Igrač br. 6

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Miske01 » 19 jun 2018, 10:35

Bravo @dubrovnik :bih: :clap:
BHF

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la babino » 19 jun 2018, 13:06

svakom svacije ali poslije tih granica genocidne tvorevine on meni ne bi zaigrao sve da je chielini.
isto kao sto sada ne bi vise nikad zaigrao taj mali danilovic ili menalo, neke granice tolerancije se moraju imati. Sutra ce nam i simunovic izjaviti da se zeznuo pa cemo i njega docekati ispruzenih ruku.
Slazem se da je ovaj napredovao u zadnje vrijeme i da je jedan od boljih stopera ali mi niko ne moze reci da tada nije unio nemir u ekipu i narusio atmosferu. Ibisevic je to i komentarisao. Uz to, koliko god on dao repki i drzavi, koju ocito svojim potezom nije cijenio, repka je njemu dala isto toliko, vjerovatno i vise. Sumnjam da bi ove klubove mijenjao ko carape da nije standardni clan ozbiljne repke.
Opravdanje mu je u tome sto je vjerovatno vise glup nego sto je nacionalista jer da nije tako, ne bi je precrtao. Ovako je trpio uvrede i iz federacije ali i iz nacrtanog entiteta.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bhsport » 19 jun 2018, 14:21

dubrovnik je napisao/la:Nikad ovaj momak nije istrcao na utakmicu a da nije oznojio svoj dres.
Dokaz koliko cijeni ovu drzavu. Bravo Ogi. :bih:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la babino » 19 jun 2018, 16:37

strasan dokaz!
dzeko ga nekad ne oznoji i manje cijeni drzavu od 'ogia':-)

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2018, 16:58

Neka je iscrtao i da je ostavio ne bih mu zamjerio ni sekunde
Ko nam je kriv sto zivimo u podjeljenoj drzavi, sigurno on nije. Te granice su nam svima poznate, i djeca ih manje vise u skolama uce.
Te granice su sastavni dio Bosne i Hercegovine, odnosno dijela iz kojeg on dolazi.

I Kolasinac ili neko ne sjecam se slikao sa zastavom pazara, sandzaka kako to ide nisam upoznat najbolje, nije nikom smetalo, bilo simpaticno.
Sutra da Dzeko na dupetu isrcta ljiljan bio bi heroj, patriota. Manite se suplje price
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dubrovnik » 19 jun 2018, 17:06

babino je napisao/la:svakom svacije ali poslije tih granica genocidne tvorevine on meni ne bi zaigrao sve da je chielini.
isto kao sto sada ne bi vise nikad zaigrao taj mali danilovic ili menalo, neke granice tolerancije se moraju imati. Sutra ce nam i simunovic izjaviti da se zeznuo pa cemo i njega docekati ispruzenih ruku.
Slazem se da je ovaj napredovao u zadnje vrijeme i da je jedan od boljih stopera ali mi niko ne moze reci da tada nije unio nemir u ekipu i narusio atmosferu. Ibisevic je to i komentarisao. Uz to, koliko god on dao repki i drzavi, koju ocito svojim potezom nije cijenio, repka je njemu dala isto toliko, vjerovatno i vise. Sumnjam da bi ove klubove mijenjao ko carape da nije standardni clan ozbiljne repke.
Opravdanje mu je u tome sto je vjerovatno vise glup nego sto je nacionalista jer da nije tako, ne bi je precrtao. Ovako je trpio uvrede i iz federacije ali i iz nacrtanog entiteta.
Tada jest izazvao kritike navijaca I taj potez mu je bio potpuno nepotreban. Da ne recem glup I bezobrazan.
Vedadu je to sigurno zasmetalo a I meni je. Ne znam da li mu je Vedad kao suigrac oprostio ali ja kao navijac jesam. Ociti je da ti nisi. Ima nas razlicitih I uvjek ce to tako biti.
Vidis uzeo si za primjer Veda koji mu je to I prigovorio, s pravom naravno. Ali taj potez nije uticao na Edina I Spahu da se prestanu druziti sa Ogijem. Znaci ti si slicniji Vedadu a ja Edinu. Uzmi to kao tako I bit ce ti lakse probaviti I drugacija misljenja. :D
BiH je komplicirana drzava pa iako se djelimicno I slazem sa tobom ako je zelimo graditi u sportu ili bilo cemu drugom moramo ponekad I zatvoriti jedno oko ako zelimo ici naprijed.
U svakom slucaju legitimno je I da ti ne razmisljas na taj nacin. :D :D :D
U boldanom djelu tvog posta se mislim I krije sustina Ognjenovog poteza. Iako bih ja to malo blaze rekao.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Vucevich » 19 jun 2018, 17:33

JavierBosnia je napisao/la:Neka je iscrtao i da je ostavio ne bih mu zamjerio ni sekunde
Ko nam je kriv sto zivimo u podjeljenoj drzavi, sigurno on nije. Te granice su nam svima poznate, i djeca ih manje vise u skolama uce.
Te granice su sastavni dio Bosne i Hercegovine, odnosno dijela iz kojeg on dolazi.

