da redovno trolaš na temi pa sam pokušao i ja, halali mi eto ako je ikako moguće :mrgreen:
Ja ne trollam, Šehić je svima dokazao da može i bolje od Begovića.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la hurem » 19 okt 2018, 07:41

Ovdje se pise kao da je Sehic sam drzao reprezentaciju Bosne i Hercegovine i najzasluzniji za 9 bodova a zapravo jedina istina je da uopce nije imao neku intervenciju (izuzev one u Irskoj gdje je zapravo i sam kriv nakon velike greske) u ove 3 tekme a sto cak ni Kjosevski ne bi odbranio. Sta da protiv Austrije nije sviran offside u onoj situaciji, kod boksanja jednom rukom je opet i protiv S. Irske pokazao amaterizam, sta da su stative usle u gol?
Citajuci gluposti forumasa pomislio bi cojk da je Begovic primao golove kroz noge.
Sacekajte neku novu Belgiju pa cemo vidjeti kako ce to Sehic braniti kada mu se protivnicki igraci usetaju u peterac!!! :D

Jedini razlog zasto je Seha primio samo 3 gola jest (NE)kvalitet napadaca protivnickih ekipa, sreca u nekim situacijama (stative i sl.), i PRIJE SVEGA KVALITETNA DEFANZIVA za koju je Robi najzasluzniji, nema vise promahe kao u vrijeme Safeta a pogotovo Mese. Begovic je primio protiv Belgije 4 komada prije godinu dana, ali svi zaboravljaju da je spasio 6,7...da je dobivao aplauz publike za svoje odbrane, da nas je drzao u rezultatskoj neizvjesnosti itd...svi zaboravljaju promahu u odbrani... svi zaboravljaju da Sehic nije imao intervencija u 8 utakmica kao Begovic u toj jednoj.

Ako Bog da da ova nula u nasoj mrezi potraje i Sehic bude nasa JEDINICA narednih 5 godina (to bi znacilo da je zaista dobar i da su nam rezultati odlicni), ali ne mogu ne primjetiti da ovo podsjeca na nekadasnje ubjedjivanje da je Hodzic bolji napadac od Ibisevica.
Jedino sto se moze trenutno kazati, nakon 8 utakmica jeste da je Sehic iskoristio svoju priliku koja mu se ukazala, ali tvrditi na osnovu toga da je bolji golman od BEGOVICA je krajnje neozbiljno, neutemeljeno, smijesno da ne kazem van svake pameti ili debilno...da se ne bi neko uvrijedio.

:bih:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la JohnCleese » 19 okt 2018, 11:26

@hurem
A ovo.. Sehic i Civic skinuse dva gola iz jednog napada
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Rokoko87 » 19 okt 2018, 11:53

Opet oni šta bi bilo kad bi bilo, joj botova majko mila
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Derdiyok » 19 okt 2018, 14:48

Rokoko87 je napisao/la: Ja ne trollam, Šehić je svima dokazao da može i bolje od Begovića.
Ja argumenta :lol:

Isto da ja kažem u fazonu, kad može bolje što ne zabije go ko Begović :rol:

Ne kažem ja da je Šehić loš golman, onako. Kakvih je sve bilo na našem golu Šeha je zlatan, ali da je bolji od Begovića - nije. :bih:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Rosicky i 22 gosta.