Igrač br. 6

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dvokorak » 01 okt 2018, 15:09

Oko cega se ovdje digla prasina? Pa momak je fudbaler i treba suditi na osnovu onoga sto pokazuje na terenu. Mi da mu sudimo i da mu branimo da sa svog tijela radi sta zeli? Simpaticno i zanimljivo.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tralalalalalalalala » 01 okt 2018, 15:12

Ma momak ocigledno misli da je bitan. U nekom je svom fazonu, glumi mangupa, komentarise postove poznatih ljud. A sve to cisto da bi podigao malo medijske prasine oko sebe. Ovakav profil covjeka kao stvoren za reality-je poput Parova ili Zadruge. A na svojoj fudbalskoj karijeri moze se u velikoj mjeri zahvaliti nogometnoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine. Ali sto jest jest, uvijek se borio kada je igrao za repku i to je bitno.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 01 okt 2018, 15:13

ASD je napisao/la:
Evander je napisao/la:Zasto krivite Vranjesa? Krivite Aliju Izetbegovica koji je pristao i potpisao RS.
Kao sastavni dio BiH, priznat ustavom, Vranjes ima svako pravo da ga crta i to mora svako postovati, ko postuje ovu zemlju i ustav zemlje.

To sto je precrtao tetovazu, govori samo koliko je labilan i koliko u stvari nema stava.
Koliko god bilo nama krivo zbog toga, RS je dio BiH, tako kaze Ustav.
I on je samo istakao dio Bosne i Hercegovine i bilo bi jako pogresno ga kaznjavati zbog toga.
Ono sto je Vranjes nacrtao ne postoji kao takvo u Ustavu BiH. Naprotiv, to je grubo krsenje istog. Samo malo obratiti paznju na detalje.
A da li je Ognjen svjesno ili nesvjesno zanemario taj detalj, apsolutno me ne zanima.

Ali samo neka se nastavi pravdanje idiota. Vjerovatno neki misle da su super realni dok su ostali nacionalisti i mrzitelji Srba. Nacija je slijepa i zaglupljena. Nacionalna i drzavotvorna svijest, ne da je nestala nego nikad nije ni postojala a pofin broj koji brane Ognjena je samo jedan od milion primjera koji potvrdjuju da je to tako. Pa nema stvari koju ti ne bi mogli opravdati da se braca Srbi ne uvrijede.

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Marsal » 01 okt 2018, 15:52

Hahahahaha kakav kralj, uspio je postici da ga mrze i Srbi i Hrvati i Bosnjaci :tokralju:
Kajzer10 je napisao/la:
Ono sto je Vranjes nacrtao ne postoji kao takvo u Ustavu BiH. Naprotiv, to je grubo krsenje istog. Samo malo obratiti paznju na detalje.
A da li je Ognjen svjesno ili nesvjesno zanemario taj detalj, apsolutno me ne zanima.

Ali samo neka se nastavi pravdanje idiota. Vjerovatno neki misle da su super realni dok su ostali nacionalisti i mrzitelji Srba. Nacija je slijepa i zaglupljena. Nacionalna i drzavotvorna svijest, ne da je nestala nego nikad nije ni postojala a pofin broj koji brane Ognjena je samo jedan od milion primjera koji potvrdjuju da je to tako. Pa nema stvari koju ti ne bi mogli opravdati da se braca Srbi ne uvrijede.
Ne znam sta je nacrtao ali evo sta stoji u Ustavu
3. Sastav

Bosna i Hercegovina se sastoji od dva entiteta: Federacije Bosne i Hercegovine i Republike Srpske (u daljem tekstu "entiteti").
Ako je tetovirao legalne granice RS-a decko nije uradio nista sto vec Bosnjaci nisu odobrili, a ako je mijenjao granice na svoju ruku onda je to ruzan i sasvim bespotreban potez.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la PerryFred » 01 okt 2018, 16:03

Marsal je napisao/la: Ako je tetovirao legalne granice RS-a decko nije uradio nista sto vec Bosnjaci nisu odobrili, a ako je mijenjao granice na svoju ruku onda je to ruzan i sasvim bespotreban potez.
slika

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la thulkazal » 01 okt 2018, 16:08

Marsal je napisao/la:
3. Sastav

Bosna i Hercegovina se sastoji od dva entiteta: Federacije Bosne i Hercegovine i Republike Srpske (u daljem tekstu "entiteti").
Ako je tetovirao legalne granice RS-a decko nije uradio nista sto vec Bosnjaci nisu odobrili, a ako je mijenjao granice na svoju ruku onda je to ruzan i sasvim bespotreban potez.
Izgleda da si koristio doDikovu verziju ustava koji teritorijalno povezuje njemu dragi dio i koji je skriven na Palama :urnebes:

Ako si već našao da citiraš nešto, pobrini se da to bude tačno. "BiH se sastoji od dva eniteta: Federacije i RS, te Distrikta Brčko."

Ja na toj tetovaži ne vidim teritorijalnu razdvojenost :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Beduin » 01 okt 2018, 16:30

dvokorak je napisao/la:Oko cega se ovdje digla prasina? Pa momak je fudbaler i treba suditi na osnovu onoga sto pokazuje na terenu. Mi da mu sudimo i da mu branimo da sa svog tijela radi sta zeli? Simpaticno i zanimljivo.
Treba mu j3babat mater svaku tekmu i nadam se da ce BHF reagovati jer Savez sigurno nece, ovakvih tema ne treba da se doticu frofesionalni fudbaleri, pogotovo ker znaju da je narod osjetljiv.