I Kolasinac ili neko ne sjecam se slikao sa zastavom pazara, sandzaka kako to ide nisam upoznat najbolje, nije nikom smetalo, bilo simpaticno.
Sutra da Dzeko na dupetu isrcta ljiljan bio bi heroj, patriota. Manite se suplje price
Jeste, gotovo je ista situacija kao kad bi Dzeko iscrtao ljiljan :rol:

Kakav glupan :facepalm:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2018, 17:49

Vucevich je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Neka je iscrtao i da je ostavio ne bih mu zamjerio ni sekunde
Ko nam je kriv sto zivimo u podjeljenoj drzavi, sigurno on nije. Te granice su nam svima poznate, i djeca ih manje vise u skolama uce.
Te granice su sastavni dio Bosne i Hercegovine, odnosno dijela iz kojeg on dolazi.

I Kolasinac ili neko ne sjecam se slikao sa zastavom pazara, sandzaka kako to ide nisam upoznat najbolje, nije nikom smetalo, bilo simpaticno.
Sutra da Dzeko na dupetu isrcta ljiljan bio bi heroj, patriota. Manite se suplje price
Jeste, gotovo je ista situacija kao kad bi Dzeko iscrtao ljiljan :rol:

Kakav glupan :facepalm:
Identicna pametnjakovicu. Podrska sa jedne strane bi bila, osude sa druge
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la kobe24 » 19 jun 2018, 19:01

Jao sta frajer povezuje, tacno da ti se kosa na glavi nadigne. :facepalm: Najgore sto sam ga smatrao ozbiljnim forumasem...

Zato i jesmo dotakli samo dno u svakom mogucem smislu, jer smo kao narod izgubili sve ono sto jedan narod mora da ima.

Nista, kad ti se vec sve to njegovo toliko svidja, jos mu se i nag.uzi da sve bude do kraja ispostovano. :yawn:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

soko
Postovi: 3750
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soko » 19 jun 2018, 19:15

kobe24 je napisao/la:Jao sta frajer povezuje, tacno da ti se kosa na glavi nadigne. :facepalm: Najgore sto sam ga smatrao ozbiljnim forumasem...

Zato i jesmo dotakli samo dno u svakom mogucem smislu, jer smo kao narod izgubili sve ono sto jedan narod mora da ima.

Nista, kad ti se vec sve to njegovo toliko svidja, jos mu se i nag.uzi da sve bude do kraja ispostovano. :yawn:
Kanite se politike, tesko je to razumjeti sa razlicitih strana pogleda.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 19 jun 2018, 19:27

JavierBosnia je napisao/la:Neka je iscrtao i da je ostavio ne bih mu zamjerio ni sekunde
Ko nam je kriv sto zivimo u podjeljenoj drzavi, sigurno on nije. Te granice su nam svima poznate, i djeca ih manje vise u skolama uce.
Te granice su sastavni dio Bosne i Hercegovine, odnosno dijela iz kojeg on dolazi.

I Kolasinac ili neko ne sjecam se slikao sa zastavom pazara, sandzaka kako to ide nisam upoznat najbolje, nije nikom smetalo, bilo simpaticno.
Sutra da Dzeko na dupetu isrcta ljiljan bio bi heroj, patriota. Manite se suplje price
slika
Ovo je sastavni dio Bosne i Hercegovine.
slika
Ovo je vizija Ognjena Vranjesa naslikana na ruci.

Ima jedna kljucna razlika u ove dvije slike, nesto je sto je najbitnija stvar u pogledu neke hipoteticke nezavisnosti tog entiteta. Uocis razliku i vidis sta odaje Ognjena.
Dosta je vise tog saginjanja i kukavicluka sa usporedbama sa ljiljanima. Povraca mi se tacno.
Sto je najgore kad raskrinkas ovog smecara od osobe Vranjesa, ispadas nacionalista. A ovi sto ga brane su primjer ljudine, multi kulti. Ja sam apsolutno u multi kulti fazonu ali nema saginjanja i gledanja kroz prste u ovakvim stvarima. Samo vi nastavite sa "nije to nista posebno" pricom. :thumbup:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la NiftyDribbler » 19 jun 2018, 19:32

JavierBosnia je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Neka je iscrtao i da je ostavio ne bih mu zamjerio ni sekunde
Ko nam je kriv sto zivimo u podjeljenoj drzavi, sigurno on nije. Te granice su nam svima poznate, i djeca ih manje vise u skolama uce.
Te granice su sastavni dio Bosne i Hercegovine, odnosno dijela iz kojeg on dolazi.

