Igrač br. 6

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 00:56

Vrlo dobra partija obzirom da se radi o debiju i jer je nedavno tek napunio 21 godinu. Naravno, i ova pobjeda čini da hvalospijevi budu još veći. Ipak, mora bolje ubuduće igrati da bi eventualno uzeo mjesto Mujdži. Nije pokazao ni o od Mensurove ofanzive, ali veliki je Borac. Vrlo dobar u defanzivi. Ranije je igrao stopera, pa bi možda i tu mogao konkurisati. Elem, vrlo dobar danas, ali morat će puno bolje ako želi Mujdži uzeti poziciju.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la 1921 » 18 nov 2010, 00:57

LBJ MVP je napisao/la:
1921 je napisao/la:
amerosm je napisao/la:
Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Ne zna se koji je gori. Ne čudi me za ovog Bešića, igra u HSV-u pa mogu razumiti da veze nema.. ali Vranješ igra za moldavskog giganta i opet ga prolaze ljudi. Haj čovjek da im i oprosti, debi im je... nisu svi Željina djeca.

Je.bi ga, kod nas onaj pitar fura politiku "samo nek' nije iz bh. klubova", pa zove raznorazne Pandže, Mravce, Luliće, Mujdže, Vranješe... i čudi se kako nam protivnici daju puno golova. Radije će zvati igrače iz moldavskog giganta, nego Kerlu, Cocalića, Trivunovića, Muharemovića.. pa i VARUPU iz Travnika koji je izmislio fudbal za našu odbranu.
Vule i Kerla mogu igrat ovi ostali su karine :mrgreen:
Onda su gore pomenuti karine na kvadrat :D
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
Zenga
Postovi: 1698
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zenga » 18 nov 2010, 03:03

Grize, bori se, zalaze se - u defanzivi odlican, nazalost nije ni blizu toga u ofanzivi. Bek tipa Gary Neville po predstavi protiv Slovacke, a takvi su svakako uvijek dobrodosli! :twisted:
Svaka cast momcino

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Pirke » 18 nov 2010, 04:17

Imenjak rastura. :shock: :D :D
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la gruezi » 18 nov 2010, 06:37

goni ga u pi na kvadrat...

dacco
Postovi: 157
Pridružen/a: 04 jun 2008, 11:10
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dacco » 18 nov 2010, 12:04

Solidna predstava rekao bih za prvi put zadovoljavajuće iznenadilo me je to da je dečko 89 godiste ipak jos relativno mlad budućnost perspektiva....Ipak ja bih ga vise volio vidjeti na stoprskoj poziciji sa Spahom imam osjećaj da bih to bilo jos bolje... :roll:

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tanzla » 18 nov 2010, 12:05

Volim ga samo što tuče i maltene ne bira sredstva da zaustavi protivnika. Ti su mi najdraži.

Naprijed OGNJENE! :mrgreen:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 12:09

Pet mjeseci stariji od Pjanića.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tanzla » 18 nov 2010, 12:11

I igra za klub koji je ove godine izbacio jednog Dinama koji briljira u Europa ligi.
Samo da malo popravi ofanzivu, juce je imao mozda dva pokusaja centarsuta koji su neslavno zavrsili, i ono pogresno dodavanje pjanicu na desnoj strani.. Evidentno je da mali grize travu da se dokaze, a to je mnogo dobro.

Nadam se da ce izrasti u klasu.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 12:19

Nije baš da briljiraju, već ispadaju sigurno. Imaju domaću pobjedu nad Dinamom iz Kyiva, zijan od Alkmaara u gostima i dva zijana od Bate Borisova. Tek teoretske šanse da se plasiraju. Evo i asistencija Vranješa u zadnjem kolu protiv Batea u gostima. Na 0:55

[youtube][/youtube]
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bambina » 18 nov 2010, 12:27

Super odradio mladi igrač,svaka čast.
Pokazao mnogo ;)

Avatar
Steve
Postovi: 590
Pridružen/a: 10 sep 2010, 15:08
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Steve » 18 nov 2010, 13:05

sinoc oggy odlican, pravi fighter!
Everyone knows deep down that there's only one intimidating ground left in the country....The Den. The only place for big matches where it could go off big scale inside & outside...where over half the crowd would proper fight the oppo...

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zagor » 18 nov 2010, 13:09

Svaka čast Ognjenu za jučerašnju igru !
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tanzla » 18 nov 2010, 13:27

Pogrešno sam se izrazio Željovac, htio sam reći da Dinamo ZAGREB briljira, pobjeda protiv Viljareala kući (treća ekipa Primere), i u gostima protiv Briža je briljantan uspjeh. A ovaj Šerif ih je istuk'o. :D

Ogi pravi pitbull. :)
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Esii TM87 » 18 nov 2010, 13:42

Odlican Vranjes! Samo kad se sjetim prica,da ce momak otici da igra za repku Srbije...ispostavilo se da su to bili suplje price.Sinoc se borio kao lav i ja mu cestitam na tome.Nije kao Mujdza...ali je odlicna alternativa bar sto se tice defanzivnih zadataka.
1921-2011

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 13:46

tanzla je napisao/la:Pogrešno sam se izrazio Željovac, htio sam reći da Dinamo ZAGREB briljira, pobjeda protiv Viljareala kući (treća ekipa Primere), i u gostima protiv Briža je briljantan uspjeh. A ovaj Šerif ih je istuk'o. :D

Ogi pravi pitbull. :)
Ovaj sada Vahin Dinamo i taj kojeg su oni istukli na penale se ne mogu porediti. I slovenački Koper ih je istukao.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 nov 2010, 13:47

ma novi Dzemo Berberovic, nista specijalno al i ne grijesi, mozes se ponekad pouzdat u njega da zakrpi...ima jos prostora za napredak i on i Subasic, a imaju i vremena za napredak , mladi su..ako nista nek budu solidni zamjenski lijevi i desni bek za buducnost dobro ce bit. jbg imamo sirinu svugdje sem na zadnjem veznom i nemamo jednog kvalitetnog stopera. Ipak dugo nismo imali siri izbor igraca ,jos da to Susic bude znao poslozit u kvalifikacijama kako treba. Sinoc je vec postavio pametniju taktiku sto je odmah donijelo rezultat, haman i on napreduje :D
steta sto se nije naucio prije prosuta dva boda u Albaniji za kojim cemo plakat. Da se ovako postavio u Albaniji, umjesto Salihovica da je igrao Jahic sad bi stvari bile puno bolje za nas.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Principatus » 18 nov 2010, 13:51

ultrasstyle_tz je napisao/la:Da se ovako postavio u Albaniji, umjesto Salihovica da je igrao Jahic sad bi stvari bile puno bolje za nas.
Iako je offtopic. Ali kako da je Salihovic igrao u Albaniji?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 nov 2010, 13:59

da je Salihovic igrao u Albaniji bila bi 100% pobjeda, ali posto nije mogao bolje da je tu igrao Jahic koji puno trci ,pa cak mozda i Ibrici ,nego Ibisevic nema veze sto je dao gol. Poenta je da mi samo protiv Luksemburga i slicnih trebamo igrat sa 2 spica, sve ostalo 5 u veznom redu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la 1921 » 18 nov 2010, 14:05

Sexmachineboy je napisao/la: Pogleda li ti utakmicu veceras,onako u prolazu?
Nisam :roll: Kontam bolje utvrđivati gradivo iz Šeherzade i plakati uz istu, nego plakati na igru naših taraba. Priznajem da su sinoć pojedini odigrali iznad prosjeka budući da u svojim klubovima u igru ulaze svake prestupne godine.
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.