Cuj on to rijesio kako samo on to zna. Sve mu j3bem, kad god budem na tekmi psovacu mu iz sveg glasa.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ASD » 01 okt 2018, 16:37

thulkazal je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
3. Sastav

Bosna i Hercegovina se sastoji od dva entiteta: Federacije Bosne i Hercegovine i Republike Srpske (u daljem tekstu "entiteti").
Ako je tetovirao legalne granice RS-a decko nije uradio nista sto vec Bosnjaci nisu odobrili, a ako je mijenjao granice na svoju ruku onda je to ruzan i sasvim bespotreban potez.
Izgleda da si koristio doDikovu verziju ustava koji teritorijalno povezuje njemu dragi dio i koji je skriven na Palama :urnebes:

Ako si već našao da citiraš nešto, pobrini se da to bude tačno. "BiH se sastoji od dva eniteta: Federacije i RS, te Distrikta Brčko."

Ja na toj tetovaži ne vidim teritorijalnu razdvojenost :D
Pa cekaj. Da je nacrtao recimo svoju regiju? Gore par opstina oko Banja luke, ono regionalno. Ili da je nacrtao svoju opstinu, da li bi ga se i dalje napadalo.

Ja ne volim rs, ali to je dio drzave, nije nacrtao nikakav znak koji je nedozvoljen. Ne vidim zasto bi ga se kaznilo.
Ono sto je bitno za nas da je taj Vranjes jedan od najboljih nasih igraca na svojoj poziciji.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Drape » 01 okt 2018, 17:00

Ognjen Vranješ nije tetovirao "granice RS" sa kojima se tetovaža uopće ne podudara već sva ona područja koja Srbi smatraju samo svojim iz ne razloga većih od toga jer im jednostavno trebaju u njihovim velikosrpskim planovima, što je po meni opasnija poruka. Zadubite se i vidite ima li i vaše kuća na njegovoj tetovaži.

Koliki teritorij zapravo spada u entitet RS
slika

A šta pod "RS" smatraju Dodik, Govedarica i Vranješ, nešto ovo podebljano
slika

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la thulkazal » 01 okt 2018, 17:12

ASD je napisao/la:
Pa cekaj. Da je nacrtao recimo svoju regiju? Gore par opstina oko Banja luke, ono regionalno. Ili da je nacrtao svoju opstinu, da li bi ga se i dalje napadalo.

Ja ne volim rs, ali to je dio drzave, nije nacrtao nikakav znak koji je nedozvoljen. Ne vidim zasto bi ga se kaznilo.
Ono sto je bitno za nas da je taj Vranjes jedan od najboljih nasih igraca na svojoj poziciji.
Eh, ko da si sa kruške pao, ali žalost da ne znaš... Tip piše gore, parafraziram "šta je problem ako se prati ustav i nešto sto je dio BiH i priznato od Bošnjaka".

To što je tetovirao nije ni po ustavu ni dio BiH u tim granicama nego je dugogodišnji projekat iz Banja Luke u kojem se Brčko Distrikt smatra djelom RS a baš suprotno Brčko po ustavu ne pripada nikome i zasebna je administrativna jedinica i na taj način je to kršenje ustava što se u svakoj uređenoj državi kažnjava po zakonu.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la mire96 » 01 okt 2018, 17:45

Moguce i da je izmisljen intevju, nekako mi je nelogicno da ovu izjavu (konkretnoza ovo tudje) dadne ista osoba koja je na zadnjem okupljanju na instagram storyu okacio zastavu BiH sa natpisom borite se za nasu jedinu domovinu. Ne kontam :/

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la STEVIE » 01 okt 2018, 18:50

treba trositi zivce na neandertalca, dok radikalni cetnik vranjes ne smeta selektoru, dzeki, savezu. ma daj.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dvokorak » 01 okt 2018, 21:08

Beduin je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Oko cega se ovdje digla prasina? Pa momak je fudbaler i treba suditi na osnovu onoga sto pokazuje na terenu. Mi da mu sudimo i da mu branimo da sa svog tijela radi sta zeli? Simpaticno i zanimljivo.
Treba mu j3babat mater svaku tekmu i nadam se da ce BHF reagovati jer Savez sigurno nece, ovakvih tema ne treba da se doticu frofesionalni fudbaleri, pogotovo ker znaju da je narod osjetljiv.

Cuj on to rijesio kako samo on to zna. Sve mu j3bem, kad god budem na tekmi psovacu mu iz sveg glasa.
Moze li slj primjer, ckapi Seferovic mislim da ima ljiljane istetovirane? Je l´ tako? Eh sad ko je od njih dvojice uradio vise za reprezentaciju? Boli me dupe kakve tetovke, kalupe razmisljanja, kucni odgoj i sl. ima, sve dok svoj posao korektno obavlja u dresu reprezentacije. Dobro je @stevie napisao, kad mu kolegama u reprezentaciji, selektoru i Savezu ne smeta, kao da meni smeta?
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HankMoody » 01 okt 2018, 21:39

Može li se ne diskutovati po stoti put na istu temu?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 okt 2018, 01:53

Glupa rasprava. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HankMoody » 04 okt 2018, 17:39

Starter večeras protiv Dinama.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 okt 2018, 19:14

HankMoody je napisao/la:Starter večeras protiv Dinama.
Skrivio penal.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 04 okt 2018, 19:16

Bazinga12345 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Starter večeras protiv Dinama.
Skrivio penal.
Treba dodati da ga je sjebao saigrac losim dodavanjem. :D

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 04 okt 2018, 19:18

Glup penal, ovaj dinamovav vec otisao u stranu puno, a nije imao kome dodati. E moj Ogi
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Vucevich » 04 okt 2018, 19:19

kakav je sad glup penal skrivio :lol:

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.