I Kolasinac ili neko ne sjecam se slikao sa zastavom pazara, sandzaka kako to ide nisam upoznat najbolje, nije nikom smetalo, bilo simpaticno.
Sutra da Dzeko na dupetu isrcta ljiljan bio bi heroj, patriota. Manite se suplje price
Jeste, gotovo je ista situacija kao kad bi Dzeko iscrtao ljiljan :rol:

Kakav glupan :facepalm:
Identicna pametnjakovicu. Podrska sa jedne strane bi bila, osude sa druge
Treba tebi ban slozit.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2018, 19:35

Decko se jos izvinuo navijacima, priznao da je bio nepromisljen potez, prekrio tetovazu i nastavio igrati najbolje sto zna za repku

Sve ostalo je za mene potpuno nebitno. Sebi crta **** po rukama, a za mene ganja onu loptu u plavom dresu

@Nifty treba da ima osnova, nijedno ja pravilo foruma nisam prekrsio
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HankMoody » 19 jun 2018, 19:37

Ista priča prožvakana milion puta...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la NiftyDribbler » 19 jun 2018, 19:40

JavierBosnia je napisao/la:Decko se jos izvinuo navijacima, priznao da je bio nepromisljen potez, prekrio tetovazu i nastavio igrati najbolje sto zna za repku

Sve ostalo je za mene potpuno nebitno. Sebi crta **** po rukama, a za mene ganja onu loptu u plavom dresu

@Nifty treba da ima osnova, nijedno ja pravilo foruma nisam prekrsio
Ljiljan i karta RS-a ista stvar? Ja bi tebe banovo.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2018, 19:59

Hahahahahah mi smo se borili za jedno, oni za drugo..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la kobe24 » 19 jun 2018, 20:19

Kajzer10 je napisao/la: Ima jedna kljucna razlika u ove dvije slike, nesto je sto je najbitnija stvar u pogledu neke hipoteticke nezavisnosti tog entiteta. Uocis razliku i vidis sta odaje Ognjena.
Dosta je vise tog saginjanja i kukavicluka sa usporedbama sa ljiljanima. Povraca mi se tacno.
Sto je najgore kad raskrinkas ovog smecara od osobe Vranjesa, ispadas nacionalista. A ovi sto ga brane su primjer ljudine, multi kulti. Ja sam apsolutno u multi kulti fazonu ali nema saginjanja i gledanja kroz prste u ovakvim stvarima. Samo vi nastavite sa "nije to nista posebno" pricom. :thumbup:
Objasnio. :thumbup:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la NiftyDribbler » 19 jun 2018, 20:54

kobe24 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la: Ima jedna kljucna razlika u ove dvije slike, nesto je sto je najbitnija stvar u pogledu neke hipoteticke nezavisnosti tog entiteta. Uocis razliku i vidis sta odaje Ognjena.
Dosta je vise tog saginjanja i kukavicluka sa usporedbama sa ljiljanima. Povraca mi se tacno.
Sto je najgore kad raskrinkas ovog smecara od osobe Vranjesa, ispadas nacionalista. A ovi sto ga brane su primjer ljudine, multi kulti. Ja sam apsolutno u multi kulti fazonu ali nema saginjanja i gledanja kroz prste u ovakvim stvarima. Samo vi nastavite sa "nije to nista posebno" pricom. :thumbup:
Objasnio. :thumbup:
Hvala kobe druze!
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la babino » 19 jun 2018, 22:32

majke mi tacno me bilo strah da jedini razmisljam ovako kako sam pisao.sad mi je malo lakse.

e moj javiere, ne znam ko si i sta si ali ako si bio ovamo u vrijeme 'crtanja granica', ti ili tvoji stariji, trebas jos malo razmisliti o tim svojim poredjenjima.
bas nije cudo sto svako malo prozivljavamo slicna ponizenja kroz historiju.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2018, 23:26

Previse rasprave za igraca za kojeg se ne zna hoce li sutra okaciti kopacke o klin ili ce ponovo mjenjati klub. Za igraca koji je dovoljno lud da sjebe sve u sekundi ili napravi korak zivota. I dok se mi raspravljamo on tuce Kaću

Opusteno momci uzivajte :bih:
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.